Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT EXCEL 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Excel arī pašreizējā 2021. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar daudzām funkcijām, kas ļauj veikt arī loģiskus un lietišķus matemātiskus aprēķinus, kā arī izmantot šarnīra tabulas. Analīzes rezultātus var attēlot informatīvi un skaidri, izmantojot plašu diagrammu veidu izvēli. Excel 2021 darbojas kopā ar PowerBI, jaudīgu biznesa analīzes pakalpojumu no Microsoft, kas ļauj arī tieši eksportēt datus uz citām vidēm.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 kā viena licence

Microsoft Excel arī pašreizējā 2021. gada versijā ir līdz šim nepārspēta izklājlapu programmatūra sarežģītu komerciālu un statistisku aprēķinu veikšanai, kas papildināta ar daudzām funkcijām, kuras ļauj veikt loģiskus un lietišķus matemātiskus aprēķinus, kā arī izmantot šarnīra tabulas. Analīzes rezultātus var attēlot informatīvi un skaidri, izmantojot plašu diagrammu veidu klāstu. Excel 2021 darbojas ar PowerBI, Microsoft jaudīgo biznesa analīzes pakalpojumu, kas ļauj datus eksportēt tieši uz citām vidēm.

Izmantojot Microsoft Excel 2021 , iespējams veikt vēl plašākus vai sarežģītākus aprēķinus, izmantojot paplašinātas formulas un jaunas datu sasaistes un atlases funkcijas. Svarīgus datus var atzīmēt krāsā, lai tos izceltu. Jaunās diagrammas piedāvā vairāk grafiskās attēlošanas iespēju.

Šim nolūkam pieejamo programmu Microsoft Excel Online var izmantot ar visām parastajām pārlūkprogrammām, un tā ļauj reāllaikā veidot tabulas un rediģēt datus, kā arī kopīgot tos ar citiem lietotājiem. Uzlabotais skārienatzīmju atbalsts atvieglo Excel lietošanu planšetdatoros vai viedtālruņos.

Turklāt ir jauni rīki, piemēram, brīvrokas zīmēšana un uzlabotas iespējas viegli izveidot pieejamas tabulas un darbgrāmatas.

Izmantojot mākoņpakalpojumus, ir viegli kopīgot dokumentus ar citiem lietotājiem, lai sadarbotos.

Starp citu: lai datorā vai citā galiekārtā varētu izmantot programmu Excel 2021, ir jābūt instalētai operētājsistēmai Windows 10. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties ne tikai pašreizējo Word Excel 2021. versiju, bet arī tās priekšgājēju un citas Office programmas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja versiju bez programmatūras abonēšanas. Visas svarīgākās Word 2021 jaunās funkcijas atrodamas šajā pārskatā.

Pārskats par jaunajām Excel funkcijām 2021. versijā

Excel 2021 ir ne tikai uzlabojumi salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, bet arī daudzas jaunas funkcijas, no kurām dažas iepriekš bija iekļautas tikai Office 365 abonēšanas modelī - tagad tās ir pieejamas arī iegādes versijā.

Īpašas Excel tabulas funkcijas

Tabulu sasaistei ar paplašinātiem pieprasījumiem Excel 2021 ir papildināta ar dažām jaunām praktiskām funkcijām:

 • TEKSTU ĶĒDS: pirmajā brīdī šī funkcija nesatur neko būtiski jaunu salīdzinājumā ar iepriekšējo funkciju CHAIN, taču atšķirībā no pēdējās tā ir īsāka un to var vieglāk ievadīt. Turklāt TEXT CHAIN funkcija atbalsta arī atsauces uz diapazonu, lai gan iepriekš bija iespējamas tikai atsauces uz atsevišķām šūnām. Tas nozīmē, ka TEKSTA ĶĒDS var ņemt vērā arī šūnu diapazonu vai veselas kolonnas.
 • Izmantojot funkciju TEXT CHAIN, ir iespējams apvienot tekstu no vairākiem diapazoniem; katrs elements ir atdalīts ar lietotāja norādītu atdalītāju. Tas ļauj, piemēram, savienot teikumā vārdus, kas ir sadalīti šūnās.
 • IF: šī funkcija vienkāršo sarežģītu IF funkciju ievadīšanu, jo attiecīgie nosacījumi tiek pārbaudīti iepriekš noteiktā secībā. Šim nolūkam funkcija MAXWENNS norāda lielāko skaitli definētajā diapazonā, kas atbilst vismaz vienam no kritērijiem; tas pats attiecas uz funkciju MINWENNS mazākajam skaitlim.
 • Atcelt: Iepriekšējās Excel versijās nebija iespējams atkārtoti izslēgt atsevišķas šūnas, rindas vai kolonnas iepriekš atlasītā diapazonā. Programmā Excel 2021 lietotāji tagad var deaktivizēt liekās rindas, kuras, piemēram, ir atlasītas pārāk daudz vai nepareizi.

PivotTable optimizācijas

PivotTable, jaudīgais Excel rīks lielu datu apjomu analīzei un novērtēšanai, tostarp skaidrai rezultātu atspoguļošanai dokumentos, 2021. gada versijā ir papildināts ar vairākām praktiskām funkcijām:

 • Personalizēti PivotTable standarta izkārtojumi: šī funkcija tagad ļauj individuāli iestatīt šarnīra tabulu atbilstoši savām idejām, tostarp daļēju rezultātu, kā arī kopējo rezultātu un vēlamā pārskata izkārtojuma formu, un pēc tam saglabāt šos noklusējuma iestatījumus kā standarta izkārtojumu, lai nākamreiz tas būtu pieejams uzreiz.
 • Automātiska attiecību atpazīšana: Šī funkcija papildina analīzēs bieži izmantotos soļus, automātiski radot attiecības starp tabulām, kas jau ir izmantotas darbgrāmatas datu modelī. Piemēram, Excel atpazīst, kad analīzei ir jāsasaista vismaz divas tabulas, un brīdina lietotāju. Ar vienu klikšķi ir pieejamas attiecīgās attiecības.
 • Lietotāja definētus mērījumus var izveidot un rediģēt tieši Excel 2021 sadaļā PivotTable lauku saraksts, un tos var arī dzēst.
 • OLAP PivotTables var izveidot vēl ātrāk: Izmantojot OLAP (tiešsaistes analītiskās apstrādes) serverus PivotTables, vaicājums tagad ir vēl ātrāks. Tas attiecas ne tikai uz šarnīra tabulām, kas savienotas ar Microsoft SQL Server Analysis Services, bet arī uz citiem trešo pušu OLAP serveriem.
 • Inteliģenta pārdēvēšana: Excel 2021, ja darbgrāmatā tiek pārdēvētas datu modeļa tabulas un kolonnas, Excel automātiski atjaunina arī visas attiecīgās saistītās tabulas un aprēķinus, tostarp visas darblapas un DAX formulas, kad tiek veiktas izmaiņas.
 • Power Query: Optimizējot esošos savienotājus, kā arī jaunus savienotājus, piemēram, SAP Hana savienotāju, datus no dažādiem avotiem var importēt programmā Excel 2021 vēl ātrāk un vieglāk ETL (Extract, Transform & Load) procesu laikā.

Jaunas diagrammas un 3D modeļi

Analizēm un pārskatiem Excel 2021 tagad piedāvā virkni papildu diagrammu, kā arī trīsdimensiju modeļus, lai aptvertu vēl vairāk jomu novērtējumos.

 • Kartes diagrammas: Šī jaunā funkcija programmā Excel 2021 ļauj attēlot ģeogrāfiskās vērtības. Tādējādi statistikas datu sadalījumu var ātri un skaidri attēlot kartē pēc apgabaliem - no globāla skatījuma līdz ģeogrāfiskiem reģioniem, administratīviem apgabaliem vai pat pēc pasta indeksiem.
 • Piltuves diagrammas: Šī diagrammas forma var skaidri attēlot procesa sadalījumu un procesa datus vairākos posmos, piemēram, pārdošanas procesos vai klientu iegādes procesos.
 • 3D modeļi: Jaunums programmā Excel 2021 ir trīsdimensiju modeļi pārskatu ilustrēšanai - lietotāji var izvēlēties no dažādiem uzreiz pieejamiem attēliem, kurus var arī pagriezt par 360°, vai arī izveidot tos paši un uzreiz ievietot dokumentā.
 • Mērotspējīga vektorgrafika: SVG (Scalable Vector Graphics) failu priekšrocība ir tā, ka tos var palielināt, samazināt vai pat pagriezt pēc vajadzības, nezaudējot attēla kvalitāti. Tāpēc vektorgrafikas integrēšana programmā Excel 2021 ir īpaši praktiska prezentācijās.

Vispārīgās funkcijas

Papildus īpašajām Excel funkcijām Excel 2021 piedāvā arī vairākas citas funkcijas, kas pieejamas arī citās Office programmās.

Jaunas skatījumu un darbvirsmas funkciju opcijas

 • Jaunas tēmas: iepriekšējās tēmas tagad ir paplašinātas, iekļaujot tumši pelēku un baltu, kā arī melnu Excel. Melnā krāsa ir viskontrastīgākā.
 • Lentes lietotāja saskarne: Iepriekš pazīstamais lentes displejs ir apvienots ar Windows 10 operētājsistēmai raksturīgo flīžu izskatu. Biežāk izmantotie elementi un funkcijas ir izvietoti redzamā vietā, lai tie lietotājiem būtu ātrāk pieejami. Protams, ir iespējams arī pielāgot šo skatu un, piemēram, parādīt tikai lentes izskatu.

Rakstīšanas un zīmēšanas brīvrokas rīks

Arī vietnē Excel 2021 tagad ir pieejamas vairākas jaunas brīvrokas funkcijas un efekti. Jauno brīvrokas zīmēšanas rīku var izmantot ne tikai ar pildspalvas ievadi un skārienvadību, bet arī ar datora peli, lai atzīmētu apgabalus vai ievietotu un rediģētu formulas vai pašu zīmētas diagrammas.

 • Šim nolūkam ir pieejamas dažāda biezuma un krāsu digitālās pildspalvas: zīmulis zīmēšanai, pildspalva rakstīšanai un izgaismotājs teksta fragmentu izcelšanai. Metāliskās pildspalvas un brīvrokas efekti, piemēram, varavīksne, galaktika, lava, okeāns, zelts, sudrabs un citi, paplašina dizaina iespējas.
 • Lietotāji darbgrāmatā var ievietot arī sarežģītas matemātiskas formulas, izmantojot funkciju "Freehand FormulaInsert".
 • Lasso izvēle: Ar pirkstu galiem var atlasīt konkrētu brīvrokas zīmējuma apgabalu, ko rediģēt. Tas ir iespējams arī ar Surface Pen.

Optimizēta pieejamība

Uzlabotas un arī jaunas funkcijas ir pieejamas Excel 2021 , lai optimizētu saturu tā, lai to būtu vieglāk lasīt un rediģēt lietotājiem ar invaliditāti. Atbalsta kļūdu labošana liecina par uzlabojumiem pēc aktivizēšanas, integrētās funkcijas ietver šādas:

 • Starptautiski spēkā esošu standartu izmantošana.
 • Noklikšķinot uz "Check" (pārbaudīt) sadaļā "Check accessibility" (pārbaudīt pieejamību), programma sniedz ieteikumus, kurus var nekavējoties īstenot ar vienu klikšķi.
 • Skaņas signāla funkcija aktīvi atbalsta lietotāju, izmantojot skaņas atgriezenisko saiti ar skaņas efektiem un skaņas mājieniem, piemēram, kad (netīši) tiek mainītas noteiktas funkcijas vai kā apstiprinājums, kad tiek nosūtīts e-pasts vai izdzēsts saturs.

Citas funkcijas programmā Excel 2021

Arī citas jaunās funkcijas vēl vairāk atvieglo darbu ar Excel komandā:

 • Izmaiņas izdotajās darbgrāmatās var ātrāk parādīt un vajadzības gadījumā atcelt; tiek nosaukti arī iesaistītie cilvēki.
 • Tulkotājs:Atsevišķu vārdu, fragmentu vai veselu tekstu tulkošana programmā Excel tagad ir vēl vienkāršāka: ja iepriekš lietotājiem bija jāizsauc tīmekļa vietne, izmantojot pārlūkprogrammu, lai tos tulkotu, tagad tas ir iespējams tieši programmā Excel, izmantojot integrēto tulkošanas funkciju un automātisko valodas atpazīšanu. Microsoft Translator ir pieejamas vairāk nekā 60 valodas.
 • Datu zudumu aizsardzības (DLP) integrācija vēl vairāk atvieglo datu aizsardzības noteikumu ievērošanu: saturu var meklēt reāllaikā, pamatojoties uz iepriekš noteiktām vadlīnijām attiecībā uz īpaši konfidenciāliem datu veidiem, piemēram, kontu un kredītkaršu numuriem u. c.

Excel 2021 sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Procesors: Min. 1,6 GHz
 • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB RAM
 • Grafiskā karte: min. 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Iegādājieties Excel 2021 kā atsevišķu biroja programmu Wiresoft par zemu cenu

MS Excel ir neaizstājama un nemainīga Microsoft Office komplekta sastāvdaļa. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras nodrošinātājiem Wiresoft jums nav jāiegādājas Excel 2021 kā daļa no atbilstošā Office komplekta, bet varat iegādāties programmatūru arī kā atsevišķu programmu.

Jūsu priekšrocības: izmantojot viena lietotāja licenci, jums nav jāuzņemas ilgtermiņa un dārgas abonēšanas saistības vai jāpiekrīt lietošanas laika ierobežojumam. Tāpēc ir vērts iegādāties Excel 2021 no Wiresoft kā atsevišķu programmu, jo tad jums nav jālejupielādē atjauninājumi, par kuriem tiek iekasēta maksa.

Šai atsevišķajai Excel viena lietotāja licencei ir tāds pats funkciju klāsts kā Excel, kas ir iekļauts arī Office Suite 2021 . Tas nozīmē, ka pat mazāki uzņēmumi vai ārštata darbinieki var izmantot Excel 2021 priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu, jo arī viena lietotāja programmatūra Wiresoft ir īpaši lēta.

Ne tikai Excel, bet arī visas pārējās Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft Software Shop, ir oriģināli Microsoft produkti. Bieži vien tie ir iegūti no apjomīgas licences vai tos ir atkārtoti izdevis kāds uzņēmums, kas neierobežo to lietojamību un nerada juridiski pelēko zonu. Līdz ar pārdošanu uzņēmumam Wiresoft iepriekš instalētā programmatūra ir dzēsta, tāpēc tā atkal ir brīva un izmantojama citam lietotājam. Kā cienījams programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai pilnas versijas, kas ir neierobežotas un 100% izmantojamas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Excel 2021 vai citu biroja programmu, varat saņemt mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT EXCEL 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT EXCEL 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas