Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10493
 • 065-04598
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Microsoft Excel ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra, ar kuru var veikt sarežģītus matemātiskus un komerciālus aprēķinus. Pašreizējā 2021. gada versijā operētājsistēmai Mac ir arī vairākas jaunas funkcijas: Papildus daudzajiem uzlabojumiem programma ir papildināta ar daudzām jaunām funkcijām, lai veiktu ne tikai statistisko, bet arī loģisko un lietišķo matemātisko analīzi, izmantojot arī šarnīra tabulas. Plašais diagrammu veidu, mērogojamu grafiku un modeļu klāsts ļauj arī pārskatus veidot jēgpilnā un pārskatāmā veidā. Excel 2021 atbalsta PowerBI, jaudīgs biznesa analītikas pakalpojums no Microsoft, kas ļauj arī tieši eksportēt datus uz citām sistēmu vidēm.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 priekš Mac kā praktiska viena lietotāja licence

Microsoft Excel ir nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu matemātisku un komerciālu aprēķinu veikšanai. Pašreizējā 2021. gada versijā operētājsistēmai Mac ir arī vairākas jaunas funkcijas: Papildus daudzajiem uzlabojumiem programma ir papildināta ar daudzām jaunām funkcijām, lai veiktu ne tikai statistisko, bet arī loģisko un lietišķo matemātisko analīzi, izmantojot arī šarnīra tabulas. Plašais diagrammu veidu, mērogojamu grafiku un modeļu klāsts ļauj arī pārskatus veidot jēgpilnā un pārskatāmā veidā. Excel 2021 atbalsta PowerBI, Microsoft jaudīgais biznesa analīzes pakalpojums, kas ļauj arī tieši eksportēt datus uz citām sistēmu vidēm.

Dažādi jauni grafiskie rīki ļauj izcelt svarīgus datus krāsā vai ad hoc izveidot savas formulas un diagrammas un nekavējoties tās izmantot. Excel 2021 priekš Mac ir arī uzlabots planšetdatoru skārienpiegādes atbalsts, kas atvieglo lietošanu planšetdatoros vai viedtālruņos. Tādējādi jaunais rīks brīvrokas zīmēšana ir vēl praktiskāks un vieglāk lietojams. Turklāt ir pieejamas uzlabotas pieejamu tabulu un darbgrāmatu izveides iespējas.

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejama pašreizējā Excel 2021 versija Mac par īpaši zemu cenu kā viena lietotāja versija, t. i., bez programmatūras abonementa, kā arī tās priekšgājēja un visas pārējās Office programmas. Zemāk ir sniegts pārskats par visām svarīgākajām jaunajām Excel 2021 funkcijām Mac.

Pārskats par svarīgākajām jaunajām funkcijām programmā Excel 2021 for Mac

Jaunajā Excel 2021 for Mac ir daudzi uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, kā arī daudzi jauni rīki un funkcijas, no kurām dažas iepriekš bija iekļautas tikai Office abonēšanas modelī. Tās ir gan tipiskas Excel funkcijas, gan vispārīgas MS Office funkcijas.

Īpašas Excel tabulas funkcijas 2021. versijā

 Excel 2021 for Mac ir optimizēta tabulu sasaistīšana padziļinātiem pieprasījumiem, izmantojot šādas ērtas funkcijas:

 • IF funkcija vienkāršo sarežģītu IF funkciju ievadīšanu: Tādējādi attiecīgie nosacījumi tiek pārbaudīti iepriekš noteiktā secībā. Funkcija MAXWENNS norāda lielāko skaitli definētajā diapazonā, kas atbilst vismaz vienam no norādītajiem nosacījumiem; mazākajam skaitlim tādā pašā veidā ir pieejama funkcija MINWENNS.
 • Tagad programmā Excel 2021 priekš Mac ir iespējams arī izslēgt vai deaktivizēt šādas atsevišķas šūnas, rindas vai kolonnas no atlases, kas ir atzīmētas pārāk daudz vai pat kļūdas dēļ, kas iepriekš nebija iespējams.
 • Funkcija FIRST VALUE salīdzina sākotnējo vērtību ar vairākām citām vērtībām sarakstā. Tiklīdz tiek atrasta atbilstība, tiek atgriezts funkcijā definētais rezultāts; ja atbilstība nav atrasta, tiek atgriezta "else" vērtība.
 • Jaunās TEKSTA ĶĒDIŅAS funkcijas priekšrocība salīdzinājumā ar iepriekšējo ĶĒDIŅAS funkciju ir tā, ka tā ir īsāka un arī vieglāk ievadāma. Tagad tā atbalsta arī atsauces uz diapazonu, lai gan iepriekš bija iespējamas tikai atsauces uz vienu šūnu vai šūnām, tāpēc tagad var ņemt vērā arī šūnu virkni vai veselas kolonnas.
 • Funkcija TEKSTU ĶĒDS ļauj apvienot tekstu no vairākiem diapazoniem, katru elementu atdalot ar lietotāja norādītu atdalītāju. Teksta ķēžu veidošanu var izmantot arī, lai apvienotu atsevišķus šūnās izvietotus vārdus teikumā.

PivotTable optimizācijas programmā Excel 2021 for Mac

PivotTable - efektīvs Excel rīks, ar kura palīdzību var analizēt un novērtēt lielus datu apjomus, cita starpā izmantojot mērījumus un galvenos rezultatīvos rādītājus, kā arī skaidri parādīt to rezultātus - 2021. gada versijā ir papildināts ar vairākām praktiskām funkcijām, kā arī uzlabots lietotāja ērtums:

 • Atliktā atjaunināšana tagad ļauj veikt vairākas izmaiņas Power Pivot vienlaicīgi, negaidot, kamēr katra atsevišķā izmaiņa tiek izplatīta visā darbgrāmatā. Pēc Power Pivot loga aizvēršanas visas izmaiņas tiek izplatītas uzreiz.
 • Pivottable personalizēšana kā standarta izkārtojums: Šī praktiskā funkcija programmā Excel 2021 for Mac ļauj ne tikai individuāli iestatīt šarnīrttabulu atbilstoši savām idejām, bet arī saglabāt šos iestatījumus kā standarta izkārtojumu, tostarp vēlamo daļējo rezultātu vai kopējo rezultātu, kā arī atskaites izkārtojumu, lai tas būtu nekavējoties pieejams nākamreiz, kad to izmantos.
 • Automātiska attiecību atpazīšana: Pamatojoties uz analīzes laikā bieži izmantotajiem soļiem, šī funkcija automātiski izveido attiecības starp tabulām, kas iepriekš izmantotas darbgrāmatā. Excel for Mac arī atpazīst un parāda, kad analīzes laikā ir jāsasaista vismaz divas tabulas. Ar vienu klikšķi attiecīgās attiecības ir pieejamas uzreiz.
 • Tagad programmā Excel 2021 for Mac pielāgotus mērījumus var izveidot tieši PivotTable lauku sarakstā un uzreiz rediģēt.
 • Ja OLAP (Online Analytical Processing - tiešsaistes analītiskā apstrāde) serveri tiek izmantoti aprēķiniem, izmantojot PivotTables, to pieprasījums tagad ir vēl ātrāks, tāpēc šīs OLAP PivotTables ir pieejamas vēl ātrāk. Var izmantot ne tikai šarnīra tabulas, kas savienotas ar Microsoft SQL Server Analysis Services, bet arī datus no trešo pušu OLAP serveriem.
 • Inteliģenta pārdēvēšana: Pārdēvējot darbgrāmatas datu modeļa tabulas un kolonnas, Excel 2021 for Mac automātiski atjaunina arī visas atbilstošās tabulas un aprēķinus, tostarp darblapas un DAX formulas.

Bibliotēkas paplašināšana diagrammām un 3D modeļiem

Lai analīzes un pārskatus padarītu aprakstošākus, Excel 2021 for Mac piedāvā jaunus diagrammu veidus, kā arī trīsdimensiju modeļu grafiku, ko lietotāji var izmantot arī rezultātu un īpašu jomu funkciju ilustrēšanai.

 • Jaunās kartes diagrammas programmā Excel 2021 for Mac ir īpaši praktiskas, lai skaidri ilustrētu ģeogrāfiskās vērtības. Lai parādītu statistiskās vai citas vērtības un to izplatību, ir pieejamas ne tikai kontinentu, valstu, bet arī mazāku teritoriju, piemēram, administratīvo rajonu un pasta indeksu apgabalu, kartes.
 • Piltuves diagrammas ir īpaši piemērotas, lai attēlotu procesa sadalījumu vairākos posmos, piemēram, pārdošanas vai iegādes procesā.
 • Piemēram, jaunie 3D modeļi programmā Excel 2021 ir īpaši piemēroti sarežģītu trīsdimensiju attiecību attēlošanai, jo tos var pagriezt par 360°. Papildus plašajam uzreiz pieejamo 3D attēlojumu klāstam tos var izveidot arī pats lietotājs. 3D modeļi programmā Excel 2021 priekš Mac tiek atbalstīti no MacOS 10.12, 10.13.4 un jaunākas versijas.
 • Mērogojamās vektorgrafikas, piemēram, SVG (Scalable Vector Graphics) failus var arī palielināt vai samazināt, kā arī pagriezt - nezaudējot attēla kvalitāti.
 • Bezmaksas attēlu bibliotēkas izmantošana: visas Excel 2021 for Mac bibliotēkā iekļautās ikonas, piktogrammas, simbolus, kā arī 3D attēlus un SVG failus prezentāciju un darblapu ilustrēšanai var izmantot bez licences maksas.

Vairāk jaunu funkciju programmā Excel un citās Office programmās

Dažādas praktiskas funkcijas ir pieejamas arī klasiskajās Office programmās, piemēram, Excel 2021, kas ietekmē ne tikai dizainu, bet arī grafikas ievietošanu vai rediģēšanu, kā arī citus praktiskus rīkus.

Jaunas skata opcijas un darbvirsmas funkcijas programmā Excel for Mac

Programmā Excel ir arī dažādas fona un programmas tēmas, kuru mērķis ir padarīt darbu Mac ekrānā pēc iespējas patīkamāku un vienlaikus vieglāku acīm.

 • Tagad ir iespējams izvēlēties balto, tumši pelēko un melno krāsu, no kurām pēdējā ir viskontrastīgākā.
 • Jauna lentes lietotāja saskarne: Iepriekšējais lentes displejs Office 2021 ir apvienots ar Windows tipisko flīžu izskatu, tomēr no iepriekšējās versijas pazīstamais izskats joprojām ir pieejams, lai to izvēlētos skata opcijās.
 • Biežāk izmantotās funkcijas ir izvietotas redzamā vietā jaunajā skatā, lai tās būtu uzreiz atrodamas.

Rakstīšanas un skicēšanas rīks ar brīvu roku programmā Excel for Mac

 Excel 2021 priekš Mac tagad ir arī jaunas brīvrokas funkcijas, ko papildina plaša efektu izvēle. Izmantojot jauno rīku Brīvā zīmēšana, lietotāji var atzīmēt atlasītās jomas, bet galvenokārt spontāni zīmēt formulas, diagrammas u. c. un nekavējoties importēt tās darbgrāmatā. Lietotājiem ir šādas iespējas:

 • Digitālās pildspalvas ir pieejamas dažāda dizaina, biezuma un krāsu: zīmēšanai ir pieejams zīmulis, rakstīšanai - pildspalva, bet teksta fragmentu izcelšanai - izgaismotājs.
 • Izteiksmīgi grafiskie efekti, piemēram, varavīksne, galaktika, lava, okeāns, zelts, sudrabs, kā arī pilienu ēnas, spīdumi, 3D efekti u. c., nodrošina uzmanību piesaistošu dizainu, ko papildina iepriekš definēti veidnes, ar kurām attēlus var pārveidot par līniju zīmējumiem vai, piemēram, mainīt aizpildījuma krāsu.
 • Sarežģītas matemātiskās formulas var nekavējoties ievietot darbgrāmatā, izmantojot funkciju "Freehand FormulaInsert". To var izdarīt arī ar peli - vienkārši sāciet rakstīt, un Excel pārvērš formulas zīmējumu tekstā. Lietotāji, kuri izmanto Excel for Mac, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, formulas var zīmēt arī ar pirkstu, nevis pildspalvu.
 • Lasso izvēle: Lai izvēlētos kādu brīvrokas zīmējuma apgabalu turpmākai rediģēšanai, nav nepieciešams Surface Pen - to var izdarīt arī ar pirksta galu.

Pieejamība tagad ir vēl praktiskāk lietojama

Praktiska funkcija, kas pieejama arī Excel 2021 for Mac : jaunas, kā arī optimizētas funkcijas atbalsta Excel dokumentu satura sagatavošanu tā, lai arī lietotāji ar ierobežotām zināšanām varētu tos vieglāk lasīt un tālāk rediģēt. Aktivizējot atbalsta kļūdu labošanu, uzlabojumi tiek parādīti tieši attiecīgajos dokumenta punktos; ir iekļauti šādi rīki:

 • Starptautiski piemērojamo pieejamības standartu saraksts.
 • Ieteikumi tiek parādīti, noklikšķinot uz "Pārbaudīt" sadaļā "Pārbaudīt pieejamību", un tos var nekavējoties īstenot ar vienu klikšķi.
 • Noklikšķinot uz funkcijas "Turpināt pieejamības pārbaudi", pieejamības problēmas dokumentā tiek nekavējoties parādītas arī darba laikā.

Citas noderīgas Excel 2021 versijas funkcijas Mac ierīcēm

Tālāk uzskaitītās jaunās funkcijas ir pieejamas ne tikai Excel, bet arī citās Office Suite 2021 programmās, un tās padara darbu vēl efektīvāku:

 • Tulkotājs:Tagad Excel programmā var vēl vieglāk tulkot atsevišķus svešvārdus, fragmentus vai veselus tekstus svešvalodā. Tā vietā, lai, izmantojot pārlūkprogrammu, izsauktu attiecīgo tīmekļa vietni un ievadītu datus, kā tas bija iepriekš, tagad to ir iespējams izdarīt tieši programmā Excel. Jaunā integrētā tulkošanas funkcija, tostarp automātiskā valodu atpazīšana, izmantojot Microsoft Translator, ietver vairāk nekā 60 valodu vārdu krājumu.
 • Datu zaudējumu aizsardzība: pārbaudītās Microsoft DLP funkcijas integrācija programmā Excel ļauj reāllaikā meklēt saturu saskaņā ar noteiktām vadlīnijām, piemēram, lai atrastu konfidenciālus datus, piemēram, kontu un kredītkaršu numurus; tas arī vēl vairāk atvieglo datu aizsardzības noteikumu ievērošanu.

Sistēmas prasības programmai Excel 2021 operētājsistēmai macOS

Lai lietotāji varētu instalēt un darbināt Excel 2021 for Mac Apple ierīcē, tai jāatbilst šādām minimālajām prasībām:

 • Operētājsistēma: derīga vienas no pēdējām trim pašreizējām macOS operētājsistēmām versija
 • Procesors: Intel vai Apple Silicon (M1)
 • Atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties Excel 2021 priekš Mac kā atsevišķu biroja programmu no Wiresoft

MS Excel 2021 priekš Mac pēc noklusējuma ir daļa no Microsoft Office 2021 komplekta macOS, taču atšķirībā no daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem jūs varat iegādāties Excel 2021 priekš Mac Wiresoft tiešsaistes veikalā kā atsevišķu programmu bez citām Office 2021 komplekta sastāvdaļām. Mūsu piedāvātā Excel programma priekš macOS ir pilnvērtīga iegādes versija. Jums tas nozīmē, ka jums nav jāabonē maksas atjauninājumi. Tas arī nozīmē, ka ar šo Excel 2021 versiju Mac jums nav jāievēro nekādi laika ierobežojumi attiecībā uz lietošanas laiku. Šī viena lietotāja licence ir identiska Office Suite 2021, kas paredzēts Mac, iekļautajai Excel programmai.

Tāpēc iegāde   Excel 2021 for Mac no Wiresoft ļauj ietaupīt naudu, kas ir izdevīgi ne tikai ārštata darbiniekiem, bet arī mazākiem uzņēmumiem ar dažiem darbiniekiem, kuri vēlas izmantot šo klasisko izklājlapu programmatūru tikai profesionāli vai mājās un kuriem nav nepieciešams viss biroja komplekts.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Excel, Word vai citas programmas - visas programmatūras licences, kas tiek piedāvātas Wiresoft Software Shop, ir oriģināli Microsoft produkti. Parasti tās ir viena lietotāja licences, kas iegūtas no apjoma licences, vai arī tās ir iegādājies uzņēmums un var brīvi izmantot, pārdodot tās uzņēmumam Wiresoft. Tas nozīmē, ka tas neierobežo to lietojamību funkciju vai ilguma ziņā, kā arī nenozīmē, ka jūs kā pircējs nonākat juridiski pelēkajā zonā. Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft saviem klientiem piedāvā tikai tās Microsoft programmu pilnās versijas, kas ir 100% izmantojamas.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Excel priekš Mac vai jebkuru citu Office programmu priekš Mac, vai arī vēlaties izmantot mūsu ekspertu konsultācijas, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tieši šeit tērzēšanas sadaļā.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas