Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10111
 • 9EA-01044
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 459,90 * €2 731,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Neierobežots
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Serveru operētājsistēma Windows Server 2019 Datacenter piedāvā maksimālu virtualizāciju, savienojot lokālās vides ar Azure - ar daudzām hibrīdfunkcijām, augstu veiktspēju un papildu drošības slāņiem. Tas padara to ideāli piemērotu lietošanai mūsdienu datu centros, jo tas atbilst mūsdienu IT izaicinājumiem, kas arvien vairāk novirzās no vietējiem datu centriem un pārorientējas uz Cloud bāzētiem Services un lietojumprogrammām. 

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core serveris

Windows Server 2019 Datacenter serveru operētājsistēma piedāvā maksimālu virtualizāciju, apvienojot lokālo vidi ar Azure - ar daudzām hibrīdfunkcijām, augstu veiktspēju un papildu drošības slāņiem. Tas padara to ideāli piemērotu izmantošanai modernajos datu centros, jo tas atbilst mūsdienu IT izaicinājumiem, kas arvien vairāk novirzās no vietējiem datu centriem uz mākoņpakalpojumiem un lietojumprogrammām. Šis servera programmatūras izdevums, kas balstīts uz Windows 10 Windows, ir ideāli aprīkots šim nolūkam: Papildus daudziem esošo funkciju uzlabojumiem tas piedāvā arī jaunas jaudīgas funkcijas un pakalpojumus efektīvai tīkla darbībai, kā arī vieglākai pārvaldībai un visaptverošai sensitīvu datu aizsardzībai.

Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct un Storage Replica: viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc iegādāties Datacenter Edition, ir atbalsts Shielded Virtual Machines, lai izveidotu īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras. Programmatūras definētie tīkli un glabāšanas funkcijas Storage Spaces Direct un Storage Replica arī ir iekļautas tikai vai pilnībā. Tikai Datacenter Edition atbalsta šādas funkcijas:

 • Virtualizācija neierobežotam virtuālo datoru skaitam
 • Neierobežota glabāšanas replika
 • Hiperkonverģētā infrastruktūra
 • Aizsargātas virtuālās mašīnas (VM)
 • Programmatūras definēts tīkls
 • Programmatūras definēta glabāšana

Windows Server 2019 cieši savieno lokālās vides ar Microsoft Azure pakalpojumiem, kas uzņēmumiem nodrošina papildu drošības slāņus, kā arī jaunas hibrīdfunkcijas; Glabāšanas migrācijas pakalpojums atvieglo pašreizējās servera versijas maiņu, kā arī servera migrāciju, tostarp datu pārnesi uz mākoni.

Windows Server 2019 Edition Datacenter licencēšana ir balstīta uz kodoliem, nevis CPU, un minimālais skaits ir 16 kodoli. Tādējādi, iegādājoties 16-Core pakotni, jūs saņemat visas nepieciešamās licences, kas jebkurā gadījumā ir nepieciešamas attiecīgā servera darbībai.

Wiresoft vietnē jūs varat atrast Windows Server 2019 Datacenter Edition 16-Core kā lietotu programmatūru par ievērojami zemāku cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, ar visām tipiskajām funkcijām attiecībā uz funkcionalitāti, veiktspēju, kā arī drošību. Sīkāka informācija par Windows Server 2019 Datacenter 16-Core jaunajām funkcijām, kā arī attiecīgie Microsoft licencēšanas nosacījumi šai Windows serveru programmatūrai ir atrodami šajā pārskatā.

Windows Server 2019 Datacenter - svarīgākās jaunās funkcijas un iespējas

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, Windows Server 2019 Datacenter ietver vairākus uzlabojumus, kā arī papildinājumus esošajām funkcijām, kas virtualizācijas iespējas un drošību paaugstina jaunā līmenī: HCI jeb hiperkonverģētās infrastruktūras platformas piedāvā daudzas priekšrocības serveru un darbvirsmas virtualizācijas jomā, tās ir ne tikai viegli ieviest un pārvaldīt, bet arī mērogot, tādējādi ievērojami vienkāršojot IT infrastruktūru sarežģītību un izvēršanu.

Kāda ir Windows Server 2019 Datacenter Edition pievienotā vērtība?

Pirmkārt, Windows Server Edition Datacenter 2019 piedāvā maksimālas virtualizācijas iespējas, tāpēc ir īpaši interesanta uzņēmumiem, kuros šī, kā arī liela IT slodze ir svarīga. Šajā izdevumā virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru skaits, ko var izmantot, ir neierobežots, bet RAM ierobežojums ir 24 TB. Citas svarīgas funkcijas, no kurām dažas ir pieejamas tikai Datacenter Edition versijā ar maksimālo funkcionalitāti, ir šādas:

Aizsargātas virtuālās mašīnas

Aizsargātas virtuālās mašīnas ļauj izveidot īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras. Ar aizsargātajiem virtuālajiem datoriem virtuālie serveri tiek norobežoti tā, lai, piemēram, publiskā mākonī glabātie sensitīvie dati būtu droši aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi vai izmantošanu. Servera pakalpojumi un to dati tiek šifrēti un aizsargāti, izmantojot Hyper-V VM. Ir iespējams arī pārveidot esošos VM par ekranētiem VM. Papildus Windows VM šeit var izveidot arī aizsargātus Linux VM. Aizsargātie VM tiek instalēti, izmantojot Server Manager, Windows Admin Center vai PowerShell.

Programmatūras definēti tīkli

Programmatūras definēto tīklu (SDN) funkcija operētājsistēmā Windows Server 2019 piedāvā centralizētu fizisko tīkla ierīču, piemēram, maršrutētāju un komutatoru, kā arī to dinamiskas pārvaldības, kā arī vārtu konfigurēšanu, jo tīkla slāņi vairs nav piesaistīti tīkla ierīcēm. Lai panāktu lielāku fizisko un virtuālo tīklu integrāciju, var izmantot arī esošās ar SDN saderīgās ierīces. Virtuālie tīkla elementi ietver Hyper-V virtuālo komutatoru, Hyper-V tīkla virtualizāciju un RAS vārteju.

SDN var izmantot, piemēram, lai:

 • Dinamiski izveidot, aizsargāt un savienot tīklus
 • Definēt fizisko un virtuālo tīklu kontroles politikas; un
 • Mēroga tīkla politikas
 • Paātrināt darba slodžu piegādi
 • Minimizēt drošības riskus tīklā

Windows Server 2019 Datacenter Edition ir arī vairākas optimizācijas un papildinājumi programmatūras definētajam tīklam, tostarp ugunsmūra uzraudzība un iespēja vienādranga un viendabīga divu tīklu savienošana. Turklāt šifrētie tīkli nodrošina drošu virtuālo tīklu šifrēšanu, izmantojot datagrammu transporta slāņa drošību (DTLS), lai novērstu nesankcionētu piekļuvi.

Programmatūras definēta glabāšana

Programmatūras definēta krātuve (SDS) operētājsistēmā Windows Server 2019 piedāvā krātuves arhitektūru, kuras programmatūra ir atdalīta no aparatūras, izmantojot virtualizāciju, lai līdz minimumam samazinātu to atkarību. SDS ļauj arī elastīgi palielināt glabāšanas jaudu, kas arī veicina izmaksu efektivitāti.

Uzglabāšanas replika

Uzglabāšanas replikācija operētājsistēmā Windows Server 2019 Datacenter atbalsta gan sinhrono, gan asinhrono replikāciju un novērš datu zudumus failu sistēmas līmenī. Sinhronā replikācija atspoguļo datus fiziskās atrašanās vietās ar drošiem datu apjomiem, bet asinhronā replikācija tos atspoguļo starp atrašanās vietām, izmantojot tīkla savienojumus ar lielāku latentumu. Gatavība katastrofām samazina iespējamās dīkstāves procesa laikā. Windows Server 2019 Datacenter Edition ir pieejama bez ierobežojumiem.

Uzglabāšanas telpas Direct

Funkcija Storage Spaces Direct (S2D) apvieno serveru vietējo datu glabāšanu virtuālā klasterī. Šādas kopas mezgliem var būt dažādi fiziskie datu nesēji vai datu nesēju sistēmas, un saziņa starp tiem notiek, izmantojot SMB protokolu. Storage Spaces Direct ne tikai vienkāršo programmatūras noteiktu glabāšanas sistēmu (SDS) ieviešanu un pārvaldību, bet arī ļauj izveidot mērogojamas, īpaši pieejamas glabāšanas sistēmas. Tas ļauj servera krātuvi izmantot neatkarīgi no tā aparatūras, tādējādi palielinot tās efektivitāti. Turklāt S2D nodrošina lielāku drošību pret atteici, tāpēc ar attiecīgi lielāku skaitu var atteikties vairāki klastera mezgli, neietekmējot pašu klasteri.

Citas Windows Server 2019 funkcijas

Papildus šīm funkcijām uzņēmumiem ar Windows Server 2019 Datacenter Edition ir pieejamas arī šādas svarīgas funkcijas:

Kubernetes atbalsts

Windows Server 2019 tagad piedāvā vēl labāku Kubernetes atbalstu. Ar Kubernetes pārvaldītos Linux un Windows konteinerus var izmantot arī paralēli. Kubernetes ir pieejamas jaunas funkcijas, piemēram, konteineru tīklošana, un ir uzlaboti arī atsevišķi attēli; pieejams arī "windows" konteineru attēls, kam ir plašāks funkciju klāsts.

System Insights analīzes funkcijas

Sistēmas ieskats prognozēšanas analītikai Windows Server 2019, ko nodrošina mašīnmācīšanās modelis, ļauj analizēt servera sistēmas datus, piemēram, veiktspēju, kā arī notikumus, lai veiktu precīzas prognozes, tādējādi samazinot Windows Server instanču reaktīvai administrēšanai nepieciešamo darbu.

Paaugstināta sensitīvu datu aizsardzība

Uzņēmumos arvien svarīgāka kļūst uzticama infrastruktūras un jutīgu darba slodžu aizsardzība. Windows Server 2019 šim nolūkam nodrošina dažādas funkcijas, piemēram, domēna kontrolieris un jau minētie aizsargātie VM. Turklāt Windows Defender ir papildināts ar jaunām funkcijām, piemēram, Exploit Guard, kas ir daļa no Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP); tā ļauj uzraudzīt tīklā izvietotos dokumentus un mapes, kā arī piekļuvi tiem. Vietējo aktīvo direktoriju aizsardzībai ir pieejamas dažādas Azure AD drošības funkcijas, piemēram, Azure AD aizliegtās paroles un Azure AD paroļu aizsardzība.

Pārējie Azure pakalpojumi Windows Server 2019 īsumā

Windows Server 2019 integrētās hibrīda funkcijas nodrošina plašāku Microsoft Azure pakalpojumu integrāciju vai vieglāku izmantošanu lokālā datu centrā, tostarp tādus pakalpojumus kā Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management, kā arī Azure Network Adapter. Tā ir priekšrocība, jo vietējais serveris var tikt savienots ar Azure virtuālo Azure tīklu Azure mākoņa tīklā. Windows Server un Microsoft Azure pakalpojumu ciešāka sadarbība ļauj viegli sinhronizēt datus, lai veiktu vienkāršu datu dublēšanu. Uzglabāšanas migrācijas palīgs ne tikai atvieglo pāreju uz Windows Server 2019, bet arī servera migrāciju, tostarp datu migrāciju uz mākoni. Azure File Sync darbojas kā iespējamā glabāšanas vieta.

Windows Server 2019 datacentra aparatūras prasības

Windows Server 2019 ir balstīts uz Windows 10. Lai nodrošinātu Windows Server 2019 Datacenter drošu darbību, ir jāizpilda turpmāk norādītās minimālās prasības. Faktiskās prasības ir atkarīgas arī no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un instalētajām lietojumprogrammām:

 • Atmiņa (RAM): 512 MB, ieteicama ECC vai līdzīga
 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Atmiņa darbvirsmas displejam: 2 GB
 • Procesora arhitektūra: x64
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz ar 64 bitiem
 • Tīkla karte: 1x Ethernet ar minimālo caurlaidspēju GBit/s
 • Grafiskā karte ar Super VGA atbalstu: 1024 x 768 pikseļi

Windows Server 2019 Datacenter 16-Core servera licencēšana

Windows Server Edition 2019 Datacenter licencēšana tiek veikta arī izmantotajai programmatūrai saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem, izmantojot tikai kodolu skaitu. Piemēro šādus noteikumus:

Vispārīgi Microsoft licencēšanas nosacījumi operētājsistēmai Windows Server 2019

Windows Server 2019 Datacenter licencēšanas pamatā ir fiziskā aparatūra: nepieciešamo minimālo licenču skaitu uz serveri nosaka ne tikai fizisko procesora kodolu skaits serverī, bet arī virtuālo serveru skaits. Viena licence attiecas uz diviem fiziskajiem procesora kodoliem. Ja uzņēmums izmanto vienu vai vairākus serverus ar vairākiem procesoriem, katram kodolu pārim ir nepieciešama viena licence. Saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem par pamatu tiek ņemts minimālais 8-Core skaits uz procesoru neatkarīgi no esošās aparatūras faktiskā, iespējams, mazākā kodolu skaita. No tā izriet, ka ir nepieciešams vismaz viens Windows Server 2019 Datacenter 16-Core komplekts, lai licencētu serveri ar 2 procesoriem.

Papildu licencēšanas prasības Windows Server 2019 Datacenter

Licencēšana Hyper-V licencē visus loģiskos procesorus, kas atbilst fiziskajiem procesora kodoliem. Windows Server Datacenter Edition dod tiesības izmantot neierobežotu skaitu Hyper-V instanču uz vienu kodola licenci. Priekšnoteikums ir tas, ka ir licencēti visi atbilstošie servera procesora kodoli.

Linux gadījumiem nav nepieciešama papildu licence.

Papildus servera licencei visiem klientiem, kas piekļūst operētājsistēmai Windows Server 2019, - lietotājiem un galiekārtām - ir jābūt aprīkotiem arī ar klienta piekļuves licenci (CAL). Tos var iegādāties arī lietotus no Wiresoft.

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core kā izmantoto programmatūru no Wiresoft

Windows Server 2019 Datacenter 16-Core pakete, kas Wiresoft tiek piedāvāta kā lietota programmatūra, ne ar ko neatšķiras no jaunas servera licences - ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nenēsājas. Turpmāk sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par izmantotajām Windows Server licencēm.

No kurienes nāk lietotā Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programmatūra?

Wiresoft veikalā piedāvātā lietotā Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programmatūra nāk no uzņēmumiem, kas to iepriekš iegādājušies jaunu un tālāk pārdevuši Wiresoft. Tālākpārdošanas vai Wiresoft veikala piedāvājuma dēļ to sauc par lietotu programmatūru, taču to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotai Windows Server 2019 Datacenter 16-Core licencei ir piemērota parastā pircēja aizsardzība?

Jā: Windows Server 2019 Datacenter 16-Core kā Wiresoft lietota programmatūra piedāvā jums kā klientam tādas pašas priekšrocības kā līdzīgas jaunas serveru programmatūras iegāde: ar pircēja drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei pēc pirkuma pabeigšanas un tūlītējai licences aktivizēšanai ar iekļauto derīgo licences atslēgu.

Vai ir likumīgi iegādāties vai izmantot lietotu programmatūru Windows Server 2019 Datacenter 16-Core?

Jā: Jūs varat būt pārliecināti, ka klientiem ne tikai iegādājoties Wiresoft lietotu Windows Server 2019 Datacenter 16-Core programmatūru, bet arī to faktiski lietojot, netiek pārkāpti piemērojamie likumi, jo šī programmatūra nāk no uzņēmuma licencēta inventāra. Tādējādi ir piemērojama praktizētā tiesu prakse, kas ne tikai atļauj tirdzniecību ar šādu Microsoft lietotu programmatūru, bet arī tās izmantošanu; šie fakti ir vairākkārt apstiprināti dažādos tiesu nolēmumos.

Kādas vēl ir Windows Server 2019 Datacenter 16-Core lietotās programmatūras priekšrocības?

Lietota programmatūra no Wiresoft piedāvā mūsu klientiem pirmām kārtām ekonomiskas priekšrocības, proti, iespēju atjaunināt programmatūras krājumus daudz lētāk nekā ar jaunām precēm, lai tie vienmēr būtu aktuāli. Tādējādi Wiresoft lietotā programmatūra ne tikai palīdz samazināt ekspluatācijas izmaksas, bet arī nodrošina revīzijas drošību, veicot pilnīgu visu pircēju pārbaudi!

Uzņēmumā Wiresoft jūs atradīsiet ne tikai Windows Server 2019 Datacenter 16-Core versiju kā lētu lietotu programmatūru, bet arī atbilstošās 2-Core paketes, kā arī Windows Server Standard versiju, turklāt arī attiecīgās nepieciešamās klientu piekļuves licences (CAL) - kā arī iepriekšējās Windows Server 2019 versijas. Wiresoft plašais lietoto programmu portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2019 Datacenter vai jebkura cita izdevuma licencēšanu, lūdzu, nekautrējieties izmantot mūsu kompetento konsultāciju, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas