Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-core Ērti licencējiet Windows Server 2019 Standard Edition ar 16-Core paketi no Wiresoft! Windows Server 2019 standarta izdevums jau aptver tipiskās izvietošanas iespējas mazākiem datu centriem:...
€325,90 *
2 no 2

Microsoft Windows Server: Operētājsistēma profesionāliem tīkliem

Ievads operētājsistēmā Windows Server

Microsoft Windows Server ir operētājsistēma, kas īpaši izstrādāta lietošanai serveros. Tā ir izturīgs un mērogojams risinājums, kas atbalsta dažāda lieluma uzņēmumu tīkla vides, datubāzu, lietojumprogrammu un daudz ko citu. Windows Server veido platformu daudzām svarīgām biznesa lietojumprogrammām un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas palielina produktivitāti un drošību IT nozarē.

Ar ko Windows Server ir īpašs?

Windows Server ir pazīstams ar savu lietošanas ērtumu, drošību un savietojamību ar plašu lietojumprogrammu klāstu. Ar integrētām virtualizācijas funkcijām, jaudīgiem pārvaldības rīkiem un ciešu integrāciju ar Microsoft mākoņplatformu Azure tas ir daudzpusīgs daudzu IT infrastruktūru mugurkauls.

Windows Server galvenās funkcijas

Active Directory

Viena no Windows Server pamatfunkcijām ir Active Directory (AD), kas kalpo kā centrālais rīks lietotāju pārvaldībai un autentifikācijai. Tas ļauj administratoriem pārvaldīt lietotāju kontus un grupas un ieviest politikas visā tīklā.

Grupu politikas

Grupu politikas AD palīdz konfigurēt iestatījumus un autorizācijas lietotājiem un datoriem tīklā, ļaujot precīzi kontrolēt IT vidi.

Windows Servera atjaunināšanas pakalpojumi (WSUS)

WSUS ir svarīga Windows Server uzturēšanas funkcija. Tā ļauj administratoriem pārvaldīt Microsoft produktu atjauninājumus un droši izplatīt tos serveriem un darbstacijām tīklā.

Drošības pārvaldība

Ar WSUS palīdzību centralizēti pārvaldot atjauninājumus, var ātri novērst drošības nepilnības un garantēt servera vides integritāti.

Drošība un uzticamība

Drošības funkcijas

Windows Server piedāvā visaptverošas drošības funkcijas, piemēram, uzlabotu draudu atklāšanu, drošu identitātes pārvaldību un piekļuves aizsardzību. Šie pasākumi aizsargā pret ārējiem uzbrukumiem un iekšējiem drošības pārkāpumiem.

Windows Defender

Integrētais Windows Defender antivīruss un uzlabota draudu noteikšana palīdz aizsargāt serveri pret ļaunprātīgu programmatūru un citiem draudiem.

Nākotne ar Windows Server

Hibrīdās un mākoņtehnoloģijas

Tā kā arvien vairāk notiek pāreja no lokālajām infrastruktūrām uz mākoņiem, Windows Server piedāvā risinājumus hibrīdām vidēm, kas savieno vietējos serverus ar mākoņpakalpojumiem, piemēram, Azure.

Integrācija ar Azure

Azure pakalpojumi paplašina Windows Server funkcionalitāti, piemēram, nodrošinot dublēšanas risinājumus vai uzlabotus analītiskos pakalpojumus. Tas ļauj uzņēmumiem elastīgi un dinamiski reaģēt uz tirgus izmaiņām.

Windows Server joprojām ir IT pasaules balsts, jo nodrošina stabilitāti, drošību un mērogojamību. Šis teksts sniedz viegli saprotamu ieskatu par Windows Server daudzveidīgajām funkcijām un tā nozīmi mūsdienu uzņēmumu tīklos.

Kategorijas