Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10535
 • ST7-STD-DT10-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€983,90 * €1 091,90 * (9,89% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - efektīva un droša datu glabāšana darbvirsmas virtualizācijai

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ir mūsdienīgs datu glabāšanas risinājums, kas īpaši izstrādāts, lai apmierinātu to organizāciju vajadzības, kurām nepieciešama darbvirsmas virtualizācija. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ir optimāla izvēle, lai maksimāli palielinātu jūsu virtuālo darbvirsmu infrastruktūras veiktspēju, drošību un mērogojamību.

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack galvenās funkcijas

 1. Hiperkonverģence galddatoriem: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack nodrošina hiperkonverģētu risinājumu, kas apvieno glabāšanas un skaitļošanas resursus virtuālajiem galddatoriem vienā klasterī. Tas optimizē resursu izmantošanu un vienkāršo pārvaldību.
 2. Ātra izvietošana: platforma ļauj ātri izvietot virtuālos darbvirsmas datorus un atvieglo mērogošanu, lai apmierinātu organizācijas vajadzības.
 3. Uzlabota drošība: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ir uzlabotas drošības funkcijas, tostarp šifrēšana un piekļuves kontrole, lai aizsargātu sensitīvus datus virtuālajos darbvirsmos.
 4. Augsta pieejamība: platforma nodrošina augstu virtuālo darbvirsmu pieejamību pat aparatūras atteices gadījumā, lai nodrošinātu nepārtrauktu darba plūsmu.

VMware vSAN 7 priekšrocības Enterprise for Desktop 10 Pack

 • Izmaksu efektivitāte: apvienojot krātuvi un skaitļošanu klasterī, jūs varat samazināt aparatūras izmaksas un vienkāršot apkopi.
 • Ātra mērogojamība: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ļauj viegli mērogot darbvirsmas virtualizācijas vidi atbilstoši uzņēmuma vajadzībām.
 • Drošība un augsta pieejamība: platforma piedāvā uzlabotas drošības un augstas pieejamības funkcijas, lai aizsargātu jūsu virtuālos darbvirsmas un nodrošinātu nepārtrauktu darba plūsmu.

Darbvirsmas virtualizācijas nākotne ar VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ir svarīgs risinājums organizācijām, kurām nepieciešama jaudīga un droša darbvirsmas virtualizācijas vide. Ar šo platformu jūs esat optimāli sagatavoti mūsdienu darba pasaules izaicinājumiem. Maksimāli palieliniet savu virtuālo darbvirsmu efektivitāti, aizsargājiet savus datus un nodrošiniet savas darbvirsmu virtualizācijas vides nākotni ar VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack. Tas ir datu glabāšanas risinājums, kas palīdz jums saglabāt konkurētspēju dinamiskajā darbvirsmas virtualizācijas pasaulē un paaugstināt darbinieku produktivitāti. VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack ir darbvirsmas virtualizācijas nākotne.

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas