Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€45,90 * €49,90 * (8,02% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilnā versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Medium Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams no Wiresoft par zemu cenu, nevis par apjoma licenci! Windows 10 Enterprise ir šīs Microsoft versijas operētājsistēma, kurā ir visplašākais funkciju klāsts no visām redakcijām - daudzas no tām ir iekļautas tikai šeit, tostarp plaša lietotņu pārvaldība, kā arī piekļuve Microsoft ilgtermiņa apkalpošanas filiālei - īpašai Windows atjaunināšanas formai, kurā tiek instalēti tikai drošības atjauninājumi, bet ne funkcijas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - Microsoft operētājsistēma uzņēmumiem

Windows 10 Enterprise piedāvā lietotājiem maksimālu veiktspēju un ir īpaši izstrādāts lielākiem uzņēmumiem - pieejams no Wiresoft kā viena licence, nevis kā apjoma licence!

Windows 10 Enterprise ir šīs Microsoft versijas operētājsistēma, kurā ir visplašākais funkciju klāsts no visām versijām - daudzas no tām ir iekļautas tikai šeit, tostarp plaša lietotņu pārvaldība, kā arī piekļuve Microsoft Long Term Servicing Branch, kas ir īpašs atjaunināšanas veids Windows, kurā tiek instalēti tikai drošības atjauninājumi, bet ne funkcijas.

Windows 10 Enterprise ir pazīstama lietotājam draudzīga saskarne ar Microsoft raksturīgo flīžu izskatu, ko var pielāgot atbilstoši personiskajām vēlmēm. Enterprise Edition ir arī tā priekšrocība, ko pircēji nedrīkst novērtēt par zemu, ka šo operētājsistēmu var izmantot arī uz vecākām aparatūras sistēmām, kas daudziem lietotājiem ir svarīga, pirkumu izšķiroša iezīme. Wiresoft Onlineshop veikalā varat iegādāties Windows 10 Enterprise kā vienu versiju, kā arī citas Windows 10 versijas un daudzas citas Microsoft programmas. Turpmākajā pārskatā papildus vispārīgam pārskatam ir aprakstītas arī Windows 10 Enterprise īpašās funkcijas.

Īpašas, ekskluzīvas Windows 10 Enterprise funkcijas

Salīdzinot arī ar tādiem izdevumiem kā Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise piedāvā virkni funkciju un rīku, kas sniedz izšķirošu pievienoto vērtību īpaši vidējiem un galvenokārt lieliem uzņēmumiem gan attiecībā uz galiekārtu un datu drošību, gan arī administratoru iespējām grupu politiku ieviešanā un lietotāju kontu pārvaldībā. Sīkāka informācija par Windows 10 Enterprise pieejama tālāk:

 • DirectAccess: Izmantojot DirectAccess, attālinātie lietotāji var izmantot tīkla resursu savienojamību pat bez VPN savienojuma, jo attālinātie klientu datori paliek savienoti ar uzņēmuma tīklu, izmantojot šifrētu savienojumu. IT administratori var arī pārvaldīt visus klientu datorus, izmantojot DirectAccess. Īpaši mobilajiem lietotājiem vislabāk darbojas DirectAccess, pat vairāku vietņu vidē. Pēc konfigurēšanas viņu piezīmjdatori automātiski pieslēdzas uzņēmuma tīklam, izmantojot internetu. DirectAccess ļauj arī viegli pārvaldīt grupu politikas.
 • Windows To Go Creator:Windows To Go instalē Windows 10 Enterprise uz USB atmiņas kartes vai USB cietā diska, lai lietotājiem operētājsistēma vienmēr būtu līdzi un tādējādi viņi varētu to izmantot trešās puses ierīcē. Visi dati paliek saglabāti datu nesējā.
 • AppLocker: Izmantojot AppLocker, var definēt noteikumus par to, kuras lietotnes ir atļauts palaist Windows 10 Enterprise datorā. Ir iespējams arī izveidot uzticamu lietojumprogrammu balto sarakstu.
 • BranchCache: uzņēmumi, kas izmanto globālo tīklu (WAN), var optimizēt tā joslas platumu, izmantojot BranchCache; papildus nelielajam ieviešanas darbam šī funkcija uzlabo arī ātrumu.
 • Universālais rakstīšanas filtrs - UWF (Universal Write Filter - UWF): Izmantojot šo filtru, dati vairs netiek pastāvīgi glabāti sistēmā, bet gan tiek pārnesti uz galveno atmiņu, kur tie ir pieejami līdz atkārtotai palaišanai. Pēc tam šis virtuālais pārklājums tiek dzēsts - pat tad, kad, piemēram, vieslietotājs iziet no sistēmas.
 • Credential Guard: šis drošības rīks nodrošina akreditācijas datus, izmantojot uz virtualizāciju balstītu drošības tehnoloģiju. Dati tiek glabāti izolēti no pārējās operētājsistēmas un tādējādi ir daudz labāk aizsargāti.
 • Device Guard: tā sniedz administratoriem iespēju konfigurēt darbstacijas tā, lai varētu palaist tikai noteiktas lietojumprogrammas - ideāli piemērots kiosku datoru iestatīšanai. Izveidojot balto sarakstu, ir atļauts palaist tikai tās lietojumprogrammas, kas atbilst koda integritātes politikai, tādējādi novēršot iepriekš nezināmas ļaunprātīgas programmatūras aktivizēšanu.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: šī ekskluzīvā Windows 10 Enterprise funkcija palielina datora veiktspēju, jo atšķirībā no citām Windows 10 redakcijām atjauninājumi netiek veikti pastāvīgi, bet tikai ar lielākiem intervāliem. Tiek nošķirta drošības atjauninājumu un funkciju instalēšana. LTSB ir pazīstams arī kā ilgtermiņa apkalpošanas kanāls (LTSC). Lietotājiem tiek piedāvāti tikai atjauninājumi un funkcijas, kas šajā periodā tiek izdotas aptuveni reizi 2-3 gados, un viņi var tos instalēt vai noraidīt.
 • Darbvirsmas analīze: mākoņpakalpojums ir integrēts Microsoft Configuration Manager un sniedz informāciju par attiecīgo Windows klientu noderīgiem atjauninājumiem, cita starpā tas arī izveido uzņēmumā darbojošos programmu sarakstu un sniedz informāciju par to saderību ar jaunākajiem Windows 10 funkciju atjauninājumiem.

Citas Windows 10 Enterprise biznesa funkcijas u. c

Papildus šīm ekskluzīvajām funkcijām tikai Windows 10 Enterprise un Pro versijā ir iekļautas arī šādas funkcijas:

Plašas lietošanas iespējas

Windows 10 paplašina lietojumprogrammas iespējas lietotājiem ar vairākām funkcijām, piemēram:

 • Attālās darbvirsmas lietojumprogramma: Izmantojot attālās darbvirsmas lietojumprogrammu, lietotāji var izmantot citu, lokāli attālinātu termināla ierīci tā, it kā viņi sēdētu pie sava personālā datora vai planšetdatora: izmantojot RDS vārtejas savienojumu, tiek parādīta tā darbvirsmas saskarne, kuru var izmantot, ieskaitot visas programmas.
 • Kioska režīms: Izmantojot kioska režīmu, dažādi lietotāji var izmantot Windows 10 datoru, neiegūstot piekļuvi citiem svarīgiem datiem vai noteiktām galvenā lietotāja funkcijām. Tas ļauj katrai autorizētajai personai izveidot atsevišķu kioska lietotāja kontu, kas nodrošina, ka definētie dati un funkcijas ir pieejami tikai attiecīgajam pieteiktajam lietotājam.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE ): Enterprise Mode ievērojami samazina savietojamības problēmas ar vecākām tīmekļa lietojumprogrammām, ļaujot tām darboties vietnē Windows 10; tas arī nodrošina Enterprise Mode Site List Manager ar dažādām iespējām, atveidojot tīmekļa lapas.
 • Hyper-V klients: Windows 10 Enterprise ietver Hyper-V tehnoloģiju, kas ļauj izmantot vairākas operētājsistēmas savā virtuālajā mašīnā (VM). Tas ļauj labāk izmantot pieejamo glabāšanas vietu, un dinamiskā glabāšanas pārvaldība atvieglo vairāku virtuālo mašīnu paralēlu darbību.

Uzlabotas pārvaldības iespējas

Administratoriem ir optimizētas lietotāju un viņu datoru pārvaldības iespējas, izmantojot Windows 10:

 • Grupas politikas tiek definētas lokāli, izmantojot redaktoru gpedit.msc, un pārvaldītas saskaņā ar noteiktām specifikācijām: Tādējādi atjauninājumu instalēšanu var kontrolēt saskaņā ar definētiem noteikumiem, piemēram, ar atbilstības termiņiem, kas nosaka, kad vēlākais jāuzinstalē konkrēts atjauninājums, bet atmiņas optimizāciju, izmantojot Storage Sense, var arī centralizēti konfigurēt, lai dzēstu nevajadzīgos failus.
 • Domain Join: Domain Join vienkāršo datoru un lietotāju kontu pārvaldību, izmantojot dalību Active Directory domēnā. Bezsaistes pievienošanās domēnam ļauj administratoriem pievienot datoru domēnam bezsaistes režīmā, kas ir priekšrocība lietotājiem, kuri strādā mobilajā vidē un bez tīkla savienojuma, izmantojot domēna kontrolieri.
 • Windows Business Store: Izmantojot piekļuvi Windows Business Store un izmantojot Azure Active Directory, tur pieejamos programmatūras produktus var iegādāties un centralizēti ieviest visām tīkla gala ierīcēm.

Pastiprināta drošība

Windows 10 ir uzlabota arī datu un lietotāju drošība, lai nodrošinātu vēl brīvāku darbu:

 • BitLocker: šī funkcija īpaši aizsargā mobilās ierīces, piemēram, planšetdatorus un klēpjdatorus, ja tie tiek nozagti vai pazaudēti. Sensitīvi vai personiski dati tajos ir droši šifrēti ar BitLocker, lai tos nevarētu ļaunprātīgi izmantot. BitLocker To Go" var izmantot arī USB atmiņu vai ārējo cieto disku šifrēšanai.
 • Windows Defender System Guard: WDSG ir īpašs aizsardzības slānis, kas aizsargā operētājsistēmu Windows 10 no uzbrukumiem tās palaišanas laikā, kad parastās pretvīrusu aizsardzības programmas vēl nav aktivizētas.
 • Uzņēmuma datu aizsardzība (EDP ): šī Windows 10 funkcija ļauj mērķtiecīgi aizsargāt uzņēmuma datus, piemēram, klēpjdatorā, izmantojot Active Directory tiesību pārvaldību, kas ir aktīva arī tad, kad dati tiek pārnesti uz citu vietu vai nosūtīti kā pielikums. EDP arī novērš nedrošu lietotņu instalēšanu.
 • Intelligent Security Graph: ISG analizē korporatīvajā tīklā ieviestos drošības pasākumus un ierosina būtiskus uzlabojumus, ja ir trūkumi.

Citas Windows 10 iespējas un funkcijas

Turpmāk minētie rīki ir iekļauti arī operētājsistēmā Windows 10 vai arī ir esošo funkciju uzlabojumi, lai nodrošinātu vēl labāku un drošāku Windows pieredzi:

 • Windows Hello: droša paroļu alternatīva - varat pieteikties, izmantojot pirkstu nospiedumu vai sejas atpazīšanu, lokāli vai izmantojot tīmekļa kontu.
 • Snap Assist: Šis rīks ideāli sadala pieejamo displeja laukumu starp aktīvajiem logiem - ar Corner Snap vienlaicīgi var rādīt līdz pat četriem logiem.
 • Cortana: balss palīgs Cortana ir aktivizēts pēc noklusējuma vietnē Windows 10, taču to var arī deaktivizēt, piemēram, lai neizlādētu akumulatoru vai datu aizsardzības nolūkā.
 • Nepārtrauktība: tas ļauj netraucēti turpināt darbu vai atskaņošanu, kamēr vietējais dators darbojas citā galiekārtā. Planšetdatoros un viedtālruņos visas funkcijas ir pieejamas, izmantojot virtuālo tastatūru, un darbvirsmas displejs tiek automātiski pielāgots attiecīgajam formātam.
 • Windows informācijas aizsardzība: aizsardzība pret datu noplūdi bez ierobežojumiem lietotājiem. WIP ne tikai aizsargā datus, bet arī lietojumprogrammas, izmantojot šifrēšanas failu sistēmu EFS, pret zādzībām un manipulācijām.

Aparatūras prasības Windows 10 Enterprise

Lai Windows 10 Enterprise varētu bez problēmām darboties datorā vai klēpjdatorā ar iebūvēto plašāko funkciju klāstu, aparatūrai jāatbilst noteiktām minimālajām prasībām Windows Lai gan 10 Enterprise ir pieejama 32 bitu un 64 bitu versijā, ja iespējams, jo īpaši jaunākos datoros, jāuzstāda 64 bitu versija, lai varētu izmantot visas programmas un lietotnes. Lai instalētu Windows 10 Enterprise, datoram jāatbilst šādiem tehniskajiem parametriem:

 • Procesors vai SoC (System-on-a-Chip - viedtālruņiem): 1 GHz
 • RAM: 1 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 2 GB RAM 64 bitu operētājsistēmai
 • Cieto disku vieta: 16 GB 32 bitu operētājsistēmai vai 20 GB 64 bitu operētājsistēmai
 • Grafika: 800 x 600 displejs, DirectX 9, ar WDDM 1.0 draiveri
 • Cortana runas atpazīšana: Hi-Fi mikrofonu masīvs
 • TPM (v1.2) mikroshēma virtualizācijas atbalstam (Intel VT-x vai AMD-V un otrā līmeņa adrešu translācija)

Windows 10 Enterprise nopirkt lēti Wiresoft tiešsaistes veikalā

Windows 10 Enterprise parasti tiek piedāvāts tikai kā koplietojuma licence. Tomēr Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties arī operētājsistēmu Windows 10 Enterprise kā vienu licenci - par īpaši zemu cenu kā lietotu programmatūru - ar identisku funkciju klāstu.

Šī licence Windows 10 Enterprise Edition, ko mēs piedāvājam iegādāties, ir daļa no iepriekšējās apjoma licences, ko iegādājās uzņēmums. Pārpārdodot to tālāk, tā tika sadalīta un tādējādi pārveidota atsevišķās licencēs, kas pēc tam kvalificējamas kā lietota programmatūra vai lietota programmatūra. Tomēr dalījums vai apzīmējums "lietota programmatūra " nenozīmē nekādus ierobežojumus attiecībā uz šīs Windows 10 Enterprise operētājsistēmas programmatūras funkcionalitāti. 

Programmatūras iegāde Wiresoft vietnē vienmēr ir droša! Šī Windows 10 Enterprise operētājsistēma, kas pieejama Wiresoft veikalā, piedāvā ne tikai īpaši izdevīgu cenu, bet arī drošību pirkuma laikā: nekavējoties lejupielādējot versiju, kas ir identiska oriģinālajam Microsoft produktam. Jūsu Windows 10 Enterprise licences aktivizēšana tiek veikta, izmantojot iekļauto derīgo apjoma licences atslēgu.

Jūsu lietotās programmatūras Windows 10 Enterprise iegāde Wiresoft programmatūras veikalā nerada nekādas juridiskas problēmas, jo tirdzniecība ar šādu lietotu programmatūru ir skaidri atļauta ar likumu, ko apstiprina arī daudzi juridiski saistoši un publiski pieejami spriedumi.

Lietota programmatūra piedāvā mūsu klientiem lētu alternatīvu, lai varētu izmantot Windows 10 Enterprise Edition. Arī jūs varat gūt labumu no mūsu lētā programmatūras piedāvājuma!

Wiresoft programmatūras veikalā bez Windows 10 Enterprise Edition jūs atradīsiet arī citas Windows operētājsistēmu versijas, kā arī citas Microsoft programmas, kas pieejamas lejuplādēšanai par zemu cenu. Ja jums ir kādi jautājumi par Windows 10 Enterprise vai jebkuru citu Microsoft programmatūru, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas