Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT OUTLOOK 2013 MICROSOFT OUTLOOK 2013
Microsoft Outlook 2013 - pārbaudīta Office programmatūra visaptverošai saziņai birojā un ikdienā - kā atsevišķa programma E-pasta vēstuļu, privāto un lietišķo kontaktu ikdienas pārvaldība, kā arī svarīgu tikšanos un uzdevumu organizēšana...
€21,90 *
MICROSOFT OUTLOOK 2010 MICROSOFT OUTLOOK 2010
Microsoft Outlook 2010 Lejupielādēt Microsoft Outlook 2010 (pasta, kalendāra un kontaktu pārvaldība) Microsoft Outlook ļauj koncentrēties uz svarīgāko, jo skaidri redzat e-pasta vēstules, kalendārus un kontaktus. Pārvaldiet e-pastu,...
€17,90 *
MICROSOFT OUTLOOK 2021 MICROSOFT OUTLOOK 2021
Microsoft Outlook 2021 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta vēstuļu, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma Microsoft Outlook 2021 ir izmēģinātās un pārbaudītās Office programmas pašreizējā versija,...
€85,90 *
MICROSOFT OUTLOOK 2016 MICROSOFT OUTLOOK 2016
Microsoft Outlook 2016 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma Microsoft Outlook 2016 joprojām ir populāra pārbaudītās Office programmas versija, kas ļauj...
€42,90 *
MICROSOFT OUTLOOK 2019 MICROSOFT OUTLOOK 2019
Microsoft Outlook 2019 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta vēstuļu, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma Microsoft Outlook 2019 ir jaunākā pārbaudītās Office versijas versija - programma...
€51,90 *

Microsoft Outlook: efektīvi e-pasta un organizācijas risinājumi

Uzziniet, kā Microsoft Outlook var palīdzēt organizēt e-pasta vēstules, pārvaldīt tikšanās un efektīvi veikt uzdevumus. Šajā rakstā sniegts visaptverošs ieskats Microsoft Outlook jaunākajās funkcijās un iespējās, lai optimizētu jūsu saziņu un organizēšanu.

Lietotāja saskarne un e-pasta pārvaldība

Microsoft Outlook lietotāja saskarne ir intuitīvi veidota un piedāvā skaidru struktūru, kas atvieglo navigāciju. Iepazīstieties ar rīkjoslām un izvēlnēm, lai bez piepūles organizētu e-pastus. Pateicoties meklēšanas funkcijai, varat ātri un viegli atrast vajadzīgos e-pasta ziņojumus.

Kalendārs un plānošana

Sekojiet savām tikšanās reizēm, izmantojot integrēto Microsoft Outlook kalendāru. Viegli veidojiet notikumus, iestatiet atgādinājumus un organizējiet tikšanās. Iespēja kopīgot un apstiprināt kalendārus atvieglo tikšanos koordinēšanu ar kolēģiem.

Uzdevumu pārvaldība un piezīmes

Optimizējiet savu produktivitāti, izmantojot Microsoft Outlook uzdevumu pārvaldības funkciju. Veidojiet uzdevumu sarakstus, nosakiet prioritātes un sekojiet līdzi gaidāmajiem uzdevumiem. Piezīmju funkcija ļauj ierakstīt svarīgu informāciju tieši programmā Outlook.

Vienkārša e-pasta saziņa

Microsoft Outlook vienkāršo e-pasta saziņu, izmantojot daudzas funkcijas. Tūlītējo ziņojumu integrācija nodrošina ātru koordināciju, savukārt funkcija "Ignorēt" samazina nevajadzīgu e-pastu jucekli. Inteliģentā automātiskās pabeigšanas funkcija atbalsta jūs, adresējot ziņojumus.

Mākoņpakalpojumu integrācija

Pateicoties integrācijai ar Microsoft 365 mākoņpakalpojumiem, varat piekļūt saviem e-pastiem, kalendāriem un uzdevumiem no dažādām ierīcēm. Sinhronizējiet savus datus automātiski un vienmēr esiet aktuāli - neatkarīgi no tā, kur strādājat.

Drošība un datu aizsardzība

Microsoft Outlook piešķir lielu nozīmi drošībai un datu aizsardzībai. Izmantojiet šifrēšanas opcijas, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju, un izmantojiet jaunākos drošības atjauninājumus, lai aizsargātu e-pasta kontu no apdraudējumiem.

Atjauninājumi un palīdzība problēmu gadījumā

Regulāri atjauniniet Microsoft Outlook, izmantojot atjauninājumus. Programmatūra tiek nepārtraukti uzlabota, lai nodrošinātu vislabākās funkcijas un veiktspēju. Ja jums rodas jautājumi vai problēmas, Microsoft palīdzības dienests ir gatavs jums nekavējoties palīdzēt.

Kopumā Microsoft Outlook piedāvā visaptverošu risinājumu e-pasta saziņai un tikšanos pārvaldībai. Ar lietotājam draudzīgu saskarni, daudzām funkcijām un nevainojamu integrāciju tā ir ideāla izvēle efektīvam darbam un organizētam darba veidam.

Kategorijas