Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10112
 • 9EA-01045
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€149,90 * €372,90 * (59,8% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Core 2 Core Papildinājums
Ierīces 1x
Virtuālās mašīnas Nepieciešama pamatlicence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes joma Lietošanas tiesības


Papildiniet savas licencēšanas vajadzības Windows Server 2019 Datacenter ar 2-Core paketēm no Wiresoft! Datacenter Windows Server 2019 izdevums ir īpaši izstrādāts lietošanai lielākos, mūsdienīgos datu centros: tas piedāvā gandrīz neierobežotas virtualizācijas iespējas un augstu mērogojamību - tostarp Shielded VM un daudzas hibrīdfunkcijas - un apvieno uzticamu veiktspēju un papildu drošības slāņus visaptverošai datu un lietojumprogrammu aizsardzībai vairākāsCloud vidēs.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core serveris

Papildiniet savas Windows Server 2019 Datacenter licencēšanas vajadzības ar Wiresoft 2-Core paketēm! Windows Server 2019 Datacenter Edition ir īpaši izstrādāts lietošanai lielākos, modernos datu centros: tas piedāvā gandrīz neierobežotas virtualizācijas iespējas un augstu mērogojamību, tostarp aizsargātos VM, kā arī daudzas hibrīdfunkcijas, un apvieno uzticamu veiktspēju un papildu drošības slāņus visaptverošai datu un lietojumprogrammu aizsardzībai vairāku mākoņu vidēs.

Serveru operētājsistēma Windows Server 2019 Datacenter ļauj droši savienot fiziskos un virtuālos tīklus vai nodrošināt mākoņserverus, tāpēc tā ir ideāli piemērota, lai atbilstu mūsdienu IT prasībām. Šis izdevums, kura pamatā ir operētājsistēma Windows 10, piedāvā daudzas esošo funkciju optimizācijas, kā arī jaunas, jaudīgas funkcijas un pakalpojumus.

Svarīgi faktori, kas nosaka lēmumu par Windows Server 2019 Datacenter Edition iegādi, ir funkcijas Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct un Storage Replica: kopā ar Shielded Virtual Machines neierobežota skaita virtuālo datoru darbībai tās ir neaizstājamas funkcijas visiem uzņēmumiem, kuriem ir jānodrošina uzticama virtualizācijas infrastruktūra. Datacenter Edition ietver arī šādas ekskluzīvas funkcijas:

 • Neierobežota glabāšanas replika
 • Hiperkonverģētā infrastruktūra
 • Programmatūras definēti tīkli
 • Programmatūras definēta krātuve

Windows Server 2019 piedāvā uzņēmumiem ciešu vietējās vides savienojumu ar pārbaudītiem Microsoft Azure pakalpojumiem - tie nodrošina papildu hibrīdfunkcijas un papildu drošības slāņus, kā arī atbalstu izmaiņu un serveru migrācijai, tostarp datu migrāciju uz mākoni ar glabāšanas migrācijas pakalpojumu.

Windows Server 2019 Datacenter licencēšana vienmēr ir balstīta uz kodoliem, un minimālais-Core skaits uz serveri ir 16. Lielākiem serveriem var papildus licencēt 2-Core paketes. Tas ļauj ērti un elastīgi paplašināt licences prasības.

Wiresoft vietnē varat atrast Windows Server 2019 Datacenter 2-core Package kā lietotu programmatūru - par ievērojami zemāku cenu nekā atbilstošajām jaunajām precēm, lai gan tā piedāvā visas tipiskās datu centra funkcijas funkcionalitātes, veiktspējas un drošības ziņā. Sīkāka informācija par Windows Server 2019 Datacenter jaudīgajām funkcijām, kā arī par Microsoft licencēšanas nosacījumiem ar divu-Core pakotnēm ir sniegta šajā pārskatā.

Windows Server 2019 Datacenter - gandrīz neierobežotai virtualizācijai

Windows Server 2019 Datacenter Edition virtualizācijas iespējas, kā arī datu un lietojumprogrammu drošību paaugstina jaunā līmenī: papildus daudziem uzlabojumiem un papildinājumiem funkcijām, kas jau bija zināmas iepriekšējā versijā, ir iespēja izveidot programmatūras definētas HCI (hiperkonverģentu) infrastruktūras platformas, kas serveru un darbvirsmu virtualizācijā sniedz daudz priekšrocību, jo tās ir ne tikai vieglāk ieviest un pārvaldīt, bet arī mērogot, tādējādi vienkāršojot pat sarežģītu IT infrastruktūru ieviešanu.

Kādu pievienoto vērtību piedāvā Windows Server 2019 Datacenter?

Būtībā Windows Server 2019 Datacenter Edition piedāvā maksimālās virtualizācijas iespējas, tāpēc tas ir īpaši piemērots tiem uzņēmumiem, kuros tam ir liela nozīme līdztekus saistītām lielākām IT darba slodzēm. Datacenter Edition versijā virtuālo mašīnu un Hyper-V konteineru skaits ir neierobežots, bet operatīvās atmiņas ierobežojums ir 24 TB. Šim nolūkam ir pieejamas arī šādas svarīgas funkcijas ar maksimālu funkcionalitāti:

Paplašināta aizsardzība mākonī ar aizsargātām virtuālajām mašīnām

Ar aizsargātām virtuālajām mašīnām (virtuālajām mašīnām) var izveidot īpaši drošas virtualizācijas infrastruktūras. Tādējādi virtuālie serveri tiek nodrošināti tā, lai publiskajā mākonī glabātie dati un lietojumprogrammas būtu droši aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi vai izmantošanu. Arī esošos VM var pārveidot par aizsargātiem VM un izveidot aizsargātus Linux VM. Aizsargātos VM var instalēt, izmantojot servera pārvaldnieku, Windows Admin Center vai PowerShell.

Programmatūras definēti tīkli

Windows Server 2019 programmatūras definētā tīkla (SDN) funkcija ļauj centralizēti konfigurēt gan fiziskās (piemēram, maršrutētājus, komutatorus un vārtejas), gan virtuālās tīkla ierīces un elementus (piemēram, Hyper-V virtuālos komutatorus, Hyper-V tīkla virtualizāciju un RAS vārtejas), kā arī nodrošināt to dinamisku pārvaldību. Esošās ar SDN saderīgās ierīces var izmantot, lai panāktu augstāku fiziskā un virtuālā tīkla integrāciju, jo tīkla slāņi vairs nav saistīti ar tīkla ierīcēm. Šajā ziņā Windows Server 2019 Datacenter Edition piedāvā iespēju savstarpēji savienot divus tīklus, kā arī ugunsmūra uzraudzību.

Izmantojot SDN, ir iespējams, piemēram:

 • Dinamiski izveidojiet, nodrošiniet un savienojiet tīklus
 • Politiku definēšana fizisko un virtuālo tīklu kontrolei
 • Mēroga tīkla politikas
 • Darba slodžu izvietošanas paātrināšana
 • Tīkla drošības risku samazināšana
 • Šifrēti tīkli drošai virtuālo tīklu šifrēšanai, izmantojot datagrammu transporta slāņa drošību (DTLS)

Programmatūras definēta glabāšana

Programmatūras definētā krātuve (SDS) operētājsistēmā Windows Server 2019 atvieno glabāšanas aparatūru no glabāšanas programmatūras. Tas ļauj datu glabāšanu pārvaldīt, mērogot un nodrošināt neatkarīgi no pamatā esošās glabāšanas aparatūras. Tas arī ļauj to viegli nomainīt vai paplašināt, nemainot darbības procesus, kas arī veicina izmaksu efektivitāti.

Uzglabāšanas replika

Operētājsistēmā Windows Server 2019 Datacenter funkcija Storage Replica ir pieejama bez ierobežojumiem. Tas atbalsta gan sinhrono, gan asinhrono datu replikāciju, efektīvi novēršot to zudumu failu sistēmas līmenī. Sinhronā replikācija atspoguļo datus fiziskās atrašanās vietās ar drošu apjomu, bet asinhronā replikācija starp atrašanās vietām notiek, izmantojot tīkla saites ar lielāku latentumu. Gatavība katastrofām un to seku novēršana (DR) arī samazina dīkstāves risku.

Tiešās glabāšanas telpas (S2D)

Storage Spaces Direct apvieno serveru vietējo datu glabāšanu virtuālā klasterī. Tās mezgli var savienot dažādus fiziskos datu nesējus vai datu nesēju sistēmas; saziņa starp tiem notiek, izmantojot SMB protokolu. Tādējādi S2D nodrošina lielāku drošību pret atteici, tāpēc lielāka skaita gadījumā vairāki klastera mezgli var arī atteikties, neietekmējot pašu klasteri.

Papildus vienkāršai programmatūras noteiktu glabāšanas sistēmu (SDS) ieviešanai un pārvaldībai Storage Spaces Direct ļauj arī izveidot mērogojamas, augsti pieejamas glabāšanas sistēmas, kurās servera krātuvi var izmantot neatkarīgi no tās aparatūras un tādējādi efektīvāk.

Citas jaunas Windows Server 2019 funkcijas

Papildus šīm ekskluzīvajām Windows Server 2019 Datacenter Edition funkcijām uzņēmumiem ir pieejamas arī šādas galvenās funkcijas:

Visaptveroša analīze ar System Insights

Windows Server 2019 ir pieejama prognozēšanas analīzes funkcija System Insights, ko atbalsta mašīnmācīšanās modelis. Tas sniedz ieskatu lokāli izvietoto serveru darbībā, analizējot to veiktspējas rādītājus un notikumus, lai veiktu precīzas prognozes, kas var palīdzēt samazināt pūles, kas nepieciešamas, lai reaģējot administrētu Windows Server gadījumus, tādējādi palīdzot samazināt darbības izmaksas.

Kubernetes un Linux atbalsts

Tagad operētājsistēmā Windows Server 2019 Kubernetes un Linux ir nodrošināts labāks atbalsts: Tādējādi ar Kubernetes pārvaldītos Linux un Windows konteinerus var izmantot arī paralēli. Kubernetes ir pieejamas arī jaunas funkcijas, piemēram, konteineru tīklošana, un ir uzlaboti atsevišķi attēli.

Augstāka datu un tīkla aizsardzība ar Azure pakalpojumiem

Uzņēmumos arvien svarīgāka kļūst ne tikai datu, bet arī tīkla infrastruktūras uzticama aizsardzība. Windows Server 2019 piedāvā jaudīgas funkcijas, piemēram, Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) ar Exploit Guard un Domain Controller.

Šajā gadījumā Windows Server 2019 pieejamās hibrīda funkcijas ļauj uzlabot vietējo aktīvo direktoriju aizsardzību, kā arī atvieglot Microsoft Azure pakalpojumu izmantošanu, lai ciešāka sadarbība starp Windows Server un Azure pakalpojumiem ļautu viegli sinhronizēt datus vai veikt datu dublēšanu, tostarp ar:

 • Azure dublēšana
 • Azure vietnes atjaunošana
 • Azure atjauninājumu pārvaldība
 • Azure AD aizliegtās paroles
 • Azure AD paroles aizsardzība un
 • Azure tīkla adapteris

Tas savieno vietējo serveri Azure mākoņa tīklā ar virtuālo Azure tīklu. Uzglabāšanas migrācijas palīgs arī atvieglo servera migrāciju, tostarp datu migrāciju uz mākoni, kur Azure File Sync var darboties kā glabāšanas vieta.

Aparatūras prasības Windows Server 2019 Datacenter darbināšanai

Windows Server 2019 programmatūras pamatā ir Windows 10, un, lai nodrošinātu Windows Server 2019 Datacenter netraucētu un drošu darbību, izmantotajai aparatūrai jāatbilst turpmāk norādītajām minimālajām prasībām. Faktiskās prasības ir atkarīgas arī no attiecīgās sistēmas konfigurācijas un instalētajām lietojumprogrammām.

 • Cietā diska vieta: 32 GB
 • Uzglabāšanas vieta RAM: 512 MB
 • Atmiņa servera darbvirsmas displejam: 2 GB
 • Procesora arhitektūra: x64
 • Procesora ātrums: 1,4 GHz / 64 bitu
 • Grafiskā karte ar Super VGA atbalstu: 1024 x 768 pikseļi
 • Tīkla karte: 1x Ethernet ar minimālo caurlaides spēju GBit/s diapazonā

Licencēšana ar Windows Server 2019 Datacenter 2-core

Licencējot serverus ar Windows Server 2019 Datacenter, jāievēro arī Microsoft licencēšanas noteikumi attiecībā uz izmantoto programmatūru, kas aprēķiniem izmanto-Core skaitu. Piemēro šādus noteikumus:

Vispārīgie Microsoft licences noteikumi Windows Server 2019 Datacenter

Microsoft serveru programmatūra, piemēram, Windows Server 2019 Datacenter, sākotnēji vienmēr tiek licencēta, pamatojoties uz fizisko aparatūru. Papildus fizisko-Core procesoru skaitam tiek uzskaitīts arī virtuālo serveru skaits. Servera licence vienmēr attiecas uz diviem fiziskajiem procesora kodoliem. Microsoft licencēšanas noteikumi ir balstīti uz minimālo 8-Core skaitu katrā procesorā neatkarīgi no tā, vai esošajai aparatūrai ir mazāk nekā 8 kodoli. Turklāt katram fiziskajam serverim ir vismaz 2 procesori = 16-Core.

Ja uzņēmumā Windows serverim ir vairāk-Core nekā 16, tos var elastīgi licencēt arī ar Windows Server 2019 Datacenter divu-Core pakotnēm.

Citas Windows Server 2019 Datacenter licencēšanas prasības

Hyper-V vidē tiek licencēti visi procesori, kas atbilst fiziskajiem procesora kodoliem. Īpaši Windows Server Datacenter izdevums ļauj izmantot neierobežotu skaitu Hyper-V instanču. Kā jau minēts, priekšnoteikums ir tāds, ka visi atbilstošie servera procesora kodoli jau ir licencēti.

Datacenter Edition Linux instancēm licence nav nepieciešama.

Papildus Windows Server licencei visiem klientiem - lietotājiem un galiekārtām -, kas piekļūst Windows Server 2019, jābūt aprīkotiem arī ar klienta piekļuves licenci (CAL). Wiresoft piedāvā arī lietotāja un ierīces CAL par zemām cenām.

Bieži uzdotie jautājumi par Wiresoft izmantoto programmatūru Microsoft Windows Server 2019 Datacenter

Divkodolu pakete Windows Server 2019 Datacenter, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu programmatūru, ne ar ko neatšķiras no atbilstošas jaunas, nelietotas servera licences - ne tikai tāpēc, ka programmatūra parasti nenoveco. Tomēr bieži rodas papildu jautājumi par izmantotajām Windows Server licencēm - atbildes uz tiem ir sniegtas tālāk.

No kurienes nāk tāda lietotā programmatūra kā Windows Server 2019 Datacenter 2-Core?

Windows Server 2019 Datacenter programmatūra, ko Wiresoft piedāvā kā lietotu, piemēram, 2-Core pakotne, nāk no organizācijām vai uzņēmumiem, kas parasti paši to ir iegādājušies kā jaunu, iespējams, arī lietojuši un vēlāk pārdevuši Wiresoft. Tāpēc pēc pārdošanas uzņēmumam Wiresoft vai ar piedāvājumu veikalā to sauc par lietotu programmatūru, ko var izmantot kā jaunu licenci.

Vai lietotas Windows Server 2019 Datacenter programmatūras pārdošana, iegāde un lietošana ir likumīga?

Jā: Wiresoft varat būt pārliecināts, ka jūs kā klients gan iegādājoties lietotu programmatūru, piemēram, Windows Server 2019 Datacenter 2-Core, gan arī faktiski, oficiāli lietojot, nepārkāpjat nekādus spēkā esošus likumus, jo parastā jurisdikcija atļauj ne tikai tirdzniecību ar Microsoft lietotu programmatūru, bet arī tās lietošanu, ja programmatūra ir no uzņēmuma licenču krājumiem. Dažādos tiesas nolēmumos par šo jautājumu tas ir atkārtoti skaidri apstiprināts.

Vai lietotai Windows Server 2019 Datacenter 2-Core licencei ir arī parastā pircēja aizsardzība?

Jā: Lietota programmatūra, piemēram, piedāvātā Windows Server 2019 Datacenter 2-Core pakete, arī jums kā Wiresoft klientam piedāvā tādas pašas priekšrocības kā salīdzināma jauna serveru programmatūra: jums ir parastā pircēja drošība, ko nodrošina tūlītēja lejupielāde pēc iegādes, un jūs varat nekavējoties aktivizēt savu servera licenci, izmantojot iekļauto derīgo licences atslēgu.

Vai tādai lietotai programmatūrai kā Windows Server 2019 Datacenter 2-Core ir citas priekšrocības?

Lietota programmatūra piedāvā Wiresoft klientiem galvenokārt lielu ekonomisku priekšrocību, jo viņi var atjaunināt savus programmatūras krājumus daudz lētāk nekā ar jaunām precēm un tādējādi tos ērti atjaunināt. Tādējādi lietotā programmatūra no Wiresoft var palīdzēt samazināt darbības izmaksas, jo tā nodrošina arī audita drošību, pateicoties pilnīgai visu pircēju uzskaitei!

Wiresoft programmatūras veikalā jūs atradīsiet ne tikai Windows Server 2019 Datacenter Edition 2-Core paketes kā lētu lietotu programmatūru, bet arī atbilstošas 16-Core paketes pamatlicencēšanai. Ja jums ir zemākas virtualizācijas prasības, jūs atradīsiet arī Windows Server 2019 Standard Edition - kā arī iepriekšējās Windows Server 2019 versijas - un attiecīgās nepieciešamās klienta piekļuves licences (CAL). Wiresoft plašais lietotās programmatūras portfelis ietver arī daudzas citas Microsoft programmas - ar visām minētajām priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows Server 2019 Datacenter vai jebkura cita izdevuma licencēšanu, lūdzu, nekautrējieties izmantot mūsu kompetento konsultāciju, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.