Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10538
 • ST7-ADV-DT10-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€803,90 * €891,90 * (9,87% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack: revolucionārs darbvirsmas datu glabāšanas risinājums

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack ir vadošais programmatūras definētās datu glabāšanas risinājums, kas izstrādāts īpaši darbvirsmas vidēm. Šajā īsajā produkta aprakstā mēs izcelsim šī 10 pakotņu komplekta izcilās funkcijas un priekšrocības.

Kas ir VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack?

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack ir revolucionārs programmatūras definētas glabāšanas risinājums, kas ļauj organizācijām optimizēt darbvirsmas glabāšanas vides. Tas nodrošina mērogojamu, rentablu un ļoti pieejamu datu glabāšanas infrastruktūru darbvirsmas datoriem.

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack priekšrocības

 • Uzlabota veiktspēja: Izmantojot vSAN 7 Advanced, organizācijas var gūt labumu no ievērojama veiktspējas palielinājuma darbvirsmas darbvirsmas darbstacijām. Risinājums optimizē datu glabāšanas veiktspēju un nodrošina ātru darbvirsmas darbību.
 • Mērogojamība: 10 paku komplekts nodrošina augstu mērogojamību, lai elastīgi paplašinātu darbvirsmas resursus un apmierinātu augošās prasības.
 • Augsta pieejamība: VMware vSAN 7 Advanced for Desktop nodrošina augstas pieejamības funkcijas, lai nodrošinātu, ka darbvirsmas dati vienmēr ir pieejami pat aparatūras atteices gadījumā.

Elastība un integrācija

 • Elastība: risinājums ir daudzpusīgs un atbalsta dažādas aparatūras platformas, ļaujot organizācijām pielāgot darbvirsmas datu glabāšanas infrastruktūru atbilstoši savām prasībām.
 • Integrācija: VMware vSAN 7 Advanced for Desktop bez problēmām integrējas esošajās darbvirsmas vidēs un atbalsta populāras virtualizācijas platformas, nodrošinot uzlabotas funkcijas un iespējas.
 • Pārvaldība: Viegli lietojama pārvaldības saskarne ļauj viegli konfigurēt un pārvaldīt darbvirsmas datu glabāšanas vidi.

VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack darbībā

Izmantojot VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack, organizācijas var:

 • Darbvirsmas veiktspējas optimizācija: risinājums nodrošina uzlabotu darbvirsmas veiktspēju, lai lietotāji varētu strādāt atsaucīgi.
 • Izmaksu efektivitāte: optimizēt resursu izmantošanu un konsolidēt darbvirsmas datu glabāšanas ierīces, lai samazinātu darbības izmaksas.
 • Darbvirsmas nodrošināšana: risinājums atbalsta ērtu darbvirsmu nodrošināšanu un mērogošanu, lai efektīvi apmierinātu lietotāju vajadzības.

Kopumā VMware vSAN 7 Advanced for Desktop 10 Pack nodrošina revolucionāru programmatūras noteiktu datu glabāšanas risinājumu darbvirsmas vidēm. Pateicoties uzlabotai veiktspējai, mērogojamībai, augstajai pieejamībai, elastībai un integrācijai, tas ir ideāla izvēle organizācijām, kas vēlas optimizēt savu darbvirsmas datu glabāšanas infrastruktūru un nodrošināt savā klasē labāko darbvirsmas lietošanas pieredzi.

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas