Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT POWERPOINT 2013

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10040
 • 079-01714
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€21,90 * €22,90 * (4,37% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


PowerPoint ir tipisks Microsoft Office pakotņu komponents, kas ir neaizstājams, lai veidotu pārliecinošas prezentācijas, kuras tiek organizētas klātienē vai ar video starpniecību kā lekcijas, lai skaidri nodotu informāciju kolēģiem un Business partneriem. Portāls PowerPoint 2013. gada versija ir pārliecinoša ar tās daudzpusīgajām pielietojuma iespējām; to var izmantot ne tikai profesionāli, bet arī skolā un mācībās, lai veiksmīgi sazinātos ar citiem cilvēkiem. Pateicoties plašajam veidņu un dizaina elementu klāstam, PowerPoint 2013 palīdz gan iesācējiem, gan profesionāļiem izveidot skaidri izstrādātus slaidus un dzīvā veidā izklāstīt tēmas.

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasiskā Office programmatūra kā atsevišķa programma

PowerPoint ir tipisks Microsoft Office pakotņu komponents, kas ir neaizstājams, lai veidotu pārliecinošas prezentācijas, kuras tiek rīkotas klātienē vai arī ar video starpniecību kā lekcijas, lai skaidri nodotu informāciju kolēģiem un biznesa partneriem. PowerPoint 2013 versija pārliecina ar lietojumprogrammas iespēju daudzpusību, to var izmantot ne tikai profesionāli, bet arī skolā un mācībās, lai veiksmīgi sazinātos ar citiem cilvēkiem. PowerPoint 2013 atbalsta gan iesācējus, gan profesionāļus, izmantojot plašu veidņu un dizaina elementu klāstu, lai izveidotu skaidri izstrādātus diapozitīvus un dzīvā veidā izklāstītu tēmas.

Microsoft PowerPoint 2013 lietotājam draudzīgā saskarne ļauj pat nepieredzējušiem lietotājiem viegli sākt darbu ar programmu. Izmantojot intuitīvus rīkus un plašu standartizētu diapozitīvu veidņu un grafikas tipu izvēli, ir viegli izveidot profesionāla izskata prezentācijas un piešķirt tām individuālu izskatu. Inteliģentās vadlīnijas palīdz lietotājiem optimāli un precīzi izvietot atsevišķus dizaina elementus, un tiešraide ļauj jebkurā laikā nekavējoties pārbaudīt pašreizējo rediģēšanas statusu.

PowerPoint 2013 piedāvā arī planšetdatoru atbalstu, kas ievērojami paplašina programmas lietojumprogrammas iespējas. Šajā versijā ir integrētas arī komentāru slejas, lai citi darbinieki varētu komentēt prezentācijas slaidus ar saviem komentāriem.

Salīdzinot ar jaunākiem izdevumiem, PowerPoint 2013 versijas priekšrocība ir tā, ka tā darbojas Windows 7 operētājsistēmās vai Windows Server 2008. Tāpēc programmatūru var izmantot arī vecākos datoros, kas ir ekonomiska priekšrocība, jo īpaši privātiem lietotājiem, kā arī pašnodarbinātām personām vai studentiem, bet arī mazākiem uzņēmumiem, kuri meklē finansiāli izdevīgu risinājumu, lai apmierinātu savas programmatūras vajadzības, neatjaunojot aparatūru.

Programmā PowerPoint 2013 jau ir iespēja izmantot Microsoft SkyDrive mākoņpakalpojumu, lai prezentācijas saglabātu tiešsaistē un tās būtu pieejamas citiem lietotājiem; izmantojot SharePoint, tās var kopīgot un arī rediģēt citi lietotāji.

PowerPoint 2013 programma ir pieejama arī no Wiresoft kā daļa no atbilstošās Office versijas, taču varat to iegādāties arī atsevišķi no mums!

Iegādājoties PowerPoint 2103 kā atsevišķu programmu no Wiresoft, papildus zemajai cenai tā priekšrocība ir tā, ka tā nav programmatūras abonēšana, bet gan iegādāta versija. Tālāk sniegts pārskats par visām svarīgākajām šīs pārbaudītās Office programmatūras funkcijām un rīkiem.

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet ne tikai PowerPoint 2013, bet arī vecākas un jaunākas programmatūras versijas - arī kā lētu viena lietotāja versiju bez abonēšanas saistībām.

Praktisko funkciju un iespēju izmantošana programmā PowerPoint 2013

PowerPoint 2013 paplašina iepriekšējo prezentāciju slaidu grafiskā dizaina iespējas. Šim nolūkam ir pieejami arī šādi rīki un funkcijas:

  • Izmantojiet SmartArt efektus: Programmā PowerPoint 2013 pieejamais rīks SmartArt ļauj iekļaut dinamiskas, vienmērīgas pārejas starp slaidiem, padarot prezentāciju spilgtāku. Šim nolūkam ir pieejamas dažādas SmartArt formāta veidnes vai izkārtojumi, ko var piemērot SmartArt grafikai: Var kombinēt tādus efektus kā līniju stili, slīpējumi vai 3D skati, kā arī SmartArt grafikas formām var piemērot krāsu variācijas. Turklāt dažos SmartArt grafikas veidos ir ietvertas vietas, kurās var integrēt savas ilustrācijas vai fotoattēlus.
  • Jaunas slaidu dizaina variācijas : PowerPoint 2013 ir paplašināts, iekļaujot vairāk krāsu palešu un fontu saimju. Jaunums ir arī platekrāna modeļi, kas ir alternatīva iepriekšējiem standarta izmēriem. Jaunais PowerPoint Standard diapozitīvu formāts ir 16:9, kas ir piemērots prezentācijām ar beamer, taču joprojām ir pieejams arī vecākais 4:3 formāts - ir iespējams izveidot arī pielāgotu diapozitīvu formātu.
  • Eyedropper rīks atsevišķu krāsu atlasei: Ar vienu klikšķi var uzreiz mainīt atsevišķas PowerPoint slaida krāsas. Tas nozīmē, ka papildus standarta toņiem var atlasīt un dizainā izmantot arī krāsas, kas nav iekļautas PowerPoint 2013 paletes piedāvājumā.
  • Apvienojiet slaidus no dažādiem diviem PowerPoint failiem: PowerPoint 2013 tagad ir izveidots dialoglodziņš, lai vienā failā apvienotu, piemēram, melnraksta un labojuma versiju. Var atlasīt un integrēt oriģinālajā failā tikai atsevišķas faila daļas. Pēc apvienošanas izmaiņas var pieņemt vai atcelt atsevišķi.
  • Ievietojiet attēlus no tiešsaistes plašsaziņas līdzekļiem: Attēlus un grafikas no sociālajiem medijiem, piemēram, Facebook un Flickr, tagad var integrēt tieši PowerPoint prezentācijā, tos iepriekš lokāli nesaglabājot datorā. Vienīgā prasība ir, lai lietotājs pieteiktos attiecīgajā pakalpojumā. Tas attiecas arī uz Bing attēlu meklēšanu, ko tomēr var izmantot, nepiesakoties.

Turklāt PowerPoint 2013 piedāvā arī citas praktiskas funkcijas, kas vēl vairāk paplašina lietojuma iespējas - gan sadarbībā, gan īpaši pašā prezentācijā:

  • Savietojamības režīms: programmā PowerPoint 2013 lietotāji var izmantot savietojamības režīmu, lai ne tikai atvērtu un rediģētu .PPT failus, kas izveidoti vecākā programmatūras versijā, bet arī saglabātu tos no jauna, lai tos joprojām varētu izmantot programmā. Savietojamības pārbaude nodrošina papildu drošību, lai nerastos displeja problēmas ar kādu elementu.
  • Atvērt XML formātu: PowerPoint failus tagad var saglabāt arī Microsoft XML faila formātā - saīsinājums no Extensible Markup Language (paplašināmā marķēšanas valoda), piemēram, .PPTX. Atkarībā no tā, vai, piemēram, tiek integrēti arī makrāži vai papildinājumi u. c., šim nolūkam ir pieejami citi XML formāti. XML piedāvā vairākas priekšrocības: Ar to saglabātie faili tiek automātiski saspiesti, un to apjoms tiek samazināts daudz vairāk nekā iepriekš. Tas nozīmē, ka PowerPoint failu nosūtīšana kā pielikumu rada vēl mazāk problēmu, kas var rasties, ja datu apjoms ir pārāk liels. Šādā gadījumā integrēto datu aizsardzība ir arī daudz augstāka: sensitīva informācija ir vieglāk identificējama, un to var sniegt tikai konfidenciāli.
  • Izmantojiet Microsoft OneDrive: Microsoft mākoņpakalpojumus var izmantot kopā ar PowerPoint 2013, lai strādātu ar prezentāciju, atrodoties jebkurā vietā, kur esat ceļā, vai lai to nolasītu kā lekciju, vai lai padarītu to pieejamu citiem kolēģiem rediģēšanai vai komentēšanai.
  • Sekojiet līdzstrādnieku komentāriem: Dažādu sadarbības partneru komentāri par PowerPoint prezentāciju ir ne tikai skaidri sadalīti pa personām, ietverot kontaktinformācijas iespējas, piemēram, e-pasta adresi, bet tos var arī pievienot jebkurā vietā atsevišķu prezentācijas slaidu malā, padarot tos redzamus rediģēšanas laikā, kā arī prezentācijas laikā.
  • Runātāja skats: Šis jaunais skats ir pieejams prezentācijas ekrāna režīmā, kas ir praktiska funkcija, kura parāda runātājam PowerPoint prezentāciju vienlaikus divos skatos: no vienas puses, kā iepriekš, tīri prezentācijas slaidi, kurus redz arī auditorija, un, no otras puses, runātāja skats, kurā tie tiek parādīti, ieskaitot visas piezīmes un anotācijas vai komentārus. Turklāt šajā režīmā ir pieejams visu slaidu pārskats, kas atvieglo navigāciju, kā arī tādi rīki kā pildspalvas un lāzera rādītāji, kā arī tālummaiņas funkcija, lai vajadzības gadījumā palielinātu grafikas un diagrammas.
  • Video izmantošana prezentācijās: PowerPoint 2013 prezentācijas var arī eksportēt vai saglabāt kā videoklipus, un tas nodrošina papildu iespēju tās viegli atskaņot arī ārējā ierīcē.
  • PowerPoint izmantošana sociālajos plašsaziņas līdzekļos: PowerPoint 2013 izveidotās prezentācijas ir saderīgas arī ar sociālajiem medijiem, piemēram, Twitter vai Facebook. Tas paplašina adresātu loku arī tiešsaistē, piedāvājot papildu iespējas paplašināt sasniedzamību un palielināt informētību.

Programmas PowerPoint 2013 aparatūras sistēmas prasības:

Programma PowerPoint 2013 pēc noklusējuma tiek piedāvāta lejupielādei Windows 32 bitu un 64 bitu versijā; tāpēc individuālās aparatūras prasības var atšķirties. 64 bitu versija tiek automātiski instalēta pēc noklusējuma, taču 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Pretējā gadījumā jāievēro šādas minimālās prasības:

 • Operētājsistēmas: vismaz Windows 7 līdz Windows 10, Windows Server 2008 līdz 2012 R2
 • Procesors: vismaz 1 GHz, x86 vai 64 bitu procesors
 • Galvenā atmiņa: vismaz 1 GB (32 bitu) vai vismaz 2 GB 64 bitu)
 • Vieta cietajā diskā: vismaz 3 GB
 • Attēlu izšķirtspēja: vismaz 1 024 x 576, grafiskā karte ar Direct X10 paātrinājumu

Iegādājieties PowerPoint 2013 kā vienu programmu no identiska Office komplekta par saprātīgu cenu no Wiresoft

PowerPoint programmatūra ir pastāvīga Microsoft komplektu sastāvdaļa Office. Šī iemesla dēļ programma nav pieejama atsevišķi parastajos veikalos, bet tiek piedāvāta tikai kopā ar citām Office programmām. Wiresoft vietnē varat iegādāties PowerPoint 2013, kā arī citas šīs programmatūras versijas pilnīgi atsevišķi kā atsevišķu programmu.

Jūsu lielā priekšrocība, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, ir šeit: piedāvātā PowerPoint 2013 viena lietotāja licence ir tīra pirkuma versija, kas tādējādi nenozīmē ilgtermiņa un, iespējams, dārgāku programmatūras abonēšanu, kā arī nenozīmē parastos obligātos atjauninājumus vai laika ierobežojumus funkciju izmantošanai. Šī iemesla dēļ programmatūras iegāde no Wiresoft ir pat divreiz izdevīga, īpaši, ja nevēlaties izmantot citas Office suite 2013 programmas. Tādējādi ne tikai privātie lietotāji, bet arī pašnodarbinātie un MVU var izmantot visas MS PowerPoint 2013 priekšrocības un tādējādi ietaupīt naudu.

Jūsu programmatūras iegāde ar Wiresoft jebkurā gadījumā ir arī droša likme: šī PowerPoint 2013 viena lietotāja licence, kas tiek piedāvāta iegādei mūsu programmatūras veikalā, nāk no lielāka apjoma licences, jo citādi tās tiek izmantotas tikai uzņēmumos, tāpēc tā ir tā sauktā lietotā programmatūra - iemesls īpaši zemai cenai Wiresoft! Tomēr tas nenozīmē nekādus trūkumus, jo jūsu iegādātā lietotā PowerPoint programmatūras licence funkcionalitātes ziņā ir pilnīgi identiska PowerPoint 2013 programmai, kas ir iekļauta arī tāda paša nosaukuma Office Suite 2013 komplektā.

Turklāt, iegādājoties programmatūru ar Wiresoft, varat būt droši, ka ne mēs, ne jūs nenonāksiet juridiski nesakārtotā situācijā, izmantojot lietotu programmatūru, jo: Lietotas programmatūras tirdzniecība ir absolūti likumīga, un tiesas to ir atļāvušas!

Katra Microsoft programma, kas nāk no šāda apjoma licences un tiek piedāvāta Wiresoft, Wiresoft ir iepriekš pārbaudījusi tās nevainojamo un neierobežoto lietojamību, lai PowerPoint 2013 būtu 100% lietojams pēc iegādes un aktivizēšanas ar piegādāto licences atslēgu.

Wiresoft piedāvā tikai Microsoft programmu pilnas versijas, kas ir identiskas attiecīgajām Microsoft pieejamajām versijām. Papildus PowerPoint 2013 versijai šīs programmatūras jaunākās un vecākās  versijas varat iegādāties atsevišķi Wiresoft Software Shop, kā arī citas Office-, servera un citas Microsoft programmas.

Ja jums ir kādi jautājumi par PowerPoint 2013 vai jebkuru citu MS programmu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzējiet.

Papildu saites uz "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas