Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional ir Microsoft pārliecinoša atbilde visiem lietotājiem, kurus neapmierināja iepriekšējā versija. Galvenais iemesls tam bija pilnībā pārstrādātais tā dēvētais Metro dizains, kas planšetdatoru un viedtālruņu interfeisu stilā programmas un citas funkcijas attēlo vizuāli samazinātās, vienkrāsainās ikonās, kas kvadrātveida pamatformas dēļ pazīstamas arī kā flīzes.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - inovatīvās Microsoft operētājsistēmas jaudīgā versija kā lietotā programmatūra

Windows 8.1 Professional ir pārliecinoša Microsoft atbilde visiem lietotājiem, kurus neapmierināja iepriekšējā versija. Galvenais iemesls tam bija pilnībā pārstrādātais tā sauktais Metro dizains, kas planšetdatoru un viedtālruņu saskarņu stilā attēloja programmas un citas funkcijas vizuāli samazinātās, melnbaltās ikonās, kas to pamata kvadrātveida formas dēļ pazīstamas arī kā flīzes.

Papildus pazīstamā sākuma ekrāna  atgriešanai Windows 8.1 piedāvā vēl virkni uzlabojumu un īpaši Pro Edition versijā uzņēmumiem piedāvā virkni neaizstājamu biznesa funkciju, kas ir būtiskas tīklu pārvaldībai un ar to saistītajiem drošības noteikumiem, kā arī datu aizsardzībai. Windows 8.1 Pro - izstrādāts lietošanai mazos un vidējos uzņēmumos - piedāvā tādas funkcijas kā Domain Join, kas ļauj galiekārtām piekļūt tīklam arī bezsaistē, BitLocker, lai aizsargātu datus, īpaši mobilajās ierīcēs, un jaudīgo Hyper-V virtualizācijas tehnoloģiju. 

Iegādājoties 8.1 Pro Edition, ir lieliska priekšrocība, ka šo Windows operētājsistēmu var izmantot arī vecākās aparatūras sistēmās. Wiresoft interneta veikalā atradīsiet Windows 8.1 Pro kā viena lietotāja iegādes versiju, kā arī citas versijas un vecākas vai jaunākas operētājsistēmas un daudzas citas Microsoft programmas. Turpmākajā pārskatā vispirms aplūkoti vissvarīgākie jauninājumi, kas ieviesti Windows 8.1 Pro, kam seko visas versijas Windows 8.1 svarīgākās funkcijas.

Windows 8.1 Pro Edition funkcijas

Windows 8.1 Pro ar tās papildu funkcijām un īpašībām ir paredzēta galvenokārt tiem uzņēmumiem un pieredzējušiem lietotājiem, kuriem īpaši svarīga ir tīkla drošība un virtualizācija. Šādas funkcijas piedāvā plašas iespējas:

Domēna pievienošanās vietnē Windows 8.1 Pro

Viena no galvenajām Windows 8.1 Pro izdevuma funkcijām ir funkcija Domain Join, kas ir būtiska uzņēmumiem, lai pārvaldītu tīkla gala ierīces.

Domain join ļauj datoriem bezsaistē pieslēgties uzņēmuma tīklam, izmantojot Access Directory, bez fiziska vai VPN savienojuma. Bezsaistes domēna pievienošanu regulē DirectAccess politikas, tostarp attālās nodrošināšanas noteikumu definēšana.

Visus tīkla datorus, kas apvienoti domēnā, pārvalda IT administrators, izmantojot domēna kontrolieri - serveri datoru un lietotāju centrālai autentifikācijai datortīklā, tāpēc tiem ir kopīga datu bāze un drošības politika, kā arī unikāls nosaukums.

Izmantojot integrēto grupu politikas pārvaldības konsoli (GPMC), viņi var mainīt domēna politiku vai izveidot jaunu. Izmantojot Windows 8.1 Pro, šis process ir vienkāršāks nekā vecākajās versijās. Tas arī atvieglo administratoru darbu, lai pārvaldītu BYOD (bring-your-own-device) scenārijus, kas saistīti ar ierīcēm, kuras nepieder konkrētam domēnam, piemēram, personīgajām mobilajām ierīcēm, piemēram, klēpjdatoriem, planšetdatoriem vai viedtālruņiem.

Hyper-V vietnei Windows 8.1 Pro

Integrēts arī Windows 8.1 Pro ir virtualizācijas tehnoloģijas Hyper-V jaunā versija. Papildus iespējai pilnībā izolēt atsevišķas sistēmas tas piedāvā izmantot dažādas drošības funkcijas, piemēram, datu izpildes novēršanu (DEP) aparatūras līmenī, kā arī tīkla adrešu translāciju (NAT) IPv4 adrešu pārvaldībai.

Hyper-V tiek izmantota datu centru, kā arī mazāku vidu virtualizēšanai. Izmantojot Windows 8.1 Pro pieejamo versiju, Hyper-V var izmantot arī klientu virtualizācijai. Virtuālos serverus var pārvietot vai kopēt starp Hyper-V resursdatoriem, kamēr sistēma darbojas. Turklāt Hyper-V apstrādā arī cieto disku attēlus virtuālā cietā diska (vai VDHX) formātā.

Droša cietā diska šifrēšana ar BitLocker

Cik ātri gadās, ka planšetdators un klēpjdators tiek pazaudēts vai pat nozagts. Daudz būtiskāk par mobilās ierīces nozaudēšanu ir tas, ka tajā saglabātos sensitīvos vai personas datus vairs nevar izmantot vai ļaunprātīgi izmantot. Programma BitLocker, kas ir integrēta Windows 8.1 Pro, vismaz novērš iespēju, ka šos datus varētu apskatīt nepiederošas personas vai izmantot noziedzīgiem mērķiem, jo tos droši šifrē.

Turklāt ērtais rīks "BitLocker To Go" piedāvā iespēju šifrēt arī USB atmiņas un ārējos cietos diskus.

Papildu funkcijas vietnē Windows 8.1 Pro

Turklāt Pro izdevums Windows 81. piedāvā uzlabotu visaptverošu drošību ar Trusted Boot un Secure Boot, Windows ugunsmūri, Windows Defender un Microsoft SmartScreen - filtru, kas atklāj ļaunprātīgu programmatūru, kura var tikt ielādēta no URL.

Ar šifrēšanas failu sistēmu (Encrypting File System, EFS) failus NTFS diskos var droši šifrēt Windows-NT operētājsistēmās, lai tie paliktu konfidenciāli un aizsargāti pat tad, ja nepiederošas personas tiem piekļūst, izmantojot slikti aizsargātas piekļuves tiesības vai diska zādzību.

Svarīgākie vispārīgie jauninājumi un funkcijas Windows 8.1 versijā

Versijā 8.1 ir saglabāti daudzi iepriekšējās versijas Windows 8 pamatjauninājumi, taču ir uzlabotas daudzas detaļas, ar kurām lietotāji nebija apmierināti. Tomēr pamatā ir saglabāta ideja piedāvāt vienotu lietotāja saskarni visās galiekārtās, kurās tiek darbināta vietne Windows 8.1.

Flīžu "Mūsdienīga lietotāja saskarne

Jaunās operētājsistēmas tipiskais flīžu izskats ir lietotājiem visuzkrītošākā iezīme: līdzšinējā saraksta ar visām bieži lietotajām programmām u. c. vietā visas lietotās un Standard lietotnes tagad tiek parādītas tā sauktajā "Modern UI" dizainā, kur UI nozīmē "lietotāja saskarne", ko Microsoft dēvē arī par Metro dizainu.

Versijā 8.1 Pro, kā arī citās versijās lietotāji var pārslēgties uz sākuma izvēlnes skatu, kas pazīstams no vecākām operētājsistēmas versijām, noklikšķinot uz redzamās pogas ar karogu. Ar peles labo pogu klikšķi ir tieša piekļuve svarīgiem Windows iestatījumiem, kā arī sistēmas pārstartēšanas vai izslēgšanas iespējām. Lietotājiem ar Windows 8.1 ir arī iespēja izvēlēties, vai operētājsistēma sāksies ar flīžu saskarni vai uzreiz ielādēs darbvirsmu.

Tagad lietotāji var izvēlēties fonu, lai parādītu savas fotogrāfijas u. c., nevis integrētus iepriekš atlasītus attēlus u. c.. Ir arī iespēja pārmaiņus rādīt vairākas fotogrāfijas.

Jaunums: tagad var pielāgot flīžu lielumu un formu. Pilnīgi jaunā Modern UI dizaina mērķis sākotnēji bija radīt vienotu izskatu visās galiekārtās, t. i., gan personālajos un klēpjdatoros, gan planšetdatoros un viedtālruņos, turklāt flīžu dizains ir vizuāli pievilcīgāks uz mazāka mobilā tālruņa nekā uz darbvirsmas ekrāna. Versija 8.1. pro u.c. tagad piedāvā četrus flīžu izmērus: Liels, plats, vidējs un mazs. Tas ļauj mazsvarīgām vai reti izmantotām lietotnēm vizuāli mazāk traucēt, savukārt populārām lietotnēm, piemēram, jaunajai laikapstākļu lietotnei, lielāks displejs atvieglo priekšskatījuma funkcijas lietošanu, jo uz tā ir redzams arī daudz tiešraides informācijas. Lielākos displejos ir arī īsa teksta informācija par to, kāda ir lietotne, kas ir noderīga, lai orientētos tehniski sarežģītākās lietotnēs.

Lietotājiem, kuri (vēl) nav iepazinušies ar Windows 8.1 flīžu koncepciju, Microsoft ir integrējis savu lietotni "Palīdzība un padomi" ar norādījumiem par darbību, kā arī skaidrojošiem tekstiem un video.

Vienlaikus skatiet četras lietotnes, izmantojot Windows 8.1 Pro

Ar atvērtām lietotnēm Windows 8.1 aktīvās flīžu programmas tiek rādītas brīvi atlasāmos izmēros cita citai blakus - salīdzinājumā ar 8 versiju, kurā pirmā programma bija fiksēta vienā trešdaļā ekrāna platuma, bet otrā - divās trešdaļās platuma. Displejs ir īpaši ērti lietojams ierīcēs ar augstas izšķirtspējas ekrānu. Darbvirsmas ekrānos ar izšķirtspēju 1920 x 1200 pikseļu var parādīt pat četras atvērtas programmas. Pārvietojot sadalošo līniju, pēc atvēršanas var mainīt arī programmu lielumu. Pašlaik aktīvā lietotne ir norādīta ar trim punktiem uz dalījuma līnijas.

Jaunas programmas vietnē Windows 8.1

Windows 8.1. piedāvā - protams, arī Professional Edition versijā - vairākas jaunas lietotnes, ko daži lietotāji noteikti ir palaiduši garām savos viedtālruņos, tostarp:

 • Kalkulatora lietotne: tā ļauj veikt vienkāršus aprēķinus un mērījumu, piemēram, kilometru pārvēršanu jūdzēs. Programmā ir arī zinātnisks skats ar sarežģītākām formulām.
 • Modinātāja lietotne: Papildus tipiskajām modinātāja funkcijām modinātājs piedāvā arī atpakaļskaitīšanas taimeri un hronometru.
 • Skaņas ierakstīšanas programma: labi zināmais audio ierakstīšanas rīks tagad ir daļa no Windows Blue: ar šo programmu var veidot un arī rediģēt skaņas ierakstus, kurus pēc izvēles var arī saglabāt pakalpojumā SkyDrive.
 • Programma "Ēdiena gatavošana un baudīšana": šeit ēdiena gatavošanas entuziasti atradīs daudz ilustrētu recepšu dažādiem gadījumiem. Integrētā iepirkumu saraksta funkcija padara to īpaši praktiski lietojamu viedtālrunī.

Lai radītu pārskatu par veco un jauno lietotņu plūdiem, vietnē Windows 8.1 tās var sagrupēt kopā, tāpēc nav nepieciešams klikšķināt pa gariem sarakstiem.

Logu josla vietnē Windows 8.1

Turklāt ir pieejamas iestatījumu opcijas, lai izslēgtu tipiskās jaunās Windows 8 vadības ierīces, piemēram, logu joslu. Ar Windows 8 ieviestās logu joslas ideja ir nodrošināt lietotājiem tiešu piekļuvi piecām svarīgām funkcijām "Meklēt, Kopīgot, Sākums, Ierīces un Iestatījumi". Tas kļūst aktīvs, tiklīdz lietotājs pārvieto peles rādītāju uz ekrāna augšējo labo stūri, un izplūst. In Windows 8.1 Pro u.c., ja tā nav nepieciešama, ir vieglāk atspējot logu joslu. Turklāt, noklikšķinot uz monitora augšējā kreisā stūra, var atspējot arī atsevišķu programmu pārslēgšanas funkciju.

SkyDrive

Microsoft tiešsaistes krātuve SkyDrive 8.1 versijā atkal ir pārstrādāta. Tas īpaši redzams sinhronizācijā: ja iepriekš, kopējot failus uz SkyDrive, izmantojot pārlūku Windows, notika visu tur glabāto failu automātiska datu sinhronizācija ar visām galiekārtām, tad Windows 8.1 versijā SkyDrive sinhronizē tikai mapes un sīktēlus. Tikai divreiz uzklikšķinot uz faila, glabāšanas pakalpojums to lejupielādē. Šis jaunais iestatījums ir īpaši noderīgs, ja dažās izmantotajās ierīcēs ir mazāk vietas cietajā diskā un interneta savienojums ir vājāks. Visus datus - gan vietējos, gan SkyDrive saglabātos - var pārvaldīt, izmantojot jauno SkyDrive lietotni. Pakalpojumā Windows 8.1 svarīgus datora iestatījumus un dažus dublējuma failus ievieto arī pakalpojumā SkyDrive.

Aparatūras prasības Windows 8.1 Pro un citu instalēšanai.

Lai Windows 8.1 Pro bez problēmām darbotos galapunkta ierīcē, tai jāatbilst noteiktām aparatūras prasībām. Windows 8.1 Pro ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versija, tikai 64 bitu versija garantē, ka dažas programmas un lietotnes var pilnībā izmantot. Uzstādot Windows 8.1, jāievēro šādas tehniskās pamatprasības:

 • Procesors: vismaz 1 GHz, ar PAE, NX un SSE2 atbalstu
 • Operatīvā atmiņa: vismaz 1 GB RAM 32 bitu versijai vai 2 GB RAM 64 bitu versijai
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 16 GB 32 bitu versijai vai 20 GB 64 bitu versijai
 • Grafiskā karte: Microsoft DirectX 9 ar WDDM draiveri

Windows 8.1 Pro nopirkt lēti Wiresoft interneta veikalā

Windows 8.1 Pro tiek piedāvāts - ja vispār vēl - parastajā tirdzniecībā kā jauna vienreizēja licence par nebūt ne niecīgu cenu. Wiresoft tiešsaistes veikalā Windows 8.1 Professional kā viena lietotāja licenci varat iegādāties par daudz zemāku cenu nekā tā saukto lietoto programmatūru - jūs saņemsiet identisku programmatūras produktu.

Lūk, kā tas darbojas: Vienotā licence, kas tiek piedāvāta Windows 8.1 Pro Edition agrāk bija daļa no uzņēmuma iegādātās apjoma licences. Pārpārdodot to tālāk (ES tas ir pilnīgi likumīgs process), tā tika sadalīta un pārveidota atsevišķās licencēs, kuras pēc tam tiek sauktas un piedāvātas kā lietota programmatūra. Tomēr šī apjoma licences sadalīšana vai apzīmējums "lietota programmatūra" nekādi negatīvi neietekmē šīs Windows 8.1 Pro datora operētājsistēmas funkcionalitāti, cita starpā tāpēc, ka programmatūra nav pakļauta nolietojumam.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft vienmēr ir lēta un vienlaikus droša! Šo operētājsistēmu Windows 8.1 Pro varat iegādāties Wiresoft veikalā ne tikai par īpaši zemu cenu, bet arī par drošu cenu: Wiresoft pārdod tikai oriģinālo programmatūru Windows 8.1 Professional, kas ir identiska Microsoft produktam. Tāpēc pēc veiksmīgi pabeigta pirkuma procesa varat nekavējoties lejupielādēt un instalēt Windows 8.1 Pro licenci savā galiekārtā un aktivizēt to ar iekļauto apjoma licences atslēgu, kas ir derīga tikai jums - bez laika ierobežojuma. Lietotas programmatūras, piemēram, Windows 8.1 Pro, iegāde Wiresoft programmatūras veikalā nerada jums nekādu juridisku risku, jo lietotas programmatūras tirdzniecība ir nepārprotami atļauta ar likumu, kas ir apstiprināts ar daudziem juridiski saistošiem spriedumiem.

Lietotas programmatūras iegāde no Wiresoft piedāvā mūsu klientiem pieejamu alternatīvu citiem Windows 8.1 Professional datora operētājsistēmas lietošanas piedāvājumiem. Mūsu klienti ir gan MVU un organizācijas, gan pašnodarbinātas personas un privātpersonas, kas labprāt izmanto mūsu zemo izmaksu programmatūras piedāvājumu!

Wiresoft programmatūras veikalā atradīsiet Windows 8.1 Pro, kā arī citas Windows darbvirsmas operētājsistēmas versijas un citas programmas no Microsoft kā zemas cenas iegādes versijas tūlītējai lejupielādei. Ja jums ir kādi jautājumi par šo vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, sazinieties ar mūsu kompetento atbalstu, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas