Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 793,90 * €1 991,90 * (9,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

Kā VMware vSan 7 Standard klientam jums ir tiesības izmantot šo jaudīgo programmatūru. vSan 7 Standard ir paredzēts virtualizētām vidēm un piedāvā Enterprise klases datu glabāšanas veiktspēju un funkcijas. Ar savu pilnībā flash arhitektūru un vienkāršoto Management, VMware vSan 7 Standard ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams optimizēt savu infrastruktūru, vienlaikus samazinot izmaksas. Zemāk ir aprakstītas dažas no šī produkta galvenajām iezīmēm:

● Uzņēmuma klases datu glabāšanas veiktspēja
● Vienkāršota pārvaldība
● Visa flash arhitektūra
● Rentabilitāte

vSan 7 Standard ir ideāls glabāšanas risinājums maziem uzņēmumiem. To ir viegli iestatīt un pārvaldīt, un tas nodrošina zibenīgu veiktspēju. Turklāt VMware vSan 7 Standard ir visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai saglabātu jūsu datu drošību. Tātad, ja meklējat uzticamu un pieejamu glabāšanas risinājumu, VMware vSan 7 Standard ir domāts tieši jums!

vSan 7 Standard ir jaunākā hiperkonverģētās infrastruktūras programmatūras versija no VMware. Tā balstās uz iepriekšējo versiju panākumiem, piedāvājot jaunas funkcijas un uzlabojumus, kas vēl vairāk atvieglo hiperkonverģētu infrastruktūru izvietošanu un Management. Galvenie svarīgākie notikumi:

Uzlabota veiktspēja un mērogojamība - ar vSan 7 tagad varat sasniegt līdz pat 2 miljoniem I/O operāciju Pro sekundē (IOPS), izmantojot tikai četru mezglu kopu. Turklāt, pateicoties lielo cieto disku (līdz 10 TB) atbalstam, varat uzglabāt vairāk datu mazākā vietā.

Vienkāršota Management - jaunā vSphere tīmekļa vietne Client nodrošina vienotu vadības punktu Management visai jūsu virtuālajai infrastruktūrai, tostarp jūsu vSan izvietošanai. Pateicoties integrācijai ar citiem VMware produktiem, jūs varat viegli paplašināt savu hiperkonverģēto vidi līdz Cloud vai vairākām vietnēm.

Lielāka elastība - tagad vSan klasterī varat izmantot jebkuru zibatmiņas un disku disku disku kombināciju, tādējādi nodrošinot lielāku elastību, izstrādājot glabāšanas risinājumu. Turklāt, atbalstot izstieptus klasterus, varat saglabāt lietojumprogrammas pieejamību vietnes atteices gadījumā.

Paldies, ka apsverat vSan 7 Standard kā daļu no savas IT stratēģijas!

 
Papildu saites uz "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas