Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10538
  • ST7-ADV-DT10-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€891,90 *

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"

Ar prieku vēlos jums pastāstīt par VMware vSan 7 Advanced. Jaunākā VMware hiperkonverģences infrastruktūras (HCI) platformas versija piedāvā jaunas, jaudīgas funkcijas, kas klientiem vēl vairāk atvieglo HCI izvēršanu un pārvaldību. Izmantojot vSan 7 Advanced, klienti var sasniegt vēl lielāku lietojumprogrammu veiktspēju, efektivitāti un elastību.

Viena no svarīgākajām jaunajām funkcijām vietnē vSan 7 Advanced ir NVMe ierīču atbalsts. Tas ļauj klientiem izmantot šo ierīču augsto veiktspēju un zemo latentumu. Turklāt vSan tagad atbalsta līdz 64 mezgliem Pro klasteros, nodrošinot labāku mērogojamību lielākām izvietošanas vietām. Un ar uzlabotām drošības funkcijām, piemēram, šifrēšanu miera režīmā un uz lomām balstītu piekļuves kontroli (RBAC), klienti var būt droši, ka viņu dati ir drošībā.

VMware vSan 7 ir jaudīga glabāšanas platforma, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam samazināt izmaksas un uzlabot veiktspēju. Tālāk ir aprakstītas dažas no galvenajām VMware vSan 7 funkcijām:

-Uzlabotas glabāšanas telpas: VMware vSan 7 ļauj izveidot uzlabotas glabāšanas telpas, kas nodrošina lielāku elastību un veiktspēju. Šīs paplašinātās krātuves telpas var izmantot arī virtuālo mašīnu un citu datu glabāšanai.

-Uzlabota veiktspēja: VMware vSan 7 piedāvā uzlabotu veiktspēju virtuālajām mašīnām un lietojumprogrammām. Jo īpaši tas nodrošina labāku atbalstu augstas veiktspējas darba slodzēm.

-Lielāka mērogojamība: VMware v SAN 7 piedāvā lielāku mērogojamību nekā iepriekšējās versijas, tāpēc tā ir ideāli piemērota lielām organizācijām vai uzņēmumiem ar pieaugošām vajadzībām.
-Vienkāršots Management: VMware v SAN 7 padara Management vieglāku nekā jebkad agrāk, ļaujot ātri uzsākt darbību bez sarežģītām konfigurācijas procedūrām.

VMware vSan 7 Advanced ir jaudīga platforma, kas nodrošina izcilu veiktspēju, efektivitāti un elastību jūsu lietojumprogrammām. Iesaku to izmēģināt jau šodien!

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.