Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10125
 • 065-04598
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Excel arī pašreizējā 2019. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar daudzām funkcijām, kas ļauj veikt arī loģiskus un lietišķus matemātiskus aprēķinus un izmantot šarnīra tabulas. Analīzes rezultātus var attēlot informatīvi un skaidri, izmantojot plašu diagrammu veidu izvēli. Excel šim nolūkam 2019. gads darbojas kopā ar PowerBI, jaudīgu biznesa analīzes pakalpojumu no Microsoft, kas ļauj arī tieši eksportēt datus uz citām vidēm.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 kā viena licence

Microsoft Excel arī pašreizējā 2019. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar dažādām funkcijām, kuras ļauj veikt arī loģiskus un lietišķus matemātiskus aprēķinus un izmantot šarnīra tabulas. Analīzes rezultātus var attēlot informatīvi un skaidri, izmantojot plašu diagrammu veidu izvēli. Excel 2019 to nodrošina, sadarbojoties ar PowerBI - Microsoft jaudīgo biznesa analītikas pakalpojumu, kas ļauj datus eksportēt tieši uz citām vidēm.

Izmantojot Microsoft Excel 2019, ir iespējami vēl plašāki vai vēl sarežģītāki aprēķini, izmantojot paplašinātas formulas un jaunas funkcijas, kad tiek veikta datu ķēde un atlase. Lai izceltu svarīgus datus, tos var apzīmēt ar krāsu. Jaunās diagrammas piedāvā vairāk grafiskā attēlojuma iespēju.

Microsoft Excel Online ir pieejams lietošanai visās galvenajās pārlūkprogrammās, ļaujot lietotājiem veidot izklājlapas, rediģēt datus reāllaikā un kopīgot datus ar citiem. Uzlabotais skārienjūtīgo ierīču atbalsts atvieglo Excel lietošanu planšetdatoros un viedtālruņos.

Turklāt ir jauni rīki, piemēram, brīvrokas zīmēšana un uzlaboti veidi, kā viegli izveidot pieejamas izklājlapas un darbgrāmatas.

Izmantojot mākoņpakalpojumus, dokumentu kopīgošana ar citiem lietotājiem sadarbības nolūkā ir diezgan vienkārša.

Starp citu, lai datorā vai citā ierīcē izmantotu programmu Excel 2019, ir jāinstalē Windows 10. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties ne tikai pašreizējo Word Excel 2019 versiju, bet arī tās priekšgājēju, kā arī citas Office programmas par īpaši zemu cenu kā viena lietotāja versiju bez programmatūras abonēšanas. Visas svarīgākās Word 2019 jaunās funkcijas ir atrodamas šajā pārskatā.

Pārskats par jaunajām Excel funkcijām 2019. gada versijā

Excel 2019 ietver ne tikai iepriekšējās versijas uzlabojumus, bet arī daudzas jaunas funkcijas, no kurām dažas iepriekš bija iekļautas tikai abonēšanas modelī Office 365 - tagad tās ir pieejamas arī iegādes versijā.

Īpašas Excel tabulas funkcijas

Lai tabulas sasaistītu ar padziļinātiem vaicājumiem, Excel 2019 ir uzlabots ar dažām jaunām ērtām funkcijām:

 • TEKSTU ĶĒDS: pirmajā brīdī šī funkcija nesatur neko būtiski jaunu salīdzinājumā ar iepriekšējo funkciju CHAIN, taču atšķirībā no pēdējās tā ir īsāka un arī vieglāk ievadāma. Turklāt TEXT CHAIN funkcija atbalsta arī atsauces uz diapazonu, bet iepriekš bija iespējamas tikai atsauces uz vienu šūnu. Tas nozīmē, ka TEKSTA ĶĒDS var ietvert arī šūnu diapazonu vai veselas kolonnas.
 • Funkcija TEKSTU ĶĒDE ļauj kombinēt tekstu no vairākiem diapazoniem, katru elementu atdalot ar lietotāja norādītu atdalītāju. Tas ļauj, piemēram, vārdus, kas sadalīti šūnās, apvienot teikumā.
 • IFS: šī funkcija vienkāršo sarežģītu IF funkciju ievadīšanu, pārbaudot attiecīgos nosacījumus iepriekš noteiktā secībā. Lai to izdarītu, ar funkciju MAXWENNS tiek norādīts lielākais skaitlis definētajā diapazonā, kas atbilst vismaz vienam no kritērijiem; tas pats attiecas uz funkciju MINWENNS, lai noteiktu mazāko skaitli.
 • Atcelt: Iepriekšējās Excel versijās nebija iespējams atkārtoti izslēgt atsevišķas šūnas, rindas vai kolonnas iepriekš atlasītā diapazonā. Programmā Excel 2019 lietotāji tagad var atcelt lieko rindu atlasi, kas, piemēram, ir atlasītas pārāk daudz vai nepareizi.

PivotTable optimizācijas

PivotTable, jaudīgais Excel rīks lielu datu apjomu analīzei un novērtēšanai, tostarp skaidrai rezultātu attēlošanai dokumentos, 2019. gada versijā ir papildināts ar vairākām praktiskām funkcijām:

 • Personalizēti PivotTable noklusējuma izkārtojumi: šī funkcija tagad ļauj individuāli iestatīt šarnīrtttabulu atbilstoši savām idejām, tostarp daļējo rezultātu, kā arī kopējo rezultātu rādīšanu un vēlamo pārskata izkārtojuma formu, un pēc tam saglabāt šos noklusējuma iestatījumus kā noklusējuma izkārtojumu, lai nākamreiz tas būtu pieejams uzreiz.
 • Automātiska attiecību noteikšana: Šī funkcija balstās uz analīzēs parasti izmantotajiem soļiem, automātiski radot attiecības starp tabulām, kas jau izmantotas darbgrāmatas datu modelī. Piemēram, Excel atpazīst, kad analīzei ir jāsasaista vismaz divas tabulas, un brīdina lietotāju. Ar vienu klikšķi ir pieejamas attiecīgās attiecības.
 • Pielāgotos mērījumus var izveidot un rediģēt tieši Excel 2019 sadaļā PivotTable lauku saraksts, kā arī dzēst.
 • OLAP PivotTables var izveidot vēl ātrāk: Izmantojot OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) serverus PivotTables, vaicājums tagad ir vēl ātrāks. Tas attiecas ne tikai uz šarnīra tabulām, kas savienotas ar Microsoft SQL Server Analysis Services, bet arī uz citiem trešo pušu OLAP serveriem.
 • Inteliģenta pārdēvēšana: Programmā Excel 2019, kad darbgrāmatā tiek pārdēvētas datu modeļa tabulas un kolonnas, Excel automātiski atjaunina arī visas attiecīgās saistītās tabulas un aprēķinus, tostarp visas darblapas un DAX formulas, kad tiek veiktas izmaiņas.
 • Power Query: Optimizējot esošos savienotājus, kā arī jaunus savienotājus, piemēram, SAP Hana savienotāju, datus no dažādiem avotiem var importēt programmā Excel 2019 vēl ātrāk un vienkāršāk ETL (Extract, Transform & Load) procesos.

Jaunas diagrammas un 3D modeļi

Analīzēm un pārskatiem programmā Excel 2019 tagad ir pieejamas vairākas papildu diagrammas, kā arī trīsdimensiju modeļi, lai novērtēšanas laikā aptvertu vēl vairāk jomu.

 • Kartes diagrammas: Šī jaunā funkcija programmā Excel 2019 ļauj attēlot arī ģeogrāfiskās vērtības. Tādējādi datu statistisko sadalījumu var ātri un skaidri norādīt kartē pa teritorijām - no globāla skatījuma līdz ģeogrāfiskiem reģioniem, administratīviem apgabaliem vai pat pasta indeksiem.
 • Piltuves diagrammas: Šī diagrammas forma var uzskatāmi attēlot procesa sadalījumu un procesa datus vairākos posmos, piemēram, pārdošanas procesos vai klientu iegādes procesos.
 • 3D modeļi: Jaunums programmā Excel 2019 ir trīsdimensiju modeļi pārskatu ilustrēšanai - lietotāji var izvēlēties no dažādiem uzreiz pieejamiem attēliem, kurus var arī pagriezt par 360°, vai izveidot tos paši un uzreiz ievietot dokumentā.
 • Mērogojamie vektorgrafikas faili: SVG (Scalable Vector Graphics) failu priekšrocība ir tā, ka tos var palielināt, samazināt vai pat pagriezt, nezaudējot attēla kvalitāti. Tāpēc vektorgrafikas iekļaušana programmā Excel 2019 ir īpaši praktiska prezentācijās.

Vispārīgās funkcijas

Papildus īpašajām Excel funkcijām programmā Excel 2019 ir arī vairākas citas funkcijas, kas pieejamas arī citās Office programmās.

Jaunas skatījumu un darbvirsmas funkciju opcijas

 • Jaunas tēmas: iepriekšējās tēmas tagad ir paplašinātas programmā Excel, iekļaujot tumši pelēku un baltu, kā arī melnu krāsu. Melnā krāsa ir viskontrastīgākā.
 • Lentes lietotāja saskarne: Iepriekš pazīstamais lentes displejs ir apvienots ar operētājsistēmai Windows 10 raksturīgo flīžu izskatu. Biežāk izmantotie elementi un funkcijas ir izvietoti redzamā vietā, lai tie lietotājiem būtu ātrāk pieejami. Protams, ir iespējams arī pielāgot šo skatu un, piemēram, parādīt tikai lentes izskatu.

Rakstīšanas un zīmēšanas brīvrokas rīks

Tagad programmā Excel 2019 ir pieejamas arī vairākas jaunas brīvrokas funkcijas un efekti. Jauno brīvrokas zīmēšanas rīku var izmantot ne tikai ar pildspalvas ievadi un skārienvadību, bet arī ar datora peli, lai atzīmētu apgabalus vai ievietotu un rediģētu formulas vai pašu zīmētas diagrammas.

 • Šim nolūkam ir pieejamas dažāda biezuma un krāsu digitālās pildspalvas: zīmulis zīmēšanai, pildspalva rakstīšanai un izgaismotājs teksta fragmentu izcelšanai. Metāliskās pildspalvas un brīvrokas efekti, piemēram, varavīksne, galaktika, lava, okeāns, zelts, sudrabs un citi, paplašina dizaina iespējas.
 • Funkcija Freehand FormulaInsert arī ļauj lietotājiem darbgrāmatā ievietot sarežģītas matemātiskas formulas.
 • Lasso atlase: Ar pirkstu galiem var atlasīt konkrētu brīvrokas zīmējuma apgabalu, ko rediģēt. Tas ir iespējams arī ar Surface pildspalvu.

Optimizēta pieejamība

Programmā Excel 2019 ir pieejamas arī uzlabotas un jaunas funkcijas, kas optimizē saturu, lai to būtu vieglāk lasīt un rediģēt lietotājiem ar invaliditāti. Atbalsta kļūdu labošana liecina par uzlabojumiem pēc aktivizēšanas, integrētās funkcijas ietver šādas:

 • Starptautiski spēkā esošu standartu izmantošana.
 • Noklikšķinot uz "Check" (Pārbaudīt) sadaļā "Check accessibility" (Pārbaudīt pieejamību), programma sniedz ieteikumus, kurus var nekavējoties īstenot ar vienu klikšķi.
 • Funkcija Cue-Audio aktīvi atbalsta lietotāju, izmantojot skaņas atgriezenisko saiti ar skaņas efektiem un skaņas signāliem, piemēram, kad (netīši) tiek mainītas noteiktas funkcijas, vai arī kā apstiprinājums, kad tiek nosūtīts e-pasts vai saturs ir izdzēsts.

Citas Excel 2019 funkcijas

Citas jaunās funkcijas vēl vairāk atvieglo darbu ar Excel komandās:

 • Izmaiņas koplietojamās darbgrāmatās var parādīt un vajadzības gadījumā arī ātrāk atcelt; tiek nosaukti arī iesaistītie cilvēki.
 • Tulkotājs:Atsevišķu vārdu, fragmentu vai veselu tekstu tulkošana programmā Excel tagad ir vēl vienkāršāka: ja iepriekš lietotājiem bija jāizsauc tīmekļa vietne, izmantojot pārlūkprogrammu, lai tos tulkotu, tagad tas ir iespējams tieši programmā Excel, pateicoties integrētajai tulkošanas funkcijai un automātiskajai valodas atpazīšanai. Microsoft Translator ir pieejamas vairāk nekā 60 valodas.
 • Datu zudumu aizsardzības (DLP) integrācija vēl vairāk atvieglo datu aizsardzības noteikumu ievērošanu, ļaujot saturu meklēt reāllaikā, pamatojoties uz iepriekš definētām politikām attiecībā uz īpaši sensitīviem datu veidiem, piemēram, kontu un kredītkaršu numuriem u. c.

Excel 2019 sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: Windows 10 - obligāti nepieciešama!; Windows Server 2019
 • Procesors: Min. 1,6 GHz
 • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB RAM
 • Grafiskā karte: min. 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Iegādāties Excel 2019 kā Office vienu programmu lēti Wiresoft

MS Excel ir neaizstājama, neatņemama Microsoft Office komplekta sastāvdaļa. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras piegādātājiem jums nav nepieciešams iegādāties Excel 2019 kā daļu no atbilstošā Office komplekta, bet varat iegādāties programmatūru arī kā atsevišķu programmu.

Jūsu priekšrocība: izmantojot viena lietotāja licenci, jums nav jāuzņemas ilgtermiņa un dārgas abonēšanas saistības vai jāpiekrīt lietošanas laika ierobežojumam. Tāpēc ir vērts iegādāties Excel 2019 no Wiresoft kā atsevišķu programmu, jo tad jums arī nav jālejupielādē nekādi maksas atjauninājumi.

Šī atsevišķā Excel viena lietotāja licence funkcionalitātes ziņā ir identiska ar Excel, kas arī ir iekļauts Office Suite 2019. Tas nozīmē, ka pat mazāki uzņēmumi vai ārštata darbinieki var izmantot Excel 2019 priekšrocības un ietaupīt naudu, jo Wiresoft šajā nolūkā piedāvā atsevišķu programmatūru par īpaši pieejamu cenu.

Ne tikai Excel, bet arī visas pārējās Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft Software Shop, ir oriģināli Microsoft produkti. Bieži vien tie ir iegūti no apjomīgas licences vai tos ir atkārtoti izdevis kāds uzņēmums, kas neierobežo to lietojamību un nerada juridisku pelēko zonu. Līdz ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft iepriekš instalētā programmatūra ir dzēsta, tāpēc tā atkal ir brīva un izmantojama citam lietotājam. Turklāt Wiresoft kā cienījams programmatūras mazumtirgotājs piedāvā tikai pilnas versijas, kas ir neierobežotas un 100% izmantojamas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Excel 2019 vai jebkuru citu Office programmu, varat izmantot mūsu ekspertu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas