Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WORD 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10486
  • 059-05143
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€85,90 * €94,90 * (9,48% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Termināla serveris Saderīgs


Word 2021 ir jaunākā Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija, ko izmanto visā pasaulē. Ar integrētajiem rīkiem un intuitīvo darbību plaši aprīkotā biroja programma sniedzas daudz tālāk par vienkāršu tekstu rakstīšanu un rediģēšanu: daudzās dizaina iespējas ļauj ievietot grafikas un tabulas, daudzpusīgās dokumentu noformēšanas un formatēšanas iespējas ir piemērotas ne tikai lietišķās sarakstes kārtošanai, bet arī profesionāli noformētu tēžu un informatīvu ziņojumu, kā arī vizītkaršu, brošūru un skrejlapu veidošanai, ko var saglabāt tieši Word programmā kā PDF failus drukāšanai. Dažādus failu formātus var arī rediģēt ar Microsoft Word.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - daudzpusīga teksta apstrādes programma

Word 2021 ir jaunākā Microsoft teksta apstrādes programmatūras versija, ko izmanto visā pasaulē. Pateicoties integrētajiem rīkiem un intuitīvajai darbībai, plaši aprīkotā biroja programma ir daudz plašāka nekā tikai tekstu rakstīšana un rediģēšana: daudzās dizaina iespējas ļauj ievietot grafikas un tabulas, daudzveidīgās dokumentu noformēšanas un formatēšanas iespējas ir piemērotas ne tikai lietišķās sarakstes apstrādei, bet arī profesionāli izstrādātu tēžu un informatīvo ziņojumu, kā arī vizītkaršu, brošūru un skrejlapu, ko var saglabāt tieši Word programmā kā PDF failus drukāšanai, veidošanai. Ar Microsoft Word var rediģēt arī dažādus failu formātus.

Daudzus tipiskos formāta veidnes papildina papildu plašas lappušu izkārtojuma iespējas, lai veidotu skaidrus, ātri lasāmus tekstus; svarīgus dokumentus var arī aizsargāt pret kopēšanu vai ievietot ūdenszīmes, lai tos varētu izmantot tālāk.

Turklāt daudzi viedie rīki, piemēram, pareizrakstības pārbaudes un automātiskās labošanas iespējas, atvieglo un paātrina teksta dokumentu sastādīšanu atbilstoši pareizrakstības noteikumiem.

Praktiskā lente īpaši atvieglo ātru pārslēgšanos starp atsevišķām lietojumprogrammām ar vienu klikšķi.

Pateicoties opcionālajam darbvirsmas programmas savienojumam ar Microsoft Cloud, vairāki lietotāji var arī strādāt kopā ar dokumentu reāllaikā, kas piedāvā daudz iespēju uzlabot komandas darbu. Turklāt Word 2021 ir individuāls tiesību piešķiršana katram Word.doc, kas var, piemēram, ierobežot vai liegt lasīšanu vai rediģēšanu citai personai.

MS Word 2021 piedāvā ne tikai šīs vecāko Word versiju pārbaudītās funkcijas, bet arī vairākas jaunas praktiskas funkcijas, kas teksta dokumentu rakstīšanu un rediģēšanu, kā arī lasīšanu padara vēl patīkamāku un efektīvāku nekā iepriekš. Tie ietver tumšo režīmu, kas ir vieglāks acīm, jo īpaši, ja ekrāns tiek ilgstoši skatīts, pārskatāmā skata opcijas garākiem teksta failiem, kas paātrina konkrētu fragmentu meklēšanu, un uzlabotu pieejamības atbalstu. Mācību rīki uzlabo lasāmību, un brīvrokas funkcija ļauj lietotājiem ar roku zīmēt savas skices un diagrammas un ievietot tās tieši dokumentā. Lai datorā varētu izmantot MS Word 2021 , vispirms ir jāuzinstalē Windows 10. Visas svarīgākās Word 2021 jaunās funkcijas atrodamas šajā pārskatā.

Wiresoft tiešsaistes veikalā  varat iegādāties gan pašreizējo Word 2021 versiju, gan tās priekšgājēju, kā arī citas Office programmas kā atsevišķas lietojumprogrammas par īpaši zemu cenu.

Visas Word 2021 jaunās funkcijas īsumā

Pāreja uz Word 2021 versiju var būt īpaši noderīga lietotājiem, kuri profesionāli veido tekstus un vēlas uzlabot rakstīšanas un lasīšanas efektivitāti. Daudzas funkcijas atvieglo koncentrēšanos uz būtiskāko.

Īpaši, ja dokumenti jāveido bez barjerām, lai sasniegtu adresātu loku, kuriem ir grūtības lasīt un saprast tekstus, jaunās integrētās funkcijas, kurās ņemti vērā arī starptautiskie standarti, atvieglo jums iespēju izveidot tekstus, ko var izlasīt ikviens.

Ir pieejamas arī papildu funkcijas zinātnisko dokumentu izveidei un publicēšanai, jo īpaši sarežģītu formulu izmantošanai, kas tagad ir iespējama, pateicoties LaTeX - visā pasaulē izmantotās standarta programmas - atbalstam.

Lielāka skaidrība, izmantojot dažādas skata iespējas

Word 2021 piedāvā arī vairāk vizuālo iespēju. Piemēram, šajā versijā ir apvienota lietotāja interfeiss, kas pazīstams no Word 2016 , ar mūsdienīgu, pazīstamu flīžu izskatu, kas raksturīgs arī Windows 10. Biežāk izmantotie elementi vai funkcijas ir izvietoti redzamāk, lai tie būtu pieejami vēl ātrāk.

Ja vēlaties turpināt izmantot pazīstamo lentes izskatu no iepriekšējās Word versijas, varat arī pārveidot saskarni.

Lielāka skaidrība attiecas arī uz lietošanu ierīcēs ar skārienjūtīgiem displejiem, piemēram, planšetdatoros un viedtālruņos, kur ir palielināta saskarnes jutība ievadīšanai ar pildspalvu.

Jo īpaši, strādājot ar apjomīgiem teksta dokumentiem, var ātri kļūt grūti meklēt konkrētus fragmentus vai sadaļas. Papildus jau pazīstamajam vertikālajam skatam, kurā varat ritināt visas lapas no augšas uz leju, programmā Word 2021 varat izmantot jauno funkciju "lappuse pa lappusei", lai pāršķirstītu Word dokumentu kā grāmatu. Vidēja garuma tekstiem orientāciju nodrošina jaunā funkcija "Thumbnails": visas lapas pārskatā tiek parādītas mazas, lai jūs varētu ātri pārvietoties uz meklējamo vietu.

Turklāt Word 2021 ir diskrētāki foni ar jaunajām tumšajām tēmām Dark Grey un Black, kas arī veicina koncentrētu tekstu rakstīšanu un lasīšanu.

Lielāka pieejamība, izmantojot kļūdu labošanas atbalstu

Programmā Word 2021 integrētā uzlabotā atbalsta kļūdu labošana ļauj uzlabot dokumenta pieejamības nodrošināšanu. Lai to panāktu, tā cita starpā izmanto starptautiskos standartus, lai nodrošinātu, ka saturs ir viegli lasāms un rediģējams lietotājiem ar invaliditāti.

Noklikšķinot uz izvēlnes punkta "Pārbaudīt" sadaļā "Pārbaudīt pieejamību", programma sniedz ieteikumus par koriģējošiem pasākumiem, kurus varat viegli pieņemt nekavējoties, izmantojot vienu klikšķi.

Šim nolūkam varat izmantot arī audioatgriezeniskās saites atbalstu. Audio norādes funkcija pavada darbu, izmantojot skaņas efektus un audio norādes. Tā sniedz akustiskus mājienus vai brīdinājumus, ja netīšām maināt noteiktas opcijas, vai kā apstiprinājumu pēc kādas darbības veikšanas, piemēram, nosūtot e-pastu vai dzēšot vai ievietojot saturu.

Mācību rīki efektīvākam darbam ar tekstu

Mācību rīki ir ne tikai praktiska Word funkcija skolēniem un studentiem, bet tie arī atvieglo teksta izpratni profesionāļiem. Piemēram, ar Word 2021 integrētajiem rīkiem varat pielāgot kolonnu platumu, atstarpes starp tekstiem, kā arī lapas krāsu, lai atvieglotu acu slodzi, ko rada skaidrāks noformējums.

Līnijas fokuss palielina koncentrēšanās spēju un novērš uzmanību, ierobežojot lasīšanas laukumu līdz vienai, trim vai piecām rindiņām. Ja vēlaties, lai Word 2021 teksts tiktu nolasīts skaļi, tikko izlasītie vārdi tiek vienlaikus izcelti, lai jūs varētu viegli sekot līdzi tekstā dzirdamajam.

No vecākajām Word versijām zināmais fokusa režīms palīdz labāk koncentrēties arī programmā Word 2021: paslēpjot visas rīkjoslas, dokumenta attēls kļūst pārskatāmāks.

Integrēta tulkošanas funkcija

Lai rakstīšanas vai lasīšanas laikā iztulkotu kādu teksta fragmentu vai pat visu tekstu, vairs nav jāizsauc tīmekļa lapa, izmantojot Word 2021 pārlūkprogrammu, lai tur iegūtu tulkojumu: integrētā tulkošanas funkcija, izmantojot automātisko runas atpazīšanu, padara to nevajadzīgu. Microsoft Translator ir vairāk nekā 60 valodu, no kurām 11 var tulkot.

Brīvās zīmēšanas rīks

To, ko iepriekš varēja izdarīt ar skārienpaliktņiem vai viedtālruņiem, tagad var izdarīt arī ar jauno Word brīvrokas zīmēšanas rīku. Pēc izvēles, izmantojot pildspalvas ievadi, skārienjūtīgu darbību, kā arī datora peli, varat izmantot brīvrokas funkciju, lai tekstā veiktu atzīmes vai spontāni veidotu skices un formulas un ievietotu tās.

Šim nolūkam programmā Word 2021 ir pieejamas vairākas digitālās pildspalvas, tostarp zīmulis zīmēšanai, pildspalva rakstīšanai un marķieris teksta fragmentu izcelšanai. Ir iespēja izvēlēties dažādu pildspalvu biezumu, kā arī 16 vienkrāsas un 8 efektus.

Pēc tam katru no zīmētajām brīvrokas formām var pārvietot vai kopēt un tālāk rediģēt tāpat kā citus zīmēšanas elementus.

Vektorgrafikas pievienošana un rediģēšana

Varat veidot prezentācijas un darblapasvietnē Word 2021 , integrējot piktogrammas un simbolus, kā arī 3D attēlus. Īpaši interesanta iespēja ir arī mērogojamas vektorgrafikas jeb SVG (Scalable Vector Graphics) failu izmantošana. To izmērus var mainīt, pagriezt vai pat iekrāsot citādi, nezaudējot attēla kvalitāti.

LaTeX izmantošana programmā Word 2021, lai izveidotu formulas

Līdz šim, veidojot zinātnisko tekstu, sarežģītāku formulu attēlošana ar formulu redaktoru bija ierobežota. Word 2021 tagad atbalsta arī LaTeX profesionālu formulu izveidei, kuras var konvertēt ar to.

Word 2021 sistēmas prasības

  • Operētājsistēma: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Procesors: vismaz 1,6 GHz
  • RAM: vismaz 2 GB RAM (32 bitu) vai 4 GB RAM (64 bitu) - ieteicams: 4 GB RAM
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 16 GB (32 bitu) vai 20 GB (64 bitu) instalācijas diskā
  • Grafiskā karte: 1280 x 768 pikseļi, min. DirectX 9 ar WDDM 2.0 - ieteicams: DirectX 10

Atbalstītās valodas: Vācu, dāņu, angļu, franču, itāļu, itāļu, poļu, spāņu, spāņu un citas valodas

Iegādājieties Word 2021 kā atsevišķu biroja programmu no Wiresoft

MS Word ir tradicionāla, nemainīga Microsoft Office pakotņu sastāvdaļa. Atšķirībā no daudziem citiem programmatūras nodrošinātājiem no Wiresoft varat iegādāties Word 2021 ne tikai kā daļu no Office Suite 2021, bet arī kā atsevišķu programmu bez abonēšanas saistībām vai lietošanas laika ierobežojumiem. Arī Word 2021 kā atsevišķas programmas iegāde ilgtermiņā ir izdevīga, jo jums nav nepieciešams lejupielādēt atjauninājumus, par kuriem ir jāmaksā.

Šī atsevišķā viena lietotāja licence ir identiska Word programmai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2021.

Īpaši pašnodarbinātām personām un mazākiem uzņēmumiem ar nelielu darbinieku skaitu, kuriem nav nepieciešamas visas pārējās Office komplektā iekļautās programmas, Word 2021 kā atsevišķas programmas iegāde ir īpaši lēts veids, kā izmantot šo klasisko teksta apstrādes programmatūru.

Visas Microsoft programmatūras licences, ko varat iegādāties Wiresoft programmatūras veikalā, ir oriģināli Microsoft produkti, ko iegādājaties kā viena lietotāja pilnu versiju. Tās var būt no apjomīgām licencēm vai lietotas, taču tas nenozīmē, ka jums ir neizdevīgākā situācijā. Kā nopietns programmatūras tirgotājs Wiresoft nepiedāvā izmēģinājuma versijas, kas ir derīgas tikai ierobežotu laiku vai ko var izmantot tikai ar ierobežojumiem. Katru Wiresoft programmatūras produktu pēc iegādes varat pilnībā un likumīgi izmantot, jo šādu lietotu programmu gadījumā jebkura programmatūra, ko iepriekš instalējis sākotnējais pircējs, ir dzēsta, pārdodot to Wiresoft, tāpēc tā ir 100% brīva un atkal izmantojama. Visi Wiresoft licencētie produkti ir arī rūpīgi pārbaudīti attiecībā uz to faktisko lietojamību.

Ja jums rodas papildu jautājumi parMS Word 2021 vai jebkuras citas biroja programmatūrasiegādi, varat izmantot arī mūsu kompetentas konsultācijas pa e-pastu, tālruni vai tērzēt, izmantojot tērzēšanu .

Papildu saites uz "MICROSOFT WORD 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WORD 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas