Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

  • SW10107
  • 9EM-00118
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€247,90 * €274,90 * (9,82% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 16 Core 
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas 2x
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lejupielādēt + Licence


Izdevums Windows Server 2016 Standard piedāvā mūsdienīgu, jaudīgu Server operētājsistēmu, kas ir arī Cloud-aprīkojama un tādējādi pilnībā atbilst mazāku uzņēmumu prasībām, kuri tikai nelielā mērā izmanto virtualizētas vides vai galvenokārt izmanto fiziskās Server. Salīdzinot ar iepriekšējo versiju, šis izdevums piedāvā daudzas jaunas funkcijas, kas, cita starpā, atbalsta arī pāreju uz Cloud bāzētu vidi, kā arī daudzas funkcijas, kas garantē lielāku infrastruktūras stabilitāti un drošību - uzlabota aizsardzība pret tīkla un datu glabāšanas kļūmēm.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core 

Microsoft Windows jau aptuveni trīsdesmit gadus ir nostiprinājies datoru tirgū kā Standard operētājsistēma, un to izmanto ne tikai privātpersonas, bet arī izstrādes un pētniecības jomā. Papildus parastajai Microsoft Windows versijai lietotājam ir pieejama arī tā sauktā servera versija: Microsoft Windows Server 2016 Standard. Šajā rakstā ir izskaidrots, kas tieši ir šī programmatūra un kur to var izmantot.

Kas īsti ir Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-core un kam šo programmatūru var izmantot?

Microsoft Windows Server ir Microsoft ražotāja Microsoft datora operētājsistēma. Tā ir tā sauktā servera operētājsistēma, kas ļauj lietotājam iestatīt un uzraudzīt serveri. Pati operētājsistēma parasti tiek instalēta datorā, kas darbojas kā serveris un kam jākonfigurē liels skaits savienojumu ar citiem datoriem vai ierīcēm. Kopš 2012. gada versijas serveris Microsoft Windows Server ir pielāgots arī skārienjūtīgajiem ekrāniem, tāpēc pie paša servera nav nepieciešams pievienot papildu monitoru vai peli un tastatūru. Turklāt serveri Microsoft Windows Server var instalēt arī kā tīro kodolu versiju. Tas nozīmē, ka grafiskā lietotāja saskarne nav pieejama un visas ievades jāveic, izmantojot terminālu. Šis instalēšanas veids ir noderīgs galvenokārt pieredzējušiem lietotājiem.
Cita starpā Microsoft Windows serverī ir arī uzdevumu pārvaldnieks, kas ļauj pārraudzīt un kontrolēt visus procesus, kuri pašreizējā laikā ir aktīvi serverī.
Šī operētājsistēma ir piemērota ne tikai servera izveidei tīmekļa vietnes mitināšanai, bet arī mākoņa izveidei lielākā uzņēmumā vai servera izveidei, kas ir pieejams grupai cilvēku lielākā uzņēmumā, lai tajā varētu glabāt failus. Jo jaudīgāks ir pats serveris, jo vairāk pieprasījumu tas var apstrādāt un jo ātrāk notiks failu augšupielāde un lejupielāde

Kā Microsoft Windows Server ir instalēts datorā?

Instalāciju var veikt no kompaktdiska vai USB atmiņas. Tas tiek izdarīts, ievietojot kompaktdisku datorā, un datoram ir tieši jāatpazīst un jāsāk instalēšana. Ja tas tā nav, BIOS ir jāpiešķir prioritāte kompaktdiskam, lai tas neiestartētos uzreiz no cietā diska. Lietotāju instalēšanas procesā, kas var aizņemt līdz pat stundai, vada palīgs. Pēc instalēšanas notiek pārstartēšana, un pēc tam Microsoft Windows Server ir gatavs lietošanai.

Kādas ir datora prasības, lai darbotos Microsoft Windows Server 2016 Standard?

Datorā jābūt procesoram ar taktātrumu vismaz 1,4 GHz un 64 bitu operāciju atbalstam. Turklāt ir nepieciešama vismaz 512 MB atmiņa, lai gan lielāka atmiņa vai lielāks procesora taktātrums var ievērojami paātrināt sistēmas darbību. Tāpat ir nepieciešama aptuveni 32 GB vieta cietajā diskā, lai gan arī šajā gadījumā SSD var paātrināt Microsoft Windows Server darbu. Lai izveidotu savienojumu ar tīklu, ir nepieciešams arī Ethernet adapteris, kas parasti jau ir uzstādīts aparatūrā.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas