Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT OUTLOOK 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10128
 • 543-06497
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€42,90 * €46,90 * (8,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Outlook 2016 joprojām ir populāra pārbaudītās programmas versija, kas ļauj efektīvi apstrādāt ikdienas e-pasta plūsmu, kā arī centralizēti organizēt un koordinēt tikšanās un kontaktus, kas ir viens no tipiskiem atkārtotiem uzdevumiem mūsdienu biznesa dzīvē. Office Business  Outlook 2016 plašais funkciju un iespēju klāsts ļauj produktīvi un vienlaikus droši strādāt: Intuitīvā un lietotājam draudzīgā saskarne palīdz gan profesionāļiem, gan nepieredzējušiem lietotājiem efektīvi veikt visus nepieciešamos uzdevumus. Plašas e-pasta vēstuļu, satura un kontaktu meklēšanas funkcijas arī atvieglo sarežģītu un lielu datu apjomu pārvaldību. Pateicoties pastāvīgai kontaktu u. c. sinhronizācijai, lietotāji vienmēr ir informēti un nekad nepalaiž garām svarīgus ziņojumus vai gaidāmās tikšanās. Desktop

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - daudzpusīga Office programmatūra e-pasta, kontaktu, uzdevumu un citu datu pārvaldīšanai - kā atsevišķa programma

Microsoft Outlook 2016 joprojām ir populāra pārbaudītās Office programmas versija, kas ļauj efektīvi apstrādāt ikdienas e-pasta plūsmu, kā arī centralizēti organizēt un koordinēt biznesa tikšanās un kontaktus, kas ir viens no tipiskiem atkārtotiem uzdevumiem mūsdienu biznesa dzīvē.

Plašais Outlook 2016 funkciju un iespēju klāsts ļauj vienlaikus strādāt produktīvi un droši: Intuitīvi lietojamā un lietotājam draudzīgā darbvirsmas saskarne palīdz gan profesionāļiem, gan nepieredzējušiem lietotājiem efektīvi veikt visus nepieciešamos uzdevumus. Plašas e-pasta vēstuļu, satura un kontaktu meklēšanas funkcijas arī atvieglo sarežģītu un apjomīgu datu apjomu pārvaldību. Pastāvīga kontaktu u. c. sinhronizācija ļauj lietotājam sekot līdzi jaunumiem un nekad nepalaist garām svarīgus ziņojumus vai gaidāmās tikšanās.

Arī failu pielikumu sūtīšana ir vēl ātrāka un vienkāršāka, izmantojot Outlook 2016, un tā piedāvā arī iespēju piešķirt individuālas tiesības atsevišķiem adresātiem.

Izmantojot pārskatāmo Outlook 2016 navigācijas joslu, visas nepieciešamās funkcijas e-pasta vēstuļu, uzdevumu, kontaktu un kalendāra ierakstu aizpildīšanai ir ātri pieejamas. Outlook 2016 skārienam optimizēto saskarni tagad var vienādi izmantot dažādās ierīcēs, un to ir vēl ērtāk lietot nekā iepriekš.

MS Outlook 2016, kas citādi ir pieejams tikai kā daļa no Office versijas 2016, var iegādāties no Wiresoft arī kā atsevišķu programmu - turklāt par īpaši zemu cenu. Tā kā šī e-pasta programmas versija joprojām darbojas ar Windows 7, jo īpaši tie lietotāji, kuri vēlas turpināt izmantot šo operētājsistēmu, gūst labumu no iegādes.

Wiresoft tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet ne tikai šo 2016. gada Outlook versiju, bet arī vecāku vai jaunāko, kā arī citas MS Office programmas atsevišķi kā pirkuma versiju - arī šīs īpaši lētas. Visas interesantās Outlook 2016 funkcijas ir parādītas šajā detalizētajā pārskatā.

Svarīgas un praktiskas jaunas Outlook funkcijas

Outlook 2016 ir integrētas šādas funkcijas, kas īpaši palīdz lietotājiem efektīvi pārvaldīt ikdienas e-pastu plūsmu, tostarp ātri atrast saturu, kontaktus un dokumentus. Divas galvenās Microsoft Outlook 2016 priekšrocības ir failu pielikumu atrašana un nosūtīšana, kas tagad ir vēl vienkāršāka un ātrāka.

Netīrības funkcija

Lietotāji, kuru Outlook pastkastīte ir savienota ar Exchange serveri, novērtēs šī gudrā rīka priekšrocības: Clutter, kas nosaukts pēc angļu valodas vārda "clutter" ("nekārtība"), pēc saņemšanas nekavējoties nošķir svarīgus e-pasta ziņojumus no nesvarīgiem un automātiski tos sakārto atsevišķā "nevēlamā e-pasta" kategorijā, izslēdzot jebkuru potenciāli bīstamu saturu, piemēram, nedrošas saites vai ļaunprātīgu programmatūru. Atgādinājumam Outlook katru dienu nosūta kopsavilkumu par visiem tajā saglabātajiem e-pasta ziņojumiem. Tas ļauj lietotājiem koncentrēties uz patiešām svarīgiem ziņojumiem.

Šī funkcija ir jāaktivizē atsevišķi, t. i., to var arī deaktivizēt pēc vajadzības. Clutter saglabā lietotāja uzvedību un atpazīst, kuri e-pasta ziņojumi tiek atvērti vispirms, kuri izlasīti vēlāk vai pilnībā ignorēti. Šādi e-pasta ziņojumi tiek automātiski pārvietoti uz nevēlamo ziņojumu mapi. Šādā veidā programma mācās patstāvīgi un turpina pilnveidot savus meklēšanas filtrus un kritērijus.

Iestatiet virtuālās meklēšanas mapes programmā Outlook 2016, lai ātrāk atrastu ziņojumus vai citus vienumus

Virtuālā meklēšanas mape filtrē visus e-pastus vai vienumus, kas atbilst noteiktam iepriekš definētam meklēšanas kritērijam, un pēc tam tos parāda kopā. Piemēram, meklēšanas mapē "Nepārlasītās ziņas" ir iekļauti visi Outlook pastkastītē esošie nepārlasītie e-pasti, pat ja tie tiek glabāti pavisam citās mapēs. To var izmantot arī cilvēku un kontaktu meklēšanai.

Outlook meklēšanu var arī mainīt, izmantojot nolaižamo sarakstu "Jauns meklēšanas diapazons", kas nekavējoties maina pašreizējo mapi vai pastkasti.

Uzlabota adrešu grāmata

Izmantojot programmu Outlook 2016, pareizā e-pasta adresāta atlase tagad ir vēl ātrāka. Ievadot vārdu vai noklikšķinot uz lauka "Kam", programma piedāvā piemērotus kontaktus no adrešu grāmatas vai tos, ar kuriem lietotājs visbiežāk sazinās.

Vēl ātrāka pielikumu atrašana

Microsoft Outlook 2016 ļauj vēl vieglāk un līdz ar to arī ātrāk atlasīt failus, kas tiek nosūtīti kā e-pasta pielikumi: Noklikšķinot uz "Pievienot failu", lietotājam tiek parādīts saraksts ar visiem failiem, kas pēdējo reizi tika izmantoti. Ja starp tiem ir attiecīgais fails, to var pievienot vēlreiz ar vienu klikšķi. Tas ievērojami saīsina apgrūtinošos meklēšanas procesus.

Pielikumiem ir arī sava nolaižamā izvēlne ar dažādām funkcijām, lai tos atvērtu, saglabātu, kopētu vai dzēstu ar vienu klikšķi.

Vēl ātrāka pielikumu nosūtīšana

Arī lielu failu sūtīšana ir vēl ātrāka, izmantojot Microsoft Outlook 2016: OneDrive un SharePoint to ļauj. Faili, kas tiek glabāti tiešsaistē, vairs nav atsevišķi jāaugšupielādē e-pastā, bet tos var nosūtīt saites veidā. Šī funkcija ne tikai paātrina "smagu" failu pielikumu nosūtīšanu, bet arī samazina datu apjomu e-pasta kastītē. Turklāt atsevišķiem OneDrive glabātajiem failiem var piešķirt īpašas koplietošanas tiesības adresātiem.

"Tu vēlies" vednis (Pastāsti man)

Office 2016 izvēlnes lentē integrētais palīgs "Pastāsti man" palīdz nepieredzējušiem lietotājiem meklēt un izmantot Outlook funkcijas; to var atpazīt pēc ikonas spuldzītes formā, blakus kurai ir ievades lauks. Tajā lietotājs vienkārši ieraksta, ko viņš meklē vai ko vēlas izdarīt, un "Pastāsti man" parāda, kā to izdarīt un kur lentē atrodas meklētā funkcija, vajadzības gadījumā tas piedāvā arī papildu atbalstu sarežģītākām darbībām.

Ieskats" asistents

Palīgs "Ieskats" - vācu valodā "Intelligent Lookup" - ir pieejams lietotājiem programmā Outlook 2016, lai iegūtu skaidrojošu definīciju vai arī papildu informāciju par atsevišķiem terminiem vai informāciju e-pastā. Noklikšķinot uz attiecīgā formulējuma, tiek aktivizēta Bing atbalstītā inteliģentā meklēšana, un rezultāts tiek parādīts tieši programmā Outlook, un lietotājam nav jāpārslēdzas uz internetu.

Outlook 2016 skārienam optimizēta, vienota saskarne

Līdz ar Outlook 2016 un citu Office programmu izskata unifikāciju tās ir optimizētas darbam ar pieskārienu vietnē Windows 10.

Outlook lietošana ir vēl ērtāka, jo ir integrēti vilkšanas žesti. Darbībām "Atzīmēt kā izlasītu", "Dzēst", "Atzīmēt", "Arhivēt" un "Nav" var piešķirt žestus "Pārvelciet pa kreisi" un "Pārvelciet pa labi". Šādā veidā, piemēram, no pastkastītes var dzēst e-pastu vai izveidot no tās tikšanos. Šādā gadījumā attiecīgais e-pasts tiks vēlreiz parādīts pastkastītē pirms tikšanās sākuma.

Jaunas Outlook 2016 funkcijas administratoriem:

Administratori atzinīgi novērtēs divas funkcijas, kas vēl vairāk uzlabo datu drošību un abonentu aizsardzību:

 • Daudzfaktoru autentifikācijas (MFA) atbalsts programmā Outlook 2016, izmantojot integrāciju ar Active Directory autentifikācijas bibliotēku, vēl vairāk aizsargā organizācijas no kritiski svarīgu datu zādzībām, ko izraisa pazaudēti vai nozagti akreditācijas dati, jo MFA nodrošina drošu alternatīvu parolēm un vienklikšķa drošību visām Office lietotnēm.
 • Lai izmantotu savienojumu ar Microsoft Exchange serveri, tagad ir iepriekš jākonfigurē AutoDiscovery, kas aizstāj iepriekšējo reģistrāciju. Pēc tam Outlook iegūst Exchange savienojuma iestatījumus tieši no AutoDiscovery. Tas padara profilus vēl uzticamākus, vienlaikus samazinot lietotāju konfigurēšanai un nodrošināšanai nepieciešamo darbību skaitu.

Outlook 2016 sistēmas prasības

Outlook 2016 ir pieejams Windows gan 32 bitu, gan 64 bitu versijās. Microsoft iesaka instalēt 32 bitu versiju, jo tai ir labāka savietojamība ar daudzām citām lietojumprogrammām un papildinājumiem, ko var izmantot kopā ar Outlook vai citām Office programmām.

 • Operētājsistēmas: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2 (Windows XP un Vista vairs netiek atbalstītas)
 • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar 1 GHz un SSE2
 • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu), 2 GB RAM (64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB brīvas vietas
 • Displejs: vismaz 1024 x 768
 • Grafiskā karte: nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte, lai nodrošinātu grafikas aparatūras paātrinājumu

Iegādājieties Outlook 2016 kā vienu programmu no Office Suite par saprātīgu cenu no Wiresoft

Outlook 2016 ir klasiska Microsoft Office komplektu sastāvdaļa, tomēr tā nav iekļauta izdevumā Home & Student, un parasti tā nav pieejama atsevišķi no atbilstošās Office paketes kā atsevišķa programma. Tomēr Wiresoft programmatūras veikalā programmu Outlook 2016 var iegādāties arī kā atsevišķu programmu - atšķirībā no vairuma citu Microsoft programmatūras pārdevēju.

Tātad, iegādājoties Outlook 2016 programmatūru ar Wiresoft, jūs gūstat divkāršu labumu, ja jums nav nepieciešama cita Office 2016 programma, jo jūs saņemat programmatūru 1. individuāli un 2. par īpaši zemu cenu! Papildus privātajiem lietotājiem un pašnodarbinātām personām programmatūras iegāde Outlook 2016 no Wiresoft ir arī īpaši ekonomisks risinājums mazākiem uzņēmumiem.

Jūsu priekšrocības, iegādājoties vienu licenci Outlook 2016, ir šādas: Jūs iegādājaties viena lietotāja licenci no Wiresoft, kas neuzliek jums pienākumu abonēt programmu ar maksas un ilgtermiņā dārgiem atjauninājumiem, turklāt nav nekādu funkcionalitātes ierobežojumu. Šī pirkuma versija ir reģistrēta tikai jums.

Droša programmatūras iegāde ar Wiresoft: Lietota programmatūra no Wiresoft ir absolūti legāla - un bez jebkāda riska jums: jo Eiropas likumdevējs to ir skaidri apstiprinājis! Katra Microsoft programma, kas tiek piedāvāta pārdošanai Wiresoft, neatkarīgi no tā, vai tā ir daļa no koplietojuma licences vai tā sauktās lietotās programmatūras, ir arī pārbaudīta, lai to varētu izmantot jūsu datorā neierobežotu laiku pēc instalēšanas.

Viena lietotāja licence Outlook 2016, kas tiek piedāvāta programmatūras veikalā, parasti nāk no lielāka apjoma licences, ko izmanto uzņēmumi, vai arī tā ir lietota programmatūra, ko iepriekšējais pircējs vairs neizmanto un tāpēc ir atinstalēta, lai to varētu brīvi atkārtoti izmantot. Tas arī nozīmē, ka programmas funkcionalitāte ir 100% izmantojama, jo šī atsevišķā programmatūra ir pilnīgi identiska Outlook 2016, kas arī ir iekļauts Office Suite 2016.

Kā cienījams Microsoft lietotas programmatūras tirgotājs Wiresoft piedāvā tikai tādas Microsoft programmu pilnas versijas, kas ir identiskas parastajā tirdzniecībā pieejamajām versijām un izdevumiem.

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet Outlook 2016 un tā citas versijas, kā arī citas Office programmas, kas tiek pārdotas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par Outlook 2016 vai jebkuru citu Office programmu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas