Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10148
 • D47-00916
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€63,90 * €69,90 * (8,58% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Lai pārliecinoši un dzīvīgi prezentētu saturu, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiska šim nolūkam paredzēta programmatūra. Izmantojot daudzveidīgās dizaina iespējas un palīgfunkcijas, ir iespējams izveidot informatīvus slaidus, kas piesaista uzmanību ar dinamiskām pārejām un animācijām. Ar PowerPoint for Mac 2019 ir pieejama jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās Office programmatūras versija macOS operētājsistēmām, ko tagad var iegādāties no Wiresoft. Ne tikai profesionāļi un pieredzējuši lietotāji, bet arī iesācēji un lietotāji, kas nav pazīstami ar Windows, ar integrētajiem, intuitīvi lietojamajiem rīkiem darbā, skolā un universitātē var sagatavot tēmas un saturu uz slaidiem un apkopot tos dzīvā prezentācijā, kas ir arī informatīva un iespaidīga kā profesionāla video prezentācija. Iespēja pievērst uzmanību pieejamībai izveides laikā paplašina arī to cilvēku loku, kurus var sasniegt, izmantojot PowerPoint 2019 priekš Mac .

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Microsoft PowerPoint for Mac 2019 kā atsevišķa programma Office

Kad runa ir par satura pasniegšanu prezentācijas veidā pārliecinošā un dzīvā veidā, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiskā programmatūra, ar kuru to var izdarīt. Izmantojot vairākas dizaina iespējas un palīgfunkcijas, varat izveidot informatīvus slaidus, kas piesaista uzmanību ar dinamiskām pārejām un animācijām.

Ar PowerPoint for Mac 2019 no Wiresoft ir pieejama jaunākā pārbaudītās Office programmatūras versija macOS operētājsistēmām. Ne tikai profesionāļiem vai pieredzējušiem, bet arī iesācējiem un ne Windows-affine lietotājiem darbā, kā arī skolā un studijās palīdz integrēti, intuitīvi lietojami rīki, lai sagatavotu tēmas un saturu uz slaidiem un apkopotu tos dzīvā lekcijā, kas vienlaikus darbojas arī kā profesionāla, informatīva un iespaidīga video prezentācija. Iespēja pievērst uzmanību pieejamībai izveides laikā paplašina arī to cilvēku loku, kurus var sasniegt, izmantojot PowerPoint 2019 priekš Mac.

Programmas Microsoft PowerPoint for Mac 2019 lietotāja saskarne ir pārstrādāta, padarot to vēl draudzīgāku lietotājam; tas ļauj jauniem lietotājiem ātri sākt strādāt ar programmu. Tos atbalsta arī plašais veidņu un dizaina iespēju klāsts, kas ļauj jums izveidot prezentācijas slaidus ar pielāgotu izskatu.

Turklāt PowerPoint for Mac 2019 atbalsta skārienjūtīgai lietošanai optimizētu lietošanu - tas attiecas gan uz planšetdatoriem, gan uz vispārēju digitālo pildspalvu lietošanu -, jo īpaši jaunais brīvrokas zīmēšanas rīks piedāvā plašu efektu un formu klāstu, lai paši varētu izveidot profesionālas skices.

PowerPoint for Mac 2019 ir pieejams tikai kā atbilstošās Office versijas neatņemama sastāvdaļa no parastajiem piegādātājiem, taču programmatūru varat iegādāties arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā - turklāt par nepārspējamu cenu! Lai varētu izmantot visas funkcijas, ņemiet vērā turpmāk norādītās sistēmas prasības. Wiresoft vietnē varat iegādāties ne tikai PowerPoint for Mac 2019, bet arī iepriekšējās versijas par zemu cenu kā viena lietotāja versiju, kā arī citas Office programmas. Turpmāk sniegts detalizēts pārskats par visām svarīgākajām jaunajām funkcijām programmā PowerPoint for Mac 2019.

Pārskats par jaunajām PowerPoint funkcijām Mac 2019 versijā

PowerPoint for Mac 2019 ietver daudzus esošo rīku funkciju kopuma uzlabojumus un uzlabojumus, kā arī daudzas jaunas funkcijas. Īpaši jāatzīmē Morph funkcija, SVG un 3D grafikas pievienošana un vēl labāks atbalsts pieejamu prezentāciju izveidei.

Īpašas PowerPoint funkcijas 2019. gada Mac versijā

Microsoft programmā PowerPoint for Mac 2019 ir iekļāvusi vairākas jaunas funkcijas, kas padara prezentāciju gaitu saistošāku un daudzveidīgāku, jo īpaši morfēšanu un uzlabotu video ierakstīšanu:

 • Funkcija Morph piedāvā pavisam jaunas animāciju iespējas. Tā rada vienmērīgas pārejas starp atsevišķiem diapozitīviem, animējot atsevišķus objektus, piemēram, figūras, attēlus, SmartArt un WordArt grafikas, kā arī tekstu - tikai diagrammas ir izslēgtas. Lai to izdarītu, diviem slaidiem ir jābūt vismaz vienam kopīgam objektam, lai izveidotu morfopārejas, kurām ir pieejami dažādi efekti.
 • Ierakstot prezentāciju, tagad ir iespējams ierakstīt ne tikai video un audio komentārus, bet arī žestus digitālās brīvrokas ievadei: visi elementi, piemēram, komentāri un animācijas, kā arī rādītāja kustības un rādīšanas ilgums, tiek saglabāti pašā prezentācijā. Tas pārvērš prezentāciju par videoklipu, ko var skatīties programmā PowerPoint.
 • Integrējot tiešsaistes video, slaidam var piešķirt lielāku dinamiku. Videoklipu ir iespējams atskaņot, neizejot no programmas PowerPoint. Šī funkcija ir pieejama no macOS 10.13.4 versijas (High Sierra).

Jaunas, mērogojamas diagrammas un 3D modeļi

Arī PowerPoint programmā PowerPoint for Mac 2019 ir paplašināts PowerPoint slaidu dizaina diagrammu un modeļu klāsts, piedāvājot jaunu diagrammu kopumu, tostarp trīsdimensiju modeļus, kas sniedz vēl vairāk iespēju ilustrēt prezentācijas:

 • Visus pieejamos 3D modeļus var brīvi pagriezt par 360° un bez zaudējumiem arī mērogot.
 • Izmantojot jauno morfēšanas funkciju, šos 3D modeļus var arī animēt.
 • Lietotāji var arī izveidot savu trīsdimensiju saturu un ievietot to PowerPoint slaidā.
 • Jaunums ir arī SVG (Scalable Vector Graphics) faili - mērogoti vektorgrafikas faili; tāpat kā 3D modeļiem, arī tiem ir priekšrocība, ka tos var palielināt vai samazināt pēc vēlēšanās - nezaudējot attēla kvalitāti -, kā arī brīvi pagriezt un rediģēt, izmantojot krāsainus filtrus.
 • Jaunais piltuves diagrammas veids ir galvenokārt piemērots, lai skaidri parādītu procesa fāzes.

PowerPoint for Mac 2019 kopīgās funkcijas

Papildus iepriekš minētajiem jaunajiem rīkiem un funkcijām PowerPoint for Mac 2019 ir arī daudzas citas jaunas funkcijas un uzlabojumi. Tie jo īpaši ietver atbalstu brīvrokas zīmēšanai, kā arī atbalstu pieejamu prezentācijas dokumentu izveidei.

Jaunas darbvirsmas skata opcijas programmā PowerPoint for Mac 2019

Programmā PowerPoint for Mac 2019 ir pielāgots Windows tipiskais Office dizains. Jaunās skata opcijas var arī pēc izvēles deaktivizēt:

 • Visām Office lietojumprogrammām raksturīgais lentes izskats PowerPoint for Mac 2019 ir apvienots ar Windows flīžu izskatu, kas raksturīgs Windows 10 operētājsistēmai.
 • Biežāk izmantotās funkcijas un funkcijas tagad ir vairāk izceltas, tāpēc tās būs vieglāk atrast.
 • Cilnes var arī sakārtot atbilstoši savām vajadzībām, kā arī lenti var pilnībā paslēpt; tad funkcijas būs pieejamas izvēlnes joslā, kas atrodas augšpusē.
 • Tagad programmā PowerPoint for Mac 2019 ir iekļautas arī tēmas, kas aizstāj citādi programmai raksturīgās logu krāsas (sarkanā) ar achromatiskiem toņiem. Tas palīdz koncentrēties, īpaši lasot slaidu saturu. Tādējādi skats balts ir ļoti spilgts, bet tumši pelēks un melns ar tumšo režīmu piedāvā īpaši samazinātu, augstāka kontrasta programmas displeju.

Ērts brīvrokas rīks un jaunas pildspalvas

Tagadprogrammā PowerPoint for Mac 2019 ir ērts brīvrokas rīks, ar kuru var uzreiz zīmēt formulas vai diagrammas, kā arī grafikus un ievietot tos slaidā. Šo rīku var izmantot ne tikai ar pildspalvu vai, skārienjūtības gadījumā, ar pirkstu, bet arī ar datorpeli. Turklāt ir pieejamas vairākas krāsainas pildspalvas, lai teksta fragmentus izceltu ar krāsu, kā tas jau sen zināms no programmas Word. PowerPoint for Mac 2019 brīvrokas zīmēšanas rīks piedāvā šādas funkcijas un efektus:

 • Zīmēšanai un rakstīšanai, kā arī detaļu izcelšanai ir pieejams plašs digitālo pildspalvu klāsts, kas šim nolūkam ir dažāda stipruma un krāsu: pildspalva parastai piezīmju rakstīšanai, zīmulis, ar kuru var zīmēt skices un grafikas, un klasiskais marķieris, ar kuru krāsaini pasvītrot vārdus vai teksta fragmentus. Programmā ir arī pildspalvas ar metāliskiem un citiem grafiskiem efektiem, tostarp galaktikas un varavīksnes, sudraba un zelta, kā arī lavas un okeāna efektiem.
 • Programmā PowerPoint for Mac 2019 ir ievērojami uzlabota apgriešanas funkcija, lai noņemtu traucējošu fonu: tagad programma automātiski nosaka un atlasa fona apgabalu. Iebūvēto rakstāmspalvu var izmantot, lai labotu atlasi, pievienojot vai atņemot daļas.
 • Apcirpšanas funkciju var izmantot arī, lai atlasītu konkrētas tabulas jomas, ko izmantot kā grafiku slaidā.

Pieejamu prezentāciju izveide programmā PowerPoint for Mac 2019

2019. gada Mac versijā ir ne tikai uzlabotas opcijas, lai padarītu PowerPoint slaidus vieglāk lasāmus un saprotamus skatītājiem ar redzes traucējumiem, bet ir pievienotas arī jaunas funkcijas:

 • Programmā PowerPoint for Mac 2019 tiek sniegti ieteikumi par uzlabojumiem darba laikā, daļēji pamatojoties uz starptautiskajiem standartiem, kas šeit tiek piemēroti. Tos var viegli pieņemt tieši ar vienu klikšķi, un programma tos automātiski piemēro apgabalam.
 • Kļūdu labošanas rīks arī pievieno trūkstošo alternatīvo tekstu attēliem un grafikām, kā arī labo nepietiekamu krāsu kontrastu. Skats "Grayscale" spilgti imitē krāsu aklu cilvēku uztveri.
 • PowerPoint for Mac 2019 integrētajās iepriekš definētajās pieejamajās diapozitīvu veidnēs jau ir iekļauti piemēroti diapozitīvu nosaukumi, tostarp virsrakstu struktūra.
 • Mākslīgā intelekta funkcija QuickStarter piedāvā praktisku sākuma palīglīdzekli prezentācijas izveidei: tā vispirms palīdz lietotājiem veikt tematisko izpēti. Kad ievadīta tēma, QuickStarter parāda piemērotu apakštēmu sarakstu un katrai no tām iesaka arī piemērotu slaidu komplektu. Pamatojoties uz meklēšanas rezultātiem Bing, rīks izveido diapozitīvus ar atbilstošo saturu un to struktūru. Pēc tam var atlasīt vēlamos diapozitīvus, uz tiem noklikšķinot. Visbeidzot, atliek tikai pievienot piemērotu izskatu, tostarp fona grafiku, un prezentācijas pamats ir gatavs tikai dažu minūšu laikā.

Uzlabota tiešsaistes sadarbība PowerPoint dokumentā

Ja ar PowerPoint prezentāciju vēlas strādāt vairāki cilvēki, tas ir iespējams arī Mac datorā. Priekšnoteikums tam ir viena no diviem Microsoft mākoņpakalpojumiem OneDrive vai SharePoint izmantošana. Vispirms tur tiek publicēta prezentācijas kopija, kuru pēc tam rediģē attiecīgie uzaicinātie darbinieki. Pēc tam, kad visas iesaistītās personas ir pievienojušas savas izmaiņas vai piezīmes, oriģināls un kopija(-as) tiek atkal apvienoti, tādējādi atšķirības var parādīt un vajadzības gadījumā arī atcelt.

Sistēmas prasības Microsoft PowerPoint 2019 lietošanai Mac datorā

Tālāk sniegtajā informācijā ir uzskaitītas minimālās prasības, lai instalētu un darbinātu PowerPoint for Mac 2019 Apple ierīcē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai izmantotu dažas programmatūras funkcijas, ir jābūt instalētai vismaz macOS versijai 10.13.4 (High Sierra).

 • Operētājsistēma: viena no trim pašreizējām macOS operētājsistēmām
 • iPad un iPhone: vismaz iOS 8.0 vai jaunāka versija
 • Procesors: Intel
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 3 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties PowerPoint for Mac 2019 kā vienu programmu no Office Suite Wiresoft vietnē par īpašu cenu

MS PowerPoint 2019 priekš Mac ir tipiska atbilstošā Microsoft Office komplekta sastāvdaļa Mac un parasti nav pieejama atsevišķi parastajos programmatūras veikalos. Wiresoft vietnē varat iegādāties arī PowerPoint for Mac 2019 programmu atsevišķi!

Jūsu priekšrocības: Wiresoft piedāvātā PowerPoint iegādes versija ir viena lietotāja licence, kas nenozīmē ilgtermiņa un dārgu abonementu, ieskaitot atjauninājumus, kā arī nekādus funkciju ierobežojumus. Tāpēc jums ir divtik izdevīgi iegādāties PowerPoint for Mac 2019 kā vienu programmu no Wiresoft, īpaši, ja jums nav nepieciešamas citas Office programmas.

Jūsu programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir lēta un vienlaikus droša! PowerPoint for Mac 2019 viena lietotāja licence, ko šeit iegādājaties, ir vai nu iegūta no lielāka apjoma licences uzņēmumiem, vai arī tā ir lietota programmatūras licence - tāpēc tā ir īpašas cenas priekšrocība! Funkcionalitātes ziņā piedāvātā programmatūra ir identiska attiecīgajai PowerPoint programmai, kas arī ir daļa no Office Suite for Mac 2019. Tādējādi īpaši mazāki uzņēmumi un individuālie lietotāji, piemēram, ārštata darbinieki vai privātpersonas, var izmantot visas PowerPoint for Mac 2019 versijas priekšrocības un ietaupīt naudu.

Katra Microsoft programma, ko piedāvā Wiresoft, ir arī pārbaudīta, lai nodrošinātu tās faktisko, nevainojamo lietojamību, tāpēc tā ir pieejama lejupielādei uzreiz pēc iegādes un ir neierobežota laikā un lietošanā.

Vienmēr varat būt droši, ka, pērkot vai pārdodot lietotu programmatūru, ne jūs, ne mēs neesam juridiski neskaidrā situācijā! Jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ES ir nepārprotami atļauta.

Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties PowerPoint for Mac gan pašreizējās, gan vecākās versijas, kā arī visas pārējās Office programmas atsevišķi, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint for Mac 2019 vai jebkuru citu Office programmatūru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanas laikā.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas