Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  Montereja, Big Sur, Katalīna, Mojave


Lai pārliecinoši un dzīvīgi prezentētu saturu, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiska šim nolūkam paredzēta programmatūra. Izmantojot daudzveidīgās dizaina iespējas un palīgfunkcijas, var izveidot informatīvus slaidus, kas piesaista uzmanību ar dinamiskām pārejām un animācijām. Ar PowerPoint for Mac 2021 ir pieejama jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās Office programmatūras versija macOS operētājsistēmām, ko tagad var iegādāties no Wiresoft. Ne tikai profesionāļi un pieredzējuši lietotāji, bet arī iesācēji un lietotāji, kas nav pazīstami ar Windows, ar integrētajiem, intuitīvi lietojamajiem rīkiem darbā, skolā un universitātē var sagatavot tēmas un saturu uz slaidiem un apkopot tos dzīvā prezentācijā, kas ir arī informatīva un iespaidīga kā profesionāla video prezentācija. Iespēja pievērst uzmanību pieejamībai, veidojot prezentāciju, paplašina arī to cilvēku loku, kurus var sasniegt, izmantojot PowerPoint 2021 priekš Mac .

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint priekš Mac 2021 kā viena biroja programma

Kad runa ir par satura pasniegšanu pārliecinošā un dzīvā veidā, Microsoft PowerPoint joprojām ir klasiskā programmatūra šim nolūkam. Izmantojot plašās dizaina iespējas un palīgfunkcijas, varat izveidot informatīvus slaidus, kas piesaista uzmanību ar dinamiskām pārejām un animācijām.

Ar PowerPoint for Mac 2021 no Wiresoft ir pieejama jaunākā pārbaudītās biroja programmatūras versija macOS operētājsistēmām. Ne tikai profesionāļi un pieredzējuši lietotāji, bet arī iesācēji un lietotāji, kas nav Windows lietotāji, var izmantot integrētos, intuitīvi lietojamos rīkus darbā, skolā un universitātē, lai sagatavotu tēmas un saturu uz slaidiem un apkopotu tos dzīvā lekcijā, kas ir arī informatīva un iespaidīga kā profesionāla video prezentācija. Iespēja pievērst uzmanību pieejamībai izveides laikā paplašina arī to cilvēku loku, kurus var sasniegt, izmantojot PowerPoint 2021 priekš Mac .

Līdz ar to Microsoft PowerPoint for Mac 2021 lietotāja saskarne ir pārstrādāta un kļuvusi vēl ērtāka; tā ļauj jauniem lietotājiem ātri sākt strādāt ar programmu. Tos atbalsta arī plašais veidņu un dizaina iespēju klāsts, kas ļauj izveidot prezentācijas slaidus ar individuālu izskatu.

Turklāt PowerPoint for Mac 2021 atbalsta skārienjūtīgai lietošanai optimizētu lietošanu - tas attiecas gan uz planšetdatoriem, gan uz vispārēju digitālo pildspalvu lietošanu -, jo īpaši jaunais brīvrokas zīmēšanas rīks piedāvā plašu efektu un formu klāstu spontānai profesionālai skicēšanai.

PowerPoint for Mac 2021 ir pieejams tikai no parastajiem piegādātājiem kā fiksēts integrēts komponents attiecīgajā Office versijā, taču programmatūru var iegādāties arī atsevišķi Wiresoft tiešsaistes veikalā - turklāt par nepārspējamu cenu! Lūdzu, ņemiet vērā arī turpmāk norādītās sistēmas prasības, lai varētu izmantot visas funkcijas. Wiresoft vietnē varat iegādāties ne tikai PowerPoint for Mac 2021, bet arī iepriekšējās versijas par zemu cenu kā viena lietotāja versiju, kā arī citas biroja programmas. Visas svarīgākās jaunās funkcijas programmā PowerPoint for Mac 2021 atrodamas šajā detalizētajā pārskatā.

Pārskats par jaunajām PowerPoint funkcijām Mac 2021 versijā

PowerPoint for Mac 2021 ietver daudzas optimizācijas un esošo rīku funkciju klāsta paplašinājumus, kā arī daudzas jaunas funkcijas. Īpaši jāatzīmē morph funkcija, SVG un 3D grafikas pievienošana un vēl labāks atbalsts pieejamu prezentāciju izveidei.

Īpašas PowerPoint funkcijas Mac versijā 2021

Microsoft programmā PowerPoint for Mac 2021 ir integrējis vairākas jaunas funkcijas, kas prezentāciju gaitu padara vēl interesantāku un daudzveidīgāku, jo īpaši morfēšanu un uzlabotu video ierakstīšanu:

 • Morfēšanas funkcija piedāvā pilnīgi jaunas animāciju iespējas. Tas nodrošina vienmērīgu pāreju starp atsevišķiem diapozitīviem, animējot atsevišķus objektus, piemēram, figūras, attēlus un SmartArt un WordArt grafikas, kā arī tekstu - izslēgtas ir tikai diagrammas. Lai to izdarītu, diviem slaidiem ir jābūt vismaz vienam kopīgam objektam, lai izveidotu morfopārejas, kurām ir pieejami dažādi efekti.
 • Ierakstot prezentāciju, tagad ir iespējams ierakstīt ne tikai video un audio komentārus, bet arī žestus digitālās brīvrokas ievadei: visi elementi, piemēram, komentāri un animācijas, kā arī rādītāja kustības un rādīšanas ilgums, tiek saglabāti pašā prezentācijā. Tādējādi tas tiek pārvērsts par videoklipu, ko var skatīties programmā PowerPoint.
 • Integrējot tiešsaistes videoklipu, slaidam var piešķirt lielāku dinamiku. Videoklipu ir iespējams atskaņot, neizejot no programmas PowerPoint. Šī funkcija ir pieejama no macOS 10.13.4 (High Sierra) versijas.

Jaunas, mērogojamas diagrammas un 3D modeļi

PowerPoint for Mac 2021 ir paplašināts arī diagrammu un modeļu klāsts PowerPoint slaidu veidošanai, pievienojot virkni papildu diagrammu, tostarp trīsdimensiju modeļus, kas piedāvā vēl vairāk iespēju ilustrēt prezentācijas:

 • Visus pieejamos 3D modeļus var brīvi pagriezt 360° leņķī un bez zaudējumiem arī mērogot.
 • Izmantojot jauno morfēšanas funkciju, šos 3D modeļus var arī animēt.
 • Lietotāji var arī izveidot savu trīsdimensiju saturu un ievietot to PowerPoint slaidā.
 • Jaunums ir arī SVG (Scalable Vector Graphics) faili - mērogoti vektorgrafikas faili; tāpat kā 3D modeļiem, arī tiem ir priekšrocība, ka tos var palielināt vai samazināt pēc vēlēšanās - nezaudējot attēla kvalitāti -, kā arī brīvi pagriezt un rediģēt, izmantojot krāsainus filtrus.
 • Jaunais piltuves diagrammas tips galvenokārt ir labi piemērots procesa fāžu ilustrēšanai.

PowerPoint for Mac 2021 vispārīgās funkcijas

Papildus minētajiem jaunajiem rīkiem un funkcijām PowerPoint for Mac 2021 ir arī daudzi citi jauninājumi un optimizācijas. Tie jo īpaši ietver brīvrokas zīmēšanas atbalstu, kā arī atbalstu pieejamu prezentācijas dokumentu izveidei.

Jaunas darbvirsmas skata opcijas programmā PowerPoint for Mac 2021

Programmā PowerPoint for Mac 2021 ir pielāgots Windows birojam raksturīgais dizains. Jaunās skata opcijas var arī pēc izvēles deaktivizēt:

 • Lentes izskats, kas raksturīgs visām Office programmām, PowerPoint for Mac 2021 ir apvienots ar Windows flīžu izskatu, kas raksturīgs Windows 10 operētājsistēmai.
 • Biežāk izmantotās funkcijas un funkcijas tagad ir redzamākas, tāpēc tās ir vieglāk atrast.
 • Cilnes var arī sakārtot atbilstoši individuālām vajadzībām, un lenti var pilnībā paslēpt; tad funkcijas ir pieejamas augšpusē esošajā izvēlnes joslā.
 • Tagad programmā PowerPoint for Mac 2021 ir arī tēmas, kas aizstāj programmai raksturīgās logu krāsas (sarkanā) ar ahromatiskiem toņiem. Tas veicina koncentrēšanos, īpaši lasot slaidu saturu. Baltais skats ir ļoti spilgts, savukārt tumši pelēks un melns ar tumšo režīmu nodrošina īpaši samazinātu, augstāka kontrasta programmu rādījumu.

Praktisks brīvrokas instruments un jaunas pildspalvas

PowerPoint for Mac 2021 tagad ir praktisks brīvrokas rīks, ar kuru var uzreiz zīmēt formulas vai diagrammas, kā arī grafikas un ievietot tās slaidā. Šo rīku var izmantot ne tikai ar pildspalvu vai, skārienvadības gadījumā, ar pirkstu, bet arī ar datora peli. Ir pieejamas vairākas krāsainas pildspalvas, lai teksta fragmentus izceltu ar krāsu, kā tas jau sen zināms no Word. PowerPoint for Mac 2021 brīvrokas zīmēšanas rīks piedāvā šādas funkcijas un efektus:

 • Zīmēšanai un rakstīšanai, kā arī detaļu izcelšanai ir pieejams plašs digitālo pildspalvu klāsts, kas šim nolūkam ir dažāda stipruma un krāsu: pildspalva parastai piezīmju rakstīšanai, zīmulis, ar kuru var zīmēt skices un grafikas, un klasiskais teksta marķieris, ar kuru krāsaini pasvītrot vārdus vai teksta fragmentus. Programmā ir arī pildspalvas ar metāliskiem un citiem grafiskiem efektiem, tostarp galaktikas un varavīksnes, sudraba un zelta, kā arī lavas un okeāna.
 • Programmā PowerPoint for Mac 2021 ir ievērojami uzlabota fona apgriešanas funkcija, lai novērstu traucējošu fonu: tagad programma automātiski nosaka fona zonu un to atlasa. Integrēto pildspalvu var izmantot, lai labotu atlasi, pievienojot vai atņemot detaļas.
 • Apcirpšanas funkciju var izmantot arī, lai atlasītu noteiktas tabulas jomas un izmantotu tās kā grafiku slaidā.

Pieejamu prezentāciju izveide programmā PowerPoint for Mac 2021

Programmā PowerPoint ir ne tikai uzlabotas opcijas, kā veidot slaidus tā, lai tie būtu vieglāk lasāmi un saprotami skatītājiem ar redzes traucējumiem, bet arī papildinātas ar jaunām funkcijām Mac 2021. versijā:

 • Atbalsta kļūdu labošana programmā PowerPoint for Mac 2021 jau sniedz ieteikumus par uzlabojumiem darba laikā, daļēji arī pamatojoties uz starptautiski spēkā esošajiem standartiem. Tos var viegli pieņemt tieši ar vienu klikšķi, un programma tos automātiski piemēro apgabalam.
 • Kļūdu labošanas rīks arī pievieno trūkstošo alternatīvo tekstu attēliem un grafikām, kā arī labo nepietiekamu krāsu kontrastu. "Pelēkās skalas" skata attēls spilgti imitē krāsu neredzīgas personas uztveri.
 • PowerPoint for Mac 2021 jau ir pieejami iepriekš sagatavoti diapozitīvu veidnes, kas integrētas programmā PowerPoint for Mac 2021, un tajās jau ir piemēroti diapozitīvu nosaukumi, tostarp virsrakstu struktūra.
 • Praktisku palīglīdzekli prezentācijas izveidei piedāvā AI funkcija QuickStarter: tā vispirms palīdz lietotājiem veikt tematisko izpēti. Kad ievadīta tēma, QuickStarter parāda piemērotu apakštēmu sarakstu un katrai no tām iesaka arī piemērotu slaidu komplektu. Pamatojoties uz Bing meklēšanas rezultātiem, rīks izveido diapozitīvus ar atbilstošo saturu un to struktūru; pēc tam var atlasīt vēlamos diapozitīvus, uz tiem noklikšķinot. Visbeidzot, atliek tikai pievienot piemērotu izskatu, tostarp fona grafiku, un prezentācijas pamats ir gatavs tikai dažu minūšu laikā.

Uzlabota tiešsaistes sadarbība PowerPoint dokumentā

Ja ar PowerPoint prezentāciju vēlas strādāt vairāki cilvēki, tas ir iespējams arī Mac datorā. Priekšnoteikums tam ir viena no diviem Microsoft mākoņpakalpojumiem OneDrive vai SharePoint izmantošana. Vispirms tur tiek publicēta prezentācijas kopija, kuru pēc tam rediģē attiecīgie uzaicinātie darbinieki. Pēc tam, kad visas iesaistītās personas ir izdarījušas izmaiņas vai piezīmes, oriģināls un kopija(-as) tiek atkal apvienoti, parādot atšķirības, un vajadzības gadījumā tās var arī atcelt.

Sistēmas prasības Microsoft PowerPoint 2021 lietošanai Mac datorā

Turpmāk sniegta informācija par obligātajām prasībām, lai instalētu un darbinātu PowerPoint for Mac 2021 Apple ierīcē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai izmantotu dažas programmatūras funkcijas, ir jābūt instalētai vismaz macOS versijai 10.13.4 (High Sierra).

 • Operētājsistēma: viena no trim pašreizējo macOS operētājsistēmu versijām
 • Procesors: Intel vai Apple Silicon (M1)
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Cietais disks: vismaz 10 GB brīvas vietas
 • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 800 pikseļi

Iegādājieties PowerPoint for Mac 2021 kā vienu Office komplekta programmu par īpašu cenu Wiresoft veikalā

MS PowerPoint 2021 for Mac ir tipiska attiecīgā Microsoft Office komplekta Mac komponente, un parasti nav pieejama atsevišķi parastajos programmatūras veikalos. Wiresoft vietnē PowerPoint for Mac 2021 programmu varat iegādāties arī atsevišķi!

Jūsu priekšrocības: Wiresoft piedāvātā PowerPoint iegādes versija ir viena lietotāja licence, kas neprasa ilgtermiņa un dārgu abonementu, ieskaitot atjauninājumus, ne arī ierobežojumus attiecībā uz funkcijām. Tāpēc ir divtik izdevīgi iegādāties PowerPoint for Mac 2021 kā vienu programmu no Wiresoft, īpaši, ja jums nav nepieciešamas citas Office programmas.

Jūsu programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir lēta un vienlaikus droša! PowerPoint for Mac 2021 viena lietotāja licence, ko iegādājaties šeit, ir vai nu iegūta no lielāka apjoma licencēm uzņēmumiem, vai arī tā ir lietota programmatūras licence - tāpēc tā ir īpaši izdevīga cena! Funkcionalitātes ziņā piedāvātā programmatūra ir identiska attiecīgajai PowerPoint programmai, kas arī ir daļa no Office Suite for Mac 2021. Tas nozīmē, ka mazāki uzņēmumi un individuālie lietotāji, piemēram, ārštata darbinieki vai privātpersonas, var izmantot visas PowerPoint for Mac 2021 versijas priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu.

Katra Wiresoft piedāvātā Microsoft programma ir arī pārbaudīta, lai nodrošinātu tās faktisko un nevainojamo lietojamību, tāpēc tā ir pieejama lejupielādei uzreiz pēc iegādes un var tikt izmantota neierobežotu laiku.

Vienmēr varat būt droši, ka, pērkot vai pārdodot lietotu programmatūru, ne jūs, ne mēs nenonākam juridiski neskaidrā situācijā! Tas ir tāpēc, ka tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ES.

Wiresoft programmatūras veikalā   varat iegādāties PowerPoint priekš Mac gan pašreizējās, gan vecākās versijas, kā arī visas pārējās Office programmas atsevišķi un arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint for Mac 2021 vai jebkuru citu Office programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas