Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10152
 • 7NQ-01564
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€1 842,90 * €2 046,90 * (9,97% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Minimālā licencēšana 4 Core Pro Server
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Izdevums SQL Server 2019 Standard 2-Core  pašlaik ir visjaunākā pasaulē izmantotās uzticamās relācijas datu platformas versija no Microsoft; jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas nepieciešamas mūsdienīgā uzņēmumā, kurš izmanto, piemēram, preču pārvaldības sistēmas, ERP programmatūru vai CRM sistēmas u. c. un kuram ir jāpaļaujas uz jaudīgu relācijas datubāzes Management sistēmu (RDMS), kas atbilst visām šīm prasībām un ir arī Cloud-aprīkojama.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core

SQL Server 2019 Standard 2-Core edition ir šobrīd visjaunākā Microsoft uzticamās relācijas datu platformas versija, ko izmanto visā pasaulē, jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas nepieciešamas modernā uzņēmumā, kurš izmanto, piemēram, preču pārvaldības sistēmas, ERP programmatūru vai CRM sistēmas u. c., un tam ir jāpaļaujas uz jaudīgu relācijas datubāzu pārvaldības sistēmu (RDMS), kas atbilst visām šīm prasībām un var darboties arī mākoņos.

SQL Server Standard Edition 2-Core nodrošina pamata datu pārvaldības un biznesa izlūkošanas datubāzi, ar kuru īpaši mazie un vidējie uzņēmumi var droši izmantot tipiskas biznesa lietojumprogrammas. Standarta izdevums piedāvā dažādus šim nolūkam paredzētus izstrādes rīkus, kas paredzēti gan vietējai lietošanai, gan mākonī, un ļauj efektīvi pārvaldīt datubāzi, izmantojot minimālu IT resursu nepieciešamību.

Starp svarīgākajām integrētajām funkcijām ir īpaši mērogojami mākoņpakalpojumi, kā arī Always Encrypted ar drošiem anklāviem un paplašināmība, tostarp Java valodas integrācija. Visaptveroša Hadoop sadalītās datņu sistēmas (HDFS) integrācija ar Apache Spark, kā arī citiem Microsoft pilnībā atbalstītajiem analīzes rīkiem vienkāršo visaptverošu datu pārvaldību lielo datu kopu veidā SQL Server 2019 Standard. Turklāt visos procesos - no izstrādes līdz ražošanai - tiek izmantoti konteineri visam datu krājumam.

Turklāt šis SQL Server Edition ļauj likvidēt datu silosus, pirms tam nepārvietojot vai nereplicējot datus. Datubāzes saderības sertifikācija novērš lietojumprogrammu nesaderību un ļauj atjaunināt SQL Server datubāzi ne tikai lokāli, bet arī perifērijā un mākonī.

Attiecībā uz drošību un atbilstību ir pieejamas arī integrētas funkcijas datu klasificēšanai un aizsardzībai: SQL Server 2019 tos droši uzrauga un brīdina par aizdomīgām darbībām.

Licencēšana, kas balstīta uz kodolu - aprakstīta šeit - ir iespējama arī SQL Server 2019 Standard Edition, kas ir īpaši pievilcīga lielākiem uzņēmumiem vai organizācijām ar attiecīgi jaudīgākiem serveriem, kuriem servera licences/CAL variants tādēļ nav piemērojams.

Uzņēmumā Wiresoft jūs varat atrast SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition kā pilnībā funkcionālu lietotu programmatūru par ievērojami zemāku cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, un tā piedāvā visas zināmās priekšrocības funkcionalitātes, veiktspējas un drošības ziņā. Sīkāka informācija par SQL Server 2019 Standard 2-Core jaunajām funkcijām, kā arī par Microsoft SQL Server programmatūras licencēšanas noteikumiem ir sniegta šajā pārskatā.

Kas jauns SQL Server 2019 Standard 2-Core? Salīdzinājums ar iepriekšējo SQL Server 2019 Standard versiju

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, SQL Server 2019 Standard versiju raksturo ne tikai funkciju un iespēju paplašinājums un uzlabota veiktspēja, kā arī labāka mērogojamība, bet arī virkne inovatīvu funkciju - tostarp jauni analīzes rīki, kas spēj ātri un droši apstrādāt un izvērtēt arī lielus datu apjomus, kā tas raksturīgi lielo datu pārvaldībai, lai tie būtu visaptveroši pieejami attiecīgajām uzņēmuma lietojumprogrammām.

Izmantojot SQL Server 2019 Standard 2-Core, tagad varat pārvietot lielo datu slodzi uz SQL Server - iepriekš bija iespējama tikai pārvaldība citās uz Hadoop balstītās vietējās platformās.

Līdzīgi arī ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS, kā arī Azure Data Lake, tagad var veikt vaicājumus, izmantojot iebūvētos savienotājus, bez nepieciešamības vispirms fiziski pārvietot vai replicēt datus.

Turklāt SQL Server 2019 Standard 2-Core ir pieejamas arī tādas funkcijas kā inteliģenta vaicājumu apstrāde un paātrināta datubāzes atjaunošana, kas ievērojami palielina veiktspēju. Turpmākajā pārskatā ir aprakstītas citas funkcijas.

SQL Server 2019 Standard 2-Core inovatīvās funkcijas īsumā

Starp īpaši ievērības cienīgām SQL Server 2019 Standard 2-Core funkcijām visaptverošai datu apstrādei ir ne tikai datu klasterizēšana, bet arī sistemātiska reģistrēšanas uzraudzība reģistrēšanas un mērījumu laikā, kā arī inteliģenta meklēšanas vaicājumu apstrāde. Lielo datu klasteri jo īpaši paplašina datu izmantošanu daudzos veidos.

Datu virtualizācija ar Big Data Cluster

Īpaši pateicoties lielo datu klasteru integrācijai SQL Server 2019 Standard 2-Core, tagad ir pieejamas dažādas iespējas lielu datu apjomu izmantošanai, analīzei un nodrošināšanai:

 • Big Data Clusters ļauj izvietot mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteineru klasterus, pamatojoties uz Kubernetes. Tās darbojas arī paralēli, lai datus no Transact-SQL vai Spark varētu lasīt, rakstīt un apstrādāt vienlaicīgi.
 • SQL Server PolyBase ļauj veikt vaicājumus ārējo datu avotu datu silososos, pirms tam nepārvietojot vai nekopējot datus.
 • Datu ezeri SQL Server 2019 Standard: mērogojamo HDFS glabāšanas pūlu var izmantot, lai uzglabātu lielos datus no dažādiem ārējiem avotiem. Pēc to uzglabāšanas kā lielo datu kopas datus var analizēt un arī apvienot ar relāciju datiem.
 • Data Mart nodrošina SQL Server Big Data klasteru horizontālu mērogošanu, uzlabojot datu analīzes veiktspēju. Tas ļauj arī kešēt datus no vairākiem avotiem, izmantojot datu pūla mezglus.
 • Mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus tagad var palaist SQL Server Big Data klasteros HDFS glabāšanas pūlos.
 • Spark un tās integrētos mākslīgā intelekta rīkus var izmantot, izmantojot R, Python, Scala un Java u.c. lietojumprogrammas.
 • Lietojumprogrammu nodrošināšana ļauj nodrošināt lietojumprogrammas SQL Server Big Data klasteros kā konteinerus un lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā. Tādējādi tie var piekļūt lielo datu klasterī uzglabātajiem datiem.

Uzlabota veiktspēja SQL Server 2019 Standard 2-Core

Lai nodrošinātu konkrētu funkciju mērogojamību un veiktspēju, kā arī augstu pieejamību, SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition piemēro arī šādas specifikācijas:

 • Inteliģentā datubāze uzlabo vaicājumu veiktspēju, izmantojot vairākas datubāzes funkcijas, piemēram, inteliģentu vaicājumu apstrādi, bez nepieciešamības mainīt lietojumprogrammas. Tas ietver tabulas mainīgo kavētu kompilēšanu, kā arī lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšanu un izpildi ligzdās ar tabulas vērtību funkcijām.
 • Dažādas atmiņā esošas datu bāzes funkcijas ar atmiņā esošu OLTP1, hibrīda buferbaseinu un buferbaseina paplašināšanu, kā arī pastāvīgās atmiņas atbalstu un atmiņā optimizētiem tempdb metadatiem - uzlabo veiktspēju kritiski svarīgām darba slodzēm.
 • Plus Lielāka mērogojamība un veiktspēja ar kolonnu krātuvi, lieli objektu binārie kopumi grupētos kolonnu krātuves indeksos, atmiņas datu bāzes un pastāvīgās atmiņas atbalsts, izstieptas datu bāzes, atbalsts līdz pat 50 instancēm, tabulu un indeksu sadalīšana un datu saspiešana, paralēla apstrāde sadalītām tabulām un vairākiem failu plūsmas konteineriem.
 • Augsta pieejamība ar Server Core atbalstu, žurnālu nosūtīšanu, datubāzes dublēšanu un momentuzņēmumu veidošanu, dublējuma saspiešanu, Always kļūmju pārvarēšanas klastera gadījumiem, kļūmju pārvarēšanas serveri avārijas atjaunošanai, uzlabotu datubāzes atjaunošanu un šifrētu dublējumu.
 • Always Encrypted ne tikai aizsargā sensitīvus klientu datus ar drošiem anklāviem, bet arī ļauj veikt sarežģītākas operācijas ar drošām datubāzes kolonnām. Tie arī paplašina uzticamības robežu no klienta lietojumprogrammām uz servera pusi, nepieļaujot piekļuvi SQL Server, operētājsistēmai, datubāzēm vai sistēmas administratoram, tādējādi ļaujot droši izpildīt operācijas ar konfidenciāliem datiem atklātā tekstā.
 • Rindas līmeņadrošība ar dinamisku datu maskēšanu, pārredzamu datubāzes šifrēšanu un paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī datu klasifikāciju un uzraudzību un lietotāja definētām lomām.

SQL Server 2019 Standard 2-Core Edition mērogošanas ierobežojumi:

Turpmāk sniegtā informācija galvenokārt attiecas uz standarta versiju.

Maksimālā skaitļošanas jauda, ko var izmantot viens SQL Server 2019 Standard gadījums:

 • SQL Server datubāzes dzinējs: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli
 • Analīzes vai ziņošanas pakalpojumi: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli

Maksimālā atmiņa, ko var izmantot viens SQL Server datubāzes dzinēja gadījums:

 • Buferfonds: 128 GB
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa: 32 GB
 • Ziņošanas pakalpojumi: 64 GB
 • Analīzes pakalpojumi: 16 GB2 (tabulas) vai 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 standarta versijas maksimālais relācijas datubāzes lielums:

 • 524 PB

SQL Server 2019 Standard licencēšana atbilstoši servera kodoliem

SQL Server 2019 Standard izdevumam pēc izvēles ir pieejama pamatlicencēšana, ko Microsoft ieviesa kopā ar 2016. gada servera versiju. Atšķirībā no vecākām versijām, kurās procesora kodolu skaits licencēšanai nebija svarīgs, tagad šeit tiek piemērota cita licencēšanas metrika: kodolu licencēšanai, kas balstīta uz kodoliem, kodolu skaits ir pamats licences prasības noteikšanai ar attiecīgajām 2 kodolu pakotnēm. Tādējādi divus kodolus var licencēt ar vienu kodola licenci, atšķirībā no iepriekšējiem gadījumiem, kad katram procesoram bija nepieciešama tikai viena licence.

Tādējādi serverim nepieciešamā kopējā licence izriet no tā maksimālā kodolu skaita, un katram servera fiziskajam kodolam ir nepieciešama sava licence. Principā minimālais licenču skaits vienam serverim ir 8, tāpēc Microsoft ir definējusi šādus nosacījumus:

 • 1. Katram fiziskajam procesoram ir aprēķināti vismaz 8 kodoli.
 • 2. Katram fiziskajam serverim ir aprēķināti vismaz 16 kodoli.
 • 3. Visi fiziskie un aktīvie kodoli ir licencēti saskaņā ar 1. un 2. nosacījumu.
 • 4. SQL Server 2019 Standard pamatlicences vienmēr ir pieejamas 2 iepakojumos.

Programmatūras un aparatūras prasības SQL Server 2019 Standard 2-Core darbināšanai

Lai SQL Server 2019 Standard varētu izmantot atbilstošā operētājsistēmā, ir jāizpilda šādas programmatūras un aparatūras prasības:

 • Atbalstītās operētājsistēmas: vismaz Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB - atkarībā no katrā gadījumā instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Grafika: Super VGA grafiskā karte ar minimālo izšķirtspēju 800x600 pikseļu
 • Procesora tips: x64 procesors - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon ar Intel EM64T, Intel Pentium IV ar EM64T
 • Procesora ātrums: vismaz 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai ātrāks

Biežāk uzdotie jautājumi par Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core kā Wiresoft izmantoto programmatūru

Wiresoft piedāvātā lietotā programmatūra SQL Server 2019 Standard 2-Core neatšķiras no jaunas servera licences lietojamības ziņā - arī tāpēc, ka programmatūra nenēsājas. Tipiski jautājumi par izmantotajām SQL Server licencēm ir šādi:

No kurienes nāk lietotā SQL Server 2019 Standard 2-Core licence?

Wiresoft veikalā piedāvātā lietotā SQL Server 2019 Standard 2-Core licences programmatūra nāk no uzņēmumiem, kas parasti to ir iegādājušies jaunu un tālāk pārdevuši Wiresoft. Tālākpārdošanā vai piedāvājumā Wiresoft veikalā tā ir atzīmēta kā lietota programmatūra, taču to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotajām SQL Server 2019 Standard 2-Core licencēm ir pircēja drošība?

Jā: Wiresoft lietotā programmatūra SQL Server 2019 Standard 2-Core piedāvā klientiem tādas pašas priekšrocības, kā iegādājoties salīdzināmu jaunu servera programmatūru: Pircēja drošība, izmantojot tūlītēju lejupielādi pēc pabeigta pirkuma un tūlītēju licences aktivizēšanu ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai lietotas SQL Server 2019 Standard 2-Core programmatūras iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Wiresoft var uzticēties, ka klientiem ne tikai SQL Server 2019 Standard 2-Core iegāde kā lietota programmatūra, bet arī tās faktiskā lietošana nepārkāpj nekādus likumus, jo: Šī piedāvātā programmatūra nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Tas ir svarīgi, jo spēkā esošā jurisdikcija ne tikai atļauj tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, bet arī tās izmantošanu; šie fakti jau vairākkārt apstiprināti dažādos tiesu nolēmumos.

Kādas vēl priekšrocības ir izmantotajai SQL Server 2019 Standard 2-Core programmatūrai?

Lietota programmatūra no Wiresoft ir ekonomiski izdevīga mūsu klientiem, jo tā ļauj viņiem daudz lētāk atjaunināt programmatūras krājumus, lai būtu aktuāli. Tas atspoguļojas arī ekspluatācijas izmaksās, jo lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, pateicoties pilnīgai visu pircēju pārbaudei!

Wiresoft veikalā jūs atradīsiet ne tikai SQL Server 2019 Standard 2-Core edition kā lētu lietotu programmatūru, bet arī Standard edition ar Server/CAL licencēšanu, kā arī citas SQL Server 2019 versijas, kā arī vecākas Microsoft SQL Server versijas; plašais Wiresoft lietotās programmatūras portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2019 Standard vai jebkura cita izdevuma pamatlicencēšanu, lūdzu, izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas