Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021

Pieejams tūlītējai lejupielādei

  • SW10588
  • DG7GMGF0D19L
  • Pastāvīgi derīgs
  • Visas valodas
  • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€220,90 * €243,90 * (9,43% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Lejupielādējot Windows 10 Enterprise LTSC 2021, visi instalēšanai nepieciešamie faili tiks lejupielādēti uz jūsu cietā diska. Vienlaikus mūsu sistēma nosūtīs jums e-pastu ar Windows 10 Enterprise LTSC 2021 produkta atslēgu. Pēc instalēšanas pabeigšanas ievadiet norādītos laukus. Pēc tam operētājsistēma ir aktivizēta un pilnībā lietojama.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

 

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - svarīgs Windows 10 operētājsistēmas atjauninājums

Lejupielādējot Windows 10 Enterprise LTSC 2021, visi instalēšanai nepieciešamie faili tiek lejupielādēti cietajā diskā. Tajā pašā laikā mūsu sistēma nosūtīs jums e-pastu ar Windows 10 Enterprise LTSC 2021 produkta atslēgu. Pēc instalēšanas pabeigšanas ievadiet norādītos laukus. Pēc tam operētājsistēma ir aktivizēta un pilnībā lietojama.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ir jaunākā Windows 10 versija uzņēmumiem

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 piedāvā tādas pašas funkcijas kā Windows 10 21H2. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 papildina Windows 10 Enterprise LTSC 2019 ar jaunām funkcijām un uzlabojumiem.

Microsoft ir sākusi izdot Windows 10 Enterprise Edition LTSC 2021. Šī versija ir balstīta uz nesen izdoto novembra atjauninājumu. Uzņēmumu partneri tagad var saņemt ilgtermiņa atbalstu.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ietver jaunas funkcijas un drošības atjauninājumus.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ietver virkni interaktīvu atskaites funkciju, lai analizētu drošības apdraudējumus. Katrs uzņēmums var individuāli noteikt, kad un kā tas tiek informēts par apdraudējumiem. Tie ir integrēti drošības pasākumi saistībā ar Azure, Office, Microsoft Cloud un citām lietojumprogrammām. Microsoft drošības rādītājā ir skaidri apkopoti dati no antivīrusu programmatūras, operētājsistēmas atjauninājumiem, ugunsmūriem un citiem drošības aspektiem. OS ļauj uzņēmuma administratoriem publicēt vai bloķēt noteiktus URL un IP adreses. Turklāt, iegādājoties Windows 10 Enterprise LTSC 2021, jūsu uzņēmums būs labāk aizsargāts pret izspiedējvīriem un iegūs piekļuvi jaunākās paaudzes Windows Defender ATP. Tiek atbalstīta arī pieteikšanās bez paroles: Darbinieki savās Windows 10 ierīcēs var izmantot uzlabotu daudzfaktoru autentifikāciju.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 ir droša operētājsistēma, kas spēj izpildīt lielu uzņēmumu prasības. Tā ir "viss vienā" programmatūras pakotne vairākām ierīcēm, kas piedāvā jaudīgas funkcijas. Ar sarežģītiem drošības pasākumiem var arī proaktīvi aizsargāt uzņēmumus, izmantojot mākoņa izlūkdatus. Atšķirībā no Windows 10 Pro versijas Enterprise versijā ir iekļauts visaptverošs drošības rīks Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Operētājsistēma atbalsta uzņēmuma IT personālu, nodrošinot tādas funkcijas kā darbvirsmas analīze. Svarīgas programmas, piemēram, Microsoft Edge, Cortana, Microsoft Whiteboard vai OneNote operētājsistēmai Windows 10, ir gatavas lietošanai jau pēc instalēšanas. Iegādājoties Windows 10 Enterprise LTSC 2021, uzņēmuma IT nodaļai ir arī vieglāk pāriet uz mākoņdatošanu. Dažas darbplūsmas jau var pārvietot uz Intune, bet citām darbplūsmām joprojām darbojas Configuration Manager. Izmantojot piekļuvi Microsoft veikalam uzņēmumiem, ikviens uzņēmums var viegli atrast piemērotu papildprogrammu.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSC 2021"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas