Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10151
 • 228-11477
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€442,90 * €490,90 * (9,78% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core -
Minimālā licencēšana Nav
CAL User CAL/ierīce CAL
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


 SQL 2019 Server Standard  Edition ir daļa no jaunākās relācijas datu pārvaldības sistēmas versijas ; tā apvieno visas svarīgās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas nepieciešamas sekmīgai uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu, CRM sistēmu vai ERP programmatūras darbībai mazos un vidējos uzņēmumos, kuriem šim nolūkam jāizmanto jaudīga RDMS, kas spēj izpildīt visas saistītās prasības - arī vietnē . Microsoft Cloud

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"

Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard Edition ir daļa no jaunākās Microsoft relācijas datu pārvaldības sistēmas versijas; tā apvieno visas svarīgās datubāzes, pārskatu sniegšanas un analīzes funkcijas, kas nepieciešamas sekmīgai uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu, CRM sistēmu vai ERP programmatūras darbībai mazos un vidējos uzņēmumos, kuriem šim nolūkam jāizmanto jaudīga RDMS, kas spēj izpildīt visas saistītās prasības - arī mākoņa vidē.

Šim nolūkam SQL Server 2019 Standard Edition nodrošina uzticamu pamata datu pārvaldības un biznesa izlūkošanas datubāzi, ar kuru visas tipiskās biznesa lietojumprogrammas var droši darbināt arī serveros ar mazāku jaudu. Turklāt tas piedāvā dažādus lietojumprogrammu izstrādes rīkus, kurus var izmantot gan lokāli, gan mākonī. Turklāt SQL Server 2019 Standard Edition ļauj efektīvi pārvaldīt datubāzes ar minimālām IT resursu prasībām.

Papildus īpaši mērogojamiem mākoņpakalpojumiem svarīgākās SQL Server 2019 Standard Edition integrētās funkcijas ir Always Encrypted funkcija, kas nodrošina drošus anklāvus, un paplašināmība, piemēram, ar Java valodas integrāciju. Microsoft atbalsta arī Hadoop dalītās datņu sistēmas (HDFS), Apache Spark un citus svarīgus analīzes rīkus; tas jo īpaši vienkāršo apjomīgu datu apjomu pārvaldību, izmantojot tagad pieejamos lielo datu klasterus, kā arī konteineru izmantošanu visos tipiskajos procesos - no izstrādes līdz ražošanai. Šajā procesā tagad ir iespējams sadalīt datu silosus tieši SQL Server 2019, tos iepriekš nepārvietojot vai nereplicējot. Datu bāzu saderības sertifikācija aizsargā pret nesaderību starp lietojumprogrammām; turklāt tā ļauj SQL Server datu bāzi atjaunināt ne tikai lokāli, bet arī perifēriski vai mākonī.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - SQL Server 2019 droši aizsargā visus biznesam svarīgos datus un nekavējoties brīdina par aizdomīgu piekļuvi vai citām darbībām, kas varētu apdraudēt to integritāti (atbilstību).

Konkrēti, šis SQL Server 2019 Standard Edition ļauj licencēt serveri ar servera licenci kopā ar papildu klientu piekļuves licencēm; šis risinājums ir īpaši pievilcīgs MVU vai vidēja lieluma organizācijām, kuru servera veiktspēja ir zemāka, jo kopumā tas ir rentablāks.

Wiresoft piedāvā SQL Server 2019 Standard Edition kā lietotu programmatūru par ievērojami zemāku cenu, salīdzinot ar jaunu programmatūru, turklāt nav gaidāmi nekādi funkcionalitātes, veiktspējas vai drošības ierobežojumi. Sīkāka informācija par visām SQL Server 2019 Standard funkcijām un Microsoft licencēšanas noteikumiem šim izdevumam ir sniegta šajā pārskatā.

Salīdzinājums ar iepriekšējo SQL Server 2019 Standard versiju - kas jauns?

SQL Server 2019 Standard versija atšķiras no iepriekšējās versijas ar to, ka tā piedāvā uzlabotas vai optimizētas funkcijas un iespējas, kā arī labāku veiktspēju un mērogojamību. Turklāt 2019. gada standarta versija ir papildināta ar virkni jaunu, inovatīvu funkciju: jo īpaši lielo datu pārvaldības jomā ar jauniem analīzes rīkiem, lai pat lieli datu apjomi, kādi mūsdienās visbiežāk ir sastopami, tiktu ātri un droši apstrādāti un novērtēti, un tie būtu vispusīgi pieejami dažādiem lietojumiem.

Lielo datu slodzi tagad var pārvietot tieši uz SQL Server - atšķirībā no pagātnes, kad to pārvaldība notika citās uz Hadoop balstītās vietējās platformās.

Izmantojot integrētos SQL savienotājus, tagad var veikt pieprasījumus ārējās datubāzēs, piemēram, Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS un Azure Data Lake, bez fiziskas attiecīgo datu pārvietošanas vai replikācijas. Turklāt SQL Server 2019 Standard ir pieejama arī inteliģenta vaicājumu apstrāde, kā arī ātrāka datubāzes atjaunošana, kas ievērojami palielina veiktspēju. Atsevišķas funkcijas ir sīkāk aprakstītas turpmākajā pārskatā.

SQL Server 2019 Standard - svarīgākās funkcijas detalizēti

Jaunie lielo datu klasteri jo īpaši paplašina iespējas daudzpusīgi analizēt apjomīgus datus, tos vispusīgi apstrādāt un sniegt. Datu grupēšanu papildina uzraudzība sistemātiskas vākšanas laikā, kā arī reģistrēšana un mērījumi, kā arī inteliģenta meklēšanas vaicājumu apstrāde.

Visaptveroša datu analīze un virtualizācija ar lielajiem datu klasteriem

Jo īpaši lielo datu klasteru integrācija SQL Server 2019 Standard piedāvā vairāk iespēju analizēt pat lielus datu apjomus un padarīt tos pieejamus dažādām lietojumprogrammām, izmantojot mākslīgā intelekta atbalstu - tas ietver šādas funkcijas:

 • Izmantojot lielo datu klasterus, ir iespējams izvietot mērogojamus SQL Server, Spark un HDFS konteineru klasterus, pamatojoties uz Kubernetes. Lai datus varētu lasīt, rakstīt vai apstrādāt vienlaicīgi ar Transact-SQL vai Spark, tie arī darbojas paralēli.
 • Izmantojot SQL Server PolyBase, ir iespējams veikt vaicājumus pēc ārējo datu avotu datu silosiem, nepārvietojot vai nekopējot attiecīgos datus.
 • Datu ezeri nodrošina mērogojamu HDFS glabāšanas fondu, ko var izmantot, lai glabātu lielos datus no dažādiem ārējiem avotiem kā lielo datu kopu analīzei un apvienošanai ar relācijas datiem.
 • Izmantojot Data Mart , ir iespējama horizontāla lielo datu klasteru mērogošana, lai datus no vairākiem avotiem varētu iekļaut arī kā kešatmiņu, izmantojot datu pūla mezglus, kas uzlabo datu analīzes veiktspēju.
 • Tagad mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās uzdevumus var palaist arī SQL Server Big Data klasteriem HDFS glabāšanas pūlos.
 • Iebūvētos mākslīgā intelekta rīkus, kā arī Spark SQL var izmantot arī ar R, Python, Scala un Java.
 • Izmantojot lietojumprogrammu izvietošanu, uz SQL Server Big Data Cluster balstītas lietojumprogrammas var izvietot kā konteinerus vai lietojumprogrammas tīmekļa pakalpojumu veidā, kas šim nolūkam piekļūst Big Data Cluster glabātajiem datiem.

SQL Server 2019 Standard ar optimizētu veiktspēju un mērogojamību

SQL Server 2019 Standard mērogojamības un veiktspējas, kā arī augstas pieejamības uzlabojumus nodrošina, cita starpā, šādas funkcijas:

 • Inteliģentā datubāze nodrošina optimizētu vaicājumu veiktspēju ar inteliģentu vaicājumu apstrādi, iepriekš nemainot iesaistītās lietojumprogrammas, tostarp tabulas mainīgo kompilēšanu ar aizkavēšanos, lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšanu un tabulas vērtību funkciju izpildi ligzdās.
 • In-memory datubāze piedāvā labāku veiktspēju kritiskām slodzēm, izmantojot in-memory OLTP1, hibrīda buferbaseinu un tā paplašinājumu, kā arī pastāvīgās atmiņas atbalstu un atmiņā optimizētus tempdb metadatus.
 • Columnstore ietver arī lielu objektu bināros grupētos kolonnu noliktavas indeksos un nodrošina lielāku mērogojamību un veiktspēju, izmantojot pastāvīgās atmiņas atbalstu, izstieptas datubāzes un līdz pat 50 instancēm, kā arī tabulu un indeksu sadalīšanu, datu saspiešanu, paralēlu apstrādi sadalītām tabulām un vairākus failu plūsmas konteinerus.
 • SQL Server Standard2019 augstu pieejamību nodrošina Server Core atbalsts, žurnālu nosūtīšana, datubāzes spoguļattēlošana un momentuzņēmums, kā arī dublējuma saspiešana, Always atteikšanās klastera gadījumi, atteikšanās serveris avārijas atjaunošanai, uzlabota datubāzes atjaunošana un šifrēts dublējums.
 • Always Encrypted aizsargā sensitīvus klienta datus no nesankcionētas piekļuves, izmantojot drošus anklāvus, un šī funkcionalitāte nodrošina arī sarežģītākas operācijas drošām datubāzes kolonnām. Tas paplašina uzticamības robežu no klienta lietojumprogrammām uz servera pusi, nepieļaujot piekļuvi SQL Server, operētājsistēmai, datubāzēm vai sistēmas administratoram, lai operācijas ar sensitīviem datiem varētu droši izpildīt arī atklātā tekstā.
 • To papildina rindu līmeņa drošība ar dinamisku datu maskēšanu, datu klasifikāciju un uzraudzību, pārredzamu datubāzes šifrēšanu un paplašināmu atslēgu pārvaldību, kā arī lietotāja definētām lomām.

SQL Server 2019 Standard edition mērogošanas ierobežojumi:

Tālāk norādītās specifikācijas attiecas uz vienu SQL Server 2019 Standard Edition gadījumu.

Maksimālais relāciju datubāzes lielums:

 • 524 PB

Maksimālā skaitļošanas jauda:

 • SQL Server datubāzes dzinējs: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli
 • Analīzes vai ziņošanas pakalpojumi: mazāk nekā 4 ligzdas vai 24 kodoli

Maksimālā atmiņa:

 • Buferfonds: 128 GB
 • Kolonnu veikala segmentu kešatmiņa: 32 GB
 • Ziņošanas pakalpojumi: 64 GB
 • Analīzes pakalpojumi: 16 GB2 (tabulas) / 32 GB (MOLAP)

SQL Server 2019 Standard ar servera/CAL licencēšanu

Šeit aprakstīto SQL Server 2019 Standard izdevumu var izmantot, izmantojot servera licences un piekļuves licences (CAL) (kas nav iekļautas komplektācijā un tāpēc jāiegādājas atsevišķi). Tāpēc procesori vai servera kodoli šajā licencēšanas sistēmā nav iekļauti. Nosacījumi īsumā:

 • Katram serverim (fiziskajam vai virtuālajam), kurā darbojas SQL Server 2019 Standard, ir nepieciešama viena servera licence.
 • Katram lietotājam vai galiekārtai, kas piekļūst licencētajam SQL Server, ir nepieciešama papildu klienta piekļuves licence (CAL) vismaz tai pašai (vai, iespējams, augstākai) versijai, kas jāiegādājas atsevišķi.
 • Arī SQL Server gadījumiem, kas darbojas konteineros, ir jābūt licencētiem; tie tiek uzskatīti par virtuālām mašīnām.

Programmatūras un aparatūras prasības SQL Server 2019 Standard Edition darbināšanai

Lai serverī varētu izmantot SQL Server 2019 Standard Edition, ir jāizpilda šādas minimālās programmatūras un aparatūras prasības:

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 6 GB - atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Darba atmiņa: vismaz 4 GB
 • Grafiskā karte: Super VGA ar minimālo izšķirtspēju 800x600 pikseļu
 • Procesors: x64 procesors - AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon ar Intel EM64T, Intel Pentium IV ar EM64T
 • Procesora ātrums: vismaz 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai ātrāks

Biežāk uzdotie jautājumi par Wiresoft izmantoto programmatūru Microsoft SQL Server 2019 Standard

SQL Server 2019 Standard licence, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, lietojamības ziņā neatšķiras no pilnīgi jaunas servera licences - daļēji tāpēc, ka programmatūra nevar nolietoties. Zemāk atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par lietotajām SQL Server licencēm.

No kurienes nāk izmantotās SQL Server 2019 Standard licences?

SQL Server 2019 Standard programmatūra, kas Wiresoft veikalā tiek piedāvāta kā lietota programmatūra, nāk no uzņēmuma, kas vispirms iegādājās licenci un vēlāk to tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft. Tāpēc tālākpārdošana un turpmākā piedāvāšana Wiresoft veikalā tiek atzīmēta kā lietota programmatūra, bet pircējs to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotajām SQL Server 2019 Standard licencēm ir arī pircēja drošība?

Jā: Iegādājoties Wiresoft lietotu programmatūru SQL Server 2019 Standard, klientiem ir tādas pašas priekšrocības kā ar atbilstošu jaunu servera programmatūru: ar pircēja drošību, izmantojot tūlītēju lejupielādi pēc pabeigta pirkuma un tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras SQL Server 2019 Standard iegāde un lietošana ir juridiski neaizskarama?

Jā: Wiresoft var būt pārliecināts, ka jūs kā klients, iegādājoties lietotu SQL Server 2019 Standard programmatūru un to faktiski lietojot, nepārkāpjat nekādus likumus, jo šī programmatūra nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Tādējādi tās iegāde un lietošana ir balstīta uz spēkā esošu jurisdikciju, kas atļauj tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru un arī tās lietošanu - šie fakti ir vairākkārt skaidri apstiprināti dažādos tiesu nolēmumos.

Vai izmantotajai programmatūrai, piemēram, SQL Server 2019 Standard, ir citas priekšrocības?

Lietotai programmatūrai no Wiresoft ir arī ekonomiska priekšrocība klientiem, jo tā ļauj atjaunināt programmatūras krājumus daudz lētāk nekā ar jaunu programmatūru, ja viņi vēlas būt aktuāli, kas samazina ekspluatācijas izmaksas. Turklāt lietotā programmatūra no Wiresoft piedāvā arī audita drošību, jo tiek pilnībā pārbaudīti visi pircēji!

Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz Wiresoft plašais lietotās programmatūras klāsts

Wiresoft veikalā jūs atradīsiet ne tikai SQL Server 2019 Standard Edition kā lētu lietotu programmatūru, bet šeit varat iegādāties arī klienta piekļuves licences, kas nepieciešamas servera/CAL licencēšanai, protams, kā lietotu programmatūru, kā arī citas Microsoft SQL Server 2019 un vecākas versijas; mūsu plašais lietotas programmatūras portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2019 Standard vai jebkura cita izdevuma licencēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas