Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10147
 • D47-00764
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€50,90 * €55,90 * (8,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


PowerPoint for Mac ir daudzpusīga Apple programmatūra , kas ļauj efektīvi plānot un veidot spilgtas prezentācijas Mac datorā un ērti prezentēt tās partneriem un kolēģiem. Tādējādi šī 2016. gada for Mac versija ir vēl viens pagrieziena punkts plaši izmantotajā un novērtētajā programmatūrā, kas tiek izmantota daudzās jomās - ne tikai uzņēmumos, bet arī skolās un universitātēs. for Mac 2016 atbalsta gan iesācējus, gan profesionālus lietotājus ar daudziem integrētiem, intuitīvi lietojamiem rīkiem, lai veidotu informatīvas prezentācijas slaidus un skaidri izklāstītu to saturu lekcijās. MicrosoftUser Business PowerPoint Office PowerPoint

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint priekš Mac 2016 kā Office atsevišķa programma

PowerPoint for Mac ir Microsoft daudzpusīga lietojumprogramma Apple lietotājiem, kas ļauj efektīvi plānot un veidot spilgtas prezentācijas Mac datorā un ērti prezentēt tās biznesa partneriem un kolēģiem. Tādējādi šī 2016. gada versija PowerPoint for Mac ir vēl viens pagrieziena punkts plaši izmantotajā un novērtētajā biroja programmatūrā, kas tiek izmantota daudzās jomās - ne tikai uzņēmumā, bet arī skolā un studijās. PowerPoint for Mac 2016 atbalsta gan iesācējus, gan profesionālus lietotājus ar daudziem integrētiem, intuitīvi lietojamiem rīkiem, lai veidotu informatīvas prezentācijas slaidus un skaidri nodotu to saturu lekcijā.

Microsoft PowerPoint for Mac 2016 lietotājam draudzīgā saskarne ļauj arī ātri un vienkārši iepazīties ar programmatūru. Lielu veidņu un grafikas veidņu izvēli var izmantot tieši, lai izstrādātu katru prezentāciju atsevišķi.

Būtībā PowerPoint 2016 Mac versija ir pārsteidzoša iepriekšējā dizaina pārskatīšana: neskatoties uz optimizēto pielāgošanu operētājsistēmai OS X, ir saglabāta tipiskā lietotāja saskarne, kas pazīstama no operētājsistēmas Windows, un tās pazīstamais izkārtojums. Tika pārņemti arī Windows versijā pazīstamie tastatūras īsceļi, kas var būt priekšrocība tiem lietotājiem, kuri bieži pārslēdzas starp abām operētājsistēmām. Tomēr viņiem nav jāiztiek bez pazīstamajām Mac sistēmas funkcijām. Turklāt programmā PowerPoint for Mac 2016 ir optimizēta starpplatformu savietojamība starp dokumentiem, lai prezentācijas, kas izveidotas operētājsistēmā Windows, un prezentācijas, kas izveidotas operētājsistēmā OS X, būtu vienveidīgākas.

Apple lietotāji, kuri izmanto arī Microsoft mākoņpakalpojumu OneDrive, var arī kopīgot ar PowerPoint for Mac 2016 izveidotos dokumentus ar kolēģiem tiešsaistē, lai sadarbība būtu efektīvāka.

Šī PowerPoint for Mac 2016 programma ir ne tikai pieejama no Wiresoft kā atbilstošā Office komplekta neatņemama sastāvdaļa, bet to var iegādāties arī atsevišķi - bez abonēšanas saistībām! Papildus PowerPoint for Mac 2016 par īpaši zemām cenām Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas arī vecākas un jaunākas versijas - arī kā viena programma. Tālāk sniegts pārskats par visām interesantajām PowerPoint for Mac 2016 funkcijām.

Pārskats par visām svarīgākajām PowerPoint for Mac 2016 funkcijām un paplašinājumiem

Papildus daudzām optimizācijām un esošo funkciju uzlabojumiem šajā PowerPoint for Mac 2016 versijā ir arī jauni rīki un pielāgojumi, kas sniedz vēl plašākas prezentāciju veidošanas iespējas, kā arī atvieglo sadarbību tiešsaistē ar citiem lietotājiem.

Jaunas PowerPoint funkcijas operētājsistēmai Mac 2016. versijā

Jaunās PowerPoint funkcijas ne tikai paplašina komandas darba iespējas, veidojot prezentāciju, bet arī prezentējot:

 • Izceliet detaļas Mac datorā, izmantojot rīku Ota: Prezentētājs prezentācijas laikā var spontāni izcelt atsevišķus slaida elementus, piemēram, grafikas, vārdus vai teksta fragmentus, izmantojot programmā PowerPoint for Mac integrēto otu rīku, lai pievērstu auditorijas uzmanību atsevišķām detaļām. Šī rīka priekšrocība salīdzinājumā ar lāzera rādītāju vai nūjiņu, no vienas puses, ir tā, ka to izmanto tieši PowerPoint 2016 ekrānā un ka ar to izceltie elementi paliek redzami. No otras puses, šī darbība notiek tikai prezentācijas režīmā. Pats PowerPoint dokuments paliek nemainīgs.
 • Laika grafika noteikšana: Izmantojot laika grafika noteikšanas rīku, prezentācijas ilgums kļūst daudz paredzamāks. Ja prezentācijas ir garākas, ātri var gadīties, ka jautājumi vai papildu paskaidrojumi aizkavē prezentāciju un kļūst grūti iekļauties noteiktajā laikā. Laika uzskaites rīks palīdz labāk pārvaldīt laiku un efektīvi izmantot prezentācijas laiku: Aktivizēts, tas parāda laiku prezentācijas laikā, lai prezentētājs varētu attiecīgi reaģēt kavēšanās u. c. gadījumos un nekavējoties veikt izmaiņas.
 • Kopīgošanasfunkcija: būtiski optimizējot un pārveidojot kopīgošanas funkciju, PowerPoint prezentācijas Mac datorā var daudz vieglāk un ātrāk kopīgot, izmantojot sociālos medijus, piemēram, Facebook un citus.

Praktisko Office funkciju izmantošana programmā PowerPoint for Mac 2016

PowerPoint for Mac 2016 kā klasiska MS Office programma ietver arī virkni vispārīgu funkciju, kas atvieglo prezentāciju veidošanu un paplašina iespējas, strādājot kopā. Tie jo īpaši ietver šādas funkcijas un rīkus:

 • OneDrive integrācija pieejama arī Mac: Līdz ar Microsoft mākoņpakalpojuma OneDrive integrāciju Office 2016 for Mac lietojumprogrammā Mac lietotāji tagad var izmantot to, lai piekļūtu OneDrive saglabātajiem PowerPoint dokumentiem no jebkuras Apple ierīces, izmantojot tīmekli. Tas ievērojami paplašina iespējas strādāt ar diapozitīviem neatkarīgi no atrašanās vietas, kā arī ļauj citiem darbiniekiem tiem piekļūt, piemēram, rediģēt vai komentēt.
 • Vienkāršota dokumentu kopīgošana: dokumentu kopīgošana tagad ir vēl vienkāršāka: lai tos kopīgotu, lietotāji vienkārši noklikšķina uz PowerPoint programmas izvēlnes lentē esošās funkcijas "Kopīgot". Katrai personai, kurai ir jānodrošina piekļuve dokumentam, var piešķirt individuālas tiesības to lasīt, rediģēt, pārsūtīt utt.
 • Uzlabota dokumentu versiju vēsture: Īpaši tad, ja PowerPoint dokumentu izmanto vai labo arī citi darbinieki, ir svarīgi saglabāt pārskatu. Tas attiecas arī uz vecāku versiju saglabāšanu, veicot pārskatīšanu. Izmantojot funkciju "Versiju vēsture", tos var saglabāt, lai vajadzības gadījumā tos varētu atkal izsaukt un izmantot.
 • Datu aizsardzība ar datu zudumu aizsardzību (DLP) : DLP funkcija dokumentu saturam ir pieejama arī PowerPoint 2016 priekš Mac, izmantojot OneDrive. Jo īpaši iekšējās prezentācijās var gadīties, ka diapozitīvos ir iekļauti vai parādīti dati, kas nav paredzēti ārējiem lietotājiem un tāpēc ir jāaizsargā. Datu zaudējumu aizsardzība ne tikai nosaka drošības riskus, bet arī centralizēti izveido vadlīnijas katram dokumentam, lai vienmēr tiktu nodrošināta datu drošība, kad dokumenti tiek nodoti citiem lietotājiem.

Darbu ar PowerPoint for Mac 2016 vēl efektīvāku padara arī šādas pamatfunkcijas:

 • Piezīmes par slaidiem vienmēr pa rokai: Ne vienmēr uz slaida var izvietot visu informāciju, jo īpaši informāciju, kas spontāni pievienota prezentācijas laikā. Auditorijai neredzamas, bet pasniedzējam tieši pieejamas personiskās piezīmes un papildinājumi ir redzami PowerPoint programmas logā un tādējādi ir nekavējoties pieejami.
 • Atsauksmes komentāru laukā: Tas pats attiecas uz kolēģu piezīmēm un komentāriem, ko viņi sniedz, veidojot prezentācijas slaidus, kā arī pašas prezentācijas laikā. Viņu atsauksmes ir nekavējoties pieejamas atsevišķā logā.
 • Mainīt skata režīmu: Statusa joslā esošās pogas ļauj lietotājiem uzreiz pārslēgties starp dažādām skata iespējām, tostarp tālummaiņas slīdni, lai ātrāk pielāgotu slaidu.
 • Vairāk vietas uz ekrāna: Lai maksimāli palielinātu slaida lielumu, lietotāji var klikšķināt, lai parādītu un paslēptu lenti.
 • Pielāgojiet rīkjoslu, lai nodrošinātu piekļuvi DeepL: Bieži nepieciešamās funkcijas var novietot tieši izvēlnes joslā kā īsceļu komandu, lai tās būtu nekavējoties pieejamas ar vienu klikšķi.

PowerPoint for Mac 2016 sistēmas prasības:

Programma PowerPoint priekšMac 2016 ir pieejama tikai 64 bitu versijā. Turklāt biroja programmatūras uzstādīšanai vai darbībai ir spēkā šādas minimālās prasības:

 • Procesors: Intel procesors
 • Operētājsistēma: Mac OS X, vismaz 10.10 (Yosemite) vai jaunāka versija
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Cietā diska vieta: vismaz 6 GB HFS+ formātā (Mac OS Extended vai HFS Plus)
 • Displeja izšķirtspēja: vismaz 1280 x 800

Iegādājieties PowerPoint for Mac 2016 kā atsevišķu biroja programmu par zemu cenu Wiresoft

Tā kāPowerPoint for Mac 2016 ir regulāra daudzu Microsoft Office komplektu sastāvdaļa, tā parasti nav pieejama atsevišķi vai tikai kā abonēšanas versija parastos veikalos. Tomēr Wiresoft vietnē PowerPoint for Mac 2016 var iegādāties arī atsevišķi kā atsevišķu programmu.

Jūsu nepārprotama priekšrocība, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft starpniecību: veikalā piedāvātā PowerPoint for Mac 2016 viena lietotāja licence ir iegādes versija, kas jūs nesaista ar abonementu, kurš parasti jūs saista uz ilgu laiku - ar obligātiem atjauninājumiem vai lietošanas laika ierobežojumiem - un parasti ir arī dārgs. Tāpēc ir vērts iegādāties programmatūru no Wiresoft vairāku iemeslu dēļ, pat ja nevēlaties iegādāties citas Office programmas Mac.

Un: programmatūras iegāde ar Wiresoft ir droša: pieejamā viena lietotāja licence PowerPoint for Mac 2016, ko iegādājaties mūsu veikalā, parasti ir daļa no lielāka apjoma licences, ko izmanto uzņēmumi. Tāpēc tā ir tā sauktā lietotā programmatūra - tāpēc arī mūsu cena ir ļoti zema! Tomēr, iegādājoties mūsu piedāvāto lietoto programmatūru, jūs varat būt droši, ka ne jums, ne mums tas nav juridiski neskaidra situācija, jo lietotas programmatūras tirdzniecība Eiropā ir skaidri atļauta ar likumu un tāpēc ir pilnīgi likumīga!

Funkcionalitātes ziņā šī PowerPoint for Mac 2016 programmatūras licence ir pilnīgi identiska PowerPoint programmai, kas ir iekļauta arī attiecīgajā Office Suite for Mac 2016. Principā Wiresoft piedāvā tikai tādas Microsoft programmu pilnas versijas, kas ir identiskas Microsoft piedāvātajām versijām.

Wiresoft ir pārbaudījis katru šādu individuālu Microsoft programmas licenci, kas ir iegūta no lielāka apjoma licences, lai nodrošinātu tās nevainojamu, neierobežotu lietojamību, tāpēc arī šī PowerPoint for Mac 2016 programmatūra pēc veiksmīgas iegādes un lejuplādēšanas tiek reģistrēta tikai jums, un jūs to varat 100% izmantot.

Lietota programmatūra ir izdevīga ne tikai privātiem lietotājiem, bet arī pašnodarbinātām personām un maziem uzņēmumiem, ja parastās viena lietotāja licences vai apjoma licences iegāde nav izdevīga, jo viņi var izmantot visas PowerPoint for Mac 2016 priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu.

Papildus PowerPoint for Mac 2016 programmai Wiresoft Software Shop atradīsiet arī citas MS Office programmas Mac kā viena lietotāja licenci, kā arī citas Microsoft programmas, kā arī jaunākas un vecākas šīs programmatūras iegādes versijas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint for Mac 2016 vai citu MS Office programmu Mac, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas