Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10033
 • 065-07304
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Pašreizējā pārbaudītās un jaudīgās izklājlapu programmas Microsoft Excel 2013 versija pārliecina ar daudzām jaunām un praktiskām funkcijām, kas datu analīzi paceļ jaunā līmenī. Business-Lietotāji, kā arī studenti un skolēni gūst labumu no jaudīgajām datu apstrādes funkcijām, kā arī no daudzveidīgajām iespējām tos informatīvi attēlot pēc dažādiem aspektiem. Intuitīvā un lietotājam draudzīgā Microsoft Excel 2013 lietotāja saskarne ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt darbu ar programmu.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL 2013"

Microsoft Excel 2013 kā iegādes versija

Pārbaudītā un jaudīgā izklājlapu programma Microsoft Excel 2013 pašreizējā versijā pārliecina ar daudzām jaunām un praktiskām funkcijām, kas datu analīzi paaugstina jaunā līmenī. Biznesa lietotāji, kā arī studenti un skolēni gūst labumu no jaudīgajām datu apstrādes funkcijām, kā arī no dažādām iespējām tos informatīvi attēlot pēc dažādiem aspektiem. Microsoft Excel 2013 intuitīvā un lietotājam draudzīgā lietotāja saskarne ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt darbu ar programmu.

Viena no Excel 2013 galvenajām lietām ir zibens priekšskatījuma funkcija: tā automātiski nosaka tabulās esošos modeļus un sniedz ieteikumus par automātiskiem papildinājumiem. Turklāt Microsoft Excel 2013 piedāvā ne tikai jauno Strict Open XML failu formātu ar paplašinājumu .xlsx, bet arī saderības režīmu, kas nodrošina vecāku Excel dokumentu lietošanu.

TehniskiExcel 2013 versijas priekšrocība ir tā, ka tā joprojām darbojas Windows 7 vai Windows Server 2008. Tas nozīmē, ka programmatūru var izmantot arī vecākos datoros, kas ir priekšrocība īpaši privātajiem lietotājiem un pašnodarbinātām personām, kā arī mazākiem uzņēmumiem, kuri meklē ekonomisku risinājumu, lai apmierinātu savas programmatūras vajadzības.

Excel 2013 piedāvā arī iespēju izmantot Microsoft SkyDrive, lai Excel darblapas un lapas saglabātu tiešsaistē, tādējādi tās ir pieejamas arī mākonī un var kopīgot un rediģēt ar citiem lietotājiem, izmantojot SharePoint.

Excel 2103 ir pieejams no Wiresoft par saprātīgu cenu kā atsevišķa programma iegādes versijā. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām Excel 2013 funkcijām un uzlabojumiem.

Excel 2013 - svarīgāko jauninājumu prezentācija

Pārbaudītajai izklājlapu programmatūrai 2013. gada versijā ir Standard jauni rīki, kas vēl labāk palīdz lietotājiem apstrādāt un analizēt lielus datu apjomus. Tādējādi Excel 2013 datu kopu apstrādes laikā atpazīst modeļus, iesaka piemērotas diagrammas un piedāvā rīkus tiešai apstrādei.

Programmas Excel 2013 lietošanu atvieglo vedņi

Pat Excel 2013 pamatiestatījumi ir izstrādāti tā, ka funkcijas ir skaidri izkārtotas un, pateicoties virknei iepriekš iestatītu iestatījumu, daudzas konfigurācijas var automātiski piemērot, veidojot jaunas darblapas, kas nozīmē, ka darbs ar programmatūru ietaupa laiku. Tādējādi lietotāji atradīs veidlapu un pārskatu veidnes, kā arī budžetu, kalendāru un citas veidnes.

Programma arī atpazīst atkārtojošos datu apstrādes modeļus un automātiski dara tos pieejamus. Turklāt tā piedāvā vēl pārliecinošākus datu attēlojumus, lai atvieglotu to interpretāciju no individuāliem viedokļiem utt:

 • Ātra analīze: izmantojot tūlītējas datu analīzes iespēju, no pieejamajiem datiem ir iespējams uzreiz izveidot diagrammu vai tabulu, veicot tikai divus soļus. Priekšskatījumā atlasītie dati tiek parādīti nosacītā formatējumā, piemēram, kā dzirksteļlīnijas vai diagramma.
 • Flash priekšskatījums: Flash Fill palīgs pārņem pārējo darbu, tiklīdz tas ir identificējis, kādu darbību lietotājs gatavojas veikt. Pēc tam lietotājs ievada atlikušos datus pilnībā, ievērojot datos identificēto modeli. Tas ļauj datu kolonnas aizpildīt vienā solī.
 • Diagrammu ieteikumi: Šī Excel funkcija iesaka diagrammu veidus, pamatojoties uz pieejamajiem datiem, kas ir vispiemērotākie, un attēlo tos salīdzinošā veidā. Tad lietotājiem atliek tikai izvēlēties diagrammu, kas vislabāk atbilst vēlamajam noformējumam. Tabulas datu sadaļas: Ar šo rīku ir daudz vieglāk sekot līdzi datiem, kas iekļauti vaicājumos un citās Excel izklājlapās. Datu griezumi, kas iepriekš bija pieejami tikai PivotTable datos, ir daudz vieglāk konfigurējami un lietojami, un jebkurā brīdī tiek parādīts pašreizējais filtrs, lai lietotāji vienmēr zinātu, kurus datus viņi skatās atsevišķi.
 • Atsevišķs logs katrai darbgrāmatai: tā vietā, lai klikšķinātu turp un atpakaļ starp divām cilnēm, Excel 2013 ļauj katru darbgrāmatu parādīt atsevišķā logā. Tas ievērojami atvieglo darbu ar divām darbgrāmatām vienlaicīgi, īpaši, ja tiek izmantots otrs monitors.

Spēcīga datu analīze programmā Excel 2013

Svarīgākais ir tas, ka Excel 2013 nodrošina jaudīgus rīkus un funkcijas, lai efektīvi apstrādātu un izmantotu datus:

 • PivotTables vednis: PivotTable izveide programmā Excel 2013 tagad ir vēl vienkāršāka, jo programma sniedz vairākus ieteikumus, kā apkopot atlasītos datus, un tos papildina izkārtojuma priekšskatījums, tāpēc lietotājiem tikai jāizvēlas atbilstošais veids, kas atbilst vēlamajam attēlojumam.
 • Sarežģītu PivotTables izveide: programmā Excel 2013 tagad ir iespējams izveidot PivotTables, kuru pamatā ir vairākas tabulas, turklāt var izveidot arī attiecības starp atsevišķām tabulām.
 • Lauku saraksta izmantošana, veidojot dažādus PivotTables izkārtojumus: Izmantojot vienu lauku sarakstu, programmā Excel 2013 tagad ir iespējams izveidot izkārtojumu PivotTable, kurā var izmantot ne tikai vienu, bet vairākas tabulas. Tādējādi lauku saraksts vienkāršo turpmāk veicamos soļus: PivotTable izmantojamo lauku atrašana, papildu tabulu pievienošana, pārejot uz jaunu Excel datu modeli, un visu attiecīgo tabulu navigēšana.
 • Power Query: MS Office Professional Plus 2013 lietotāji var izmantot Power Query, lai izveidotu savienojumus starp datiem no publiski pieejamiem un organizācijas iekšējiem datu avotiem.
 • Iekļaut citus datu avotus: Excel 2013 var arī importēt datus no citiem avotiem tabulu vai PivotTables veidā, piemēram, tagad var izmantot datu plūsmas, piemēram, OData, Windows Azure DataMarket un SharePoint, kā arī datus no OLE DB nodrošinātājiem.
 • MDX vaicājumi: šī funkcija ļauj izveidot attiecības starp dažādu avotu tabulām, tostarp tabulām, kas saistītas ar tiešsaistes analītiskās apstrādes (OLAP) kubu, lai veiktu analīzi bez to apvienošanas vienā tabulā.
 • Laika joslas funkcija: tā vietā, lai datus no PivotTables vai PivotCharts varētu grupēt tikai pēc datuma vērtībām, kā tas bija iepriekš, programmā Excel 2013 tagad ir iespējams tos interaktīvi filtrēt un attēlot laika joslā dažādos laika periodos.
 • Drilldown, Drillup un Crossdrill: šīs funkcijas atvieglo pāreju uz dažādiem PivotTable vai PivotChart hierarhiju līmeņiem: piemēram, Drilldown var izmantot, lai diferencētāk parādītu detalizētus līmeņus, savukārt Drillup var izmantot, lai pārietu uz augstāku līmeni.

Jauns Excel faila formāts Strict Open XML

Programmā Excel 2013 ir arī jauns faila formāts Strict Open XML darbgrāmata ar paplašinājumu .xlsx, kurā tagad var atvērt un saglabāt datus. Cita starpā ar .xlsx formatētām tabulām ir priekšrocība, ka tiek nolasītas un ierakstītas arī ISO8601 datuma vērtības, kas novērš arī no iepriekšējām versijām zināmo pārcelšanas gada problēmu attiecībā uz 1900. gadu.

Jauni diagrammu rīki programmā Excel 2013

Papildus jau aprakstītajai pogai "Ieteicamās diagrammas", kas piedāvā diagrammas, kuras ir vispiemērotākās datu attēlošanai, pamatojoties uz pašreizējo datu izvēli, programmā Excel 2013 ir arī vairākas citas diagrammu rediģēšanas funkcijas. Tostarp ir trīs jaunas integrētas diagrammas pogas, kas ļauj vēl vieglāk mainīt tipiskus elementus, piemēram, virsrakstu, etiķeti un formātu:

 • Ar plusa ikonu var pielāgot atsevišķus diagrammas elementus. Var parādīt arī papildu opcijas.
 • Ota ikona piedāvā dažādu diagrammas stilu un krāsu iestatījumu opcijas.
 • Filtra ikonu var izmantot, lai pēc tam atlasītu datus, kas tiks parādīti esošajā diagrammā.
 • Datu etiķetes: Tagad noteiktos datu punktos var ievietot tekstus, kurus var ne tikai atjaunināt, bet arī saglabāt, kad tiek mainīts diagrammas veids. Tos var arī sasaistīt ar datu punktiem, izmantojot līderlīnijas.
 • Diagrammu animācija: Izmaiņas avota datos tagad var animēt un izsekot programmā Excel 2013.

Izmantojiet Excel 2013 ar tiešsaistes funkcijām

Izmantojot Microsoft tiešsaistes pakalpojumus SkyDrive un SharePoint, programmā Excel 2013 ir pieejamas arī dažas īpašas tīmekļa funkcijas. Tas paver arī pilnīgi jaunas sadarbības iespējas, piemēram, ļaujot darblapas u. c. saglabāt tiešsaistē un apņēmīgi kopīgot:

 • Sadarbība reāllaikā: neatkarīgi no atrašanās vietas vai izmantotās gala ierīces visi dalībnieki var strādāt kopā ar darba lapu reāllaikā.
 • Excel darblapu kopīgošana, izmantojot Lync: Lync lietotāji arī tiešsaistes sanāksmēs izmanto Excel failus un var tos kopīgot ar citiem dalībniekiem.
 • Kopīgojiet Excel datus tīmekļa lapā: Lietotāji var ievietot darblapas vai to daļas tīmekļa lapā. Tādējādi tie ir pieejami citiem darbiniekiem, lai tos varētu atvērt un izmantot savā Excel programmā.

Microsoft Excel 2013 sistēmas prasības

Office Programmatūra Excel 2013 ir pieejama lejupielādei divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. 64 bitu versija tiek instalēta automātiski, taču 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju.

Atkarībā no izvēlētās versijas var atšķirties individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM. Jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: Windows 7 līdz Windows 10, Windows Server 2008 līdz 2012 R2
 • Procesors: vismaz 1 GHz, x86 vai 64 bitu procesors
 • Atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai 2 GB (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1 024 x 576, grafiskā karte ar Direct X10 paātrinājumu

Iegādājieties Excel 2013 kā vienu programmu par zemu cenu Wiresoft

Wiresoft programmatūras veikalā varat iegādāties Excel 2013 versiju par zemu cenu - bez abonēšanas saistībām. Tādējādi jūs gūsiet labumu ne tikai no pasakainas cenas par lietotu programmatūru, kas izriet no apjoma licences, bet arī no visām šīm priekšrocībām:

 • Excel 2013 jūs saņemat no Wiresoft kā viena lietotāja programmatūru - bez citām Office programmām.
 • Šī Excel programmatūras licence bija daļa no lielāka apjoma licences, jo citādi tās tiek izmantotas tikai uzņēmumos; kā tā sauktā lietotā programmatūra, tāpēc tā ir daudz lētāka Wiresoft!
 • Kad tas tika pārdots uzņēmumam Wiresoft, Excel programmatūra, ja tā tika izmantota, tika atinstalēta iepriekšējā datorā, tāpēc licence ir 100% brīva un atkal lietojama.
 • Pirms pārdošanas Wiresoft ir pārbaudījis katru lietoto Excel programmatūru, lai pārliecinātos, ka to var lietot bez problēmām.
 • Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft nepiedāvā izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas ierobežotu laiku vai kurām ir ierobežota funkcionalitāte.
 • Iegādājoties licences Wiresoft veikalā, varat būt ne tikai pārliecināts, ka iegādājaties oriģinālu Microsoft produktu, bet arī par to, ka pirkums ir veikts saskaņā ar spēkā esošajiem lietotas programmatūras tirdzniecības noteikumiem.

Ja rodas jautājumi par Microsoft Excel 2013, kā arī citu Microsoft Office produktu iegādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai šeit tērzēšanas sadaļā.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas