Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10124
 • 065-08572
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€42,90 * €46,90 * (8,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Excel 2016, klasiskā Microsoft programma sarežģītu aprēķinu izveidei, pašreizējā versijā atkal piedāvā daudz funkciju un rīku, lai atvieglotu ikdienas darbu ar skaitļiem un tabulām un spētu veikt pat sarežģītus aprēķinus. Jaunās funkcijas ietver One-Click Forecasting, lai noteiktu un attēlotu tendences, paplašināto Power Query, lai iekļautu tādus datu avotus kā SAP Business Objects, Hadoop vai Salesforce, kā arī uzlabotās PowerPivot funkcijas, ar kurām datus var analizēt vēl ātrāk.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL 2016"

Microsoft Excel 2016 - efektīva viena lietotāja aprēķinu programma

Excel 2016, klasiskā Microsoft programma sarežģītu aprēķinu veikšanai, pašreizējā versijā atkal piedāvā virkni funkciju un rīku, kas atvieglo ikdienas darbu ar skaitļiem un tabulām, kā arī ļauj veikt sarežģītus aprēķinus. Jaunās funkcijas ietver One-Click Forecasting, kas ļauj noteikt un attēlot tendences, uzlabotu Power Query, kas ļauj iekļaut tādus datu avotus kā SAP Business Objects, Hadoop vai Salesforce, un uzlabotas PowerPivot funkcijas, kas ļauj vēl ātrāk analizēt datus.

Turklāt Excel 2016 ir optimizēts arī kopīgam darbam ar dokumentiem un to nodrošināšanai reālajā laikā. Pateicoties OneDrive un SharePoint integrācijai, lietotāji var strādāt ar Excel failiem mākonī kopā gan birojā, gan mājās vai ceļā: ar vienu klikšķi tie nekavējoties tiek pārnesti uz mākoni, tostarp ar individuālām piekļuves vai lietošanas tiesībām, lai aizsargātu sensitīvus datus pat tīklā.

Turklāt darbu ar Excel 2016 vēl vairāk atvieglo tādi inteliģenti palīgi kā "Insights", kas sasaista Excel ar Microsoft Bing meklēšanu, un "Tell Me", kas palīdz lietotājiem izvēlēties piemērotas funkcijas dokumentu rediģēšanai.

Turklāt Excel 2016 ir pieejami arī jauni Office dizaini: "Tumši pelēks" ir īpaši kontrastains, savukārt "Krāsains" dizains piedāvā mūsdienīgu izskatu.

Uzlabotā skārienvadība arī ievērojami atvieglo Excel lietošanu atbilstošās gala ierīcēs.

Microsoft Excel 2016 ir pieejams ārpus Office komplekta kā viena licence par zemu cenu Wiresoft Software Shop. Tālāk sniegts pārskats par to, ko lietotājam piedāvā pārbaudītā aprēķinu programmatūra, kad tā ir iegādāta.

Jaunas funkcijas programmā Excel 2016

Programmā Excel 2016 cita starpā ir iekļauti šādi esošo funkciju uzlabojumi, kā arī pilnīgi jauni rīki:

 • PROGNOSE.ETS: Iepriekšējās Excel versijās varēja izveidot tikai lineāras prognozes. Izmantojot jauno funkciju PROGNOSE.ETS, tagad ir iespējams ģenerēt īstermiņa alternatīvas nākotnes prognozes (ieskaitot labākos un sliktākos gadījumus), pamatojoties uz eksponenciālās izlīdzināšanas (ETS) algoritmiem, un padarīt tās pieejamas prognožu lapas veidā.
 • Interaktīvās diagrammas šarnīra tabulās: Īpaši sarežģītās šarnīrgriezes tabulās jaunās integrētās biznesa izlūkošanas funkcijas nodrošina labāku pārskatu par aprēķiniem. Papildus iespējai sagrupēt laika vērtības pa ceturkšņiem vai mēnešiem tajās ir arī no tiešsaistes analītiskās apstrādes (OLAP) pazīstamā lejupvērstā navigācija.
 • LET funkcija: Ar šo funkciju Excel 2016 vienlaikus uzlabo skaitļošanas veiktspēju un palielina lasāmību un kombinējamību, ļaujot formulas ietvaros nosaukt atsevišķus diapazonus.
 • Skata filtrs: Izmantojot jauno filtra skatu, kopīga darba laikā ir iespējams paslēpt visu citu darbinieku šķirošanu un filtrus, lai uzlabotu sava Excel faila pārskatāmību.

Turklāt šīs formulas ir pieejamas arī programmā Excel 2016:

 • PIRMĀ VĒRTĪBA: Šī formula darbojas līdzīgi kā SVERWEIS, bet atšķirībā no pēdējās tai vairs nav nepieciešams atsauces saraksts.
 • TEXTCHAINS savieno skaitļus vai tekstus ar tekstu, atdalītāju var norādīt formulā. Salīdzinot ar CHAIN, tukšās šūnas var ignorēt, un rindu pārrāvumus var nostiprināt tieši formulā.
 • TEXT CHAIN: aizstāj iepriekšējo funkciju CHAIN.
 • WENNS padara nevajadzīgas ligzdotās IF formulas. Tagad pietiek visus nosacījumus sasaistīt kopā.
 • MAXWENNS tiek izmantots, lai noteiktu maksimālo vērtību no skaitļu sērijas noteiktos apstākļos.
 • MINWENNS veic atbilstošus minimālo vērtību aprēķinus.

Jauni diagrammu veidi programmā Excel 2016

Excel 2016 tagad piedāvā arī sešus jaunus diagrammu veidus, kas integrēti vietnē Office, lai skaidri ilustrētu dažādus aprēķinus. Šīs ir šādas diagrammas:

 • Ūdenskritums: šo joslu diagrammu var izmantot, lai pārredzami parādītu, kā sākotnējā vērtība turpina mainīties, iegūstot dažādas pozitīvas un negatīvas vērtības.
 • Histogramma: šo veidu izmanto, lai parādītu noteiktu klašu biežuma sadalījumu. Lai to izmantotu ar jauno Excel 2016, jums tikai jāizvēlas atbilstošās datu kopas, lai histogramma tiktu automātiski aizpildīta ar klasēm.
 • Koku karte: Lai skaidri parādītu proporcijas hierarhiskā struktūrā, var izmantot koku diagrammu.
 • Pareto: Pareto diagramma ir paplašināta histogramma, kas parāda absolūto vērtību, kā arī relatīvo proporciju. No vienas puses, kolonnas ir sakārtotas pēc lieluma, un, no otras puses, attiecīgo procentuālo daļu no kopējās vērtības attēlo otrā ass.
 • Sunburst: Sunburst diagramma vizualizē hierarhiskus datus koncentrisku gredzenu veidā. Tas parāda attiecības starp hierarhijām, kas ir attēlotas ar atbilstošiem sadalījumiem uz gredzeniem.
 • Kastes diagramma: To sauc arī par boxplot vai box & whiskers, un to galvenokārt izmanto, lai vizualizētu statistisko analīzi kvartiļu, mediānu, kā arī "noviržu" veidā.

Atbalstu aprēķinam piemērotākā diagrammas veida izvēlē nodrošina Excel 2016 iekļautā funkcija "Ieteicamās diagrammas". Lai to izmantotu, vienkārši atlasiet attiecīgos datus ar peli, un jūs saņemsiet atbilstošu ieteikumu atlasi kā reālu priekšskatījumu ar reāliem datiem.

Jaunas starpprogrammu individuālās funkcijas Office 2016

Programmā Excel 2016 ir iekļauti arī vairāki citi ērti rīki un vedņi, kas pieejami arī citās Office komplekta 2016 programmās, lai palīdzētu lietotājiem efektīvi strādāt visās lietojumprogrammās.

Ieskatu vednis

Programmā Excel 2016 ir pieejams vednis "Ieskats", kas palīdz lietotājiem atrast skaidrojumus vai papildu informāciju par terminiem vai informāciju, kas ietverta izklājlapā. Tā vietā, lai pārslēgtos uz internetu un meklētu atbilstošus meklēšanas rezultātus, pietiek ar peli atzīmēt konkrētu izteicienu - klikšķis aktivizē Bing atbalstīto inteliģento meklēšanu tieši programmā Excel, un "Insights" parāda meklēšanas rezultātus Excel loga sānos.

"Tell Me" palīgs

Šis palīgs Excel izvēlnes lentē īpaši atbalsta lietotājus bez iepriekšējām zināšanām, izpildot funkcijas. Tas ir atpazīstams pēc tā ikonas spuldzītes formā un atvieglo Excel 2016 lietošanu: šim nolūkam palīgs piedāvā meklēšanas lauku, kas tiek aktivizēts, vienkārši ierakstot tajā vienu vai vairākus terminus, kuri norāda, ko lietotājs vēlas darīt Excel dokumentā. "Pastāsti man" parāda, kur lentē atrodas attiecīgā funkcija, un vajadzības gadījumā piedāvā papildu atbalstu, lai veiktu attiecīgo darbību. Tas atvieglo Excel lietošanu, īpaši iesācējiem.

Formulas ievadīšana brīvrokas režīmā

Brīvi ievadīt formulas ir īpaši praktiska Excel 2016 funkcija, ar kuru matemātiskās formulas var ievietot tieši dokumentā. Izmantojot peli vai skārienvadību, tie vispirms tiek izveidoti brīvrokas režīmā un tieši iekļauti darbgrāmatā kā teksts.

Excel dokumentu vieglāka kopīgošana

Excel izklājlapas, un 2016. gada Excel versijā tās var kopīgot ar citiem lietotājiem vēl ātrāk un vienkāršāk: Šim nolūkam lentē iekļautā funkcija "Kopīgot" attiecīgajam dokumentam piedāvā vairākas iespējas: ar vienu klikšķi var noteikt individuālus adresātus, kā arī piešķirt individuālas tiesības: lasīt vai arī rediģēt utt.

"Versiju vēsture" efektīvākai sadarbībai programmā Excel

Tā kā ar Excel dokumentu var strādāt vienlaicīgi - kā tas bieži notiek, piemēram, mākonī, - bieži vien ir grūti izsekot, kurš dalībnieks un kad veic kādas izmaiņas. Šim nolūkam funkcija "Versiju vēsture" nodrošina katra dokumenta versiju vēsturi, kurā vecāki rediģēšanas stāvokļi ir ne tikai redzami, bet arī atkal pieejami atkārtotai rediģēšanai.

OneDrive izmantošana programmā Excel 2016

Tagad programmā Excel 2016 var izmantot OneDrive - Microsoft daudzpusīgo mākoņdatu krātuvi, kas paredzēta failu kopīgošanai tīmeklī. Integrējot OneDrive, lietotāji var tur glabāt Excel dokumentus, lai tie tagad būtu pieejami no jebkuras vietas un arī no jebkuras ierīces. Izmantojot OneDrive, ir iespējama vietējā neatkarīga sadarbība ar Excel failiem.

Datu aizsardzība pret datu zudumu programmā Excel 2016

Integrējot Microsoft datu zudumu aizsardzību (DLP), tās funkcijas var izmantot arī Excel dokumentos, lai novērstu datu zudumu un aizsargātu sensitīvus datus. Jo īpaši administratori izmanto DLP, lai iestatītu politikas tāda satura izveidei un kopīgošanai, kas satur sensitīvu informāciju, kuru ir vērts aizsargāt, lai, konstatējot potenciālu drošības risku, lietotāji tiktu brīdināti vai pat tiktu liegta kopīgošana. DLP pakalpojumi ir pieejami programmā Excel 2016, izmantojot SharePoint Online un OneDrive for Business.

Excel 2016 sistēmas prasības:

Tāpat kā atbilstošā Office versija, arī MS Excel ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versijā; tāpēc individuālās aparatūras prasības, piemēram, atmiņas apjoms, var atšķirties:

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Procesors: x64 vai x86 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: vismaz 1 GB RAM (32 bitu versija), 2 GB RAM (64 bitu versija)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB brīvas vietas
 • Displejs: vismaz 1024 x 768 izšķirtspēja
 • Grafiskā karte: DirectX 10 grafiskā karte grafikas aparatūras paātrināšanai

Iegādājieties Excel 2016 kā vienu programmu viena lietotāja versijā no Wiresoft

Iegādājoties Excel 2016, jūs gūsiet labumu no visām šīm priekšrocībām papildus pasakaini zemajai lietotas programmatūras cenai ar Wiresoft: MS Excel vienmēr ir daļa no Microsoft Office paketes, tāpēc parasti nav viegli pieejams kā atsevišķa programma. Tomēr Excel 2016, kā arī citas programmas versijas varat iegādāties no Wiresoft tiešsaistes veikala kā vienu Office lietojumprogrammu atšķirībā no daudziem citiem piegādātājiem, kur Microsoft programmatūra ir pieejama tikai oficiālās iegādes versijās kā daļa no komplekta.

Wiresoft piedāvātā Excel 2016 versija ir iegādes licence, kas neprasa parakstīt abonēšanas saistības, kas uzliek par pienākumu lejupielādēt dārgus atjauninājumus, kā arī nenosaka laika ierobežojumu, cik ilgi varat to izmantot. Tāpēc, iegādājoties Excel 2016 atsevišķu programmatūru, jūs ilgtermiņā gūsiet labumu pat nākotnē. Tādējādi šīs Excel 2016 viena lietotāja licences iegāde ir lēts un ekonomisks risinājums, jo īpaši tādām lietotāju grupām, kas vēlas izmantot visas pārbaudītās izklājlapu programmas priekšrocības, bet kurām nav nepieciešama cita Office programma. Mūsu programmatūras piedāvājumu īpaši izmanto ārštata darbinieki un mazāki uzņēmumi, bet arī privātie lietotāji.

Excel 2016 viena lietotāja licence, kas tiek piedāvāta pārdošanai Wiresoft, ir identiska Excel programmatūrai, kas ir iekļauta atbilstošajā Microsoft 2016 Office Suite komplektā. Ne tikai Excel 2016, bet arī visas pārējās programmatūras licences, kas tiek piedāvātas Wiresoft Software Shop, ir tikai Microsoft oriģinālie produkti. Atsevišķas Office programmas šeit var iegādāties kā viena lietotāja pilnu versiju. Tos parasti jau izmantoja iepriekšējais īpašnieks vai arī tie ir iegūti no lielāka apjoma uzņēmuma licencēm. Jebkura šādas iepriekš izmantotās programmas vai ar to saistītās licences iepriekšējā instalācija tika dzēsta, atkal pārdodot to uzņēmumam Wiresoft, tāpēc Excel 2016 vai atbilstoša cita Office-programma atkal ir 100% lietojama un to var atkārtoti instalēt bez papildu darbībām.

Tādējādi, iegādājoties no Used Software, jums nerodas nekādi trūkumi attiecībā uz lietošanas tiesībām vai to lietojamību. Tā kā šādu programmatūras produktu iegāde vietnē Wiresoft ir pilnīgi legāla, pēc apmaksas varat tos nekavējoties lejupielādēt un izmantot bez jebkādiem ierobežojumiem. Jūsu drošībai katra Excel licence no Wiresoft ir iepriekš pārbaudīta, lai nodrošinātu tās faktisko lietojamību. Tāpat Wiresoft kā nopietns programmatūras tirgotājs nepiedāvā programmatūru, ko var izmantot tikai ierobežotu laiku, vai tādas testa versijas, kuru funkciju klāsts ir ierobežots, vai kuras satur licences, ko izmanto arī trešās puses.

Ja jums ir kādi jautājumi par Excel 2016 vai citu MS Office programmatūru iegādi, varat saņemt mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas