Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10119
  • 395-04604
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 029,90 * €2 254,90 * (9,98% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
CU versija Pašreizējais
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Papildu informācija Līdz 100 pastkastīšu datubāzēm


Microsoft Exchange 2019 ir atjaunināta versija drošai un jaudīgai ziņojumapmaiņas platformai, ko īpaši izmanto lielākos uzņēmumos, lai centralizēti administrētu e-pasta plūsmu, kā arī kontaktus un uzdevumus un diferencētu plānošanu. Šim nolūkam Server Enterprise Exchange Server Edition Enterprise  piedāvā plašu rīku kopumu, tostarp jau esošo funkciju optimizāciju, lai padarītu saziņu un sadarbību vēl efektīvāku, izmantojot lietotāja definētas elastīgas lietojumprogrammas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise

Papildus teksta apstrādei un izklājlapām uzņēmumos liela nozīme ir arī e-pasta, tikšanos, kontaktu un uzdevumu pārvaldībai. Lai tiktu galā ar ikdienas saziņas uzdevumiem, Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise ir ideāls atbalsts. Izmantojot šo uzticamo un efektīvo programmatūras risinājumu, jums ir iespēja kontrolēt visu e-pasta plūsmu un arī visaptverošu tikšanos pārvaldību. Pašreizējā Exchange Server 2019 versija ir paredzēta dažādiem uzņēmumiem, universitātēm, kā arī skolām un valsts pārvaldes iestādēm.

Kādas ir Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise priekšrocības?

Jau kopš 1996. gada darbojas inovatīvā pasta un saziņas sistēma Exchange, kuras sākotnējā versija tobrīd bija 4.0. Turklāt ir jānošķir Standard- un Enterprise versija. Atšķirībā no Standard-versijas vienā serverī var izveidot līdz 100 datubāzēm, un katrā datubāzē var būt līdz 2 TB datu attiecīgajā servera versijā. Funkcionalitāte ir sadalīta divās tā sauktajās lomās:

- Galvenā funkcionalitāte ietver faktisko pastkasti, kas sazinās ar datubāzēm un vienlaikus saņem klientu pieprasījumus.
- Tā sauktais Edge Transport, kas darbojas starp iekšējo tīklu un internetu, rūpējas par e-pasta pārsūtīšanas drošību.

Izmantojot Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise, visi darbinieki var vienlaicīgi piekļūt, pārvaldīt un rediģēt sniegtos datus. Šīs grupu programmatūras un e-pasta servera programmatūras galvenais mērķis ir optimāla produktivitāte. Tāpat arī dažādi transporta pakalpojumi, piemēram

- Biržas transports,
- Pastkastītes transportēšanas iesniegšana,
- Pasta kastīšu transportēšana Piegāde un
- frontend transports
var kombinēt. Šāda sasaistīšana ievērojami samazina procesora slodzi un palielina veiktspēju.

Ko nozīmē inteliģentā ienākošā vēstule - Exchange Server?

Microsoft Exchange Server 2019 Uzņēmumu iesūtne ir ne tikai ļoti efektīva, bet arī piedāvā visaugstākā līmeņa drošību, pateicoties personalizācijai. Izmantojot ātrās meklēšanas funkciju, tiek meklēti ne tikai ienākošie ziņojumi, bet arī visi serverī esošie ziņojumi. Tādējādi varat arī paplašināt meklēšanu, iekļaujot savus un citu cilvēku kalendāra ierakstus. Kā klienta risinājums šim nolūkam ir nepieciešams Microsoft Outlook vai pārlūkprogramma Outlook tīmeklī, ko atbalsta pārlūkprogramma. Pastkastīte, protams, ir saistīta ar esošajiem kontaktiem, lai, sūtot e-pasta vēstules, pareizos adresātus varētu viegli un ātri atrast, ievadot īsu tekstu. Lielu pastkastīšu plānošana un mērogošana ir daudz vienkāršāka, izmantojot inteliģento pastkastītes risinājumu.

Kādas ir Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise sistēmas prasības?

Klientam ir nepieciešams tikai dators ar 64 bitu procesoru un vismaz 30 GB vietas cietajā diskā. Ņemiet vērā, ka katras unificētās ziņapmaiņas valodas pakotnes instalēšanai ir nepieciešami papildu 500 MB. Saziņai ar klientu ieteicams izmantot Microsoft Outlook. Interesanti, ka Outlook tīmeklī ir iekļauts kā atsevišķa tīmekļa lietojumprogramma. Kā parastie pārlūkprogrammu risinājumi tiek atbalstīti Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, kā arī Safari.

Ko saņemat, pasūtot Microsoft Exchange serveri?

Lai izmantotu Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise, no mums nesaņemsiet disku. Šāda programmatūras instalācija vairs nav aktuāla, jo īpaši tāpēc, ka datu nesējiem, piemēram, kompaktdiskiem, ne vienmēr ir jaunākās programmas versijas. Tā vietā varat lejupielādēt un instalēt jaunāko versiju tieši no interneta. Jūs saņemsiet no mums viena lietotāja MLK kā apjoma licenci. Pēc aktivizēšanas jūs varat izmantot regulāru atjauninājumu piegādi un tādējādi vienmēr atjaunināt servera programmatūru. Protams, pēc aktivizēšanas licenci var turpināt izmantot neierobežotu laiku.

Ja vēlaties ievērojami palielināt e-pasta, uzdevumu un kontaktu saziņas veiktspēju savā uzņēmumā, tad pašreizējā versija Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise tam ir ideāli piemērota. Šī produkta licences atslēgu varat pasūtīt šeit.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas