Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10118
  • 312-04405
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€345,90 * €382,90 * (9,66% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
CU versija Pašreizējais
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence
Papildu informācija Līdz 5 pastkastīšu datubāzēm


Microsoft Exchange 2019 ir pārbaudītas, jaudīgas ziņapmaiņas platformas jaunā versija, ko izmanto centralizētai e-pasta plūsmas, kontaktu un uzdevumu pārvaldībai, kā arī grafiku plānošanai mazos uzņēmumos un uzņēmējsabiedrībās. Portāls Server Standard Exchange Server Standard Izdevums piedāvā plašu jaunu rīku kopumu, kā arī esošo funkciju optimizācijas, lai izstrādātu lietotāja definētu un tādējādi efektīvu saziņu un sadarbību ar elastīgi lietojamām lietojumprogrammām.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Jūsu uzņēmumam ir īpaši svarīgi, lai vienmēr būtu elastīgi saziņas kanāli starp darbiniekiem un klientiem. Īpaši svarīga ir droša e-pasta satiksme, tikšanās koordinēšana, uzdevumu izpilde un uzticama kontaktu pārvaldība. Šajā gadījumā programmatūras risinājumu Microsoft Exchange Server 2019 Standard var ieteikt gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan arī mājasOffice lietotājiem. Ar to jūs saņemat visaptverošu bezrūpīgu paketi, kas atvieglo daudzus ikdienas uzdevumus saziņas jomā. Jau iepriekšējā 2016. gada versija bija revolucionārs panākums. Tagad varat izmantot jaunāko 2019. gada versiju ar uzlabotu veiktspēju.

Kādas ir Microsoft Exchange Server 2019 Standard priekšrocības?

Microsoft Exchange darbojas kopš 1996. gada. Kopš versijas 4.0 tā ir nepārtraukti pielāgota uzņēmumu vajadzībām. Lai gan Enterprise versija ir paredzēta lielākiem uzņēmumiem, iestādēm un institūcijām un nodrošina lielāku e-pasta pastkastīšu un datubāzu apjomu, Standard versija ir pilnīgi pietiekama daudzām darbības jomām. Šajā versijā dažādie transporta maršruti ir apvienoti tā sauktajā pastkastes servera lomā. Tas ietver
- Biržas transports,
- Pastkastītes transportēšanas iesniegšana,
- Pasta kastīšu transportēšana Piegāde un
- frontend transports.

Pateicoties šai sasaistei, procesora veiktspēja būs ievērojami uzlabota. Microsoft Exchange Server 2019 Standard ir servera programmatūra, kas darbojas visās galvenajās tīmekļa pārlūkprogrammās, piemēram, Google Chrome, Safari, Firefox, Internet Explorer 11 vai Microsoft Edge.

Katram serverim ir pieejamas līdz piecām datubāzēm, kas darbojas kā aktīvās vai pasīvās pastkastiņu datubāzes. Microsoft Exchange Server 2019 Standard tiek izmantots, izmantojot pārbaudīto klienta programmatūru Microsoft Outlook. Turklāt piegādes apjoms ietver arī tīmekļa lietojumprogrammu Outlook on the Web. Aktīvā datubāze tiek izmantota ienākošajam un izejošajam pastam, bet ir arī pasīvā datubāze, kas paredzēta dublēšanai un atjaunošanai. Mazākiem uzņēmumiem un mājas lapaiOffice piecas nodrošinātās datubāzes ir pilnīgi pietiekamas.

Ko nozīmē jēdziens "inteliģenta ienākošā vēstule"?

Būtībā inteliģentā ienākošā pasta kastīte padara jūsu uzņēmumu produktīvāku. To var ne tikai personalizēt, bet tā nodrošina arī efektīvu meklēšanas funkciju. Šeit varat ne tikai ātrāk meklēt svarīgus e-pasta ziņojumus, bet arī kontaktus, tikšanās un uzdevumus. Microsoft Exchange Server 2019 Standard savieno šīs jomas kopā, lai vienmēr būtu pārskats par visiem svarīgajiem datiem. Īpaši praktiska ir darbība, izmantojot pārbaudīto e-pasta klienta programmu Microsoft Outlook, kas piedāvā arī pārbaudīto Microsoft Windows saskarni. Programma Outlook tīmeklī sākotnēji tika izstrādāta mākoņtīklam, taču to, protams, var viegli izmantot arī parastai e-pasta plūsmai.

Kādas ir Microsoft Exchange Server 2019 Standard sistēmas prasības?

Microsoft Exchange Server 2019 Standard patiesībā ir diezgan mazprasīgs. Nepieciešams dators ar 64 bitu arhitektūru, kā arī vismaz 30 GB vieta cietajā diskā. Lielākajai daļai biroju vides ir šāda pamata konfigurācija. Ņemiet vērā, ka, lai instalētu vienotās ziņojumapmaiņas valodas pakotni jeb UF, ir nepieciešami papildu 500 MB.

Licenci varat izmantot gan savā datu centrā kā servera risinājumu, gan arī izmantot to, izmantojot mākoni. Šim nolūkam Microsoft piedāvā atbilstošu resursdatora risinājumu. Šeit jūsu Microsoft Exchange Server 2019 Standard ir licencēts, izmantojot lietotāja abonēšanas licenci. Tas ļauj izmantot Microsoft izveidoto tiešsaistes pakalpojumu, kā arī savu serveri, kas darbojas. Microsoft Exchange Server 2019 Standard šādā veidā var izmantot ļoti elastīgi.

Kas ir iekļauts piegādes apjomā, iegādājoties Microsoft Exchange Server 2019?

Laikietilpīgā instalēšana no kompaktdiska tagad ir pagātne. Jūs saņemsiet praktisku viena lietotāja MLK bez datu nesēja kā apjoma licenci. Pēc instalēšanas jums tikai jāreģistrē jaunais programmatūras risinājums. Mēs sniegsim jums visus nepieciešamos datus. Ja nepieciešams, būs nepieciešams pasūtīt arī Outlook klienta programmatūru. Pretējā gadījumā varat izmantot iekļauto programmu Outlook tīmeklī. Protams, jūs varēsiet izmantot regulārus Microsoft programmatūras atjauninājumus. Tādējādi jūs vienmēr būsiet informēts par jaunākajiem nosacījumiem. Nevajadzētu nepieminēt, ka Microsoft Exchange Server 2019 licenci varat izmantot bez ierobežojumiem Standard. Nav noteikts laika ierobežojums.

Iespējams, arī jūs vēlētos centralizēti pārvaldīt un izmantot svarīgus saziņas kanālus savā uzņēmumā vai mājāsOffice. Tāpēc e-pasta, kontaktu, tikšanos un uzdevumu veikšanai mēs vēlamies ieteikt Microsoft Exchange Server 2019 Standard. Jūs varat pasūtīt licences atslēgu šim produktam šeit par saprātīgām cenām.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas