Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10489
  • 543-02647
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Outlook 2021 ir izmēģinātās un pārbaudītās programmas jaunākā versija, kas paredzēta ne tikai profesionālai e-pasta plūsmas organizēšanai, bet arī centralizētai tikšanos un kontaktu plānošanai un koordinēšanai, kā tas ir raksturīgi mūsdienu ikdienas dzīvē . salīdzinot ar citām e-pasta programmatūrām, Office Business Outlook Outlook 2021 pārliecina ar plašo rīku un iespēju klāstu, ar kuru palīdzību var pārvaldīt pat sarežģītus projektus un plašu saziņu. atbalsta intuitīvi lietojamā un lietotājam draudzīgā 2021 lietotāja saskarne, kas ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt strādāt ar programmatūru. Turklāt ar skārienjutīgo ekrānu optimizētā lietojamība padara programmu viegli lietojamu arī planšetdatoros un viedtālruņos. User 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta vēstuļu, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma

Microsoft Outlook 2021 ir izmēģinātās un pārbaudītās Office programmas pašreizējā versija, kas paredzēta ne tikai profesionālai e-pasta plūsmas organizēšanai, bet arī centralizētai tikšanos un kontaktu plānošanai un koordinēšanai, kā tas ir raksturīgi mūsdienu ikdienas uzņēmējdarbībā.

Salīdzinot ar citām e-pasta programmatūrām, Outlook ir pārliecinošs, jo piedāvā plašu rīku klāstu un iespējas, ar kurām var pārvaldīt pat sarežģītus projektus un plašu saziņu.

Lietotājus atbalsta intuitīva un lietotājam draudzīga lietotāja saskarne Outlook 2021 , kas ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt strādāt ar programmatūru. Turklāt ar skārienjutīgo ekrānu optimizētā lietojamība padara programmu viegli lietojamu arī planšetdatoros un viedtālruņos. Vienkārša sinhronizācija starp dažādām galiekārtām nodrošina, ka lietotāji var piekļūt saviem e-pastiem, kontaktiem, uzdevumiem un tikšanās reizēm no jebkuras vietas, izmantojot Outlook 2021.

E-pasta programmatūra ikdienas biroja darbam cita starpā piedāvā arī iespēju izveidot pārskatāmas mapju struktūras, kā arī tematiskās mapes, lai jēgpilni sakārtotu e-pasta vēstules utt. Inteliģentās funkcijas palīdz nošķirt svarīgo no nesvarīgā un automātiski tos attiecīgi sašķirot. Tas ļauj lietotājiem vienmēr sekot līdzi visiem svarīgiem uzdevumiem un svarīgām tikšanās reizēm. Daudzas noderīgas funkcijas palīdz viņiem koncentrēties uz būtiskāko un tādējādi ietaupīt vērtīgu laiku.

Izmantojot Outlook 2021 , ir iespējams arī pārvaldīt vairākus e-pasta kontus, izmantojot darbvirsmas saskarni, un sasaistīt tos kopā. Tas ļauj sinhronizēt dažādus kalendārus, tostarp tikšanās reizes, lai izvairītos no laika pārklāšanās. Pateicoties pārskatāmajai navigācijas joslai, visas e-pasta, uzdevumu, kontaktu un kalendāru funkcijas ir ātri pieejamas. Outlook 2021 pārskatītā lietotāja saskarne ir vēl intuitīvāka un ērtāk lietojama nekā iepriekš.

MS Outlook 2021 citādi ir pieejama tikai kā fiksēta attiecīgās Office versijas sastāvdaļa vai 5 licenču skaitā, taču Wiresoft e-pasta programmu var iegādāties arī atsevišķi - turklāt par īpaši izdevīgu cenu. Tomēr Outlook 2021 pircējiem, kuri vēlas izmantot visas jaunās priekšrocības, jāņem vērā, ka Office programmatūra darbojas tikai ar Windows 10.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties ne tikai šo aktuālo Outlook 2021 versiju, bet arī vecāku, kā arī citas Office programmas par īpaši zemām cenām kā iegādes versiju. Tālāk sniegts detalizēts pārskats par visām interesantajām jaunajām funkcijām programmā Outlook 2021.

Svarīgākās jaunās funkcijas programmā Outlook 2021 operētājsistēmai Windows

Programmā Outlook 2021 salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju ir vairāki uzlabojumi un jaunas funkcijas, kas ikdienas e-pasta plūsmas, tikšanos un uzdevumu organizēšanu padara vēl efektīvāku. Daudzi vienkāršojumi ir īpaši noderīgi detaļās un ļauj vieglāk koncentrēties uz būtiskāko: sākot no ienākošo e-pasta vēstuļu klasifikācijas pēc to nozīmes līdz drošu saiti pakalpojumam, kas ļauj atpazīt kaitīgas saites, un beidzot ar tikšanos organizēšanu dažādās laika zonās.

Iesūtne ar relevanci apstrādā visus e-pasta vēstuļu plūdus

Funkcija "Iesūtne ar nozīmi" burtiski palīdz lietotājiem atdalīt graudus no pelavām, jo mūsdienu e-pasta plūsmā diemžēl papildus patiešām svarīgajiem ziņojumiem ir arī daudz lieku ziņojumu, ja ne surogātpasta vai ziņojumu ar ļaunprogrammatūras pielikumiem.

Šī funkcija sadala ienākošo vēstuļu kastīti divās cilnēs ar nosaukumu "Attiecīgi" un "Citi". Svarīgākie ziņojumi, protams, tiek glabāti pirmajā cilnē, taču lietotājs tiek informēts arī par citiem e-pasta ziņojumiem, kas ir klasificēti sadaļā "Citi", un tos var apskatīt, pārslēdzot cilni. Papildu funkcijas, piemēram, "Focused ", var izmantot, lai pēc vajadzības vienreiz vai vispārīgi sakārtotu atsevišķus e-pasta ziņojumus citā cilnē. Tomēr, lai izmantotu Iesūtne ar Relevance, ir nepieciešams Microsoft Exchange konts.

Viegla e-pasta vēstuļu šķirošana

Lietotājiem, kuri nevēlas aktivizēt iesūtni ar nozīmi vai kuri strādā bez Exchange konta, Outlook 2021 atkal piedāvā dažādas šķirošanas iespējas, kā arī filtru "Neizlasīts" ziņojumu sarakstā.

E-pasta vēstuļu atzīmēšana kā "izlasītu", tos dzēšot

Īpaši liela e-pasta sūtījumu apjoma gadījumā ir īpaši svarīgi ātri pārskatīt visus nelasītos e-pastus, lai nekas netiktu palaists garām. Tomēr daudziem ziņojumiem nav nozīmes, un tie tiek dzēsti, kamēr nav izlasīti. Tagad visas šādas nelasītās ziņas, kas atrodas mapē "Dzēstie vienumi", var atzīmēt kā izlasītas, veicot tikai dažus klikšķus, bez nepieciešamības klikšķināt uz katras ziņas atsevišķi.

Koncentrēšanās režīms programmā Outlook 2021 atvieglo koncentrēšanos

Īpaša uzmanība jāpievērš arī nesen integrētajam fokusa režīmam, kura mērķis ir tieši pretējs, t. i., paslēpt lietotāja uzmanību no citām aktīvām programmām un ziņojumiem, lasot e-pasta vēstules vai organizējot sanāksmes, uz laiku tos slēpjot

E-pasta vēstuļu satura uzklausīšana

Kad birojā ir daudz darba un laika, e-pasta vēstuļu ar lielu satura apjomu lasīšana var traucēt. Risinājumu šai problēmai piedāvā Outlook 2021, jo e-pasta vēstules programmā var lasīt arī skaļi, kamēr saņēmējs vienlaikus var veikt citus, svarīgākus uzdevumus.

E-pasta datplūsmas drošība ar Microsoft Safe Link pakalpojumu

Programmā Outlook 2021 īpaša uzmanība tiek pievērsta arī e-pasta vēstuļu datu drošībai.

Jaunais Safe-Link pakalpojums aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas vēstulēm, kas īpaši slēpjas saitēs. Pasta vēstulē ievietotās saites tiek parādītas ar daudz labāku priekšskatījumu, bet fonā reāllaika skeneris droši filtrē ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas saites.

Programmas Outlook 2021 optimizēta lietošana, izmantojot skārienparaugu

Planšetdatoru un viedtālruņu lietotāji var vēl ērtāk lietot Outlook, pateicoties jaunajai žestu integrācijai. Šim nolūkam žesti "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi" ir pieejami tādām darbībām kā "Atzīmēt kā izlasītu", "Dzēst", "Arhivēt", "Atzīmēt" un "Nav", kuras var piešķirt individuāli.

Trīs laika joslu rādīšana plānošanai

Uzņēmumu globālā sadarbība izvirza jaunas prasības projektu organizēšanai un iecelšanai amatā. Outlook 2021 tagad piedāvā iespēju kalendāram pievienot vairākas laika joslas. Tas parāda visu dalībnieku pieejamo vietējo laiku, lai, plānojot starptautiskas sanāksmes, būtu viegli izvēlēties visiem piemērotu laiku.

Nepalaidiet garām tikšanās atgādinājumus

Lai nodrošinātu, ka svarīgas tikšanās netiek nokavētas, Outlook 2021 piedāvā vairākus veidus, kā jums par tām atgādināt. Ir iespējams vai nu parādīt redzamu atgādinājumu virs pašlaik atvērtā loga, vai arī pievērst tam uzmanību ar neuzkrītošu mirgošanu uzdevumu joslā.

Sanāksmes dalībnieku parādīšana

Lai uzzinātu, kurš piedalās cita dalībnieka organizētā sanāksmē, citu cilvēku atbildes uz attiecīgo pieprasījumu tagad var parādīt programmā Outlook 2021 savā datorā.

Uzlabojiet e-pasta vēstuļu vizuālo ietekmi ar SVG failiem

E-pasta vēstules var iegūt informatīvo saturu un ietekmi arī ar vizuālā satura palīdzību, piemēram, sūtītājam ievietojot vektorgrafiku, ko dēvē arī par mērogojamu vektorgrafiku (SVG). Outlook 2021 satur šādu SVG motīvu izlasi, ko var izmantot bez maksas.

Vektorgrafikas priekšrocība, no vienas puses, ir tās mērogojamība: to var palielināt vai samazināt, nezaudējot attēla kvalitāti, un to var arī pēc vajadzības pagriezt. Turklāt rediģēšanai ir pieejami dažādi filtri, piemēram, lai mainītu krāsu.

Pieejama saziņa programmā Outlook 2021

Outlook 2021 piedāvā arī iespēju sazināties bez barjerām, lai e-pasta vēstules u. c. varētu lasīt un saprast arī cilvēki, kuriem ir ierobežotas pārvietošanās spējas. Tādējādi programmā tiek piemēroti starptautiski spēkā esoši standarti. Atbilstošie risinājumi tiek parādīti sarakstā "Ieteicamās darbības". Atbalsta kļūdu labošanu jau var aktivizēt programmā Outlook 2021, veidojot ziņojumu, lai nekas netraucētu spontāni veidot ziņojumus. Automātiskos uzlabojumu ieteikumus var pieņemt ar vienu klikšķi, un tie automātiski tiek automātiski ieviesti programmā Outlook.

Outlook 2021 sistēmas prasības

Outlook 2021 ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija operētājsistēmai Windows. Pēc noklusējuma ir instalēta 32 bitu versija. Tās priekšrocība ir labāka savietojamība ar daudzām citām lietojumprogrammām un papildinājumiem, ko var izmantot kopā ar Office programmām.

  • Operētājsistēma: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 vai Windows Server 2022
  • Procesors: 1,1 GHz vai ātrāks (divkodolu)
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 4 GB
  • Darba atmiņa: vismaz 4 GB RAM
  • Grafiskā karte: vismaz 1280 x 768 pikseļi (no 4K, nepieciešama 64 bitu Office versija)

Iegādājieties Outlook kā vienu programmu no Office Suite 2021 par saprātīgu cenu Wiresoft

Outlook 2021 ir klasisks Microsoft Office komplektu komponents, tāpēc parasti ir pieejams tikai attiecīgajā Office paketē. Tomēr Wiresoft atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras nodrošinātāju piedāvā arī Outlook 2021 pārdošanai kā atsevišķu programmu. Ja nevēlaties izmantot nevienu citu Office programmu, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, jūs gūsiet divkāršu labumu, jo jūs saņemsiet Outlook 2021 individuāli par īpaši izdevīgu cenu!

Jūsu priekšrocības, iegādājoties Outlook 2021 no Wiresoft: Jūs iegādājaties viena lietotāja licenci, kas neprasa dārgu abonementu ar maksas atjauninājumiem, ne arī ierobežojumus attiecībā uz funkcionalitāti. Tā ir tīra pirkuma versija, kas ir reģistrēta tikai jums.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Outlook 2021 viena lietotāja licence, ko iegādājaties mūsu programmatūras veikalā, parasti nāk no lielāka apjoma licences vai ir lietota programmatūra, ko sākotnējais pircējs vairs neizmanto. Funkciju klāsts ir 100% izmantojams un pilnībā identisks Outlook 2021, kas arī ir iekļauts Office Suite 2021. Kā cienījams lietotas Microsoft programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai oficiālas pilnas versijas, kas ir identiskas citos veikalos pieejamajām Microsoft programmām.

Lietotas programmatūras iegāde no Wiresoft ir absolūti legāla un bez riska: ne jūs, ne mēs neatrodamies juridiski nedrošā zonā! Turklāt katru Wiresoft piedāvāto Microsoft programmu, neatkarīgi no tā, vai tā ir lietota programmatūra vai daļa no koplietojuma licences, mēs esam pārbaudījuši, lai nodrošinātu tās faktisko un nevainojamo lietojamību, lai to varētu pilnvērtīgi un neierobežoti ilgi lietot pēc pirkuma un lejupielādes pabeigšanas.

Īpaši privātie lietotāji, ārštata darbinieki un mazie uzņēmumi var izmantot visas Outlook 2021 priekšrocības, iegādājoties programmatūru no Wiresoft. Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Outlook, bet arī visas pārējās Office programmas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Outlook 2021 vai jebkuru citu Office programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento konsultāciju pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas