Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-core SQL Server 2017 Enterprise Edition nodrošina lielākām organizācijām jaudīgu jaunāku Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versiju, kas apvieno visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un...
€6 711,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Enterprise SQL Server 2022 Enterprise ir vispilnīgākā jaunā versija uzticamajai relāciju datu platformai no Microsoft, kas uzņēmumiem un organizācijām nodrošina visas datu bāzes un analīzes un pārskatu...
€9 485,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2022 Standard 2 Core SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datubāzes un analīzes un pārskatu veidošanas...
€2 475,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2022 STANDARD
Microsoft SQL Server 2022 Standard SQL Server 2022 Standard no Microsoft ir jaunākā šīs uzticamās relāciju datu platformas versija, kas nodrošina lietotājiem visas nepieciešamās datu bāzes un analīzes un pārskatu veidošanas funkcijas,...
€620,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition ir daļa no jaunākās Microsoft relācijas datu pārvaldības sistēmas versijas; tā apvieno visas svarīgās datubāzes, pārskatu sniegšanas un analīzes funkcijas, kas...
€442,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core edition ir šobrīd visjaunākā Microsoft uzticamās relācijas datu platformas versija, ko izmanto visā pasaulē, jo tā nodrošina visas pašlaik svarīgās datubāzes,...
€1 842,90 *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Edition ir šobrīd vispilnīgākā un jaunākā Microsoft pārbaudītās relācijas datu platformas versija; tā nodrošina visas jaunākās datubāzes, pārskatu un analīzes...
€7 321,90 *
2 no 2

Microsoft SQL Server: Mūsdienu datu pārvaldības centrālais pīlārs

Pārskats par Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server ir visaptveroša, integrēta datu pārvaldības sistēma, kas ļauj organizācijām efektīvi uzglabāt, iegūt un analizēt datus. Tā ir relāciju datubāzu pārvaldības sistēma (RDBMS), kas nodrošina platformu datubāzu lietojumprogrammu pārvaldībai dažādos organizācijas lieluma līmeņos.

SQL Server nozīme

SQL Server ir pazīstams ar savu veiktspēju, mērogojamību un drošības funkcijām. Tas atbalsta transakciju apstrādi, biznesa izlūkošanas (BI) un analītiskās lietojumprogrammas mākoņdatoros un lokālajās vidēs.

Microsoft SQL Server galvenās funkcijas

Veiktspēja un mērogojamība

SQL Server ir pazīstams ar savu augsto veiktspēju un atbalsta gan mazas, gan lielas uzņēmumu sistēmas. Tas piedāvā progresīvas funkcijas, piemēram, in-memory tehnoloģiju un kolonnu noliktavu indeksus, kas ļauj apstrādāt lielus datu apjomus un ātri atbildēt uz pieprasījumiem.

Uzlabota vaicājumu apstrāde

Pateicoties uzlabotai vaicājumu apstrādei, SQL Server var veikt sarežģītas datu operācijas ar optimizāciju, lai nodrošinātu vislabāko izpildes veiktspēju.

Drošība un atbilstība

Microsoft pievērš lielu uzmanību drošībai, un SQL Server to atspoguļo ar dažādām drošības funkcijām, piemēram, šifrēšanu, rindu līmeņa drošību un stabilām autentifikācijas iespējām.

Datu aizsardzības funkcijas

SQL Server nodrošina drošības mehānismus, kas aizsargā sensitīvus datus gan miera režīmā, gan pārneses laikā, izmantojot pārredzamu datu šifrēšanu un vienmēr šifrētus datus (Always Encrypted).

Biznesa izlūkošanas integrācija

SQL Server nodrošina padziļinātu BI integrāciju, kas ļauj pieņemt uz datiem balstītus lēmumus tajā pašā pārvaldības vidē.

SQL Server Reporting Services (SSRS)

SSRS ir neatņemama SQL Server daļa, kas atbalsta pārskatu sniegšanu un analīzi, lai palīdzētu organizācijām gūt ieskatu savos datos.

SQL Server lietošana

Elastība, izmantojot dažādas versijas

SQL Server ir pieejams dažādās redakcijās, sākot no Express nelielām lietojumprogrammām un beidzot ar Enterprise plašām, stratēģiskām uzņēmumu lietojumprogrammām.

Mākoņa integrācija

Pateicoties iespējai izmantot SQL Server mākonī kopā ar Azure SQL, Microsoft piedāvā netraucētu integrāciju, kas nodrošina elastību un mērogojamību dažāda lieluma organizācijām.

Microsoft SQL Server joprojām ir stūrakmens datu pārvaldības un analītikas pasaulē, jo pastāvīgi veicina inovācijas, vienlaikus saglabājot pazīstamu un uzticamu vidi. Šīs kategorijas teksts ir izstrādāts, lai palīdzētu jums labāk izprast SQL Server nozīmi un to, kā tas var palīdzēt jūsu organizācijai pārvaldīt datus.

Kategorijas