Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Microsoft PowerPoint priekš Mac 2021 kā viena biroja programma Kad runa ir par satura pasniegšanu pārliecinošā un dzīvā veidā, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiskā programmatūra šim nolūkam. Izmantojot plašās dizaina iespējas un...
€85,90 *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Microsoft PowerPoint priekš Mac 2016 kā Office atsevišķa programma PowerPoint for Mac ir Microsoft daudzpusīga lietojumprogramma Apple lietotājiem, kas ļauj efektīvi plānot un veidot spilgtas prezentācijas Mac datorā un ērti prezentēt...
€50,90 *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Microsoft PowerPoint for Mac 2019 kā atsevišķa programma Office Kad runa ir par satura pasniegšanu prezentācijas veidā pārliecinošā un dzīvā veidā, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiskā programmatūra, ar kuru to var izdarīt....
€63,90 *

Microsoft PowerPoint operētājsistēmai Mac: Viegli veidot radošas prezentācijas

Uzziniet, kā Microsoft PowerPoint for Mac var palīdzēt jums izveidot, rediģēt un kopīgot satriecošas prezentācijas. Šajā rakstā sniegts pārskats par jaunākajām Microsoft PowerPoint for Mac funkcijām un iespējām, kas ļaus jūsu prezentācijām sasniegt jaunu līmeni.

Lietotāja saskarne un dizaina iespējas

Microsoft PowerPoint for Mac lietotāja saskarne ir intuitīvi izstrādāta, lai nodrošinātu jums ērtu lietošanu. Atklājiet dažādas dizaina iespējas, lai pielāgotu savas prezentācijas. Izmantojiet rīkjoslas un izvēlnes, lai viegli organizētu un formatētu saturu.

Multivides elementi un animācijas

Atdzīviniet savas prezentācijas, integrējot multivides elementus un animācijas. Microsoft PowerPoint for Mac ļauj bez problēmām ievietot attēlus, videoklipus un audio failus. Izmantojiet animācijas efektus, lai vēl pārliecinošāk pasniegtu savus vēstījumus.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Optimizējiet sadarbību prezentācijās, izmantojot Microsoft PowerPoint for Mac mākoņa integrāciju. Kopīgojiet savu darbu ar kolēģiem reāllaikā un nodrošiniet kopīgu rediģēšanu. Automātiskā sinhronizācija nodrošina, ka vienmēr izmantojat jaunāko prezentācijas versiju.

Šabloni un SmartArt grafika

Paātriniet prezentāciju veidošanas procesu, izmantojot Microsoft PowerPoint for Mac plašo veidņu un SmartArt grafikas klāstu. Izvēlieties no plašā dizainu klāsta, lai radītu profesionāla izskata slaidus. Izmantojiet SmartArt, lai sarežģītu informāciju pasniegtu vizuāli pievilcīgā veidā.

Prezentācijas režīms un ekrāna ierakstīšana

Izmantojiet Microsoft PowerPoint for Mac prezentācijas režīmu, lai efektīvi prezentētu savas prezentācijas auditorijas priekšā. Ekrāna ierakstīšanas funkcija ļauj integrēt tiešraides demonstrējumus vai skaidrojumus tieši prezentācijā.

Interaktīvi elementi un hipersaites

Palieliniet prezentāciju interaktivitāti, integrējot hipersaites un interaktīvus elementus. Savienojiet slaidus vai ārējo saturu, lai nodrošinātu vienmērīgu navigāciju. Microsoft PowerPoint for Mac nodrošina rīkus, lai aktīvi iesaistītu auditoriju.

Atjauninājumi un atbalsts

Atjauniniet Microsoft PowerPoint for Mac, izmantojot jaunākos atjauninājumus. Regulārie atjauninājumi ne tikai uzlabo veiktspēju, bet arī nodrošina jaunas funkcijas un drošības uzlabojumus. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir gatavs ātri un efektīvi jums palīdzēt.

Kopumā Microsoft PowerPoint for Mac piedāvā visaptverošu risinājumu profesionālu prezentāciju izveidei. Tā ir lietotājam draudzīga saskarne, radošas dizaina iespējas un modernas funkcijas, tāpēc tā ir ideāla lietojumprogramma Mac lietotājiem, kuri vēlas efektīvi prezentēt savas idejas.

Kategorijas