Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10108
  • 9EA-00122
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 233,90 * €1 369,90 * (9,93% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Neierobežots
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Windows Server 2016 piedāvā visus priekšnoteikumus, lai pilnībā apmierinātu lielu organizāciju un uzņēmumu prasības pēc augstas virtualizācijas pakāpes attiecībā uz izmantoto un nodrošināto ; tā ir versija 10. 16- pakete veido pamatu licencēšanai ar izdevumu. Datacenter Server Services Server WindowsCore Server Datacenter

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core

Iespējams, pasaulē pazīstamākā operētājsistēma, proti, Microsoft Windows, tiek izmantota ne tikai privātajā sektorā, un tās lietotāji var sērfot, rediģēt dokumentus un strādāt ar dažādiem datiem. Šo programmatūru izmanto arī profesionālos un lielos uzņēmumos, un tā piedāvā, piemēram, lielu datu uzglabāšanas un pārvaldības iespēju serverī. Lai tiktu galā ar serveru uzdevumiem, tika izstrādāts Microsoft Windows Server 2016 Datacenter. Šajā rakstā ir izskaidrots, kas tieši ir šī programmatūra.

Kas īsti ir Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-Core un kam šo programmatūru var izmantot?

Šī programmatūra ir operētājsistēma, kas atvieglo un padara iespējamu serveru administrēšanu. Tajā lietotājs var pārvaldīt savus serverus, iestatīt tos un arī izveidot mākoni, kuram var piekļūt lietotāji. Sistēma ir optimizēta darbam ar serveriem un nodrošina ātru un vienmērīgu datu apmaiņu. Parasti Microsoft Windows Server 2016 Datacenter var instalēt kā GUI sistēmu vai kā termināli, t. i., komandu uzvedni. Šajā gadījumā sistēma tiek iestatīta vienu reizi un pēc tam pati veic savus uzdevumus; tieša mijiedarbība parasti nav nepieciešama. Turklāt dators ar Microsoft Windows Server 2016 Datacenter ir ļoti reti jārestartē, tāpēc vienmērīga darbība ir garantēta. Pēc tam lietotāji var apmainīties ar datiem, izmantojot serveri, vai izmantot serveri dažādiem aprēķiniem. Tomēr servera ātrums ir atkarīgs no datora aparatūras un aprīkojuma.
Tā sauktās aizsargātās virtuālās mašīnas ļauj izveidot arī aizsargātas virtuālās mašīnas, t. i., operētājsistēmas, kas var aizsargāt īpaši jutīgus un svarīgus datus. Datu centra operētājsistēmā nav ierobežojumu attiecībā uz virtualizāciju.

Kā instalēt Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Lai instalētu Microsoft Windows Server 2016 Datacenter, ir nepieciešams dators, t. i., serveris. pēc tam serveri Windows var instalēt no kompaktdiska vai USB atmiņas. Attiecīgais datu nesējs tiek ievietots datorā, un BIOS to atpazīst, tāpēc instalēšana sāksies automātiski. Ja serveris nav savienots ar ekrānu, var veikt GUI instalāciju vai komandrindas instalāciju. Abos gadījumos lietotājs instalēšanas laikā tiek vadīts ar vedni. Pēc instalēšanas serveris ir gatavs lietošanai, un to var izmantot paredzētajiem uzdevumiem. Vairumā gadījumu šāds serveris darbojas bez ekrāna, tāpēc Microsoft Windows Server 2016 Datacenter var piekļūt, izmantojot komandrindu, izmantojot drošu savienojumu (SSH).

Cik datoros var instalēt Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Microsoft Windows Server ir iespējams instalēt un izmantot divkodolu procesoru datoros.

Kādas ir datora aparatūras prasības, lai instalētu Microsoft Windows Server 2016 Datacenter?

Datorā jābūt procesoram ar taktātrumu vismaz 1,4 GHz un 64 bitu operāciju atbalstam. Turklāt ir nepieciešama vismaz 512 MB RAM un 32 GB vieta cietajā diskā, lai varētu instalēt Microsoft Windows Server. Lielāka RAM vai SSD var ievērojami palielināt servera veiktspēju. Turklāt servera pareizai darbībai ir nepieciešams Ethernet adapteris, kas parasti jau ir uzstādīts aparatūrā.        

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2016 DATACENTER 16 KODOLU"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas