Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€7 321,90 * €8 133,90 * (9,98% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Minimālā licencēšana 4 Core Pro Server
CAL Nav nepieciešams
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Izdevums SQL Server 2019 Enterprise 2-Core  pašlaik ir vispilnīgākā un jaunākā pārbaudītās relācijas datu platformas versija no Microsoft; tā nodrošina visas aktuālās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas tiek regulāri izmantotas mūsdienīgā uzņēmumā, kuram nepieciešama jaudīga relācijas datubāzes Management sistēma (RDMS), īpaši preču pārvaldības sistēmās, ERP programmatūrā un CRM sistēmās.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition ir šobrīd vispilnīgākā un jaunākā Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versija; tā nodrošina visas jaunākās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas regulāri tiek izmantotas mūsdienīgā uzņēmumā, kuram nepieciešama jaudīga relācijas datubāzu pārvaldības sistēma (RDMS), jo īpaši uzņēmuma resursu plānošanas sistēmās, ERP programmatūrā un CRM sistēmās.

Papildus augstas pieejamības risinājumam AlwaysOn, Big Data Cluster, kā arī Service Broker SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition piedāvā ne tikai visaptverošu datu drošību un aizsardzību, bet arī to integritāti, vienlaikus nodrošinot visaptverošas saziņas saskarnes un maksimālu mērogojamību.

SQL Server 2019 Enterprise Edition ir iespējama tikai pamatlicencēšana, jo tā ir īpaši paredzēta vidēja lieluma uzņēmumiem un īpaši lieliem uzņēmumiem vai organizācijām ar attiecīgi lielāku serveru jaudu.

Wiresoft vietnē jūs varat atrast SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition par daudz zemāku cenu, kā pilnībā funkcionālu lietotu programmatūru - ar visām priekšrocībām veiktspējas un drošības ziņā. Sīkāka informācija par SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funkcijām, kā arī licencēšanas nosacījumiem, kas attiecas arī uz izmantoto Microsoft programmatūru, ir atrodama turpmāk.

Kas jauns SQL Server 2019 Enterprise 2-Core?

SQL Server 2019 versijā ir ne tikai uzlabotas iepriekšējā versijā ietvertās funkcijas un iespējas, bet tā ir papildināta ar daudzām inovatīvām funkcijām - šeit īpaši izceļas Enterprise 2-Core Edition, kas nodrošina maksimālu veiktspēju un mērogojamību. Papildus svarīgām atbilstības un drošības jomām tas galvenokārt attiecas uz uzņēmējdarbībai svarīgu procesu nepārtrauktu izpildi, kā arī daudzām jaunām analīzes funkcijām, lai apstrādātu un izvērtētu pat lielus datu apjomus, kā tas bieži notiek tieši lielo datu pārvaldības jomā, lai tie būtu pieejami daudziem lietojumiem.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core vers ijā tie ietver augstu uzticamību un pieejamību, izpildot vaicājumus rekordīsā laikā, un datu aizsardzību, izmantojot paplašinātas drošības funkcijas. Šeit, cita starpā, pārvaldīta pašapkalpošanās datu izpēte kopā ar attiecīgo datu interaktīvu vizualizāciju palīdz palielināt datu meklēšanas un apstrādes efektivitāti, ko papildina dažādi inteliģenti mākoņrisinājumi.

Izmantojot SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core, papildus strukturētu datu kopu apstrādei ir iespējams apstrādāt arī nestrukturētas datu kopas; to pirmo reizi atvieglo Java integrācija, kā arī saskarņu izmantošana ar saderīgām datu bāzēm, piemēram, Oracle.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core inovatīvās funkcijas sīkāk

Starp īpaši ievērības cienīgām SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funkcijām visaptverošai datu apstrādei ir ne tikai datu klasterizācija, bet arī sistemātiska reģistrēšanas uzraudzība reģistrēšanas un mērījumu laikā, kā arī inteliģenta meklēšanas vaicājumu apstrāde.

Īpaši jāmin inteliģentā pieprasījumu apstrāde (Intelligent Query Processing - IQP), kas efektīvi paātrina pieprasījumu apstrādi, īpaši, ja datu apjoms ir lielāks. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core ātrums ir palielināts arī daudzās citās datubāzes operācijās un ir pievienotas papildu funkcijas. Galvenie jauninājumi Microsoft SLQ Server 2019 versijā ir šādi:

Datu virtualizācija ar Big Data Cluster

Jaunā SQL Server 2019 Enterprise lielā datu klastera funkcija izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai praktiski reāllaikā analizētu lielas datu kopas, kā tas bieži notiek lielos uzņēmumos. Big Data Cluster nodrošina arī visus nepieciešamos rīkus mašīnmācīšanās modeļu apmācībai. Big Data Cluster (BDC) ir Linux bāzēts konteineru tīkls, kas sastāv no SQL Server un Apache Spark un ir pieejams Kubernetes vai Azure Kubernetes pakalpojumos. Šeit ir izvietotas arī Python un R lietojumprogrammas

Jau no SQL Server 2016 pirmsizlaides zināmā funkcija PolyBase, kas ļauj apstrādāt Transact-SQL pieprasījumus no ārējiem datu avotiem, ir paplašināta, lai piekļūtu Oracle, MongoD un Terradata.

AlwaysOn SQL Server 2019 Enterprise

AlwaysOn, augstas pieejamības risinājums, kas tika ieviests SQL Server 2019 Enterprise Edition iepriekšējās versijās, ir balstīts uz Windows klastera pakalpojumu ar līdz pat pieciem mezgliem

līdz pat pieciem mezgliem, tādējādi nodrošinot uzlabotu augsto pieejamību bez koplietošanas krātuves, kā tas ir failover klastera gadījumā. AlwaysOn piedāvā iespēju uzglabāt vairākas sekundārās datubāzes, kas var darboties dublēti vairākos datu centros.

Pakalpojumu starpnieks izstrādātājiem

Pakalpojumu starpnieks ir uz SQL Server balstīta sistēma, kas paredzēta ļoti mērogojamu lietojumprogrammu ar asinhrono saziņu izstrādei. Service Broker ir mērogojams un izstrādāts kā ietvars, tāpēc to var izmantot, piemēram, lai sūtītu ziņojumus datubāzē vai no vienas datubāzes uz citu. Uz Service Broker bāzes izstrādātās lietojumprogrammas vēlāk var arī mērogot pa dažādiem gadījumiem.

Java pieejamība SQL Server 2019 Enterprise 2-Core vidē

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition versijā pirmo reizi datubāzes pārvaldības sistēmā var izmantot arī Java kodu, integrējot Java Runtime. Tas nozīmē, ka kompilētu Java kodu tagad var izpildīt tieši SQL serverī, pirms tam to nepārvietojot. Pamatojoties uz SQL Server valodas paplašinājumiem, ir iespējams integrēt arī citas programmēšanas valodas.

Secure Enclaves drošai datu šifrēšanai

Izmantojot Secure Enclaves, SQL Server 2019 Enterprise 2-Core paplašina iespējas, ko jau nodrošina Always Encrypted, lai šifrētu datus no klienta uz DBVS. Šādi šifrētus datus pēc tam nevar apskatīt pat datubāzes administratori ar paplašinātām tiesībām.

SQL Server 2019 Enterprise Edition veiktspējas uzlabojumi

Microsoft SQL Server 2019 ietver arī daudzus veiktspējas uzlabojumus Enterprise Edition versijā, tostarp:

 • Inteliģentā vaicājumu apstrāde optimizē vaicājumu apstrādi, jo īpaši lielu datu kopu apstrādi
 • Intelligent Performance palielina datubāzes operāciju izpildes ātrumu
 • Datubāzes momentuzņēmums izveido datubāzes momentuzņēmumu, ko var izmantot, lai dokumentētu tās stāvokli kā daļu no novērtējuma vai ziņojuma
 • Pēdējā vaicājuma plāna statistika sniedz aktuālu pārskatu par pēdējo vaicājumu izpildes plāniem
 • Ir uzlabota vieglā vaicājumu profilēšanas infrastruktūra, un tagad tā ir iespējota pēc noklusējuma SQL Server Management Studio
 • Paātrināta datubāzes atjaunošana paātrina datubāzes atjaunošanu pēc restarta vai transakcijas atsaukšanas

Vairāk SQL Server 2019 Enterprise 2-Core tehniskā informācija

Attiecībā uz konkrētu funkciju mērogojamību un veiktspēju, kā arī augstu pieejamību SQL Server 2019 Enterprise 2-Core izdevumam cita starpā piemēro šādas specifikācijas:

SQL Server 2019 Enterprise edition vispārīgās funkcijas:

 • Maksimālais datubāzes lielums: 524 PB
 • Lielo datu klasteris , kas izveidots, izmantojot Apache Spark un HDFS
 • Datu virtualizācija ar PolyBase (ieskaitot Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Vienota mākslīgā intelekta platforma operatīvo modeļu apmācībai ar SQL Server ML Service
 • Mašīnmācīšanās integrācija, izmantojot savienojamību ar atvērtā pirmkoda Python un -R, ar pilnu R un Python analītikas paralēlismu un spēju darboties uz GPU
 • Adaptīvā vaicājumu apstrāde

SQL Server 2019 Enterprise mērogojamība

Attiecībā uz turpmāk minētajām funkcijām un specifikācijām SQL Server 2019 Enterprise 2-core izdevumā katrā gadījumā ir pieejams operētājsistēmas maksimums uz vienu gadījumu vai atmiņu:

 • SQL Server datubāzes dzinēja skaitļošanas jauda, ko izmanto viens gadījums
 • Analysis Services vai Reporting Services skaitļošanas jauda, ko izmanto viens gadījums
 • Atmiņa katram SQL Server datu bāzes dzinēja gadījumam buferbaseinam
 • Kolonnu krātuves segmentu kešatmiņa katram SQL Server datubāzes dzinēja gadījumam
 • Atmiņas optimizēts datu lielums katrai datubāzei SQL Server Database Engine
 • Atmiņa katram Analysis Services gadījumam
 • Atmiņa katram Reporting Services gadījumam
 • Maksimālais relāciju datubāzes lielums: 524PB

Relācijas datu bāzu pārvaldības sistēmas mērogojamība un veiktspēja

Cita starpā par:

 • Grupēti vai negrupēti kolonnu noliktavas indeksi
 • In-memory datubāze: ar in-memory OLTP, atmiņā optimizētiem tempdb metadatiem un pastāvīgās atmiņas atbalstu
 • Stretch datubāze
 • Tabulu un indeksu sadalīšana
 • Inteliģentā datubāze: tostarp automātiskā optimizācija, sērijveida veikala sērijveida režīms, atgriezeniskā saite par atmiņas piešķiršanu rindu un sērijveida režīmā, aizkavēta tabulas mainīgo kompilēšana un lietotāja definēto skalāro funkciju ievilkšana

Relāciju datubāzu pārvaldības sistēmas (RDBMS) augsta pieejamība:

Cita starpā:

 • Servera kodola atbalsts
 • Datubāzes dublēšana
 • Rezerves kopiju saspiešana un datubāzes momentuzņēmumi
 • Always On failover cluster instances, kā arī Always On availability groups,
 • Pamata pieejamības grupas
 • Tiešsaistes lapa un failu atgūšana tiešsaistē
 • Optimizēta datubāzu atjaunošana, kā arī atjaunojama tiešsaistes indeksu atjaunošana
 • Glabāšanas vietas pievienošana sistēmas darbības laikā
 • Pārslēgšanās serveris avārijas atjaunošanai, augsta pieejamība un avārijas atjaunošana Azure vidē

SQL Server 2019 Enterprise licencēšana pēc kodoliem

Pamatlicencēšana, ko Microsoft ieviesa ar 2016. gada servera versiju, attiecas arī tikai uz SQL Server 2019 Enterprise edition. Tāpēc citādi pieejamā licencēšana katram serverim/CAL parasti šeit nav pieejama. Salīdzinājumā ar vecākajām versijām, kurās nebija svarīgi, cik kodolu ir procesorā, kodolu licencēšanai tiek piemērota cita licencēšanas metrika: tagad kodolu skaits ir noteicošais, lai noteiktu licences prasību. Licencēšanas modelis, kas attiecas uz katru kodolu, attiecas arī uz hibrīdlietojumu un mākoņa izvietošanu nodrošināšanai. Saskaņā ar mākoņdatošanai atbilstošu licencēšanu viena kodola licence attiecas uz katru no diviem kodoliem (atšķirībā no iepriekšējās, kad katram procesoram bija nepieciešama viena licence).

Kopējā nepieciešamā licence ir maksimālais kodolu skaits uz vienu procesoru. Visiem servera fiziskajiem kodoliem ir nepieciešama sava kodola licence. Minimālais licenču skaits vienam serverim ir astoņas licences, turklāt Microsoft ir norādījusi šādus nosacījumus:

 • Katram procesoram ir nepieciešamas vismaz 8 kodola licences
 • Katram serverim ir nepieciešamas vismaz 16 kodola licences

SQL Server 2019 Enterprise pamatlicences vienmēr ir pieejamas 2 iepakojumos.

Aparatūras prasības

Lai vidē izmantotu SQL Server 2019 Enterprise, ir jāizpilda šādas aparatūras un programmatūras prasības:

 • Atbalstītās operētājsistēmas: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Cietais disks: vismaz 6 GB brīvas vietas cietajā diskā - atkarībā no instalētajām SQL Server sastāvdaļām
 • Grafika: Super VGA grafiskā karte ar minimālo izšķirtspēju 800x600 pikseļi
 • Minimālā atmiņa: 4 GB
 • Procesora tips x64 procesors: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon ar Intel EM64T atbalstu, Intel Pentium IV ar EM64T atbalstu
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz - ieteicams: 2,0 GHz vai ātrāks

Visa informācija par Wiresoft izmantoto programmatūru Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

Lietota SQL Server 2019 Enterprise programmatūra lietojamības ziņā neatšķiras no jaunas servera licences, kā arī programmatūra var nolietoties. To raksturo šādas iezīmes:

Izmantotās SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licences izcelsme

Lietota SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licences programmatūra, kas pieejama no Wiresoft, nāk no uzņēmuma, kas to vispirms iegādājās un vēlāk pārdeva Wiresoft. Pārpārdodot to tālāk, tā tiek marķēta kā lietota programmatūra, taču to var izmantot kā jaunu licenci.

Pircēja drošība lietotām SQL Server 2019 Enterprise 2-Core licencēm

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kā Wiresoft lietota programmatūra piedāvā klientiem tādas pašas priekšrocības kā jaunas servera programmatūras iegāde: ar pircēja drošību, pateicoties tūlītējai lejupielādei pēc pabeigtas iegādes un tūlītējai licences aktivizēšanai ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai lietotās programmatūras iegāde un lietošana SQL Server 2019 Enterprise 2-Core ir likumīga?

Kā Wiresoft klients varat būt pārliecināts, ka ne tikai SQL Server 2019 Enterprise 2-Core iegāde, bet arī faktiskā lietošana kā lietotās programmatūras lietotājam nepārkāpj nekādus likumus: Wiresoft veikalā piedāvātā programmatūra ir iegūta no bijušajiem uzņēmuma licenču krājumiem. Spēkā esošā jurisdikcija ne tikai atļauj tirdzniecību ar Microsoft izmantoto programmatūru, bet arī tās faktisko lietošanu; šie fakti ir atkārtoti apstiprināti vairākos tiesas nolēmumos.

Jūsu Wiresoft priekšrocības ar izmantoto SQL Server 2019 Enterprise 2-Core programmatūru

Lietota programmatūra no Wiresoft sniedz priekšrocības, jo varat atjaunināt programmatūras krājumus par izdevīgu cenu un tādējādi vienmēr būt atjaunināts, turklāt par daudz zemāku cenu nekā iegādājoties jaunu aparatūru. Wiresoft lietotā programmatūra ir aprīkota ar pilnīgu visu pircēju verifikāciju, un tādējādi tā nodrošina revīzijas drošību!

Wiresoft veikalā par saprātīgu cenu var atrast ne tikai SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition, bet arī citus SQL Server 2019 izdevumus, tostarp klienta piekļuves licences CAL licencēšanas iespējai, kā arī vecākas Microsoft SQL Server versijas; Wiresoft lietotās programmatūras piedāvājumā ir arī citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2019 Enterprise vai jebkura cita izdevuma pamatlicencēšanu, lūdzu, izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas