Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core edition ir šobrīd visjaunākā Microsoft uzticamās relācijas datu platformas versija, ko izmanto visā pasaulē, jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes,...
€1 842,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition ir šobrīd vispilnīgākā un jaunākā Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versija; tā nodrošina visas jaunākās datubāzes, pārskatu un analīzes...
€7 321,90 *
4 no 4

Microsoft serveris: Digitalizācijas stūrakmens

Kas ir Microsoft serveris?

Microsoft serveris ir jaudīgs Microsoft nodrošināts pakalpojums, kas paredzēts centralizētai tīkla resursu pārvaldībai, datu glabāšanai, lietojumprogrammu darbināšanai un dažādu citu funkciju nodrošināšanai. Šie serveri ir daudzu uzņēmumu tīklu mugurkauls, un tie ir būtiski, lai darbotos lietojumprogrammas un pakalpojumi, kas ir nepieciešami mūsdienu uzņēmējdarbības pasaulē.

Microsoft serveru nozīme organizācijās

Microsoft serveru produkti piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, sākot no datubāzu pārvaldības un e-pasta pakalpojumiem līdz visaptverošiem tīkla pārvaldības risinājumiem. Tie palīdz dažāda lieluma uzņēmumiem optimizēt un nodrošināt to IT infrastruktūru. Pateicoties integrācijai mākoņos, piemēram, izmantojot Microsoft Azure, to funkcionalitāte gandrīz bezgalīgi paplašinās.

Dažādi Microsoft serveru veidi

Windows serveris

Windows Server ir visplašāk izmantotā Microsoft serveru operētājsistēma. Tā nodrošina stabilu platformu visu veidu serveru lomām, tostarp, bet ne tikai, failu pakalpojumiem, drukāšanas pakalpojumiem, tīmekļa mitināšanas un Active Directory pakalpojumiem.

Windows Servera atjaunināšanas pakalpojumi (WSUS)

WSUS ļauj organizācijām kontrolēt un koordinēt atjauninājumu izplatīšanu tīklā, lai nodrošinātu, ka visas sistēmas ir atjauninātas un drošas.

SQL Server

SQL Server ir datubāzes pārvaldības sistēma, kas nodrošina drošu un efektīvu datu pārvaldību, ideāli piemērota sarežģītai datu analīzei, biznesa izlūkošanai un citiem svarīgiem datu apstrādes uzdevumiem.

SQL Server integrācija

SQL Server bez problēmām integrējas ar citiem Microsoft produktiem, lai paplašinātu datu bāzu iespējas uzņēmuma lietojumprogrammās.

Exchange Server

Exchange Server ir Microsoft e-pasta servera risinājums, kas nodrošina e-pasta, kalendāra un kontaktu funkcijas drošā vidē.

Exchange Servera drošība

Ar tādām funkcijām kā aizsardzība pret surogātpasta sūtījumiem un ļaunprātīgu programmatūru Exchange Server aizsargā uzņēmuma saziņu un nodrošina netraucētu darbību.

Microsoft serveru tendences un nākotne

Mākoņu integrācija un Microsoft Azure

Microsoft serveru nākotne ir saistīta ar mākoņu integrāciju. Microsoft Azure ļauj elastīgi un mērogojami piedāvāt serveru pakalpojumus, izmantojot internetu, kas uzņēmumiem nozīmē izmaksu ietaupījumu un lielāku efektivitāti.

Hibrīda mākoņa risinājumi

Organizācijām, kas nevar vai nevēlas pilnībā pāriet uz mākoņiem, Microsoft hibrīda mākoņu risinājumi piedāvā labāko no abām pasaulēm - lokālā servera drošību un kontroli apvienojumā ar mākoņa elastību un mērogojamību.

Šajā kategorijas tekstā sniegts viegli saprotams pārskats par Microsoft serveriem un to nozīmi mūsdienu uzņēmumos. Šajā tekstā aplūkoti galvenie komponenti, sākot no Windows Server līdz SQL Server un Exchange Server, kā arī aplūkota turpmākā mākoņa attīstība.

Kategorijas