Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10452
 • 9EA-00122
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€241,90 * €267,90 * (9,71% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Nepieciešama pamatlicence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lietošanas tiesības


Windows Server 2016 2 piedāvā visus priekšnoteikumus, lai pilnībā apmierinātu lielu organizāciju un uzņēmumu prasības pēc augstas virtualizācijas pakāpes attiecībā uz izmantoto un nodrošināto ; tā ir versija 10. 16 pakete veido pamatu licencēšanai ar izdevumu. Datacenter Core Server Services Server Windows Core Server Datacenter

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core

Windows Server 2016 Datacenter piedāvā visas prasības, lai pilnībā apmierinātu lielu organizāciju un uzņēmumu prasības pēc augstas pakāpes virtualizācijas attiecībā uz izmantotajiem serveriem un sniegtajiem pakalpojumiem; tā ir Windows 10 servera versija. 2 kodolu pakete ir pamats serveru licencēšanai ar Datacenter Edition.

Svarīgākie fakti par Microsoft Windows Server 2016 Datacenter īsumā

Ar Windows Server 2016 Datacenter uzņēmumi saņem uzticamu serveru operētājsistēmu ar daudzām jaudīgām tehnoloģijām un funkcijām, kas atbalsta lietojumprogrammu virtualizāciju. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, šī Datacenter Edition versija piedāvā ne tikai daudzus uzlabojumus un optimizācijas, bet arī daudzas jaunas ekskluzīvas funkcijas, kas nodrošina arī labāku tīkla infrastruktūru drošību, nodrošinot lielāku stabilitāti, kā arī optimizētu aizsardzību pret kļūmēm utt. Windows Server 2016 Datacenter lietošana ir gandrīz intuitīva, jo Windows 10 saskarne ir pazīstama.

Ko piedāvā Windows Server 2016 Datacenter Edition?

Viens no galvenajiem lēmuma pieņemšanas kritērijiem Windows Server 2016 Datacenter Edition iegādei ir arvien pieaugošā nepieciešamība pēc virtualizācijas, lai izstrādātu un izmantotu sarežģītas hiperkonverģentu infrastruktūras. Šajā nolūkā šis Datacenter Edition nodrošina daudzas ekskluzīvas funkcijas, ko var izmantot uzņēmumi ar daudzām virtuālām sistēmām un augstām prasībām IT jomā, kā arī lielām darba slodzēm. Tie ietver Storage Spaces Direct (S2D) un Storage Replica, Shielded Virtual Machines (Shielded VM), Software Defined Networking (SDN) un jauno protokolu kaudzi, kas sīkāk aprakstīti tālāk.

Windows Server 2016 Datacenter ir pieejami arī Microsoft Azure pakalpojumi, kas ļauj vēl ciešāk savienot lokālo vidi ar mākoni, izmantojot papildu praktiskas funkcijas.

Windows Server 2016 Datacenter izdevuma licencēšana ar izmantoto programmatūru

Līdz ar Windows Server 2016 versijas iznākšanu datacentra versijas licencēšana ir tikai uz kodola bāzes: Katram serverim tiek pieņemts, ka minimālais kodolu skaits ir 16; papildu kodolus var licencēt arī ar attiecīgajām 2 kodolu pakotnēm - sīkāka informācija tālāk.

Wiresoft piedāvā šo 16 kodolu paketi Windows Server 2016 Datacenter kā lietotu programmatūru. Salīdzinot ar jauniem produktiem, pircēji gūst labumu galvenokārt no to zemākas cenas - bez ierobežojumiem funkciju klāstā, piemēram, attiecībā uz virtuālo mašīnu izmantošanu vai veiktspēju - un šī vecākā servera versija parasti vairs netiek piedāvāta jauna. Sīkāka informācija par Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition funkcionālo darbības jomu, kā arī precīzi licencēšanas nosacījumi ir atrodami šajā pārskatā.

Windows Server 2016 Datacenter Edition - visas priekšrocības un ekskluzīvas funkcijas

Ar Windows Server 2016 Datacenter Edition lielie uzņēmumi, kas izstrādā un izvieto augsti virtualizētas vides vai hiperkonverģētas infrastruktūras, saņem jaudīgu serveru programmatūru, kas atbilst visām prasībām. Integrētajās funkcijās un funkcijās tiek izmantotas inovatīvas Microsoft tehnoloģijas, lai nodrošinātu stabilas un uzticamas lietojumprogrammas.

Datacenter Edition ir ne tikai pārliecinošs tīkla jomā, bet piedāvā arī daudzas priekšrocības datu drošības un uzglabāšanas jomā. Tādējādi tā ir pietiekami elastīga, lai pielāgotu sarežģītākas IT infrastruktūras uzņēmumos pašreizējām un nākotnes uzņēmējdarbības prasībām digitālajā laikmetā. Tādējādi tas ļauj izvietot rentablākas virtuālās krātuves, tīmekļa un lietojumprogrammu platformas un programmatūras definētus tīklus (SDN), kā arī uzlabot serveru pārvaldību un automatizāciju, datu drošību un piekļuvi tiem.

Windows Server 2016 Datacenter ir pieejamas daudzas ekskluzīvas funkcijas, kas atbalsta stabilu tīkla struktūru izveidi, kuras spēj labāk izturēt lielākas slodzes un traucējumus, tostarp: Shielded Virtual Machines, Storage Spaces Direct un Software Defined Networking (SDN), kā arī Storage Replica un jaunais tīkla kaudze (Protocol Stack), ko papildina jauninājumi attiecībā uz Hyper-V klasterizāciju, kas šeit tiek prezentēti.

Aizsargātas virtuālās mašīnas (Shielded VMs)

Aizsargātas virtuālās mašīnas nodrošina augsta līmeņa aizsardzību tīklos pret kritiski svarīgu datu zādzību vai ļaunprātīgu izmantošanu, kas tiek izmantoti uzņēmējdarbībai kritiskās lietojumprogrammās, piemēram, ja tās tiek nodotas ārpakalpojumā publiskajam mākonim. Šim nolūkam aizsargātie VM izmanto Guarded Fabric, ko veido Host Guardian Service (HGS) un Guarded Hosts.

Programmatūras definēti tīkli (SDN)

Izmantojot programmatūras definētus tīklus, gan fiziskās (piemēram, maršrutētāji, komutatori), gan virtuālās tīkla ierīces (piemēram, vārtejas) var centralizēti konfigurēt un dinamiski pārvaldīt. SDN var izmantot arī, lai nodrošinātu tīklu drošību un paātrinātu darba slodžu nodrošināšanu, un programmatūras definētus tīklus var izmantot arī, lai definētu un mērogotu politikas gan fizisko, gan virtuālo tīklu kontrolei.

Tiešā glabāšanas telpa (S2D)

S2D jeb Storage Spaces Direct ļauj apvienot datu glabāšanu dažādos vietējos Windows serveros virtuālā glabāšanas klasterī. S2D atvieglo gan mērogojamu, ļoti pieejamu programmatūras noteiktu glabāšanas sistēmu izveidi, gan pārvaldību.

Uzglabāšanas replika

Papildus S2D, Windows Server 2016 Datacenter tiek izmantota arī datu glabāšanas replika, lai samazinātu dīkstāves laiku, sagatavojoties katastrofām un praktiski izslēdzot datu zudumu failu sistēmas līmenī. Storage Replica atbalsta gan sinhrono replikāciju, kurā dati tiek dublēti fiziskās atrašanās vietās ar bojājumu drošiem sējumiem, gan asinhrono replikāciju, kurā dati tiek dublēti starp atrašanās vietām, izmantojot reģionālās zonas, izmantojot tīkla savienojumus ar lielāku latentumu.

Papildu drošības funkcijas

Izmantojot Windows Server 2016 pieejamos jaunos drošības slāņus, uzņēmuma IT struktūrām radītie draudi tiek identificēti vēl labāk un nekavējoties tiek uzsākti atbilstoši pretpasākumi. Ir uzlabota arī virtuālo mašīnu aizsardzība, cita starpā optimizējot piekļuves kontroli un integrējot vairākus aizsardzības slāņus, kas ir samazinājis drošības risku.

Datacenter Server izdevumā uzlabotu drošību nodrošina arī Microsoft nulles uzticamības pieeja, nodalot resursus, kas tiek izmantoti koplietošanas vidēs, un virtuālās mašīnas tiek aizsargātas ar aizsargātām virtuālajām mašīnām. Pakalpojums Microsoft Host Guardian identificē uzticamus resursdatorus, un, izmantojot Just in Time un Just Enough pārvaldību, var arī definēt noteikumus, lai ierobežotu administratora piekļuvi.

Windows Server 2016 Datacenter Edition papildu funkcijas

Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, Windows Server 2016 Datacenter piedāvā vēl vairāk iespēju virtualizēt lietojumprogrammas, labāk integrējot konteinerus. Tos papildina citas funkcijas, piemēram, Nano Server un Azure Services, kas arī ir īsi aprakstītas.

Turklāt Windows Server 2016 Datacenter kā datu centra izmantošanu IT infrastruktūru pārvaldībai optimizē arī jaunās pieejamās serveru lomas un papildu iespējas lietotāju tiesību piešķiršanai. Windows Server 2016 Datacenter var palaist arī samazinātā kodola lietojumprogrammā, lai uzlabotu veiktspēju uz vecākas aparatūras, jo netiek rādīta grafiskā darbvirsmas saskarne.

Virtualizācijas iespējas ar Hyper-V

Windows Server 2016 Datacenter izdevumā ir iekļautas virtualizācijas tiesības neierobežotam skaitam virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru. Ar Hyper-V pieejamās glabāšanas funkcijas ietver iSCSI iniciatoru, lai izmantotu SCSI protokolu IP tīklā, iepriekš minēto Storage Spaces Direct, daudzceļu I/O (MPIO), lai uzlabotu elastību, izmantojot labāku slodzes balansēšanu, un VM Storage Resiliency, lai uzlabotu Hyper-V klasteru pieejamību, palielinot glabāšanas sistēmas toleranci pret kļūmēm.

Windows Server konteineru atbalsts Docker vidē

Microsoft Windows Server 2016 atbalsta Windows Server Containers vai Hyper-V konteinerus, kas balstīti uz atvērtā pirmkoda programmatūru Docker, tādējādi atvieglojot serveru un mākoņprogrammu izvietošanu, izmantojot konteineru virtualizāciju, tostarp vienkāršojot izvietošanu.

Nano serveris operētājsistēmā Windows Server 2016

Nano Server ir attālināti pārvaldīta serveru operētājsistēma, kas ļauj izveidot daudz vienkāršākus serverus, jo, izmantojot virtuālo dzinēju, uzņēmuma servera struktūrā var ietaupīt līdz pat 90 % glabāšanas vietas. Nano Server ir optimizēts Windows Server Containers vai Docker, tāpēc to var konfigurēt Docker konteineru mitināšanai, kā arī izmantot klasiskajiem serveru pakalpojumiem, piemēram, failu serveriem.

Microsoft Azure pakalpojumu izmantošana ar Windows Server 2016 Datacenter

Windows Server 2016 versija piedāvā vēl ciešāku savienojumu starp operētājsistēmu un Microsoft Azure mākoņpakalpojumiem, lai vēl efektīvāk un uzticamāk savienotu izkliedētus datu centrus augstas veiktspējas un augstas pieejamības serveros un kopās. Azure lielā priekšrocība ir viendabīgas hibrīdinfrastruktūras nodrošināšana, tostarp drošības funkcijas un pārvaldība.

Pārskats par citām Microsoft serveru lietojumprogrammām un komponentēm, ko var izmantot kopā ar Windows Server 2016 Datacenter

Tālāk sniegts pārskats par servera lietojumprogrammām un komponentēm, kas pieejamas kopā ar Windows Server 2016 Datacenter Edition; tās var instalēt, izmantojot Server Manager vai PowerShell.

Lietojumprogrammas, tostarp:

 • Microsoft SQL Server: Versija 2016, 2014 līdz 2012
 • Microsoft System Center: Virtual Machine Manager 2016, Data Protection Manager 2016, Operations Manager 2016
 • Konfigurācijas pārvaldnieks (1606)
 • SharePoint Server 2016
 • Exchange Server 2016
 • Project Server 2016
 • Uzņēmēja integrācijas serveris 2016
 • Visual Studio Team Foundation Server 2017
 • Skype for Business Server 2015 un
 • BizTalk Server 2016

Atbalstīto komponentu izvēle:

 • .NET Framework 4.6 un 3.5
 • PowerShell
 • BitLocker diska šifrēšana un tīkla atbloķēšana
 • BranchCache
 • Fona inteliģentās pārsūtīšanas pakalpojums (BITS)
 • NFS (tīkla failu sistēmas) klients
 • Failover klasteris
 • Grupas politikas pārvaldība

Minimālās programmatūras un aparatūras prasības Windows Server 2016 Datacenter Edition instalēšanai un darbināšanai

Lai nodrošinātu Windows Server 2016 Datacenter Edition netraucētu darbību, izmantotajai aparatūrai jāatbilst turpmāk norādītajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas no sistēmas konfigurācijas vai citām instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Darba atmiņa (RAM): 512 MB
 • Uzstādīšana ar darbvirsmas displeju: 2 GB
 • Sistēmas nodalījums: 32 GB
 • Procesors: 64 bitu
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz
 • Grafiskā karte: 1 024 x 768 pikseļi, Super VGA
 • Tīkla karte: 1 Ethernet adapteris ar minimālo caurlaidspēju gigabitu diapazonā 1x

Servera licencēšana ar Windows Server 2016 Datacenter 16 kodolu paketi

Licencējot serveri ar izmantoto Windows Server 2016 Datacenter Edition programmatūru, jāievēro parastie Microsoft noteiktie licencēšanas noteikumi. Katrai servera pamatlicencēšanai ir nepieciešama vismaz viena 16 kodolu pakete, un ir jāievēro turpmāk minētās vadlīnijas.

Microsoft licenču rokasgrāmatas noteikumi par Windows Server 2016 licencēšanu

Līdz ar Windows Server 2016 versijas iznākšanu Microsoft no pašiem pamatiem ir atjauninājis arī licencēšanas modeli. Tagad izmantotās fiziskās aparatūras kodolu skaits ir pamats, lai aprēķinātu licenču skaitu serverim ar Datacenter Edition. Piemēro šādus noteikumus:

 • Viena servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem.
 • Vienam procesoram vienmēr tiek piemērots minimālais 8 kodolu skaits, pat ja esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli.
 • Minimālais procesoru skaits uz vienu fizisko serveri ir 2.
 • Līdz ar to vienmēr ir noteikts minimālais 16 kodolu skaits, kas tiek licencēts ar atbilstošu 16 kodolu pakotni.
 • Ja serverim ir vairāk nekā 16 kodolu, tos var papildus licencēt ar 2 kodolu pakotnēm.
 • Turklāt ir nepieciešams, lai katram klientam - neatkarīgi no tā, vai tas ir lietotājs vai gala ierīce - būtu arī derīga klienta piekļuves licence (CAL), kas nodrošina piekļuvi Windows Server 2016 datacentram. Lietotāja un ierīces licences licencēm Windows Server 2016 ir pieejamas arī no Wiresoft kā lietota programmatūra.

Turklāt Windows Server 2016 versijā ir iekļautas lejuplādes tiesības attiecīgo vecāko Windows Server versiju lietošanai.

Windows Server 2016 Datacenter lietošanas tiesības virtuālās operētājsistēmas vidē

Windows Server 2016 Datacenter Edition instancēs fiziskajā operētājsistēmas vidē var izmantot 1 darbojošos instanci, savukārt virtuālajā operētājsistēmas vidē ir neierobežots instanču skaits.

Ja ir licencēti visi servera fiziskie kodoli, Windows Server 2016 Datacenter Edition ietver neierobežotas virtualizācijas tiesības: tādējādi licencētajā serverī var izmantot jebkuru operētājsistēmas vidi un jebkuru Hyper-V konteineru skaitu.

Biežāk uzdotie jautājumi par Wiresoft izmantoto programmatūru Microsoft Windows Server 2016 Datacenter Edition kā

Vispārīgi runājot, atšķirībā no aparatūras programmatūra nenoveco, un, iegādājoties lietotu programmatūru no Wiresoft, varat būt droši, ka tā piedāvā tādas pašas funkcijas un arī tiesības kā jauna servera licence. Tāpēc servera kodolus var licencēt ar lietotu Windows Server 2016 Datacenter 16 kodolu pakotni tāpat kā ar jaunu pakotni. Atbildes uz visiem pārējiem biežāk uzdotajiem jautājumiem par izmantoto Windows Server licenču funkcijām un lietošanas tiesībām var atrast šeit:

Vai ir kādas juridiskas problēmas, kas saistītas ar Microsoft lietotas programmatūras, piemēram, Windows Server 2016 16-Core Package, pārdošanu vai iegādi, kā arī izmantošanu?

Lietotā programmatūrā Wiresoft jūs kā klients varat būt pārliecināts, ka ne Windows Server 2016 Datacenter 16-Core Package iegāde, ne tās oficiāla izmantošana nepārkāpj nekādus spēkā esošus likumus. Pašreizējā tiesu prakse pieļauj gan tirdzniecību ar Microsoft lietotu programmatūru, gan tās izmantošanu, ja tā ir iegūta no uzņēmuma licenču krājumiem, kā tas ir Wiresoft lietotas programmatūras gadījumā. Arī dažādi tiesu nolēmumi ir atkārtoti skaidri apstiprinājuši šo faktu.

No kurienes Wiresoft saņem izmantoto programmatūru Windows Server 2016 Datacenter 16 kodolu paketei?

Wiresoft piedāvātās 16 kodolu paketes Windows Server 2016 Datacenter nāk, kā jau paskaidrots iepriekš, no dažādiem uzņēmumiem, kuri parasti paši ir iegādājušies programmatūru un lielākoties to faktiski izmantojuši, un vēlāk pārdevuši Wiresoft. Bieži pārdošanas iemesli ir pāreja uz jaunāku programmatūras versiju vai servera aparatūras ar mazāku kodolu skaitu izmantošana, tāpēc ir pieejamas liekas servera licences. 16 kodolu paketes vienmēr tiek piedāvātas kā lietota programmatūra Wiresoft veikalā, pat ja tās nav lietotas un var tikt izmantotas kā jauna licence.

Vai ar izmantoto programmatūru Windows Server 2016 Datacenter ir nodrošināta pircēja drošība?

Windows Server 2016 Datacenter 16 kodolu pakete vai jebkura cita Wiresoft lietotā programmatūra piedāvā jums kā klientam parasto pircēja drošību - no vienas puses, tūlītēju programmatūras paketes lejupielādi pēc pabeigta maksājuma procesa un, no otras puses, tūlītēju licences aktivizēšanu ar derīgu licences atslēgu - tāpat kā jaunas programmatūras gadījumā.

Vai lietotai programmatūrai no Wiresoft ir vēl kāda priekšrocība?

Jā, un ir vairāki: Pirmkārt, Wiresoft klienti, iegādājoties lietotu programmatūru, gūst labumu no zemākas cenas; tas ļauj uzņēmumiem vai organizācijām ekonomiskāk papildināt savu programmatūras krājumu vai atjaunināt to līdz jaunākajai versijai nekā ar jaunu programmatūru. No otras puses, vecākas Microsoft serveru programmas gandrīz netiek vai vairs netiek piedāvātas kā jaunas, kas kļūst par problēmu ar papildu licencēšanu, ja vēlaties izvairīties no atjaunināšanas. Tādējādi izmantotā programmatūra no Wiresoft var arī palīdzēt samazināt darbības izmaksas, jo tā nodrošina arī audita drošību, pateicoties pilnīgai visu pircēju uzskaitei!

Tāpēc Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet ne tikai Windows Server 2016 Datacenter Edition 16 kodolu pakotni, bet arī 16 kodolu pakotnes citām versijām, kā arī jaunākām Windows Server versijām, kā arī 2 kodolu pakotnes Windows Server pamatlicencēšanai. Ja vēlaties izmantot jaunākās Microsoft tehnoloģijas virtualizācijai, varat izvēlēties augstāku Windows Server 2019 Datacenter Edition versiju, kas ir pieejama arī lietota no Wiresoft. Mūsu lietotās programmatūras portfelī atradīsiet arī absolūti nepieciešamās klienta piekļuves licences (CAL) - papildus daudzām citām Microsoft programmām - ar visām minētajām Wiresoft priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par pareizu Windows Server 2016 Datacenter ar 16 kodolu pakotnēm licencēšanu, vienkārši izmantojiet mūsu kompetento padomu tērzēšanas laikā vai pa e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas