Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€358,90 * €397,90 * (9,8% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licences atslēga
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Visual Studio 2022 no ir jaunākā pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem programmētājiem, kā arī mazām vai vidēja lieluma izstrādātāju komandām. Plašais funkciju klāsts piedāvā visus rīkus, kas nepieciešami nākamās paaudzes lietotņu un spēļu radīšanai, tostarp Xamarin Android, macOS, iOS, tvOS un watchOS balstītām lietotnēm. Professional Microsoft

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - daudzpusīga izstrādātāja programmatūra kā iegādes versija

Microsoft Visual Studio 2022 Professional ir jaunākā izmēģinātās un pārbaudītās IDE (integrētās izstrādes vides) versija, kas izstrādāta prasīgiem programmētājiem, kā arī mazām vai vidēja lieluma izstrādātāju komandām. Plašais funkciju klāsts piedāvā visus rīkus, kas nepieciešami nākamās paaudzes lietotņu un spēļu radīšanai, tostarp Xamarin Android, macOS, iOS, tvOS un watchOS balstītām lietotnēm. Citas funkcijas, kas padara izstrādi vēl efektīvāku, ir rīks CodeLens, kas parāda atsevišķu koda fragmentu izmantošanu risinājumā, nepārtraucot darbu, IntelliCode, kas paātrina darbu, izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītus risinājumu ieteikumus, un Visual Studio Live Share, kas atbalsta komandas darbu, izmantojot sadarbību reālā laikā. Visual Studio 2022 Professional ir uzlabota arī navigācija, refaktori un atkļūdošanas programma. Turklāt Visual Studio 2022 Professional integrētā izstrādes vide atbalsta arī C# līdzās vecākām valodām, piemēram, C un C++.

Izmantojot lietotās programmatūras piedāvājumu Visual Studio 2022 Professional Edition, Wiresoft nodrošina izstrādātājiem visas šīs pārbaudītās Microsoft programmatūras priekšrocības, lai viņi varētu to izmantot paši savā datorā, pateicoties izdevīgajai cenai kā vienu licenci.

Wiresoft Software-Onlineshop veikalā var atrast Visual Studio 2022 Professional, kā arī citas atsevišķas Visual Studio izlaidumu vai versiju licences, kā arī daudzas citas ar to saderīgas Microsoft programmas. Tālāk sniegts pārskats par svarīgākajām optimizācijām un jaunajām funkcijām Visual Studio 2022 Professional.

Vizuālā studija 2022 Professional Edition izceltākās sadaļas galvenās iezīmes

Papildus ievērojami vienkāršākai navigācijai pašreizējā Visual Studio 2022. versija ir arī vieglāk lietojama izstrādātājiem ar redzes traucējumiem. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, ir optimizēta refaktorizācija, kā arī pārskatītas veidošanas un risinājumu ielādes. Debugeris - viens no svarīgākajiem programmēšanas rīkiem  - piedāvā arī papildu iespējas.

Git-first darbplūsma ar vieglāku koda palaišanu

Jaunajā Visual Studio 2022sākuma logā tagad ir pieejamas vairākas opcijas: Pirmkārt, tiek piedāvāta iespēja klonēt vai pārbaudīt kodu no repozitorija, kā arī citas projekta vai risinājuma atvēršanas vai izveides iespējas. Turklāt modernizētais sākuma logs ir jaunā zilā dizainā, kas atšķiras no iepriekšējās versijas galvenokārt ar maigākām līnijām ap ikonām, rīkjoslām un rīku logiem. Izvēlne ir pārvietota uz virsraksta joslas augšu, lai redaktorā būtu vairāk vietas kodam. Tādējādi ir optimizēta arī atmiņas vieta, nemainot IDE navigāciju.

Tāpat ir pārskatīts iepriekšējais dialogs, kurā vairs nav iepriekšējās koku struktūras, un tā vietā ir meklēšanas lauks ar dažādām jaudīgām meklēšanas un filtrēšanas funkcijām, piemēram, pēc valodas, platformas un projekta tipa, lai atrastu piemērotas veidnes. Meklēšanu var piemērot komandām, opcijām un izvēlnēm, kā arī instalējamiem komponentiem; papildus komandu meklēšanas rezultātiem tiek parādītas arī atbilstošās taustiņu kombinācijas. Rezultāti tiek rādīti dinamiski, kamēr lietotājs ievada tekstu. Jaunajā integrētajā izplūdušās meklēšanas algoritmā tiek ņemtas vērā arī pareizrakstības kļūdas vai dabiskāka valoda.

Mākslīgā intelekta atbalsta IntelliCode lietojumprogrammā Visual Studio 2022 Professional

Jaunais IntelliCode ir iepriekšējās IntelliSense automātiskās papildināšanas sistēmas evolūcija Visual Studio ; tas nodrošina vairākas ar mākslīgo intelektu aprīkotas funkcijas, piemēram, kontekstuālo IntelliSense, koda formatēšanu un formāta noteikumu atvasināšanu, lai vēl vairāk uzlabotu izstrādes produktivitāti. Atšķirībā no IntelliSense, kas īpašības un metodes attēloja alfabētiskā sarakstā, IntelliCode tās uzskaitītas atbilstoši visdrīzāk iespējamajiem kandidātiem, kuriem pirms nosaukuma ir zvaigznīte. Izstrādātāji, kas izmanto C#, var izmantot IntelliCode arī pašu izstrādātam kodam un tādējādi mācīties, savukārt pārējie ieteikumi ir balstīti uz Microsoft atvērtā koda domēnu. Visual Studio 2022 Professional programmā IntelliSense ar mākslīgo intelektu aprīkotos ieteikumus var izmantot arī divās citās valodās: C++ un XAML un attiecīgi TypeScript/JavaScript un Java, kas ir pievienoti Visual Studio Code.

CodeLens programmā Visual Studio 2022 Professional

CodeLens ievērojami paātrina izstrādātāja darbu ar Visual Studio 2022 Professional, jo rīks darbojas neatkarīgi paralēli, bez nepieciešamības aizvērt redaktoru. CodeLens atklāj visas izmaiņas kodā, kā arī koda vēsturi, ar

Atsauces uz attiecīgajām koda sadaļām un izmaiņām, koda pārskatiem, saistītajām kļūdām utt. Pirms izmaiņas tiek apvienotas ar kodu, tās var pārskatīt, lai redzētu, kā tās ietekmē kodu. C# un Visual Basic kodiem elementu līmenī ir redzami arī koda rādītāji, kurš komandas loceklis ir veicis izmaiņas kodā. CodeLense ir ekskluzīva funkcija

Visual Studio 2022 Professional vai Enterprise Edition.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2022 Professional integrētā Live Share funkcija ļauj līdz 30 izstrādātājiem reāllaikā sadarboties ar vienu un to pašu pirmkoda bāzi, kas tiek kopīgota, ieskaitot kontekstu. Tas ir iespējams, jo Visual Studio Live Share pārsūta tikai failu koku un konteksta informāciju. Tādējādi katrs komandas dalībnieks var strādāt ar pirmkodu neatkarīgi no saimnieka pazīstamā darba vidē. Lai uzlabotu koda kvalitāti, cita starpā ir integrētas arī mākslīgā intelekta funkcijas. Izmantojot Visual Studio Live Share, ir iespējama arī kopīga atkļūdošana.

Visual Studio 2022 Professional papildu funkcijas

Turklāt Visual Studio 2022 Professional piedāvā daudzas citas praktiskas funkcijas:

Pārstrādāšana programmā Visual Studio 2022 Professional

 Visual Studio 2022 Professional ir pieejami jauni C# refaktori, kas vēl vairāk atvieglo koda organizēšanu: Piemēram, locekļus var pārvietot uz saskarni vai bāzes klasi, un vārdu telpas var pielāgot tā, lai tās atbilstu mapju struktūrai. Piemēroti ieteikumi tiek parādīti tā sauktajā spuldzītē.

Koda tīrīšana

Programmā Visual Studio 2022 ir paredzēta funkcija automātiskai avota koda pārformatēšanai; tā tiek parādīta kā slota zem avota koda redaktora. Koda formāta iestatījumus var definēt, izmantojot EditorConfig failu, vai nu tikai konkrētam projektam, vai arī visam kodam, izmantojot teksta redaktora opcijas. Lai veiktu C# koda failu tīrīšanu, Visual Studio 2022 Professional redaktorā ir atsevišķa poga "Koda tīrīšana". Turklāt lietotāji var definēt katra koda formāta iestatījuma Preference un Severity vērtības katrai rindai atsevišķi, turklāt nopietnības līmenim ir pieejamas opcijas "Refactoring only", "Suggestion", "Warning" vai "Error". Katrā gadījumā parādītās piezīmes vai ieteikumus var ne tikai parādīt ar vienu klikšķi, bet arī nekavējoties īstenot, turklāt bieži sastopamās korekcijas var arī saglabāt kā profilu.

Dzesēšanas atkļūdošana programmā Visual Studio 2022

Visual Studio 2022 Professional atkļūdošanas programma ne tikai darbojas divreiz ātrāk nekā iepriekš, bet arī ir samazināts atmiņas patēriņš, atkļūdošanas laikā atkļūdošanas procesā lietojot C++ lietojumprogrammas ārpus procesa. Lai identificētu objektus pēc to īpašībām, atkļūdošanas logā atliek tikai pārvietot kursoru pār konkrētu īpašību un noklikšķiniet uz piespraudes ikonas, lai tiktu parādīta atbilstošā informācija. Tagad datu pārtraukuma punkti ir pieejami arī .NET Core lietojumprogrammām Visual Studio 2022, nevis tikai C++ lietojumprogrammai, kā tas bija iepriekš. Tie pārtrauc koda izpildi, tiklīdz mainās kāda objekta īpašības vērtība neatkarīgi no pozīcijas.

Xamarin mobilās programmatūras izstrādei

Ar Xamarin izveidotajām Android, iOS un Windows lietotnēm, kas paredzētas Android, iOS un Windows, ir raksturīgs vietējais izskats, tāpēc tās ir tik populāras. Xamarin in Visual Studio 2022 ne tikai nodrošina ātrāku kompilēšanas un izvietošanas laiku Android, bet tagad ietver arī īpašību redaktoru Xamarin.Forms XAML, kā arī optimizētu Xamarin.Forms priekšskatīšanas programmu.

PMA (Per-Monitor-Aware) renderēšana

Šo funkciju novērtēs lietotāji, kuriem izstrādes laikā patīk izmantot vairākus monitorus vai kuri strādā attālināti: Līdz šim dažādu izšķirtspēju monitoru izmantošana radīja dažādas problēmas izstrādes laikā, piemēram, atveidošana parasti tika veikta nepareizā mērogā vai arī pati Visual Studio tika attēlota neskaidri. Visual Studio 2022 Professional tagad piedāvā PMA-piemērotu renderēšanu, kas cita starpā nozīmē, ka programmatūra tiek pareizi atveidota neatkarīgi no attiecīgajiem mērogošanas koeficientiem. Minimālā prasība ir Windows 10 atjauninājums (v1803, RS4) vai .NET Framework 4.8 RTM.

Konteineru rīki programmā Visual Studio 2022 Professional

Izmantojot Azure mākoņpakalpojumu atbalstu, izstrādātāji, cita starpā, var izmantot arī Visual Studio iekļautos rīkus izstrādei ar konteineriem, kas ievērojami atvieglo izstrādi, kā arī atkļūdošanu un izvietošanu. Visual Studio 2022 Professional piedāvā arī Docker un Kubernetes atbalstu, ja vien galapunktā ir Docker Desktop, kā arī nepieciešamās tīmekļa izstrādes slodzes, Azure rīki un .NET Core izstrādes rīki. Portāls

Kubernetes atbalsts ļauj izveidot savienojumu starp vietēju projektu un Kubernetes klasteri, izmantojot Azure Kubernetes Service (AKS).

Visual Studio 2022 Professional sistēmas prasības

Turpmāk detalizēti aprakstītas ne tikai vispārīgās prasības Visual Studio 2022 Professional instalēšanai, bet arī aprakstītas prasības, lai izmantotu noteiktas Visual Studio 2022 Professional funkcijas, var būt nepieciešamas administratora tiesības.

Atbalstītās operētājsistēmas

Principā Visual Studio 2022 Professional instalēšanai ir ieteicama 64 bitu versija, kā minimālās prasības tiek piemērotas šādas specifikācijas:

 • Windows 10 versija 1909 vai jaunāka, Windows 11 versija 21H2,( Home, Professional, Education un Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Standarta, Datacenter
 • Windows Server 2019: Standarta, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standarta, Datacenter

Aparatūras prasības (minimālās specifikācijas)

 • Procesors: 1,8 GHz; ieteicams četrkodolu vai jaudīgāks. ARM procesori netiek atbalstīti
 • Atmiņa: 4 GB RAM. Tipiskiem profesionāliem risinājumiem ieteicams izmantot 16 GB RAM
 • Vieta cietajā diskā: 850 MB, tipiskām instalācijām nepieciešama 20-50 GB brīvas vietas (līdz 210 GB atkarībā no instalētajām funkcijām)
 • Cietā diska ātrums: ieteicama instalēšana uz cietvielu diska (SSD)
 • Grafiskā karte: 1 920 x 1080, ieteicams 1 366 x 768 vai augstāks

Citas prasības (atlase)

 • Visual Studio 2022 instalēšana: .NET Framework 4.5.2
 • Darbojas .NET Framework 4.7.2, šī versija tiks instalēta iestatīšanas laikā
 • Dažādi ar internetu saistīti scenāriji: Nepieciešams pārlūks Internet Explorer 11 vai Microsoft Edge
 • Hyper-V emulators: 64 bitu operētājsistēma, Hyper-V klients, otrā līmeņa adrešu translācija (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64 bitu Windows versija, 64 bitu Java izstrādes komplekts (JDK)
 • Universālo Windows lietotņu izstrāde: Windows 10 (izmantojot komandrindu: Windows Server 2022, Windows Server 2016 un Windows Server 2012 R2)
 • Mobilo ierīču izstrāde ar C++, JavaScript vai .NET darba slodzēm zem Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Nopirkt Visual Studio 2022 Professional lēti vienreizēja pie Wiresoft mūsu interneta veikalā

 Visual Studio 2022 Professional programmatūra ir pieejama Wiresoft tiešsaistes veikalā kā viena licence par īpaši izdevīgu cenu kā tā sauktā lietotā programmatūra.

Pārdošanai piedāvātā Visual Studio 2022 Professional Edition licence ir bijušā uzņēmuma Visual Studio apjoma licence, kas tika likvidēta un pārveidota atsevišķās licencēs, kad tā tika pārdota tālāk, tādējādi tā tika noteikta kā lietota programmatūra. Šādas Wiresoft piedāvātās Microsoft Visual Studio 2022 Professional licences ir tikai no uzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, uz kuriem attiecas ES tiesību akti. Ne šīs Visual Studio 2022 Professional programmatūras iedalījums, ne apzīmējums "lietota programmatūra" nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz tās funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde no Wiresoft vienmēr ir drošs pirkums! Wiresoft veikalā pieejamajai Visual Studio 2022 licencei Professional ir ne tikai ļoti izdevīga cena, bet arī drošība pirkuma laikā, jo tā tiek nekavējoties lejupielādēta un aktivizēta, izmantojot pievienoto derīgo apjoma licences atslēgu.

Ikviens Visual Studio 2022 Professional vai citas Microsoft programmas kā lietotas programmatūras iegāde Wiresoft Software Shop mūsu klientiem nerada nekādas juridiskas problēmas, jo tirdzniecība ar šādu lietotu programmatūru ir likumīgi atļauta, ko skaidri apliecina daudzi tiesu spriedumi.

Lietotas programmatūras, piemēram, Visual Studio 2022 Professional Edition, vienreizējās licences piedāvā pircējiem zemas cenas alternatīvu parastajiem piedāvājumiem, lai varētu izmantot ekskluzīvas programmu versijas. Arī jūs varat izmantot mūsu izdevīgo piedāvājumu Microsoft programmatūras produktiem!

Wiresoft programmatūras veikalā Jūs varat atrast Visual Studio 2022 Professional Edition, kā arī citas Visual Studioversijas un daudzas citas Microsoft programmas kā lietotu programmatūru tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par Visual Studio 2022 Professional vai citu Microsoft programmu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā vai pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
2022. gada 13. nov.

CAMIOLO

OTTIMO

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas