Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10042
 • H30-04073
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€13,90 * €14,90 * (6,71% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Windows 7 Enterprise izdevums būtībā atbilst Windows 7 Ultimate versijai, ar vienīgo atšķirību, ka Windows 7 Enterprise ir pieejams kā apjoma licence un tāpēc ir īpaši piemērots lieliem uzņēmumu tīkliem. Turklāt Windows 7 Enterprise atbalsta virtuālo disku (VHD) bootēšanas iespēju. Tas nozīmē, ka Windows 7 Enterprise var izmantot arī uz vecākas aparatūras ar maz vietas cietajā diskā un plānajiem klientiem.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Windows 7 Enterprise izdevums būtībā ir tāds pats kā Windows-7-Ultimate versija, vienīgā atšķirība ir tā, ka Windows 7 Enterprise ir pieejams kā apjoma licence un tāpēc ir īpaši piemērots lieliem korporatīvajiem tīkliem. Turklāt Windows 7 Enterprise atbalsta arī virtuālo cieto disku (VHD) ielādēšanas iespēju. Tas nozīmē, ka Windows 7 Enterprise var izmantot arī uz vecākas aparatūras ar maz vietas cietajā diskā un plānajiem klientiem.

Ko piedāvā Windows 7 Enterprise?

Izmantojot Windows 7 Enterprise Edition, iegūsiet operētājsistēmu, kas ir lieliski piemērota daudznacionālām darba grupām. Lietotāja rīcībā ir 35 valodu grupas, kuras var brīvi izvēlēties jebkurā laikā - pat darba laikā. Ja joprojām izmantojat vecākas programmas, kas izstrādātas darbam ar Windows XP, Windows 7 Enterprise var palaist īpašā Windows-XP režīmā, kas ļauj bez problēmām palaist XP optimizētu programmatūru. Labi pazīstamā cietā diska šifrēšanas programma BitLocker nodrošina papildu drošību uzņēmumā. Tiek atbalstīti arī virtuālie diski VHD formātā, tāpēc Windows-7-Enterprise darbstacija var bootēt savu operētājsistēmu no servera, izmantojot tīklu.

Papildu Windows-7-Enterprise-Edition funkcijas

 • Navigācijas funkcijas, piemēram, pārlēkt sarakstus, kratīt un pietuvināt
 • ērts savienojums ar uzņēmuma tīkliem
 • Windows Media Center, kas atbalsta visus izplatītākos audio un video formātus (HDTV)
 • lietotājam ērta dizaina un uzdevumu joslas pielāgošana
 • Visa satura indeksēšana ļauj ātri atrast fotoattēlus, dokumentus un vietnes
 • Ātra atjaunošanās ("pamošanās") no enerģijas taupīšanas un miega režīmiem

Sistēmas prasības Windows 7 Enterprise instalēšanai 

Lai varētu produktīvi izmantot Windows 7, izmantotajā datorā jābūt vismaz vienam procesoram (Intel vai AMD) ar 32 vai 64 bitu arhitektūru. 32 bitu Windows 7 Enterprise versijai ir jābūt vismaz 1 GB RAM, bet 2 GB ir labāk (īpaši 64 bitu versijai). Lai instalētu programmu, jums būs nepieciešams aptuveni 20 GB brīvas vietas cietajā diskā un grafiskā karte, kas atbalsta DirectX 9. Ja vēlaties izmantot XP režīmu, jums būs nepieciešams vēl viens GB RAM un papildu 15 GB cietā diska.

Windows 7 Enterprise saņem pagarinātu atbalstu līdz 2023. gadam

Kāpēc tagad iegādāties Windows 7 Enterprise, ja mēs visi zinām, ka Microsoft atbalsts beigsies 2020. gada 14. janvārī? Īpaši lielākos uzņēmumos ar daudzām personālo datoru darbstacijām atjaunināšana uz jaunāku Windows versiju ir laikietilpīga un līdz ar to dārga. Principā ir taisnība, ka no 2020. gada sākuma Windows-7 datori vairs nesaņems drošības atjauninājumus no Microsoft. tomēr Windows 7 Ultimate turpinās saņemt regulārus atjauninājumus, izmantojot papildu atbalsta līgumu "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), kas nodrošina Windows-7 Enterprise instalāciju drošību līdz pat 2023. gadam.

iegādājietiesWindows 7 Enterprise tiešsaistē lejupielādes veidā tagad

Tiklīdz pasūtīsiet Windows 7 Enterprise-Edition tiešsaistē vietnē wiresoft, no mums saņemsiet lejupielādes URL un piemērotu instalēšanas ID (atslēgu), kas identificē jūs kā autorizētu Windows 7 Enterprise lietotāju. Instalācijai nav nepieciešams datu nesējs (DVD), bet to var sākt uzreiz pēc pasūtīšanas un lejupielādes. Ļoti zemā cena ir skaidrojama ar to, ka mēs saņemam individuālas licences no uzņēmumiem, kuriem tās nav nepieciešamas kā daļa no kopējās kvotas. Jūs kā pircējs no tā gūstat labumu. Licence, ko saņemat no mums, ir pilnīgi likumīga: jūs no mums saņemat tā saukto Medialess License Kit (MLK licences modelis no Microsoft). Šī bez multivides pakete (lejupielāde un atslēga) papildus palīdz saglabāt pēc iespējas zemāku cenu.
Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
2023. gada 4. marts

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas