Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2019

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10129
  • 543-06601
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€51,90 * €56,90 * (8,79% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Outlook 2019 ir izmēģinātās un pārbaudītās programmas jaunākā versija, kas paredzēta ne tikai profesionālai e-pasta plūsmas organizēšanai, bet arī centralizētai tikšanos un kontaktu plānošanai un koordinēšanai, kā tas ir raksturīgi mūsdienu ikdienas dzīvē . salīdzinot ar citām e-pasta programmatūrām, Office Business Outlook Outlook 2019 pārliecina ar plašo rīku un iespēju klāstu, ar kuru palīdzību var pārvaldīt pat sarežģītus projektus un plašu saziņu. atbalsta intuitīvi lietojama un lietotājam draudzīga lietotāja saskarne, kas ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt darbu ar programmatūru. Turklāt, pateicoties optimizētai darbībai ar pieskārienu, programmu ir viegli lietot arī planšetdatoros un viedtālruņos. User

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta vēstuļu, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma

Microsoft Outlook 2019 ir jaunākā pārbaudītās Office versijas versija - programma profesionālai e-pasta plūsmas organizēšanai, kā arī centrālai tikšanos un kontaktu plānošanai un koordinēšanai, jo tas ir tipisks uzdevums mūsdienu biznesa ikdienas dzīvē.

Salīdzinot ar citām e-pasta programmatūrām, Outlook pārliecina ar plašo rīku un iespēju klāstu, ar kuru palīdzību var pārvaldīt pat sarežģītus projektus un plašu saziņu.

Lietotājus atbalsta intuitīvā un lietotājam draudzīgā Outlook 2019 lietotāja saskarne, kas ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli sākt darbu ar programmatūru. Turklāt programma ir optimizēta lietošanai ar pieskārienu, tāpēc to ir viegli lietot arī planšetdatoros un viedtālruņos. Vienkārša sinhronizācija starp dažādām ierīcēm nodrošina, ka lietotāji var piekļūt saviem e-pastiem, kontaktiem, uzdevumiem un tikšanās reizēm no jebkuras vietas, izmantojot Outlook 2019.

E-pasta programmatūra cita starpā piedāvā arī iespēju izveidot pārskatāmas mapju struktūras, kā arī tematiskās mapes, lai jēgpilni sakārtotu e-pastus u. c. Inteliģentās funkcijas palīdz nošķirt svarīgo no nesvarīgā un automātiski tos attiecīgi sašķirot. Tas ļauj lietotājiem vienmēr sekot līdzi visiem svarīgiem uzdevumiem un svarīgām tikšanās reizēm. Daudzas noderīgas funkcijas palīdz viņiem koncentrēties uz būtiskāko un tādējādi ietaupīt vērtīgu laiku.

Izmantojot Outlook 2019, ir iespējams pārvaldīt vairākus e-pasta kontus, izmantojot darbvirsmas saskarni, un sasaistīt tos kopā. Tas ļauj saskaņot dažādus kalendārus, tostarp tikšanās reizes, tādējādi izvairoties no laika pārklāšanās. Pateicoties pārskatāmajai navigācijas joslai, visas e-pasta, uzdevumu, kontaktu un kalendāru funkcijas ir ātri pieejamas. Turklāt programmā Outlook 2019 pārskatītais interfeiss ir vēl intuitīvāks un ērtāk lietojams nekā iepriekš.

MS Outlook 2019 citādi ir pieejams tikai kā pastāvīga attiecīgās Office versijas sastāvdaļa vai 5 licenču daudzumā, taču Wiresoft var iegādāties e-pasta programmu arī atsevišķi - un par īpaši zemu cenu. Pircējiem Outlook 2019, kas vēlas izmantot visas tās jaunās priekšrocības, jāņem vērā, ka Office-programmatūra darbojas tomēr tikai ar Windows 10.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties ne tikai šo pašreizējo Outlook 2019 versiju, bet arī vecāku, kā arī citas Office-programmas, kas ir īpaši lētas kā pirkuma versija. Visas interesantās jaunās funkcijas programmā Outlook 2019 var atrast šajā detalizētajā pārskatā.

Svarīgākās jaunās funkcijas programmā Outlook 2019 Windows

Programmā Outlook 2019 ir vairāki uzlabojumi, kā arī jaunas funkcijas, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju padara ikdienas e-pasta plūsmas un tikšanos, kā arī uzdevumu organizēšanu vēl efektīvāku. Daudzi vienkāršojumi ir īpaši noderīgi detaļās un ļauj vieglāk koncentrēties uz būtiskāko: sākot no ienākošo e-pasta vēstuļu klasifikācijas pēc to nozīmīguma līdz Drošas saites pakalpojumam kaitīgu saišu atklāšanai un beidzot ar tikšanos organizēšanu dažādās laika zonās.

Iesūtne ar relevanci tiek galā ar jebkuru e-pasta vēstuļu plūdiem

Funkcija "Iesūtne ar nozīmi" burtiski palīdz lietotājiem nošķirt graudus no pelavām, jo mūsdienu e-pasta plūsmā diemžēl papildus patiešām svarīgiem ziņojumiem ir daudz lieku, ja ne surogātpasta, tad vismaz surogātpasta vai tādu, kuriem ir ļaunprātīgas programmatūras pielikumi.

Šī funkcija sadala ienākošo vēstuļu kastīti divās cilnēs - ar nosaukumu "Svarīgi" un "Citi". Svarīgākie ziņojumi, protams, tiek glabāti pirmajā cilnē, bet lietotājs tiek informēts arī par citiem e-pasta ziņojumiem, kas ir klasificēti sadaļā "Citi", un tos var apskatīt, pārslēdzot cilni. Papildu funkcijas, piemēram, "Focused ", var izmantot, lai pēc vajadzības vienreiz vai vispārīgi sakārtotu atsevišķus e-pasta ziņojumus citā cilnē. Tomēr, lai izmantotu Inbox with Relevance, ir nepieciešams Microsoft Exchange konts.

Viegla e-pasta ziņojumu šķirošana

Lietotājiem, kuri nevēlas aktivizēt Iesūtne ar nozīmi vai kuri strādā bez Exchange konta, programmā Outlook 2019 tā vietā atkal ir pieejamas dažādas šķirošanas opcijas, kā arī filtrs "Nepārlasīts" ziņojumu sarakstā.

Dzēšot e-pasta ziņojumus, atzīmējiet tos kā "izlasītus"

Īpaši liela e-pasta sūtījumu apjoma gadījumā ir īpaši svarīgi ātri pārskatīt visus nelasītos e-pastus, lai nekas netiktu palaists garām. Tomēr daudzi ziņojumi ir nebūtiski un tiek izdzēsti nelasīti. Tagad visas šādas nelasītās ziņas, kas atrodas mapē Dzēstie vienumi, var atzīmēt kā izlasītas, veicot tikai dažus klikšķus, bez nepieciešamības klikšķināt uz katras ziņas atsevišķi.

Fokusa režīms programmā Outlook 2019 atvieglo koncentrēšanos

Īpaša uzmanība jāpievērš arī nesen integrētajam fokusa režīmam, kura mērķis ir tieši pretējs, proti, pasargāt lietotāju no citām aktīvajām programmām, kā arī ziņojumiem, lasot e-pasta vēstules vai organizējot sanāksmes, tos uz laiku paslēpjot

E-pasta vēstuļu satura uzklausīšana

Kad birojā ir daudz darba un laika, plaša satura e-pasta vēstuļu lasīšana var aizkavēt darbu. Programma Outlook 2019 piedāvā šīs problēmas risinājumu, ļaujot e-pasta ziņojumus lasīt skaļi pat programmas iekšienē, kamēr saņēmējs vienlaikus var veikt citus svarīgākus uzdevumus.

E-pasta drošība ar Microsoft Safe Link pakalpojumu

Programmā Outlook 2019 īpaša uzmanība tiek pievērsta arī e-pasta datu drošībai.

Jaunais Safe-Link pakalpojums aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru un pikšķerēšanas e-pasta ziņojumiem, jo īpaši slēpto saitēs. Pasta vēstulē ievietotās saites tiek parādītas ar daudz labāku priekšskatījumu, bet fonā reāllaika skeneris droši filtrē ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas saites.

Outlook 2019 lietošana, kas optimizēta skārienam

Planšetdatoru un viedtālruņu lietotāji var vēl ērtāk izmantot Outlook, pateicoties jaunajai žestu integrācijai. Šim nolūkam žesti "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi" ir pieejami tādām darbībām kā "Atzīmēt kā izlasītu", "Dzēst", "Arhivēt", "Atzīmēt" un "Nav", kuras var piešķirt individuāli.

Trīs laika joslu rādīšana plānošanai

Uzņēmumu globālā sadarbība izvirza jaunas prasības projektu un tikšanos organizēšanai. Outlook 2019 tagad piedāvā iespēju kalendāram pievienot vairākas laika joslas. Tas parāda visu personu pieejamo vietējo laiku, lai, plānojot starptautiskās sanāksmes, būtu viegli izvēlēties visiem piemērotu laiku.

Nepalaidiet garām tikšanās atgādinājumus

Lai nodrošinātu, ka svarīgas tikšanās netiek nokavētas, Outlook 2019 piedāvā vairākus veidus, kā par tām atgādināt. Šeit pēc izvēles ir iespējams parādīt redzamu atgādinājumu virs pašlaik atvērtā loga vai pievērst tam uzmanību, diskrēti mirgojot uzdevumu joslā.

Sanāksmes dalībnieku parādīšana

Lai uzzinātu, kurš apmeklē kāda cita organizētu sanāksmi, programmā Outlook 2019 tagad varat skatīt citu cilvēku atbildes uz attiecīgo pieprasījumu savā datorā.

Uzlabojiet e-pasta vēstuļu vizuālo ietekmi ar SVG failiem

E-pasta vēstules var iegūt informācijas saturu un ietekmi arī ar vizuāla satura palīdzību, piemēram, sūtītājam ievietojot vektorgrafiku, ko dēvē arī par mērogojamu vektorgrafiku (SVG). Outlook 2019 ietver šādu SVG motīvu atlasi, kurus var izmantot bez maksas.

Vektorgrafikas priekšrocība ir, pirmkārt, tās mērogojamība: tas nozīmē, ka to var palielināt vai samazināt, nezaudējot attēla kvalitāti, kā arī pēc vajadzības pagriezt. Turklāt rediģēšanai ir pieejami dažādi filtri, piemēram, lai mainītu krāsu.

Pieejama saziņa programmā Outlook 2019

Outlook 2019 piedāvā arī iespēju sazināties bez šķēršļiem, lai e-pasta vēstules u. c. varētu lasīt un saprast arī tie, kuriem ir ierobežotas pārvietošanās spējas. Tādējādi programmā tiek piemēroti starptautiski spēkā esoši standarti. Sarakstā "Ieteicamās darbības" katrā gadījumā ir parādīti atbilstoši risinājumi. Atbalsta kļūdu labošanu jau var aktivizēt programmā Outlook 2019, veidojot ziņojumu, lai nekas netraucētu spontāni veidot ziņojumus. Automātiskos uzlabojumu ieteikumus var pieņemt ar vienu klikšķi, un tie tiek automātiski ieviesti programmā Outlook.

Outlook 2019 sistēmas prasības

Outlook 2019 ir pieejams Windows gan 32 bitu, gan 64 bitu versijās. Pēc noklusējuma ir instalēta 32 bitu versija. Tās priekšrocība ir labāka savietojamība ar daudzām citām lietojumprogrammām un papildinājumiem, ko var izmantot kopā ar programmām Office.

  • Nepieciešamā operētājsistēma: Windows 10 vai Windows Server 2019
  • Procesors: divkodolu, 1,6 GHz vai jaudīgāks
  • Cietais disks: vismaz 16 GB (32 bitu) vai vismaz 20 GB (64 bitu)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitu) vai min. 4 GB RAM (64 bitu)
  • Grafiskā karte: min. 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Iegādājieties Outlook kā vienu programmu no Office Suite 2019 lēti Wiresoft

Tā kā Outlook 2019 ir klasiska Microsoft Office komplektu sastāvdaļa, tā parasti ir pieejama tikai attiecīgajā Office paketē. Wiresoft, no otras puses, arī piedāvā Outlook 2019 pārdošanai kā atsevišķu programmu - atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras nodrošinātāju. Tādējādi jūs gūstat peļņu divreiz, pērkot programmatūru ar Wiresoft, ja nevēlaties izmantot citu Office programmu, jo jūs saņemat Outlook 2019 individuāli par īpaši zemu cenu!

Jūsu priekšrocības, pērkot Outlook 2019 no Wiresoft: Jūs iegādājaties viena lietotāja licenci, kas neprasa dārgu abonementu ar maksas atjauninājumiem, ne arī ierobežojumus attiecībā uz funkcionalitāti. Tā ir tikai iegādei paredzēta versija, kas ir reģistrēta tikai jums.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Outlook 2019 Viena lietotāja licence, ko iegādājaties mūsu programmatūras veikalā, parasti nāk no lielāka apjoma licences vai ir lietota programmatūra, ko sākotnējais pircējs vairs neizmanto. Funkciju kopums ir 100% izmantojams un pilnīgi identisks Outlook 2019, kas arī ir iekļauts Office Suite 2019. Kā cienījams Microsoft lietotas programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai oficiālas pilnas versijas, kas ir identiskas citos veikalos pieejamajām Microsoft programmām.

Lietotas programmatūras iegāde Wiresoft vietnē ir absolūti legāla un bez riska: ne jūs, ne mēs neatrodamies juridiski nedrošā zonā! Turklāt katru Wiresoft piedāvāto Microsoft programmu, neatkarīgi no tā, vai tā ir lietota programmatūra vai daļa no koplietojuma licences, mēs esam pārbaudījuši tās faktisko, nevainojamo lietojamību, lai to varētu pilnvērtīgi un neierobežoti ilgi lietot pēc pirkuma un lejupielādes pabeigšanas.

Īpaši privātie lietotāji vai ārštata darbinieki un mazie uzņēmumi var izmantot visas Outlook 2019 priekšrocības, iegādājoties programmatūru no Wiresoft. Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Outlook, bet arī visas pārējās Office programmas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Outlook 2019 vai jebkuru citu Office programmu, vienkārši izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas