Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10485
 • MX3-00199
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€2 353,90 * €2 614,90 * (9,98% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide, kas paredzēta sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu izstrādei un ieviešanai daudzās jomās. Īpaši šī kompleksā risinājuma Enterprise-izdevums pārliecina ar plašu rīku un funkciju klāstu - ne tikai projektēšanai, bet arī izstrādāto programmu nepārtrauktai testēšanai - un tāpēc ir īpaši piemērots lielākiem uzņēmumiem un organizācijām un tādējādi arī veselām programmētāju komandām.

Ja jums rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Maksimāla izstrādātāju produktivitāte ar Visual Studio 2022 Enterprise - kā iegādes versija

Visual Studio ir pārbaudīta Microsoft integrētā izstrādes vide sarežģītu uzņēmumu lietojumprogrammu projektēšanai un izvietošanai dažādās jomās. Šī visaptverošā risinājuma Enterprise versija īpaši pārliecina ar plašu rīku un funkciju klāstu - ne tikai projektēšanai, bet arī izstrādāto programmu nepārtrauktai testēšanai - un tādēļ ir īpaši piemērota lielākiem uzņēmumiem un organizācijām, kā arī veselām programmētāju komandām.

Visual Studio Enterprise jaunajā 2022. gada versijā pārliecina ar daudziem detalizētiem uzlabojumiem, kā arī pilnīgi jaunām funkcijām, kas atvieglo ikdienas izstrādātāju darbu; tās jo īpaši ir IntelliCode ar mākslīgā intelekta tehnoloģijā balstītiem risinājumu ieteikumiem un Visual Studio Live Share ar praktiskiem rīkiem labākai sadarbībai reālā laikā.

Turklāt vietnē Visual Studio Enterprise 2022 ir uzlabota refaktorizācija un navigācija, kā arī atkļūdošanas programma, kas ir papildināta ar vairākām funkcijām. Ar Live Unit Testing testēšanu testus var palaist, kamēr kods vēl tiek rakstīts, savukārt Live Dependency Checking reāllaikā nodrošina, ka kods ir saderīgs ar attiecīgajiem atkarību noteikumiem.

Iegādājoties Visual Studio 2022 Enterprise Edition kā lietotu programmatūru no Wiresoft, lietotājiem ir liela priekšrocība - viņi var izmantot šo izstrādātāja programmatūru, ko Microsoft piedāvā tikai kā apjoma licenci, kā savu individuālo licenci savā datorā.

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet Visual Studio 2022 Enterprise Edition, kā arī citas Visual Studio versijas - citās versijās - kā viena lietotāja iegādes versijas, kas parastajā tirdzniecībā parasti nav pieejamas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas. Tālāk sniegts pārskats par Visual Studio 2022 Enterprise ekskluzīvajām funkcijām, kā arī par visām citām svarīgām šīs versijas funkcijām un īpašībām.

Svarīgākie notikumi programmā Visual Studio 2022 Enterprise

Visual Studio 2022 papildus iepriekš izmēģinātajām un pārbaudītajām funkcijām un rīkiem piedāvā vairākus praktiskus papildinājumus un optimizācijas pamatfunkcijām, kā arī pilnīgi jaunas funkcijas, kas vēl labāk palīdz izstrādātājiem programmēšanas procesā.

 • Git-First-Workflow: Jaunajā sākuma logā tagad pieejamas vairākas jaunas opcijas: Vispirms tiek piedāvāta iespēja klonēt vai pārbaudīt kodu no repozitorija, kā arī dažādas iespējas atvērt vai izveidot projektu.Līdz ar to ir pilnībā pārskatīts arī iepriekšējais dialogs, kas tiek sākts, kad tiek izveidots projekts. Koku struktūra, kas agrāk bija redzama kreisajā pusē, vairs nav redzama; tā ir aizstāta ar meklēšanas lauku un dažādiem filtriem, ar kuru palīdzību lietotāji var atrast vēlamās veidnes.
 • Koda redaktors: IDE krāsu dizainu var mainīt no standarta zilas uz tumši zilu, un ir pieejamas jaunas krāsas sintakses izcelšanai: Metodes tiek attēlotas bronzas krāsā, tādi atslēgvārdi kā for, foreach, if u.c. - violetā krāsā u.c.
 • PMA renderēšana (Per-Monitor-Aware): Ja līdz šim bija problēmas ar displeju, ja tika izmantoti monitori ar atšķirīgu izšķirtspēju, piemēram, ar attālinātiem savienojumiem, un Visual Studio parādījās neskaidra vai tika atveidota ar nepareizu mērogošanu, tad tagad Visual Studio 2022 piedāvā PMA saderīgu lietojumprogrammu un tiek atveidota pareizi neatkarīgi no izmantotajiem mērogošanas koeficientiem.

Jaunas meklēšanas un filtrēšanas funkcijas

Daudzas pazīstamas meklēšanas un filtrēšanas funkcijas ir optimizētas Visual Studio 2022 Enterprise versijai, ļaujot izstrādātājiem ietaupīt vēl vairāk laika un strādāt efektīvāk:

 • Jauns meklēšanas lauks un jaunas meklēšanas funkcijas: Meklēšanas lauks, kas iepriekš bija pazīstams Visual Studio, tagad ieņem centrālo vietu izvēlnes joslas vidū. Ievades laukā tagad ir pieejama arī izplūdušā meklēšana, t. i., kļūdas nepieļaujoša vai izplūduša meklēšana, kas atgriež rezultātus izvēlnes elementiem pat ar nepareizi uzrakstītiem terminiem. Meklēšana atbalsta arī opcijas, lai atbilstošie trāpījumi tiktu parādīti tieši attiecīgajā dialoga punktā, nevis uz tiem būtu jānoklikšķina, izmantojot struktūras un izvēlnes.
 • Debugēšanas meklēšanas funkcija: Konkrētu nosaukumu un vērtību meklēšana ietver debugēšanas logus "Watch", "Locals" un "Auto", lai palīdzētu atrast konkrētus objektus un vērtības. Ir iekļauti vairāki līmeņi, piemēram, arī apakšobjekti vai saraksti. Turklāt var formatēt arī vērtību attēlošanu.
 • Meklēt atsauces: Šeit sarakstā parādītos meklēšanas rezultātus var tālāk filtrēt pēc noteiktām īpašībām vai mainīgajiem lielumiem. Atkarībā no tā, vai tiek meklēta lasīšanas vai rakstīšanas darbība, meklēšanas laukā ir jāievada "lasīt" vai "rakstīt".
 • Jauna projekta mapju filtrēšanas funkcija: Tagad Visual Studio projektu mapju pārlūks piedāvā arī iespēju pilnībā paslēpt atsevišķus projekta failus, kas ir izkrauti no skata. Turklāt risinājumu pārlūka rīkjoslā ir arī pogas, ar kurām, cita starpā, var pārslēgties no risinājuma skata uz mapes skatu, sabīdīt mezglus un parādīt slēptos failus.

Jauni refaktori Visual Studio 2022 Enterprise

C# tagad piedāvā vairākus jaunus refaktorizācijas veidus, kas ievērojami atvieglo koda organizēšanu; cita starpā, locekļus var pārvietot uz saskarni vai bāzes klasi, vārdu telpas var pielāgot, lai tās atbilstu konkrētai mapju struktūrai, un foreach cilpas var pārveidot par LINQ vaicājumiem. Piemēroti ieteikumi ir uzskaitīti "spuldzītē".

Koda tīrīšana

Avota koda automātiskas pārformatēšanas funkcija ar Code Cleanup ir redzama vietnē Visual Studio 2022 kā slotas ikona zem avota koda redaktora un ir pieejama ar vienu klikšķi. Tiek ņemti vērā arī .editorconfig failu iestatījumi. Koda tīrīšanas laikā ir arī jauns integritātes indikators un jauna komanda, lai tīrīšanas laikā atrastu klasisko kļūdu grupu. Brīdinājumus vai ieteikumus var parādīt ar vienu klikšķi un nekavējoties īstenot. Bieži izmantotās korekcijas var arī saglabāt vai konfigurēt kā profilu.

IntelliCode programmā Visual Studio 2022

IntelliCode ir iepriekš izmantotās IntelliSense automātiskās pabeigšanas funkcijas turpinājums. Kamēr šajā gadījumā pieejamās īpašības un metodes tika parādītas alfabētiski sakārtotā sarakstā, IntelliCode visdrīzāk pieejamās metodes un īpašības tiek parādītas augšpusē un atzīmētas ar zvaigznīti priekšā.

IntelliCode ir balstīta uz Microsoft veikto vairāk nekā 2000 atvērtā koda projektu analīzi vietnē GitHub, taču lietotāji var izmantot arī savus projektus, lai apmācītu IntelliCode un saņemtu ieteikumus, pamatojoties uz tiem. Šim nolūkam analīzes dati tiek pārsūtīti uz mākoni un apstrādāti, taču netiek izmantoti pirmkodi.

Visual Studio Live Share

Live Share ļauj līdz 30 lietotājiem sadarboties ar vienu un to pašu pirmkoda bāzi Visual Studio 2022 , koplietojot koda bāzi un tās kontekstu ar citiem komandas dalībniekiem. Tas darbojas, jo Visual Studio Live Share nepārraida attēlu, bet tikai failu koku un konteksta informāciju. Tas nozīmē, ka katrs dalībnieks paliek savā pazīstamajā vidē un var rediģēt noteiktas pirmkoda daļas neatkarīgi no resursdatora. Live Share piedāvā arī kopīgas atkļūdošanas iespēju.

Dzesēšanas atkļūdošana programmā Visual Studio 2022

Runājot par atkļūdošanu: Visual Studio 2022 Enterprise atkļūdošanas programma tagad darbojas divreiz ātrāk nekā iepriekšējā versijā, un vienlaikus ir ievērojami samazināts atmiņas patēriņš, atkļūdošanas laikā atkļūdošanas procesā lietojot C++ lietojumprogrammas ārpus procesa.

 • Jauns rīks īpašību piespraušanai: Objektus var vēl vieglāk identificēt pēc to īpašībām. Lai to izdarītu, atliek tikai novilkt kursoru uz konkrētu īpašību atkļūdošanas logā vai lokālo mainīgo logā, vai automātisko rīku logā un noklikšķināt uz tapas simbola: uzreiz tiek parādīta atbilstošā informācija.
 • Datu pārtraukuma punkti: Lai gan iepriekšējās versijās datu pārtraukuma punkti bija paredzēti tikai C++, Visual Studio 2022 versijā tie ir pieejami arī .NET Core lietojumprogrammām. Tiklīdz mainās kāda objekta īpašības vērtība, tie pārtrauc koda izpildi neatkarīgi no tā, kur tas pašlaik notiek. Datu pārtraukuma punkti ir lieliski piemēroti, lai atrastu pozīciju, kurā tiek rediģēts, pievienots vai noņemts konkrēts globālais objekts.

Xamarin mobilajiem izstrādātājiem

Xamarin tagad ir pieejams Visual Studio 2022 Enterprise. Papildus tam, ka Xamarin piedāvā ne tikai vietu taupošu instalācijas lielumu - 7 GB, nevis 21 GB, bet arī īsāku kompilēšanas un izvietošanas laiku Android sistēmai. Tā ietver arī īpašību redaktoru Xamarin.Forms XAML īpašībām un uzlabotu Xamarin.Forms priekšskatīšanas programmu.

ASP.NET tīmekļa izstrādātājiem

ASP.NET lietojumprogrammām noklusējuma projekta veidnevietnē Visual Studio 2022 ir balstīta uz ASP.NET Core 2.2. Projekta veidne ir arī padarīta daudz pārskatāmāka un tagad rada mazāk failu.

Ekskluzīvas uzņēmumu funkcijas Visual Studio 2022

Īpaši Visual Studio 2022 Enterprise piedāvā dažas funkcijas, kas nav iekļautas nevienā citā izdevumā:

 • Momentuzņēmuma atkļūdošana: Šī funkcija ļauj lietotājiem izveidot lietotnes aktīvas izpildes momentuzņēmumu, lai analizētu, kas notiek konkrētā brīdī. Attēlā ir redzams pašreizējais avota koda un mainīgo statuss.
 • Laika ceļojumu atkļūdošana (TTD): Tas ir momentuzņēmumu atkļūdošanas paplašinājums. Izmantojot TTD, tīmekļa lietojumprogrammas, kas darbojas, izmantojot Azure virtuālo mašīnu, var ierakstīt atkļūdošanas laikā attālinātā sistēmā un pārbaudīt laika gaitā.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing ir piemērots .NET Framework vai .NET Core risinājumu pakotņu testēšanai. Šī funkcija ļauj automātiski palaist vienības testus fonā, kamēr tiek rakstīts kods. Live Unit Testing arī veic dinamiskos testus, tiklīdz kods tiek mainīts, un nekavējoties informē lietotājus, ja tie neizdodas. Rezultāti tiek vizualizēti reāllaikā, ieskaitot koda pārklājumu.
 • IntelliTrace: Šī ekskluzīvā Visual Studio Enterprise funkcija lietojumprogrammām C#, Visual Basic un C++ ļauj ietaupīt atkļūdošanas laiku, izsekojot koda izpildes gaitai. At atkļūdošanas sesijas laikā IntelliTrace nepārtraukti reģistrē tādus datus kā mijiedarbība ar sistēmu (piemēram, klikšķi, piekļuve sistēmai, reģistram vai datubāzēm, XML dokumentu ielāde, pavedienu palaišana) un programmas koda metožu izsaukumi. Lietotāji var pāriet atpakaļ uz atsevišķām starpposma stacijām, lai apskatītu konkrētas vērtības kursā.

Visual Studio 2022 Enterprise sistēmas prasības

Uz Visual Studio 2022 Enterprise instalāciju parasti attiecas šādas prasības; atsevišķos gadījumos tās var būt augstākas:

 • Operētājsistēmas: Windows 10 versija 1909 vai jaunāka, Windows 11 versija 21H2,( Home, Professional, Education un Enterprise), Windows Server 2016 līdz Windows Server 2022 Standard & Datacenter
 • Procesors: ieteicams vismaz 1,8 GHz Quad-Core vai labāks. ARM procesori netiek atbalstīti
 • Atmiņa: vismaz 4 GB RAM
 • Vieta cietajā diskā: 850 MB, tipiskām instalācijām nepieciešama 20 - 50 GB brīvas vietas (atkarībā no instalētajām funkcijām līdz 210 GB)
 • Grafiskā karte: min. 1 920 x 1080, ieteicams 1 366 x 768 vai lielāks

Pirkt Visual Studio 2022 Enterprise atsevišķi Wiresoft interneta veikalā par saprātīgu cenu

Visual Studio 2022 Enterprise programmatūru parasti piedāvā tikai Microsoft kā apjoma licenci. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties arī Enterprise Edition kā vienu licenci - par īpaši izdevīgu cenu kā tā saukto lietoto programmatūru.

Viena Visual Studio 2022 Enterprise Edition licence, ko mēs piedāvājam pārdošanai, ir daļa no uzņēmuma iepriekšējās Visual Studio koplietojuma licences, kas tika sadalīta, to pārdodot tālāk, un tādējādi pārveidota atsevišķās licencēs, kuras pēc tam tiek dēvētas par lietotu programmatūru. Nedz sadalījums, nedz apzīmējums kā izmantotā programmatūra šai Visual Studio 2022 Enterprise Software nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde Wiresoft - vienmēr droša jums! Šis Visual Studio 2022 Enterprise izdevums, kas pieejams Wiresoft veikalā, ne tikai pārliecina ar īpaši izdevīgu cenu, bet arī piedāvā drošību iegādes laikā, jo licence tiek nekavējoties lejupielādēta un aktivizēta ar iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Ikviens Visual Studio 2022 Enterprise vai jebkuras citas programmas iegāde lietotās programmatūras veidā Wiresoft Software Shop nerada nekādas juridiskas problēmas, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir nepārprotami atļauta ar likumu, kas ir apstiprināts ar daudziem juridiski saistošiem spriedumiem.

Lietota programmatūra, piemēram, Visual Studio 2022 Enterprise Edition kā viena licence piedāvā mūsu klientiem lētu iespēju pašiem izmantot ekskluzīvas programmas versijas. Arī jūs varat izmantot mūsu izdevīgo Microsoft programmatūras piedāvājumu!

Wiresoft programmatūras veikalā Jūs varat atrast Visual Studio 2022 Enterprise Edition, kā arī citas Visual Studio un citu Microsoft programmu versijas tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2022 Enterprise vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā vai pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas