Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10110
 • 9EM-00653
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€50,90 * €55,90 * (8,94% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core Papildinājums
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Nepieciešama pamatlicence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lietošanas tiesības


Elastīgi papildiniet savas licences prasības Windows Server 2019 Standard ar 2-Core pakotnēm no Wiresoft! Standard Windows Server 2019 izdevums ir īpaši izstrādāts izmantošanai mazākos datu centros: attiecīgi tas piedāvā pietiekamas virtualizācijas iespējas apvienojumā ar labu mērogojamību, augstu veiktspēju, kā arī efektīvu drošības līmeni, kas nepieciešams datu un lietojumprogrammu drošai aizsardzībai daudzāsCloud vidēs.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-core

Elastīgi papildiniet Windows Server 2019 Standard licencēšanas vajadzības ar Wiresoft 2-Core pakotnēm! Windows Server 2019 Standard Edition tika izstrādāts īpaši lietošanai mazākos datu centros: attiecīgi tas piedāvā pietiekamas virtualizācijas iespējas apvienojumā ar labu mērogojamību, augstu veiktspēju, kā arī efektīviem drošības slāņiem, kas nepieciešami datu un lietojumprogrammu drošai aizsardzībai daudzmākoņu vidēs.

Serveru operētājsistēma Windows Server 2019 Standard apvieno fiziskos un virtuālos tīklus datu un pakalpojumu sniegšanai, izmantojot mākoņserverus, tāpēc tā ir ideāli piemērota MVU IT vajadzībām. Ar operētājsistēmu Windows 10, daudzām optimizācijām, kā arī jaunām, jaudīgām funkcijām šis izdevums ir vislabāk aprīkots visām darba slodzēm.

Svarīgs faktors lēmuma pieņemšanai par Windows Server 2019 Standard Edition iegādi ir pieejamās virtualizācijas iespējas, tostarp ar konteineru palīdzību. Tā ir neaizstājama funkcija, jo īpaši mazākiem uzņēmumiem, kas arī šajā jomā vēlas nodrošināt uzticamu infrastruktūru.

Standarta versijā Windows Server 2019 ļauj uzņēmumiem ciešāk savienot lokālās vides ar mākoņiem, tostarp izmantojot Microsoft Azure pakalpojumus, kas nodrošina papildu hibrīdfunkcijas, kā arī drošības slāņus.

Windows Server 2019 Standard Edition licencēšana ir balstīta uz kodoliem, un minimālais kodolu skaits uz serveri ir 16. Serverus ar lielāku kodolu skaitu var arī ērti un elastīgi licencēt, izmantojot divu kodolu paketes.

Windows Server 2019 Standard 2-Core Package var atrast Wiresoft kā lietotu programmatūru - ar lielu priekšrocību - ievērojami zemāku cenu nekā atbilstošām jaunām precēm - un bez atšķirībām visās tipiskajās funkcijās, ko šis izdevums piedāvā attiecībā uz funkcijām - īpaši virtualizācijā -, drošību un veiktspēju. Sīkāka informācija par visām Windows Server 2019 Standard Edition iespējām un funkcijām, kā arī par Microsoft licencēšanas nosacījumiem, kas attiecas uz divu kodolu pakotnēm, ir sniegta turpmākajā pārskatā.

Windows Server 2019 Standard vairāku mākoņu vides darbībai

Windows Server 2019 Standard Edition piedāvā arī dažas virtualizācijas iespējas, kas ietekmē arī datu un lietojumprogrammu drošību - augstākā līmenī nekā iepriekšējā versijā: to veicina daudzi uzlabojumi un papildinājumi jau zināmajām funkcijām, kā arī programmatūras definētas hiperkonverģences (HCI) infrastruktūras platformu izveides iespējas; tās piedāvā vēl vairāk priekšrocību serveru un darbvirsmu virtualizācijai, jo tās ir vieglāk īstenot un mērogot, kā arī labāk pārvaldāmas.

Salīdzinājums: Kādas funkcijas piedāvā Windows Server 2019 Standard?

Lēmumu iegādāties Windows Server 2019 standarta versiju parasti ietekmē tas, ka dažas virtualizācijas funkcijas nav pieejamas vai ir pieejamas tikai ierobežotā veiktspējā: Piemēram, Hyper-V šeit var izmantot tikai ļoti ierobežotā apjomā, tas pats attiecas uz aizsargātām virtuālajām mašīnām (VM), kā arī uz Storage Spaces Direct un glabāšanas replikāciju, SDN (Software Defined Networking) un SDS

(programmatūras definēta krātuve).

Virtualizācijas iespējas ar Windows Server 2019 Standard

Būtībā Windows Server 2019 Edition Standard piedāvā ierobežotu virtualizāciju - tāpēc tas ir vairāk paredzēts uzņēmumiem, kuros tam ir pakārtota nozīme. Tāpēc arī šeit ir ierobežots darbināmo virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru skaits, turklāt, tāpat kā plašākā izdevumā, RAM ierobežojums ir 24 TB. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet tālāk.

Uzglabāšanas replika

Operētājsistēmā Windows Server 2019 Standard Edition glabāšanas funkcija Storage Replica ir pieejama ar ierobežojumiem, bet Storage Spaces Direct nav atbalstīta. Storage Replica atbalsta gan sinhrono, gan asinhrono datu replikāciju un novērš to zudumu failu sistēmas līmenī: sinhronā replikācija atspoguļo datus fiziskās atrašanās vietās ar drošu apjomu, bet asinhronā replikācija veic šo funkciju starp atrašanās vietām, izmantojot tīkla savienojumus ar lielāku latentumu.

Citas jaunas Windows Server 2019 Standard funkcijas

Windows Server 2019 Standard Edition ir pieejamas arī šādas galvenās funkcijas analītikai, konteineru izmantošanai un hibrīdās infrastruktūras unifikācijai:

System Insights visaptverošai servera analīzei

Operētājsistēmā Windows Server 2019 šim nolūkam ir pieejama prognozēšanas analīzes funkcija System Insights, ko atbalsta mašīnmācīšanās modelis efektīvākai darbībai. System Insights nodrošina visaptverošu ieskatu lokāli izvietoto serveru darbībā, analizējot veiktspējas rādītājus un notikumus, lai veiktu precīzas prognozes reaktīvai Windows Server instanču pārvaldībai, kas var samazināt pūles un palīdzēt organizācijām samazināt darbības izmaksas.

Kubernetes un Linux atbalsts

Windows Server 2019 piedāvā arī visaptverošu konteineru atbalstu standarta versijā. Tomēr, izmantojot Hyper-V konteinerus, jāņem vērā, ka standarta versijas licence ļauj izmantot tikai 2 konteinerus, jo tiem ir atļautas tikai 2 virtuālās mašīnas (VM); nav iekļauts arī resursdatora uzraudzības atbalsts. Savukārt Windows konteinerus var izmantot neierobežotā skaitā.

Turklāt Kubernetes un Linux tagad tiek atbalstīti daudz plašāk, lai paralēli varētu izmantot Linux un Windows konteinerus, kas tiek pārvaldīti ar Kubernetes. Īpaši Kubernetes, standarta versijā ir pieejamas arī jaunas funkcijas, piemēram, konteineru tīklošana.

Augstāka datu un tīkla aizsardzība ar Azure pakalpojumiem

Izmantojot Azure, Windows Server 2019 Standard ir pieejamas arī hibrīdfunkcijas, lai tās bez problēmām darbotos gan lokālā datu centrā, gan mākonī. Tikai Azure nodrošina mākoni ar visaptverošu hibrīdinfrastruktūru ar vienotām drošības, identitātes un pārvaldības iespējām:

 • Azure Active Directory nodrošina universālu identitāšu pārvaldību un aizsardzību, izmantojot vairākas vides.
 • Izmantojot Azure Arc, Azure pārvaldību un Azure pakalpojumus var attiecināt uz jebkuru infrastruktūru.
 • Izmantojot Windows Admin Center, var ātri un vienkārši aktivizēt Azure pakalpojumus, piemēram, Azure Backup, Azure Site Recovery un Azure Monitor.

Tādējādi Azure pakalpojumi Windows Server 2019 Standard nodrošina ne tikai uzlabotu lokālā Active Directory aizsardzību, bet arī vienkāršāku datu sinhronizāciju un dublēšanu.

Aparatūras prasības Windows Server 2019 Standard instalēšanai un darbināšanai

Windows Server 2019 pamatā ir operētājsistēma Windows 10. Lai varētu neierobežoti un droši izmantot Windows Server 2019 Standard, pamatā esošajai aparatūrai jāatbilst visām turpmāk minētajām minimālajām prasībām. Papildu prasības ir atkarīgas no attiecīgās sistēmas konfigurācijas, kā arī citām instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Galvenā atmiņa (RAM): 512 MB
 • Servera darbvirsmas displejam paredzētā vieta diskā: 2 GB
 • Procesors: 64 bitu arhitektūra
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz
 • Grafiskā karte: 1 024 x 768 pikseļi, Super VGA atbalsts
 • Tīkla karte: Gigabit Ethernet, 1x

Licencēšana ar Windows Server 2019 Standard 2-Core pakotni

Servera ar Windows Server 2019 Standard Edition licencēšana tiek veikta arī izmantotajai programmatūrai saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem: Pamatojoties uz kodolu skaitu, tiek aprēķināta nepieciešamā licence. Piemēro šādus noteikumus.

Vispārīgi Microsoft licences nosacījumi operētājsistēmai Windows Server 2019 Standard

Servera programmatūra, piemēram, Windows Server 2019 Standard Edition, vienmēr tiek licencēta, pamatojoties uz izmantoto fizisko aparatūru. Papildus fizisko kodolu procesoru skaitam tiek ņemts vērā arī virtuālo serveru skaits. Katra servera licence attiecas uz 2 fiziskajiem procesora kodoliem. Saskaņā ar Microsoft licencēšanas noteikumiem par pamatu vienmēr tiek ņemts minimālais 8-Core skaits uz procesoru - pat ja esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli. Turklāt katram fiziskajam serverim tiek izmantoti vismaz 2 procesori, tātad minimālais kodolu skaits ir 16.

Serveriem ar lielāku kodolu skaitu nekā 16-Core ir papildus jālicencē Windows Server 2019 Standard 2-Core paketes.

Windows Server 2019 Standard papildu licencēšanas prasības

Hyper-V vidē visiem procesoriem jābūt licencētiem atbilstoši fiziskajiem procesora kodoliem. Windows Server Standard izdevums dod tiesības izmantot ne vairāk kā divus Hyper-V gadījumus uz vienu kodola licenci. Ja standarta versijā ir nepieciešams vairāk Hyper-V gadījumu, šim nolūkam ir atkārtoti jālicencē visi aktīvie kodoli.

Papildus Windows Server Standard licencei visiem klientiem - gan lietotājiem, gan galiekārtām -, kas piekļūst Windows Server 2019, jābūt aprīkotiem arī ar savu klienta piekļuves licenci (CAL). Šīs lietotāja un ierīces CAL ir pieejamas arī no Wiresoft par saprātīgu lietotu cenu.

Bieži uzdotie jautājumi par Wiresoft izmantoto programmatūru, piemēram, Microsoft Windows Server 2019 Standard Edition

Wiresoft piedāvātās lietotās programmatūras Windows Server 2019 Standard divu kodolu paketes funkcionalitāte parasti neatšķiras no salīdzināmas jaunas, nelietotas servera licences, jo programmatūra parasti nenoveco. Turpmāk sniegtas atbildes uz citiem tipiskiem jautājumiem par lietotām Windows Server licencēm.

No kurienes nāk Windows Server 2019 Standard 2-Core izmantotā programmatūra?

Lietota programmatūra Windows Server 2019 Standard, piemēram, divu kodolu pakete, nāk no uzņēmumiem, kas parasti vispirms paši to iegādājās jaunu, taču ne vienmēr, bet bieži vien arī izmantoja un vēlāk pārdeva to uzņēmumam Wiresoft. Turpmāk iegādājoties Wiresoft vai izmantojot piedāvājumu Wiresoft veikalā, to sauc par lietotu programmatūru, pat ja to var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotās programmatūras Windows Server 2019 Standard pārdošana, kā arī iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Ar Wiresoft lietotu programmatūru jūs kā pircējs varat būt pārliecināts, ka gan Windows Server 2019 Standard 2-Core iegāde, gan regulāra lietošana nepārkāpj nekādus spēkā esošus likumus: noteicošā juridiskā situācija ļauj gan tirgot lietotu Microsoft programmatūru, gan to lietot, ja vien tā nāk no uzņēmuma licenču krājumiem. Vairāki tiesas spriedumi ir skaidri apstiprinājuši šo faktu.

Vai izmantotajām Windows Server 2019 Standard 2-Core licencēm ir arī pircēja aizsardzība?

Jā: Windows Server 2019 Standard 2-Core Package, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, kā arī citu lietotu programmatūru, piedāvā jums kā pircējam tādu pašu drošību un priekšrocības kā jauna serveru programmatūra: Tādējādi jums ir parastā pircēja drošība, jo programmatūra tiek lejupielādēta uzreiz pēc pirkuma pabeigšanas un licence tiek nekavējoties aktivizēta ar piegādāto derīgo licences atslēgu.

Vai Wiresoft izmantotajai programmatūrai, piemēram, Windows Server 2019 Standard 2-Core, ir kādas citas priekšrocības?

Wiresoft lietotā programmatūra piedāvā mūsu klientiem arī lielas ekonomiskas priekšrocības, jo tās cena ir zemāka, jo viņi var izmantot to, lai atjauninātu savus programmatūras krājumus ekonomiskāk nekā ar attiecīgām jaunām precēm. Tādējādi Microsoft izmantotā programmatūra, piemēram, Wiresoft programmatūra, var arī palīdzēt samazināt ekspluatācijas izmaksas, jo tā nodrošina arī revīzijas drošību, pateicoties pilnīgam pirkuma apliecinājumam!

Wiresoft programmatūras veikalā jūs atradīsiet ne tikai Windows Server 2019 Standard 2-Core Package izdevumu kā lētu lietotu programmatūru, bet arī 16-Core paketi servera pamatlicencēšanai. Ja jums ir augstākas virtualizācijas prasības, kopā ar attiecīgajām nepieciešamajām klienta piekļuves licencēm (CAL) atradīsiet arī Windows Server 2019 Datacenter Edition, kā arī atbilstošās Windows Server 2019 pirmsizlaides versijas. Wiresoft plašais lietotās programmatūras portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2019 Standard licencēšanu, lūdzu, izmantojiet mūsu ekspertu konsultācijas, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas