Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€32,90 * €35,90 * (8,36% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Salīdzinot ar vienkāršākām šīs operētājsistēmas versijām, Windows 10 Professional piedāvā ievērojamu plusu biznesa funkcijās, kas galvenokārt paredzētas profesionāliem lietotājiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Windows 10 Pro piedāvā tādas funkcijas kā grupu politikas pārvaldība, domēna piekļuve, BitLocker, uzņēmuma režīms Internet Explorer EMIE, attālinātās darbvirsmas lietojumprogramma un Hyper-V klients. Windows 10 Pro to visu un vēl vairāk piedāvā mūsdienīgā, lietotājam draudzīgā saskarnē ar tipisku flīžu izskatu, ko var pielāgot, izmantojot papildu funkcijas. Aiz tā slēpjas tehnoloģija, ko var izmantot arī vecākās gala ierīcēs, kas ir ekonomiska priekšrocība tieši uzņēmumiem. Windows 10 izmanto "Microsoft Hello" - biometrisko lietotāja autentifikāciju - drošai pieteikšanai un piedāvā daudzas citas funkcijas, kas uzlabo datu aizsardzību.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro - jaudīgā pārbaudītās Microsoft operētājsistēmas versija

salīdzinot ar vienkāršākām šīs operētājsistēmas versijām,Windows 10 Professional piedāvā ievērojamas priekšrocības biznesa funkciju jomā, kas galvenokārt paredzētas profesionāliem lietotājiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Windows 10 Pro cita starpā piedāvā tādas funkcijas kā grupu politikas pārvaldība, pievienošanās domēnam, BitLocker, uzņēmuma režīms Internet Explorer EMIE, kā arī attālās darbvirsmas lietojumprogramma un Hyper-V klients.

To visu un vēl vairāk Windows 10 Pro piedāvā mūsdienīgā, lietotājam draudzīgā saskarnē ar tipisku flīžu izskatu, ko var pielāgot, izmantojot papildu funkcijas. Aiz šīs tehnoloģijas slēpjas tehnoloģija, ko var izmantot arī vecākās gala ierīcēs, kas ir ekonomiska priekšrocība, jo īpaši uzņēmumiem.

Windows 10 drošai pierakstīšanai izmanto biometrisko lietotāja autentifikāciju "Microsoft Hello", kā arī piedāvā daudzas citas funkcijas, kas uzlabo datu aizsardzību.

Liela priekšrocība, iegādājoties Windows 10 Pro Edition, ir tā, ka šī operētājsistēma atbalsta arī vecāku aparatūru, kas daudziem lietotājiem noteikti ir izšķiroša iegādes iezīme. Wiresoft Onlineshop varat iegādāties Windows 10 Pro, kā arī citas Windows versijas un daudzas citas Microsoft programmas. Turpmāk sniegts pārskats par svarīgākajām jaunajām Windows 10 Pro funkcijām.

Kā iegūt Windows 10 Professional licences atslēgu un lejupielādes saiti?

Šis produkts ir lejupielādes versija. 24 stundu laikā pēc maksājuma saņemšanas jūs e-pastā saņemsiet licences atslēgu un lejupielādes saiti. Produktu var lejupielādēt, instalēt un aktivizēt tiešsaistē uzreiz.

Pārskats par Windows 10 Pro īpašajām funkcijām

Salīdzinot ar vienkāršākām versijām, piemēram, Windows Home, Windows 10 Pro piedāvā virkni papildu funkciju un rīku, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, jo tie ietekmē gan galiekārtu, gan datu drošību. Administratori to var izmantot, lai pārvaldītu grupu politikas un lietotāju kontus, kā arī lai konfigurētu atsevišķas ierīces lietošanai un aizsargātu tās pret ļaunprogrammatūras uzbrukumiem.

Vēl viena Windows 10 Pro sastāvdaļa ir attālā darbvirsma, kas ļauj datorus attālināti vadīt tīklā. Portāla Windows 10 Pro lietotāji var arī savienot savu galīgo ierīci ar Microsoft Azure Active Directory un tādējādi izmantot Microsoft Business Store. Šeit uzņēmumi var iegādāties un izvietot daudzas lietojumprogrammas visiem darba lietotājiem. Sīkāka informācija par Windows Professional atrodama zemāk.

Grupu politiku pārvaldība, izmantojot redaktoru

Lai iestatītu un pārvaldītu vietējās grupu politikas, var izmantot Windows 10 Pro versijā iekļauto redaktoru gpedit.msc. Jaunajā versijā to var izmantot, lai kontrolētu un ieviestu atjauninājumu instalēšanu saskaņā ar noteiktiem noteikumiem. Citas redaktora funkcijas ietver tā sauktā atbilstības termiņa iestatīšanu - laiku, kad vēlākais jāuzstāda konkrēts atjauninājums, var nošķirt funkciju atjauninājumus, kvalitātes atjauninājumus un atjauninājumus, kas nav operētājsistēmas atjauninājumi. Turklāt redaktors tiek izmantots arī, lai centralizēti konfigurētu un aktivizētu glabāšanas optimizāciju (Storage Sense), kas tiek izmantota, piemēram, lai automātiski dzēstu nevajadzīgus failus.

Attālās piekļuves funkcija, izmantojot attālās darbvirsmas lietotni

Izmantojot attālās darbvirsmas lietojumprogrammu, lietotāji var pieslēgties savam datoram no cita datora, planšetdatora vai viedtālruņa, atrodoties attālināti, un lietot to tā, it kā viņi atrastos pie tā. Vietējā datora darbvirsmas saskarne tiek rādīta, izmantojot RDS vārteju.

Pievienoties domēnam

Īpaši bieži uzņēmuma personālie datori pieder noteiktam Active Directory domēnam, lai vienkāršotu atsevišķu ierīču, kā arī lietotāju kontu pārvaldību. Izmantojot Windows 10 Pro, tas ir iespējams, izmantojot funkciju Domain Join, bet attiecīgajām galiekārtām ir pieejams arī skārienjūtīgai lietošanai optimizēts variants.

Uzņēmuma režīma pārlūks Internet Explorer (EMIE)

Uzņēmuma režīms jeb Enterprise Mode, kas pieejams vietnēWindows 10 Professional, samazina savietojamības problēmas ar galvenokārt vecākām tīmekļa lietojumprogrammām. Uzlabota lietotņu un vietņu savietojamība ļauj tās darbināt nemainītas, turklāt uz rīku balstītā vietņu sarakstu pārvaldība - uzņēmuma režīma vietņu sarakstu pārvaldnieks - piedāvā dažādas iespējas atsevišķiem domēniem, tostarp atveidošanu.

Droša cietā diska šifrēšana ar BitLocker

Mobilās ierīces, piemēram, planšetdatorus un klēpjdatorus, var viegli nozagt vai pazaudēt. Vēl sāpīgāks par aparatūras zaudējumu parasti ir lokāli glabātu sensitīvu vai personisku datu zaudējums. Lai šie dati nenonāktu nepareizās rokās un netiktu ļaunprātīgi izmantoti, tos var droši šifrēt, izmantojot lietojumprogrammu BitLocker, kas ir integrēta vietnē Windows 10 Pro.

BitLocker, protams, var aktivizēt arī vietējā datorā, lai aizsargātu datus no nesankcionētas piekļuves. Personālajiem datoriem ar Windows 10 Pro jābūt aprīkotiem ar TPM mikroshēmu pamatplatē, pretējā gadījumā BitLocker aktivizēšana ir jāaktivizē atsevišķi.

Ar rīku "BitLocker To Go" var šifrēt arī USB atmiņas un ārējos cietos diskus.

Windows Defender System Guard

Portālā Windows 10 Professional integrētā aizsargprogramma Defender System Guard (WDSG) ir papildu aizsardzības slānis, kas aizsargā operētājsistēmu no uzbrukumiem tās palaišanas laikā, kad citas pretvīrusu programmas vēl nav aktivizētas. Windows Defender aizsargā arī pret bootkitiem un rootkitiem, kā arī pret uzbrukumiem, kurus parastie vīrusu skeneri vēl nav atklājuši.

Kioska režīms

Kioska režīms - saukts arī par piešķirto piekļuvi 8.1 - regulē, ka Windows 10 datorā, ko izmanto vairāki lietotāji, viņi var izmantot tikai noteiktas funkcijas un programmas, katrai pilnvarotajai personai izveidojot kioska lietotāja kontu - saukts arī par "piešķirto piekļuvi". Jau pieteikšanās brīdī tiek aktivizēta administratora iepriekš iestatītā lietotne. Atkarībā no iestatījumiem pieteiktais lietotājs var izmantot, piemēram, tikai internetu vai mūzikas programmu.

Uzņēmuma datu aizsardzība

Uzņēmuma datu aizsardzība (EDP) ir arī Windows 10 Pro funkcija, ko var izmantot kopā ar mobilo ierīču pārvaldības (MDM) risinājumu, piemēram, Microsoft Intune vai System Center Configuration Manager. EDP priekšrocība ir tā, ka privāti dati klēpjdatorā tiek nodalīti no uzņēmuma datiem, un tie paliek droši, izmantojot Active Directory tiesību pārvaldību, pat tad, ja tie tiek pārvietoti uz citu glabāšanas vietu vai nosūtīti pa e-pastu. Izmantojot EDP, administratori var arī aizliegt tajā instalēt par nedrošām atzītas lietotnes, kā arī novērst noteiktas lietotāja veiktas darbības.

Intelligent Security Graph (ISG)

Šī inteliģentā profilaktiskā aizsardzība aizsargā Windows 10 Pro arī pret pašreizējiem ļaunprātīgas programmatūras draudiem. Intelligent Security Graph (ISG) analizē esošos drošības pasākumus uzņēmuma tīklā un, ja tiek atklāti trūkumi, iesaka atbilstošus uzlabojumus vai risinājumus.

Hyper-V klients

Izmantojot Windows 10 Professional iekļauto Hyper-V tehnoloģiju, vairākas operētājsistēmas var darboties savā virtuālajā mašīnā (VM). Šeit izmantotā 1. tipa hipervizora priekšrocība cita starpā ir tāda, ka viena vai vairāku serveru virtualizācija ļauj labāk izmantot pieejamo glabāšanas vietu. Hyper-V sadarbībai ar Windows ir pozitīva ietekme uz dinamisko atmiņas pārvaldību, tāpēc vairāki virtuālie datori var darboties paralēli bez jebkādām problēmām. Pašreizējos sistēmas stāvokļus var saglabāt kā hibernācijas stāvokli, un Hyper-V klients atbalsta arī pilnu sistēmas attēlu, lai nepieciešamības gadījumā bez lieliem laika zudumiem būtu iespējams atgriezties agrākajā sistēmas stāvoklī.

Piekļuve Windows Biznesa veikalam

Izmantojot Windows 10 Pro, uzņēmumiem ir arī piekļuve Windows Business Store un tie var integrēt Azure Active Directory savā tīklā. Izmantojot direktoriju pakalpojumu, tie var iegādāties un centralizēti izvietot programmatūras produktus visiem tīkla galapunktiem.

Citas svarīgas Windows 10 izdevuma vispārīgās funkcijas un iezīmes

Turpmāk minētās operētājsistēmas Windows 10 funkcijas ir esošo funkciju uzlabojumi, kā arī jauni papildinājumi, kas lietotājiem nodrošina vēl labāku un drošāku lietošanas pieredzi:

Cortana

Jau pazīstamā balss asistente Cortana ir iespējota pēc noklusējuma vietnēWindows 10, un tai var piekļūt jebkurā laikā, izmantojot meklēšanas joslu vai pat piezvanot. Tomēr to var atspējot arī mobilajās ierīcēs, lai aizsargātu konfidencialitāti vai taupītu akumulatora enerģiju.

Windows Sveiki

Atvadieties no parolēm, jo Windows Hello ir droša alternatīva, lai pieteiktos un autentificētos datorā vai citā gala ierīcē: Lielākā daļa jaunāko galiekārtu, kurās ir pirkstu nospiedumu lasītājs, atbalsta Windows Hello, bet programma piedāvā arī sejas atpazīšanu, izmantojot bloķēšanas ekrānu, lai pieteiktos lokāli vai pieteiktos kontā tīmeklī.

Snap Assist

Snap Assist piedāvā praktisku logu pārvaldību vietnēWindows 10, kas nodrošina lielāku skaidrību ekrānā, vienlaikus ideāli izmantojot pieejamo displeja laukumu. Izmantojot Snap Assist, vienlaicīgi var izmantot divus - un ar jauno Corner Snap funkciju pat līdz pat četriem logiem, bez nepieciešamības pārslēgties starp tiem, piemēram, rakstīšanas laikā paralēli lietojot internetu, kā tas bija iepriekš.

Snap palīgs arī parāda, kuras citas programmas pašlaik ir aktīvas, un tagad atbalsta vairākus ekrānus.

Continuum

Kā liecina funkcijas nosaukums, Continuum ļauj turpināt darbu viedtālrunī vai planšetdatorā tāpat kā vietējā Windows datorā neatkarīgi no atrašanās vietas. Visas funkcijas var izmantot, izmantojot virtuālo tastatūru, un, piemēram, var izmantot internetu, sūtīt e-pasta vēstules vai izmantot Microsoft Office programmu. Parastās viedtālruņa vai planšetdatora funkcijas un pakalpojumi joprojām ir pieejami kā parasti. Continuum ļauj darba laikā pārslēgties no darbvirsmas uz planšetdatora režīmu un atpakaļ, katru reizi no jauna nesākot strādāt ar Windows. Darbvirsmas displejs tiek automātiski pielāgots citam formātam.

Windows Informācijas aizsardzība

Windows Informācijas aizsardzība (WIP) vietnē Windows 10 ir pašreizējais iepriekšējās Uzņēmumu datu aizsardzības (Enterprise Data Protection - EDP) nosaukums - tehnoloģija aizsardzībai pret datu noplūdi, kas tajā pašā laikā neierobežo lietotāju darbu ar Windows datoru. WIP arī aizsargā uzņēmuma datus un lietotnes no nozaudēšanas - gan personīgajās, gan uzņēmumam piederošajās ierīcēs.

Šeit administratori var izmantot AppLocker, lai norādītu, kuras programmas un programmas ir atļauts izmantot atsevišķiem lietotājiem, un šifrēšanas failu sistēmu (EFS), lai aizsargātu datus no zādzībām un viltojumiem. Lai nodrošinātu vēl plašāku aizsardzību, WIP var arī apvienot ar Windows Azure Rights Management.

Aparatūras prasības Windows 10 Pro instalēšanai

Lai vietējais dators vai klēpjdators bez problēmām darbotos vietnēWindows 10 Pro, aparatūrai jāatbilst noteiktām prasībām. Windows 10 Pro joprojām ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versijā, taču jaunākā datorā jāuzstāda 64 bitu versija, lai varētu pilnībā izmantot visas programmas un lietotnes. Instalējot Windows 10, datoram jāatbilst šādiem vispārīgiem tehniskajiem pamatparametriem:

  • Procesors vai SoC (System-on-a-Chip - mobilajos tālruņos): vismaz 1 GHz
  • RAM: vismaz 1 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 2 GB RAM 64 bitu operētājsistēmai
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 16 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 20 GB 64 bitu operētājsistēmai
  • Grafika: 800 x 600 800 x 600 displejs, DirectX 9 vai jaunāka versija ar WDDM 1.0 draiveri
  • Cortana runas atpazīšana: Hi-Fi mikrofonu masīvs

Windows 10 Pro nopirkt lēti Wiresoft interneta veikalā

Windows 10 Pro no Microsoft tiek piedāvāts parastajā tirdzniecībā kā viena licence par ievērojamu cenu. Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties Windows 10 Professional kā viena lietotāja licenci par daudz zemāku cenu nekā lietotu programmatūru - ar identisku funkciju klāstu.

Iemesls: šeit pieejamā Windows 10 Pro Edition licence parasti ir daļa no apjoma licences, ko uzņēmums iepriekš izmantojis. Līdz ar šīs koplietojuma licences legālu tālākpārdošanu tā tika sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs, kuras pēc tam tiek sauktas par lietotu programmatūru vai lietotu programmatūru. Tomēr šāds sadalījums vai apzīmējums kā izmantota programmatūra neietekmē operētājsistēmas Windows 10 Pro programmatūras funkcionalitāti.

Programmatūras iegāde Wiresoft: vienmēr droši! Operētājsistēma Windows 10 Pro ir pieejama ne tikai Wiresoft veikalā par īpaši zemu cenu - iegāde ir ērta, izmantojot tūlītēju lejupielādi, un arī droša, jo Wiresoft pārdod Windows 10 Professional tikai kā versiju, kas ir identiska oriģinālajam Microsoft produktam. Windows 10 Pro licenci varat instalēt datorā uzreiz pēc tam, kad esat veiksmīgi pabeidzis iegādes procesu un lejupielādi, un aktivizēt to, izmantojot iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Iegādājoties Windows 10 Prolietotu programmatūru Wiresoft Software-Shop veikalā, jums nav nekāda juridiska riska, jo tirdzniecība ar lietotu programmatūru ir likumīgi atļauta, un to apstiprina arī vairāki juridiski saistoši spriedumi.

Iegādājoties lietotu programmatūru Wiresoft, mūsu klientiem ir izdevīga iespēja pašiem izmantot Windows 10 Professional Edition. Mūsu zemo cenu programmatūras piedāvājums ir īpaši izdevīgs ne tikai maziem uzņēmumiem, bet arī pašnodarbinātajiem un privātpersonām!

Wiresoft programmatūras veikalā bez Windows 10 Pro var atrast arī citas Windows versijas, kā arī programmas no Microsoft, kas lejupielādējamas kā lētas iegādes versijas. Ja jums ir kādi jautājumi par šo vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanā, pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
2021. gada 3. jūn.

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2020. gada 2. dec.

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

2020. gada 11. janv.

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas