Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10142
 • 065-08677
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€63,90 * €69,90 * (8,58% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Microsoft Excel ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra, ar kuru var veikt sarežģītus matemātiskus un komerciālus aprēķinus. Pašreizējā 2019. gada Mac versijā ir arī vairākas jaunas funkcijas: Papildus daudzajiem uzlabojumiem programma ir papildināta ar daudzām jaunām funkcijām, lai veiktu ne tikai statistisko, bet arī loģisko un lietišķo matemātisko analīzi, izmantojot arī šarnīra tabulas. Plašais diagrammu veidu, mērogojamu grafiku un modeļu klāsts ļauj arī pārskatus veidot jēgpilnā un pārskatāmā veidā. Excel 2019 atbalsta PowerBI, jaudīgs biznesa analīzes pakalpojums no Microsoft, kas ļauj arī tieši eksportēt datus uz citām sistēmu vidēm.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 priekš Mac kā ērta viena lietotāja licence

Microsoft Excel ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra, ar kuru var veikt sarežģītus matemātiskus un komerciālus aprēķinus. Pašreizējā 2019. gada versijā operētājsistēmai Mac ir arī daudz jauna: Papildus daudzajiem uzlabojumiem programma ir papildināta ar dažādām jaunām funkcijām, lai veiktu ne tikai statistiskas, bet arī loģiskas un biznesa matemātiskas analīzes, ko atbalsta arī šarnīra tabulu izmantošana. Plašs diagrammu veidu, mērogojamu grafiku un modeļu klāsts ļauj jēgpilni un skaidri attēlot rezultātus pārskatu izveidei. Excel 2019 atbalsta PowerBI, Microsoft jaudīgais biznesa analīzes pakalpojums, kas ļauj datus eksportēt tieši uz citu sistēmu vidēm.

Dažādi jauni grafiskie rīki ļauj izcelt svarīgus datus krāsā vai ad hoc izveidot savas formulas un diagrammas un nekavējoties tās izmantot. Excel 2019 operētājsistēmai Mac piedāvā arī uzlabotu skārienpiegādes atbalstu planšetdatoros, kas atvieglo tā lietošanu, īpaši planšetdatoros vai viedtālruņos. Tas padara jaunā rīka brīvrokas zīmēšanas izmantošanu vēl praktiskāku un vienkāršāku. Turklāt ir pieejamas uzlabotas pieejamu tabulu un darbgrāmatu izveides iespējas.

Wiresoft tiešsaistes veikalā par īpaši zemu cenu varat atrast jaunāko Excel 2019 versiju Mac par īpaši zemu cenu kā viena lietotāja versiju, t. i., bez programmatūras abonementa, kā arī tās priekšgājēju un visas citas Office programmas. Zemāk ir sniegts pārskats par visām galvenajām jaunajām Excel 2019 funkcijām Mac operētājsistēmā.

Pārskats par svarīgākajām jaunajām funkcijām Excel 2019 versijā operētājsistēmai Mac

Jaunajā Excel 2019 priekš Mac papildus daudziem iepriekšējās versijas uzlabojumiem iegādes versijā, protams, ir arī daudzi jauni rīki un funkcijas, no kurām dažas iepriekš bija iekļautas tikai Office abonēšanas modelī. Tās ir gan tipiskas Excel funkcijas, gan vispārīgas MS Office funkcijas.

Īpašas Excel tabulas funkcijas 2019. gada versijā

Excel 2019 for Mac ir uzlabota tabulu sasaistīšana, lai veiktu padziļinātus pieprasījumus, un ir pieejamas šādas ērtas funkcijas:

 • IF funkcija atvieglo sarežģītu IF funkciju ievadīšanu: Tā pārbauda attiecīgos nosacījumus iepriekš noteiktā secībā. Izmantojot funkciju MAXWENNS, tiek norādīts lielākais skaitlis norādītajā diapazonā, kas atbilst vismaz vienam no norādītajiem nosacījumiem; mazākajam skaitlim tādā pašā veidā ir pieejama funkcija MINWENNS.
 • Tagad programmā Excel 2019 priekš Mac ir iespējams no atlases atkal izslēgt vai deaktivizēt tādas atsevišķas šūnas, rindas vai kolonnas, kas ir atlasītas pārāk daudz vai pat nejauši, kas iepriekš nebija iespējams.
 • Funkcija FIRST VALUE salīdzina sākotnējo vērtību ar vairākām citām vērtībām sarakstā. Tiklīdz tiek atrasta atbilstība, tiek atgriezts funkcijā definētais rezultāts; ja atbilstība nav atrasta, tiek atgriezta "else" vērtība.
 • Jaunajai funkcijai TEXT CHAIN ir priekšrocības salīdzinājumā ar iepriekšējo funkciju CHAIN, jo tā ir īsāka un vieglāk ievadāma. Tagad funkcija TEKSTU ĶĒJA atbalsta arī atsauces uz diapazonu, lai gan iepriekš bija iespējamas tikai atsauces uz vienu šūnu vai šūnām, tādējādi ļaujot iekļaut šūnu diapazonu vai veselas kolonnas.
 • Funkcija TEKSTU ĶĒDS ļauj apvienot tekstu no vairākiem diapazoniem, katru elementu atdalot ar lietotāja noteiktu atdalītāju. Teksta ķēde var tikt izmantota arī, lai apvienotu atsevišķus vārdus, kas izkliedēti šūnās, teikumā.

PivotTable optimizācijas programmā Excel 2019 priekš Mac

PivotTable - efektīvs Excel rīks, ko var izmantot, lai analizētu un novērtētu lielu datu apjomu, tostarp ar Mērījumiem un KPI, un skaidri parādītu to rezultātus - 2019. gada versijā ir uzlabots ar vairākām praktiskām funkcijām, kā arī uzlabota lietojamība:

 • Atjaunināšana ar kavēšanos tagad ļauj veikt vairākas izmaiņas vienlaicīgi Power Pivot programmā, negaidot, kamēr katra izmaiņa tiks izplatīta visā darbgrāmatā. Pēc Power Pivot loga aizvēršanas visas izmaiņas tiek izplatītas uzreiz.
 • Pivottabulu personalizēšana kā noklusējuma izkārtojumi: šī ērta funkcija programmā Excel 2019 priekš Mac ļauj ne tikai pielāgot šarnīrgriezes tabulu, bet arī saglabāt šo pielāgojumu kā noklusējuma izkārtojumu, tostarp vēlamo daļējo rezultātu vai kopējo rezultātu rādīšanu, kā arī atskaites izkārtojumu, lai nākamreiz, kad to izmantosiet, tā būtu gatava lietošanai.
 • Automātiska attiecību atpazīšana: Pamatojoties uz analīzes laikā bieži izmantotajiem soļiem, šī funkcija automātiski izveido attiecības starp tabulām, kas iepriekš tika izmantotas darbgrāmatā. Tas arī ļauj programmai Excel for Mac noteikt un parādīt, kad analīzes laikā ir jāsasaista vismaz divas tabulas. Pēc viena klikšķa attiecīgās attiecības ir nekavējoties pieejamas.
 • Programmā Excel 2019 priekš Mac tagad pielāgotus mērījumus var izveidot tieši PivotTable lauku sarakstā un nekavējoties rediģēt.
 • Ja OLAP (Online Analytical Processing - tiešsaistes analītiskā apstrāde) serveri tiek izmantoti aprēķiniem, izmantojot PivotTables, to pieprasījums tagad ir vēl ātrāks, padarot šīs OLAP PivotTables pieejamas vēl ātrāk. Var izmantot ne tikai šarnīra tabulas, kas savienotas ar Microsoft SQL Server Analysis Services, bet arī datus no trešo pušu OLAP serveriem.
 • Inteliģenta pārdēvēšana: Pārdēvējot darbgrāmatas datu modeļa tabulas un kolonnas, Excel 2019 for Mac automātiski atjaunina arī visas atbilstošās tabulas un aprēķinus, tostarp darblapas un DAX formulas.

Diagrammu un 3D modeļu bibliotēkas uzlabošana

Lai analīzes un pārskatus padarītu aprakstošākus, programmā Excel 2019 for Mac ir iekļauti jauni diagrammu veidi, kā arī trīsdimensiju modeļu diagrammas, ko lietotāji var izmantot arī rezultātu un konkrētu jomu funkciju ilustrēšanai.

 • Jaunās kartes diagrammas programmā Excel 2019 priekš Mac ir īpaši ērtas, lai skaidri attēlotu ģeogrāfiskās vērtības. Lai parādītu statistiskās vai citas vērtības un to izplatību, ir pieejamas kontinentu, valstu un pat mazāku teritoriju, piemēram, administratīvo rajonu un pasta indeksu apgabalu kartes.
 • Piltuves diagrammas ir īpaši labas, lai parādītu procesa sadalījumu vairākos posmos, piemēram, pārdošanas vai iegādes.
 • Piemēram, jaunie 3D modeļi programmā Excel 2019 ir īpaši piemēroti sarežģītu trīsdimensiju attiecību attēlošanai, jo tos var pagriezt par 360°. Papildus plašajam 3D attēlu klāstam, kas pieejams no iepakojuma, varat tos arī izveidot paši. 3D modeļi programmā Excel 2019 priekš Mac tiek atbalstīti operētājsistēmās macOS 10.12, 10.13.4 un jaunākās versijās.
 • Mērogojamās vektorgrafikas, piemēram, SVG (Scalable Vector Graphics) failus var arī palielināt vai samazināt, kā arī pagriezt - nezaudējot attēla kvalitāti.
 • Attēlu bibliotēkas bezmaksas lietojamība: visas Excel 2019 bibliotēkā iekļautās ikonas, piktogrammas, simbolus, kā arī 3D attēlus un SVG failus, kas paredzēti prezentāciju un darblapu ilustrēšanai, var brīvi izmantot bez licences maksas.

Vairāk jaunu funkciju programmā Excel un citās Office programmās

Dažādas ērtas funkcijas ir pieejamas arī klasiskajās Office-programmās, piemēram, Excel 2019, kas ietekmē ne tikai dizainu, bet arī grafikas ievietošanu vai rediģēšanu, kā arī citus ērtus rīkus.

Jaunas skata opcijas un darbvirsmas funkcijas programmā Excel for Mac

Programmā Excel ir iekļautas arī vairākas fona un lietojumprogrammu tēmas, kuru mērķis ir padarīt darbu ar Mac ekrānu pēc iespējas ērtāku un vienlaikus ērtu acīm.

 • Tagad ir iespējams izvēlēties balto, tumši pelēko un melno krāsu, no kurām pēdējā ir viskontrastīgākā.
 • Jauna lentes lietotāja saskarne: Iepriekšējais lentes displejs vietnē Office 2019 ir apvienots ar Windows tipisko flīžu izskatu, taču skata opcijās joprojām ir iespējams izvēlēties iepriekšējās versijas pazīstamo izskatu.
 • Biežāk izmantotās funkcijas ir izvietotas redzamā vietā jaunajā skatā, lai tās būtu uzreiz atrodamas.

Rakstīšanas un skicēšanas rīks ar brīvu roku programmā Excel for Mac

Excel 2019 priekš Mac tagad ir arī jaunas brīvrokas funkcijas, ko papildina plaša efektu izvēle. Izmantojot jauno rīku Brīvā zīmēšana, lietotāji var atzīmēt atlasītās jomas, bet, pats galvenais, zīmēt formulas, diagrammas u. c. un uzreiz importēt tās darbgrāmatā. Lietotājiem ir šādas iespējas:

 • Digitālās pildspalvas ir pieejamas dažāda dizaina, biezuma un krāsu: zīmēšanai ir pieejams zīmulis, rakstīšanai - pildspalva, bet teksta fragmentu izcelšanai - izgaismotājs.
 • Izteiksmīgi grafiskie efekti, piemēram, varavīksne, galaktika, lava, okeāns, zelts, sudrabs, kā arī pilienu ēnas, spīdumi, 3D efekti u. c., nodrošina uzmanību piesaistošu dizainu, ko papildina iepriekš definēti veidnes, kuras var izmantot, lai attēlus pārvērstu, piemēram, līniju zīmējumā vai mainītu aizpildījuma krāsu.
 • Sarežģītas matemātiskas formulas var nekavējoties ievietot darbgrāmatā, izmantojot funkciju "Freehand FormulaInsert". To var izdarīt arī ar peli - vienkārši ejiet uz priekšu, un Excel pārveidos formulas zīmējumu tekstā. Lietotāji, kuri izmanto Excel for Mac, izmantojot skārienjūtīgo ekrānu, formulas var zīmēt arī ar pirkstu, nevis ar pildspalvu.
 • Lasso izvēle: Lai atlasītu kādu brīvrokas zīmējuma apgabalu turpmākai rediģēšanai, nav nepieciešams Surface Pen - to var izdarīt ar pirksta galu.

Pieejamība tagad ir vēl praktiskāk lietojama

Excel 2019 for Mac ir pieejama arī praktiska funkcija: jaunas un optimizētas funkcijas atbalsta Excel dokumentu satura sagatavošanu tā, lai pat lietotāji ar ierobežotām zināšanām tos varētu vieglāk lasīt un tālāk rediģēt. Aktivizējot atbalsta kļūdu labošanu, uzlabojumi tiek parādīti tieši attiecīgajās dokumenta vietās; šādi rīki ietver:

 • Starptautiski piemērojamo pieejamības standartu saraksts.
 • Ieteikumi tiek parādīti, noklikšķinot uz "Pārskatīt" sadaļā "Pārbaudīt pieejamību", un tos var nekavējoties īstenot ar vienu klikšķi.
 • Dokumenta pieejamības problēmas tiek uzreiz parādītas arī darba laikā, noklikšķinot uz funkcijas "Turpināt pieejamības pārbaudi".

Citas noderīgas funkcijas Excel 2019 versijā Mac

Turpmāk minētās jaunās funkcijas ir pieejamas ne tikai programmā Excel, bet arī citās Office Suite 2019 programmās, un tās arī padara jūsu darbu efektīvāku:

 • Tulkotājs:Atsevišķus svešvārdus, fragmentus vai veselus tekstus svešvalodā tagad var tulkot Excel vēl vieglāk. Tā vietā, lai, izmantojot pārlūkprogrammu, izsauktu attiecīgo tīmekļa vietni, lai ievadītu datus, kā tas bija iepriekš, tagad tas ir iespējams tieši programmā Excel. Jaunā integrētā tulkošanas funkcija, tostarp automātiskā valodu atpazīšana, izmantojot Microsoft Translator, ietver vairāk nekā 60 valodu vārdu krājumu.
 • Datu zaudējumu aizsardzība: pārbaudītās Microsoft DLP funkcijas integrācija programmā Excel ļauj reāllaikā meklēt saturu saskaņā ar noteiktām vadlīnijām, piemēram, lai atrastu konfidenciālus datus, piemēram, kontu un kredītkaršu numurus; tas arī vēl vairāk atvieglo datu aizsardzības noteikumu ievērošanu.

Excel 2019 operētājsistēmai macOS sistēmas prasības

Lai lietotāji varētu instalēt un darbināt Excel 2019 priekš Mac Apple ierīcē, tai ir jāatbilst turpmāk uzskaitītajām minimālajām prasībām:

 • Operētājsistēma: derīga vienas no pēdējām trim aktuālajām macOS operētājsistēmām versija
 • iPad un iPhone: iOS 8.0 vai jaunāka versija
 • Procesors: Intel
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 3 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties Excel 2019 priekš Mac kā Office atsevišķu programmu no Wiresoft

MS Excel 2019 priekš Mac pēc noklusējuma ir daļa no Microsoft Office 2019 paketes macOS, taču atšķirībā no daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem Excel 2019 priekš Mac varat iegādāties arī Wiresoft tiešsaistes veikalā kā atsevišķu programmu bez citām Office komplekta 2019 sastāvdaļām. Mūsu piedāvātā Excel programma macOS ir pilnvērtīga iegādes versija. Tas jums nozīmē, ka tādējādi jūs neuzņematies nekādas abonēšanas saistības ar maksas atjauninājumiem. Tāpat tas nozīmē, ka jums arī nav jāievēro nekādi laika ierobežojumi, izmantojot šo Excel 2019 mac versiju, ciktāl tas attiecas uz lietošanas laiku. Šī viena lietotāja licence ir identiska Excel programmai, kas ir iekļauta Office Suite 2019 for Mac.

Tāpēc, iegādājoties Excel 2019 priekš Mac no Wiresoft, var ietaupīt naudu, kas ir izdevīgi ne tikai ārštata darbiniekiem, bet arī mazākiem uzņēmumiem ar dažiem darbiniekiem, kuri vēlas izmantot tikai šo klasisko izklājlapu programmatūru profesionāli vai pat mājās un kuriem nav nepieciešama visa Office pakete.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Excel, Word vai citas programmas - visas programmatūras licences, kas tiek piedāvātas Wiresoft Software Shop, ir oriģināli Microsoft produkti. Parasti tās ir viena lietotāja licences, kas nāk no apjoma licences, vai arī tās ir iegādājies uzņēmums un var brīvi izmantot, pārdodot tās uzņēmumam Wiresoft. Tas nozīmē, ka tas neierobežo to lietojamību funkciju vai ilguma ziņā, kā arī nenozīmē, ka jūs kā pircējs nonākat juridiski pelēkā zonā. Kā cienījams programmatūras tirgotājs Wiresoft saviem klientiem piedāvā tikai pilnās Microsoft programmu versijas, kas ir 100% izmantojamas.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Excel for Mac vai jebkuru citu Office programmu Mac vai vēlaties izmantot mūsu ekspertu konsultācijas, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tieši šeit, tērzējot.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas