Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 8 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10600
 • ST8-STD-C
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 340,90 * €2 599,90 * (9,96% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 8 STANDARD"

VMware vSAN 8 Standard - programmatūras noteiktu glabāšanas risinājumu nākotne

VMware vSAN 8 Standard ir mūsdienīgs programmatūras definētas glabāšanas risinājums, kas palīdz organizācijām optimizēt glabāšanas infrastruktūru, palielināt mērogojamību un maksimāli palielināt datu pieejamību. Šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc VMware vSAN 8 Standard ir ideāla izvēle, lai atrisinātu jūsu glabāšanas problēmas.

VMware vSAN 8 galvenās funkcijas Standard

 1. Hiperkonverģence: VMware vSAN 8 Standard nodrošina hiperkonverģenci, kur glabāšanas un skaitļošanas resursi tiek apvienoti vienā klasterī. Tas nodrošina labāku resursu izmantošanu un vieglāku mērogojamību.
 2. Automatizācija un pašapkalpošanās: platforma nodrošina automatizācijas rīkus un pašapkalpošanās iespējas, lai paātrinātu glabāšanas resursu nodrošināšanu un palielinātu efektivitāti.
 3. Augsta pieejamība: VMware vSAN 8 Standard nodrošina augstu datu pieejamību, dublējot un sadalot tos vairākos mezglos. Bojājumu gadījumā jūsu dati ir aizsargāti un lietojumprogrammas turpina darboties.
 4. Veiktspējas optimizācija: platforma piedāvā jaudīgas optimizācijas funkcijas, lai maksimāli palielinātu glabāšanas veiktspēju un izvairītos no sastrēgumiem.

VMware vSAN 8 priekšrocības Standard

 • Izmaksu efektivitāte: Hiperkonverģence ļauj samazināt aparatūras izmaksas un optimizēt glabāšanas infrastruktūras darbību.
 • Mašināmība: VMware vSAN 8 Standard ļauj viegli mērogot glabāšanas sistēmu, lai apmierinātu augošās organizācijas vajadzības.
 • Drošība un augsta pieejamība: platforma piedāvā drošības funkcijas un augstas pieejamības mehānismus, lai aizsargātu datus no zaudējumiem un nesankcionētas piekļuves.

Glabāšanas pārvaldības nākotne ar VMware vSAN 8 Standard

VMware vSAN 8 Standard ir nākotnes glabāšanas risinājums organizācijām, kurām nepieciešama efektīva un augsti pieejama glabāšanas infrastruktūra. Pateicoties inovatīvajām funkcijām un VMware pierādītajai uzticamībai, jūs esat ideāli sagatavoti, lai risinātu digitālās transformācijas izaicinājumus. Optimizējiet glabāšanas resursus, palieliniet datu pieejamību un nodrošiniet uzņēmuma datu nākotni ar VMware vSAN 8 Standard. Tas ir datu glabāšanas risinājums, kas palīdz jums saglabāt konkurētspēju strauji mainīgajā IT pasaulē un pacelt datu glabāšanas infrastruktūru jaunā līmenī. VMware vSAN 8 Standard ir programmatūras definētas glabāšanas nākotne.

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas