Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT EXCEL 2010 MICROSOFT EXCEL 2010
Microsoft Excel 2010 Lejupielādēt Iegādājieties Microsoft Excel 2010 tagad! (izklājlapa) Microsoft Excel ir viena no labākajām izklājlapu programmām pasaulē. Izveidojiet savas izklājlapas ar Microsoft Excel 2010 un atvieglojiet ikdienas...
€17,90 *
MICROSOFT EXCEL 2013 MICROSOFT EXCEL 2013
Microsoft Excel 2013 kā iegādes versija Pārbaudītā un jaudīgā izklājlapu programma Microsoft Excel 2013 pašreizējā versijā pārliecina ar daudzām jaunām un praktiskām funkcijām, kas datu analīzi paaugstina jaunā līmenī. Biznesa lietotāji,...
€21,90 *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
Microsoft Excel 2021 kā viena licence Microsoft Excel arī pašreizējā 2021. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar daudzām funkcijām, kuras...
€85,90 *
MICROSOFT EXCEL 2016 MICROSOFT EXCEL 2016
Microsoft Excel 2016 - efektīva viena lietotāja aprēķinu programma Excel 2016 , klasiskā Microsoft programma sarežģītu aprēķinu veikšanai, pašreizējā versijā atkal piedāvā virkni funkciju un rīku, kas atvieglo ikdienas darbu ar skaitļiem...
€42,90 *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
Microsoft Excel 2019 kā viena licence Microsoft Excel arī pašreizējā 2019. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar dažādām funkcijām, kuras...
€51,90 *

Microsoft Excel: Vienkārša datu pārvaldība un analīze

Uzziniet, kā Microsoft Excel var palīdzēt efektīvi organizēt un analizēt datus un veidot jēgpilnus pārskatus. Šajā rakstā sniegts ieskats jaunākajās Microsoft Excel funkcijās un iespējās, lai optimizētu jūsu izklājlapas.

Lietotāja saskarne un datu pārvaldība

Microsoft Excel lietotāja saskarne ir izstrādāta tā, lai tā būtu lietotājam draudzīga un piedāvātu skaidru struktūru, kas atvieglo navigāciju. Iepazīstiet rīkjoslas un izvēlnes, lai bez piepūles veidotu un formatētu izklājlapas un pārskatāmi organizētu datus.

Formulas un funkcijas

Microsoft Excel piedāvā plašu formulu un funkciju klāstu automatizētiem aprēķiniem. Izmantojiet iepriekš definētas funkcijas, lai veiktu sarežģītas analīzes, un atvieglojiet darbu ar skaitļiem, izmantojot inteliģento automātisko pabeigšanu.

Diagrammas un vizualizācija

Izmantojot Microsoft Excel, piešķiriet saviem datiem izteiksmīgu spēku, izmantojot jēgpilnas diagrammas un vizualizācijas. Izvēlieties no dažādiem diagrammu veidiem un viegli pielāgojiet tās, lai pārliecinoši attēlotu informāciju.

Datu analīze un filtru funkcijas

Microsoft Excel piedāvā jaudīgus rīkus datu analīzei. Izmantojiet filtru funkcijas, lai ātri atlasītu būtisku informāciju, un veiciet šarnīra tabulas analīzi, lai gūtu dziļāku ieskatu savos datos.

Sadarbība un mākoņa integrācija

Optimizējiet sadarbību ar Microsoft Excel, izmantojot nevainojamu integrāciju ar Microsoft 365 mākoņdatošanu. Kopīgojiet darbgrāmatas reāllaikā un ļaujiet vienlaicīgi rediģēt datus. Mākoņa sinhronizācija nodrošina, ka vienmēr strādājat ar jaunāko informāciju.

Efektīva datu pārvaldība

Efektīvi pārvaldiet datus, izmantojot Microsoft Excel jaudīgās funkcijas. Atlasiet, filtrējiet un grupējiet datus, lai pārskatāmi sakārtotu tabulas. Ātrās analīzes funkcija arī nodrošina tūlītēju ieskatu jūsu datos.

Paplašinājumu un papildinājumu integrācija

Pielāgojiet savu Microsoft Excel pieredzi, izmantojot paplašinājumus un papildinājumus. Lejupielādējiet tos no Microsoft veikala, lai iegūtu papildu funkcijas un rīkus, kas optimizē jūsu darba procesus.

Atjauninājumi un atbalsts

Uzturiet Microsoft Excel atjauninātu, regulāri pārbaudot atjauninājumus. Nepārtraukti uzlabojumi ne tikai nodrošina jaunas funkcijas, bet arī drošības atjauninājumus. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir jūsu rīcībā.

Kopumā Microsoft Excel piedāvā visaptverošu risinājumu datu pārvaldībai un analīzei. Ar lietotājam draudzīgu saskarni, jaudīgām funkcijām un nevainojamu integrāciju tā ir ideāla lietojumprogramma efektīvai datu apstrādei un jēgpilnu pārskatu izveidei.

Kategorijas