Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10038
 • 543-06057
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Ikdienas e-pasta, privāto un Business kontaktu, kā arī svarīgu tikšanos un uzdevumu organizēšana - ar Outlook 2013, pārbaudīto Microsoft Office programmu, visus šos uzdevumus, kas pieder pie tipiskām mūsdienu biznesa dzīves jomām, var efektīvi pārvaldīt. Intuitīvi pārvaldāmā un īpaši lietotājam draudzīgā Desktop-vide Outlook 2013 piedāvā visus priekšnoteikumus produktīvam darbam, kas papildināts ar daudzām praktiskām funkcijām un optimāli palīdz gan profesionāļiem, gan nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli veikt visus uzdevumus. Piemēram, virtuālās mapes var iestatīt, lai meklētu konkrētu saturu un filtrētu ne tikai e-pasta plūsmu.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - pārbaudīta Office programmatūra visaptverošai saziņai birojā un ikdienā - kā atsevišķa programma

E-pasta vēstuļu, privāto un lietišķo kontaktu ikdienas pārvaldība, kā arī svarīgu tikšanos un uzdevumu organizēšana - ar Outlook 2013, pārbaudīto Microsoft Office programmu, var efektīvi pārvaldīt visus šos uzdevumus, kas pieder pie tipiskām mūsdienu biznesa dzīves jomām.

Intuitīvais un īpaši lietotājam draudzīgais Outlook 2013 darbvirsmas izskats piedāvā visus priekšnoteikumus produktīvam darbam, ko papildina dažādas praktiskas funkcijas un optimāli palīdz gan profesionāļiem, gan nepieredzējušiem lietotājiem ātri un viegli veikt visus uzdevumus. Piemēram, virtuālās mapes var iestatīt, lai meklētu konkrētu saturu un filtrētu ne tikai e-pasta plūsmu.

Atšķirībā no iepriekšējās versijasOutlook 2013 piedāvā daudz pārskatāmāku saskarni. Īpaši pamanāms: e-pasta, kontaktu un kalendāru navigācijas josla ir pārvietota uz loga apakšējo malu, tādējādi nodrošinot vairāk vietas citam saturam. Tomēr tajā joprojām ir tieši pieejamas visas tipiskās e-pasta plūsmas apstrādes funkcijas, kā arī uzdevumi, kontakti un kalendāra ieraksti.

Pateicoties Outlook 2013 skārienfunkciju optimizācijai, programmatūru tagad var ērti lietot arī dažādās ierīcēs, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos.

Programma Outlook 2013 ir MS Office izlaidumu regulāra sastāvdaļa, tāpēc tā nav pieejama atsevišķi (vai tikai pēc abonementa). Izmantojot Wiresoft piedāvājumu iegādāties Outlook 2013 kā atsevišķu programmu, lietotājiem, kuriem nav instalēta Office 2013 versija, arī ir iespēja izmantot šo saziņas programmatūru savā datorā.

Outlook 2013 versijas priekšrocība ir tā, ka šī programma darbojas arī vecākās Microsoft operētājsistēmās, sākot no Windows 7. Tā ir liela priekšrocība, jo īpaši tiem lietotājiem, kuriem nav pašreizējās operētājsistēmas vai kuri vēlas uz to pāriet.

Wiresoft tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet MS Outlook 2013 versiju, kā arī jaunākās un citas programmatūras versijas par saprātīgu cenu, lai iegādātos kā viena lietotāja licenci, kā arī citas Office programmas. Tālāk ir sniegts pārskats par svarīgākajām Outlook 2013 funkcijām un īpašībām.

Outlook 2013 svarīgāko funkciju prezentācija

Mūsdienu uzņēmējdarbības dienā ir jāveic dažādi uzdevumi, kas kopā veido visaptverošu un veiksmīgu saziņu ar biznesa partneriem: Tas ietver ne tikai e-pasta vēstuļu sūtīšanu un arhivēšanu, bet arī uzdevumu, projektu un kontaktu organizēšanu un koordinēšanu. Outlook 2013 apvieno visas šīs funkcijas, no kurām katra ir nepieciešama šim nolūkam.

Piekļuves josla ir Outlook saskarnes komandu centrs, kas atrodas apakšā. Šeit lietotāji ar vienu klikšķi var pārslēgties starp visām galvenajām Outlook funkcijām: no e-pasta uz kalendāru, cilvēkiem vai uzdevumiem. Piekļuves joslu papildina standarta cilnes, kas atkarībā no uzdevuma jomas piedāvā atbilstošu rīku un iespēju izvēli uzdevuma veikšanai. Piekļuves joslas pogu (ikonu) secību un atlasi, kā arī to skaitu var pielāgot pēc vajadzības.

Ziņojumu sarakstā ir arī vairākas bieži izmantoto darbību komandas: Piemēram, tikai ar vienu klikšķi ziņojumus var atzīmēt kā svarīgus, izlasītus vai nelasītus vai pat dzēst.

Turklāt Outlook 2013 lietošanu atvieglo, piemēram, šādas funkcijas un rīki:

 • E-pasta ziņojumus var aprīkot ar digitālo parakstu, kas automātiski parādās katra e-pasta beigās. Šim nolūkam ir pieejamas daudzas iespējas: papildus parastajam tekstam ar adresi un sūtītāja portretu var attēlot sūtītāja elektronisko vizītkarti, uzņēmuma logotipu vai pat ar roku rakstīta paraksta attēlu.
 • Atgādinājumi tiek rādīti kā uznirstošie logi, lai nekad netiktu aizmirsts par svarīgu tikšanos. Programmā Outlook kā atgādinājumus var iestatīt ne tikai kalendāra ierakstus, bet arī kontaktpersonas un e-pasta ziņojumus.
 • Uzdevumu vai darāmo darbu sarakstu pārvaldība programmā Outlook 2013 ļauj apvienot dažādus sarakstus, parādīt tos kā atgādinājumus un arī sekot to statusam.
 • Tīmekļa vietnes pastkastītes ļauj centralizēti pārvaldīt e-pastus un projektus: Savienojot Outlook, Exchange un SharePoint, visi komandas locekļi iegūst piekļuvi kalendāriem, uzdevumiem un projektu mapēm, kuras  tādējādi var pārvaldīt no jebkuras vietas.
 • Konkrētu ierakstu, piemēram, kontaktu, uzdevumu un cita satura, meklēšana programmā Outlook 2013 tagad ir ļoti vienkārša, iestatot virtuālo meklēšanas mapi: uzsākot meklēšanu, visi e-pasta ziņojumi vai vienumi tiek meklēti pēc konkrēta kritērija, un filtrētie meklēšanas rezultāti pēc tam tiek kopīgi parādīti šajā virtuālajā mapē. Piemēram, tagad ir iespējams meklēt tikai visus nelasītos e-pasta ziņojumus visās Outlook pastkastes mapēs.

Tālāk minētās inteliģentās funkcijas arī vienkāršo daudzus bieži veicamus uzdevumus, izmantojot pārskatāmus displejus un automātiskās funkcijas:

 • Ātrāka e-pasta ziņojumu plūsmas pārskatīšana: ienākošā e-pasta iesūtnē var iestatīt, lai tiktu parādītas ienākošā e-pasta pirmās trīs rindiņas, nevis tikai daži pirmie vārdi, kā tas bija iepriekš. Tas nozīmē, ka saņēmējiem nav jāatver katrs e-pasta vēstule, lai uzzinātu, kas tajā ir ietverts, bet gan var ātri uzzināt, kas tajā atrodas.
 • Atbildi uz e-pasta vēstuli var atbildēt vēl ātrāk, ja tajā ir ievietots komentārs. Ar vienu klikšķi atbildi var ievadīt tieši lasīšanas zonā. Izmantojot Lync, ar sūtītāju var arī uzreiz runāt tērzēšanā reālajā laikā.
 • Ikdienas steidzīgajā biroja dzīvē ātri vien gadās, ka vēlaties nosūtīt saņēmējam PDF vai citu pielikumu, kas ir patiesais ziņojuma iemesls, bet aizmirstat to iekļaut e-pasta vēstulē. Izmantojot uznirstošo brīdinājumu, Outlook atgādina, ja tekstā ir minēts, bet nejauši nav pievienots.
 • Funkcija "Cilvēku karte" (jeb "Cilvēki"), kas jau ir integrēta Windows Phone, tagad ir pieejama arī programmā Outlook 2013. Tā automātiski apkopo visus attiecīgos elementus par konkrētu kontaktu, piemēram, e-pasta adresi un tālruņa numuru, kā arī informāciju par attiecīgajiem uzņēmumiem un ziņojumus sociālajos tīklos, piemēram, Facebook un Twitter, un apkopo tos pārskatāmi. Personu karti var izmantot programmā Outlook, lai koordinētu tikšanās, sūtītu e-pasta ziņojumus vai tieši no tās piezvanītu kādai personai.
 • Kalendāra skatā tagad ir iekļauta arī vietējo laikapstākļu prognoze, ja laikapstākļiem ir nozīme, plānojot konkrētas tikšanās, piemēram, ārā notiekošus pasākumus.
 • Programmā Outlook 2013 jau ir iekļauts Exchange ActiveSync atbalsts, tāpēc vairs nav nepieciešams īpašs savienotāja papildinājums, lai izveidotu savienojumu ar outlook.com (hotmail.com). Ir arī iespējams sinhronizēt saturu programmā Outlook darbvirsmā ar saturu programmā outlook.com.
 • Jaunā funkcija MeetingNotes piedāvā arī iespēju nekavējoties izveidot piezīmi OneNote no tikšanās Outlook kalendārā. Piezīmē automātiski tiks iekļauts datums, laiks un dalībnieku skaits, tāpat kā Outlook kalendāra ierakstā.
 • Izmantojot Outlook iOS vai Outlook Android, e-pasta vēstuļu melnraksti tiek automātiski sinhronizēti ar mobilo ierīci, padarot šos ziņojumus pieejamus, atrodoties kustībā.

Microsoft Outlook 2013 sistēmas prasības

Office-Programmu Outlook 2013 Microsoft piedāvā lejupielādēt 32 bitu un 64 bitu versijās. Programmas Outlook 2013 32 bitu versiju atbalsta Windows-Operētājsistēmas Windows 7, Windows 8 un Windows 8.1.

Papildus iepriekš minētajām operētājsistēmām 64 bitu versiju Outlook 2013 atbalsta arī Windows Server 2008 R2 un Windows Server 2012.

Atkarībā no bitu versijas ir arī papildu aparatūras prasības attiecībā uz darba vietu un vietu cietajā diskā. Uzstādīšanas laikā jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 vai Windows Server 2012
 • Procesors: vismaz 1 GHz vai ātrāks - x86 vai x64 bitu procesors
 • Atmiņa (RAM): vismaz 1 GB (32 bitu); 2 GB (64 bitu)
 • Cietais disks: vismaz 3 GB
 • Ekrāns: Minimālā izšķirtspēja 1024 x 576 pikseļi
 • Grafiskā karte, kas atbalsta DirectX10
 • Multi-touch funkcionalitāte ir optimizēta Windows 8

Nopirkt Microsoft Outlook 2013 atsevišķi pie Wiresoft par zemu cenu

MS Outlook 2013 ir tipiska daļa no parastās MS Office izdevumos 2013 un tāpēc nav pieejams parastajā tirdzniecībā atsevišķi, bet tikai kopā ar Office paketi vai kā maksas abonēšanas versija. Wiresoft tiešsaistes veikalā Outlook 2013 programma ir pieejama arī individuāli - kā pirkuma versija, bez saistībām abonēt ar biežiem programmatūras atjauninājumiem; pērkot, izmantojot Wiresoft,  rodas tikai vienreizējas izmaksas. Šajā gadījumā jūs iegādājaties parasto pilno programmas versiju, ar identisku funkcionalitāti kā programmatūras komponents, kas iekļauts Office 2013, vienīgā atšķirība ir tā, ka šī Outlook 2013 ir viena licence, ko izmanto tikai jūs pats.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Outlook 2013 vai jebkuras citas Office programmas iegāde no Wiresoft ir lēta, ērta un droša: jo šī Outlook 2013 programmatūra ir viena lietotāja licence, kas bija daļa no lielāka apjoma licences, ko parasti iegādājas un izmanto tikai lielāki uzņēmumi. Katrs uzņēmums, iegādājoties programmatūras licences, iegūst tiesības pārdot programmatūras licenču pārpalikumu, piemēram, uzņēmumam Wiresoft. Nav svarīgi, vai tās ir vai nav izmantotas, vai tās ir aizstātas ar jaunāku programmas versiju, vai arī vairs netiek atbalstītas, jo ir veikta vispārēja aparatūras pielāgošana vai atjaunināta operētājsistēma. Pārdodot programmatūru, apjoma licence tika likvidēta un pārveidota par individuālām licencēm - tās tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Tomēr sadalīšana neietekmē to funkcionalitāti. Turklāt programmatūra nav pakļauta nolietojumam. Tāpēc Wiresoft pārdod tikai pilnas programmas Outlook 2013 un citu versiju vai Microsoft programmu versijas, kas ir identiskas oriģinālajām versijām, kuras ir pieejamas no Microsoft un arī nāk no legāliem avotiem.

Tāpēc, kad jūs pērkat Outlook 2013 kā lietotu programmatūru ar Wiresoft, jums nav nekāda juridiska riska, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir skaidri atļauts ar likumu.

Šo Outlook 2013 programmatūru var instalēt jūs uzreiz pēc pabeigta pirkuma procesu un lejupielādi uz jūsu datoru un aktivizēt ar piegādāto apjoma licences atslēgu -Multi-Activation-Key (MAK) - un izmantot nekavējoties bez laika vai citiem ierobežojumiem.

Microsoft programmu iegāde ar Wiresoft starpniecību ir ekonomiski izdevīgs risinājums, lai mūsu klienti varētu paši izmantot šīs lielākoties dārgās vai individuāli parasti nepieejamās programmas. Ne tikai ārštata darbinieki un privātie lietotāji, bet arī MVU gūst labumu no mūsu lētās programmatūras piedāvājuma, jo viņi ne tikai iegūst visas priekšrocības, kas veido Outlook 2013, bet arī ietaupa naudu par pirkumu!

Wiresoft programmatūras veikalā var iegādāties daudzas citas Office programmas, kā arī Outlook 2013 pašreizējo un vecāko versiju, kā arī citas Microsoft programmas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Outlook 2013 vai jebkuru citu Microsoft programmu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas