Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€5 511,90 * €6 124,90 * (10,01% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informācija par produktu "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

Revolucionāra datu glabāšana ar VMware vSAN 8 Enterprise

Ar VMware vSAN 8 Enterprise organizācijas sāk jaunu datu glabāšanas laikmetu. Šī revolucionārā tehnoloģija nodrošina integrētu risinājumu programmatūras definētai datu glabāšanai, kas balstīta uz virtuālajām mašīnām. Bez problēmām integrēta ar VMware vSphere, vSAN 8 Enterprise nodrošina īpaši mērogojamu un elastīgu datu glabāšanas risinājumu, kas atbilst pieaugošajām mūsdienu datu centru prasībām.

Jaudīgas funkcijas kritiski svarīgām darba slodzēm

VMware vSAN 8 Enterprise ir izstrādāts, lai bez grūtībām apstrādātu kritiski svarīgas darba slodzes. Integrējot augstas veiktspējas funkcijas, piemēram, all-flash krātuvi, automātisku slodzes balansēšanu un iebūvētu datu drošību, vSAN 8 Enterprise nodrošina nepārspējamu veiktspēju un uzticamību prasīgām lietojumprogrammām.

Nevainojama mērogojamība un elastība

Izmantojot VMware vSAN 8 Enterprise, organizācijas var viegli mērogot savu glabāšanas infrastruktūru, lai tā atbilstu pastāvīgi mainīgajām prasībām. Pateicoties hibrīdkonfigurāciju un "all-flash" konfigurāciju atbalstam un iespējai bez problēmām integrēt jaunu aparatūru, vSAN 8 Enterprise piedāvā vēl nebijušu elastību dažāda lieluma organizācijām.

Viegla pārvaldība un automatizācija

Uzglabāšanas resursu pārvaldība un automatizācija vēl nekad nav bijusi tik vienkārša kā ar VMware vSAN 8 Enterprise. Integrācija ar VMware vSphere saskarni ļauj administratoriem pārvaldīt krātuvi tieši no pazīstamās vSphere platformas, samazinot sarežģītību un palielinot efektivitāti. Automatizēti procesi, piemēram, slodzes līdzsvarošana, avārijas pārvarēšana un atjaunošana, samazina administrēšanas darbu un palielina darbspējas laiku.

Droša datu drošība un atbilstība

Datu drošība ir ļoti svarīga mūsdienu organizācijām, un VMware vSAN 8 Enterprise piedāvā stabilas funkcijas sensitīvu datu aizsardzībai. Pateicoties iebūvētajam šifrēšanai, datu integritātes pārbaudei un uzlabotām drošības funkcijām, organizācijas var būt pārliecinātas, ka to dati vienmēr ir aizsargāti un atbilstības prasības ir ievērotas.

Secinājums

VMware vSAN 8 Enterprise ir ideāls risinājums organizācijām, kurām nepieciešama jaudīga, elastīga un droša glabāšanas infrastruktūra. Ar savu nevainojamo integrāciju, izcilo veiktspēju un visaptverošo funkciju kopumu vSAN 8 Enterprise ir ideāla izvēle kritiski svarīgām darba slodzēm un sarežģītām lietojumprogrammām. Uzziniet, kā VMware vSAN 8 Enterprise jau šodien var revolucionizēt jūsu IT infrastruktūru.

Papildu saites uz "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas