Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 ADVANCED

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10539
 • ST7-ADV-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 963,90 * €3 291,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"

VMware vSAN 7 Advanced - uzlabots datu glabāšanas risinājums jūsu IT infrastruktūrai

VMware vSAN 7 Advanced ir jaudīgs datu glabāšanas risinājums, kas palīdz uzņēmumiem optimizēt IT infrastruktūru, paplašināt datu glabāšanas jaudu un palielināt lietojumprogrammu veiktspēju. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vSAN 7 Advanced ir ideāla izvēle, lai risinātu jūsu datu glabāšanas vides problēmas.

VMware vSAN 7 Advanced galvenās funkcijas

 1. Hiperkonverģence: VMware vSAN 7 Advanced nodrošina hiperkonverģētu risinājumu, kas apvieno glabāšanas un skaitļošanas resursus vienā klasterī. Tas nodrošina labāku resursu izmantošanu un vieglu mērogojamību.
 2. Augsta pieejamība: platforma piedāvā uzlabotas augstas pieejamības funkcijas, lai samazinātu dīkstāves laiku aparatūras problēmu gadījumā un nodrošinātu nepārtrauktu lietojumprogrammu pieejamību.
 3. Uzlabota veiktspēja: VMware vSAN 7 Advanced optimizē jūsu lietojumprogrammu glabāšanas veiktspēju un nodrošina vienmērīgu izpildi.
 4. Uzlabota drošība: platforma ietver uzlabotas drošības funkcijas, tostarp šifrēšanu un piekļuves kontroli, lai aizsargātu jūsu datus no apdraudējumiem.

VMware vSAN 7 Advanced priekšrocības

 • Izmaksu efektivitāte: apvienojot krātuvi un skaitļošanu klasterī, jūs varat samazināt aparatūras izmaksas un vienkāršot apkopi.
 • Mašināmība: VMware vSAN 7 Advanced ļauj viegli paplašināt glabāšanas infrastruktūru, lai tā atbilstu jūsu organizācijas vajadzībām.
 • Visaugstākā pieejamība: platforma nodrošina augstu datu un lietojumprogrammu pieejamību pat aparatūras atteices gadījumā.

Uzglabāšanas infrastruktūras nākotne ar VMware vSAN 7 Advanced

VMware vSAN 7 Advanced ir būtisks risinājums organizācijām, kurām IT infrastruktūrai nepieciešams uzlabots glabāšanas risinājums. Ar šo platformu jūs esat optimāli sagatavoti digitālās transformācijas izaicinājumiem. Maksimāli palieliniet glabāšanas resursu efektivitāti, palieliniet datu pieejamību un nodrošiniet savu biznesa lietojumprogrammu nākotni ar VMware vSAN 7 Advanced. Tas ir glabāšanas risinājums, kas palīdz jums saglabāt konkurētspēju pastāvīgi mainīgajā IT pasaulē un pacelt glabāšanas infrastruktūru jaunā līmenī. VMware vSAN 7 Advanced ir glabāšanas pārvaldības nākotne.

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 7 ADVANCED"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas