Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL

Gatavs tūlītējai nosūtīšanai, piegādes laiks 24h

 • SW10062
 • 359-06555
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€97,90 * €107,90 * (9,27% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Daudzums 1x Device CAL
Sistēma  SQL serveris 
CAL Device CAL
Piegādes apjoms Licences ID + Autentifikācijas kods
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas


Licencējot Microsoft SQL Server 2017 Standard redakcijā, papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017 Device CAL veidā, lai izmantotu saistītos pakalpojumus: tā nodrošina vienai reģistrētai galīgajai ierīcei piekļuves tiesības uz SQL Server. Tas ir tāpēc, ka, izmantojot šo SQL 2017 Server servera servera/CAL licencēšanas veidu, servera licencē nav ietvertas faktiskās lietotāja tiesības; tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, Device CAL veidā galīgajai ierīcei. Tas nozīmē, ka galīgajai ierīcei ir tiesības piekļūt SQL serverim tikai ar sava Device CAL starpniecību.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL"

Ierīces licences licencēm MS SQL Server 2017 kā izmantotajai programmatūrai

Licencējot Microsoft SQL Server 2017 standarta versijā, saistīto pakalpojumu izmantošanai papildus ir nepieciešama klienta piekļuves licence SQL Server 2017 Device CAL veidā: tā nodrošina vienai reģistrētai galiekārtai piekļuves tiesības SQL Server. Tas ir tāpēc, ka, izmantojot šo SQL 2017 Server servera servera/CAL licencēšanas veidu, servera licencē nav ietvertas faktiskās lietotāja tiesības; tās ir jāiegādājas atsevišķi, piemēram, kā ierīces CAL galīgajai ierīcei. Tāpēc šai ierīcei ir atļauts piekļūt SQL serverim, tikai izmantojot savu ierīces CAL.

SQL Server 2017 ierīču licencēm kā lietotai programmatūrai no Wiresoft ir lielas cenu priekšrocības, salīdzinot ar jaunām precēm, un to priekšrocība ir arī tā, ka tās ir pieejamas arī atsevišķi. SQL Server 2017 lietotās ierīces klienta piekļuves licencēm ir tādas pašas funkcijas kā jaunajām licencēm, kas pieejamas oficiālajā Microsoft apjoma licencēšanas programmā.

Izmantojiet visas MS SQL Server Standard 2017 priekšrocības ar izmantoto ierīces CAL

Papildus daudzām optimizācijām SQL Server 2017 Standard Edition ietver arī papildu funkcijas un iespējas, kas jau tagad maziem un vidējiem uzņēmumiem nodrošina lielāku elastību sistēmas datu izmantošanā, kā arī visaptverošu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi datiem, un visas šīs iespējas jau ir pieejamas ar izmantoto ierīces CAL. Šai jaudīgajai Microsoft datu platformas versijai ir arī visas svarīgākās datubāzes, pārskatu un analīzes funkcijas, kas atbilst visām mūsdienīgas, augstas veiktspējas relācijas datubāzu pārvaldības sistēmas (RDMS) prasībām. Izmantojot SQL Server 2017 klienta piekļuves licenci, jūs, cita starpā, varēsiet izmantot datubāzē pieejamās uzlabotās analītikas iespējas ar R un Python, tostarp interaktīvās vizualizācijas. Papildus galveno datu pakalpojumu (MDS) un pārskatu sniegšanas pakalpojumu (SSRS) veiktspējas uzlabojumiem ir iekļautas arī šādas funkcijas:

 • Jaunas datubāzes dzinēja funkcijas, tostarp uzlabota veiktspēja, izmantojot CLR kopas, kā arī adaptīvo savienošanu adaptīvajā vaicājumu apstrādē
 • SQL Server Analysis Services (SSAS) uzlabojumi ar tabulāro modeļu un Get Data for Power Query instalēšanas iespējām
 • SQL Server 2017 integrācijas pakalpojumi (SSIS) ar optimizētu mēroga paplašināšanu un vienkāršotu izpildi uz vairākiem datoriem, kā arī atbalsts augstas pieejamības nodrošināšanai mērogā izvērstajam galvenajam serverim
 • Linux lietošana kopā ar SQL Server 2017, kā arī Java lietojumprogrammām, izmantojot Java datubāzes savienojamības draiveri
 • SQL Servera mašīnmācīšanās pakalpojumi aizstāj SQL Servera R pakalpojumus ar Python atbalstu

Izmantotās SQL Server Standard Edition 2017 ierīces CAL

Salīdzinot ar neizmantotu licenci, izmantotai Wiresoft ierīces CAL nav atšķirību funkcionalitātes ziņā, lai varētu izmantot visus SQL Server 2017 Standard Edition pakalpojumus. Izmantojot šo licencēšanu uz serveri/CAL, īpaši mazie un vidējie uzņēmumi var ietaupīt naudu:

SQL Servera 2017 licencēšana ar servera licencēm un licencēm CAL

Servera SQL Server 2017 licencēšanu ar servera licenci un papildu ierīces CAL Microsoft licencēšanas noteikumos ir definējis kā alternatīvu iespēju standarta versijai: šo licencēšanas modeli parasti dēvē par servera/CAL licencēšanu. Atšķirībā no pamatlicencēšanas, Microsoft licenču pārvaldība nošķir SQL servera licenci un atsevišķu galiekārtu (vai lietotāju) papildu licencēšanu: Tādējādi, izmantojot servera/CAL licencēšanu, katram serverim, uz kura tiks palaists SQL Server gadījums, ir nepieciešama standarta SQL Server licence 2017, kā arī atsevišķa piekļuves licence (Device CAL) licencētajam SQL Server katram īpašajam galapiekārtai. Lai gan servera licencē ir iekļautas divas licences, tām ir tikai administratora tiesības!

Tikai parastā Ierīces CAL ļauj datoram, klēpjdatoram u. c. izmantot SQL Server 2017. versijas SQL Server funkcijas. Klienta piekļuves licence galiekārtām neietver papildu programmatūru, kas vēl ir jāinstalē, bet tikai piekļuves tiesības SQL Server 2017 klienta/servera vidē.

Jāievēro ierīces CAL un SQL Servera licences versiju savietojamība

Izmantojot SQL Server 2017 ierīces CAL, galiekārtai tiek piešķirtas piekļuves tiesības SQL Server 2017, kā arī vecākām SQL Server versijām, piemēram, 2016 (lejupgrade). Tomēr galiekārtai, kas aprīkota ar SQL Server 2017 ierīces CAL, nav pieejama augstāka SQL Server versija, piemēram, 2019 (jauninājums). Tāpēc, iegādājoties SQL Server 2017 ierīču licences, vienmēr jāpievērš uzmanība servera licences un piekļuves licences saderībai. Wiresoft piedāvā arī izmantotās ierīces CAL iepriekšējām un nākamajām SQL Server 2017 versijām šeit.

Kāpēc SQL Server 2017 Standard Edition ir alternatīva licencēšanas iespēja ar CAL?

SQL Server 2017 versijas standarta redakcijām Microsoft piedāvā ne tikai licencēšanu pēc kodoliem, bet arī uz CAL balstītu ierīču vai lietotāju licencēšanu. Šādā SQL Server piekļuves licencēšanas veidā tiek ņemta vērā MVU aparatūra, kuru SQL Server bieži vien ir zemāka veiktspēja, un to vajadzībām pietiek tikai ar vienu vai dažiem kodoliem. Šajā gadījumā servera/CAL licencēšana, iegādājoties ierīces klienta piekļuves licences, bieži ir lētāka nekā servera licencēšana pēc kodoliem.

Papildus SQL Server licencei Microsoft licencēšanas modelī tiek piedāvāti divu veidu licences licenču (CAL) piekļuvei SQL Server 2017:

 • SQL Server 2017 Device CAL: tā nodrošina SQL Server piekļuves tiesības īpašai Windows galīgajai ierīcei (dators, klēpjdators, planšetdators, tālrunis)
 • SQL Server 2017 User CAL: tas piešķir SQL Server piekļuves tiesības atsevišķam lietotājam

Kas jāpatur prātā, licencējot SQL Server 2017 ar ierīču licencēm?

Ierīces CAL piešķir SQL Server 2017 piekļuves tiesības vienai gala ierīcei (ierīcei). Pēc reģistrācijas pabeigšanas šīs tiesības vairs nevar nodot citam datoram. Ierīces CAL nav iespējams mainīt arī CAL tipu - no ierīces uz lietotāja CAL. Šie ierobežojumi novērš ierīču licenču licenču ļaunprātīgu izmantošanu, vienlaikus nodrošinot lielāku drošību, jo tie novērš neatļautu piekļuvi uzņēmuma SQL serverim gan no iekšējiem, gan ārējiem avotiem.

Kādas ir SQL Server 2017 ierīču licenču priekšrocības?

Principā ierīces CAL funkcionalitāte neatšķiras no SQL Server 2017 lietotāja CAL. Tomēr tipiskās iespējas katrā gadījumā var redzēt regulārās piekļuves tipā SQL Server: uzņēmumi atšķiras, piemēram, pēc darbstaciju skaita un arī pēc darba plūsmas, kurā tiek izmantots SQL Server: Mazos un vidējos uzņēmumos daudzi darbinieki piekļuvei SQL serverim bieži izmanto vienu galiekārtu, savukārt citās darba vidēs viens lietotājs to dara, izmantojot pilnīgi dažādas galiekārtas.

SQL Server 2017 ierīces licence, kas ir piesaistīta vienai Windows atbalstošai galiekārtai, nevis konkrētam lietotājam, tādējādi piedāvā dažādus piekļuves veidus SQL Server: Ja licencētā galiekārta ir mobilais klēpjdators vai planšetdators, attiecīgais lietotājs var piekļūt SQL serverim arī patstāvīgi, piemēram, atrodoties ceļā vai mājas birojā, nevis tikai uzņēmuma darbavietā. Tāpēc ierīci CAL var izmantot arī kustībā.

Secinājums

Tas, vai SQL Server 2017 ierīces CAL nodrošina labākas lietojumprogrammu iespējas, ir atkarīgs no tipiskās uzņēmuma darba plūsmas. Tas ietekmē lēmumu, iegādājoties atbilstošu klienta piekļuves licencēšanu SQL Server 2017, jo, kā jau minēts iepriekš, Microsoft licencēšanas sistēma neļauj vēlāk nomainīt ierīces CAL pret lietotāja CAL vai otrādi.

Papildus licencēto galiekārtu galvenajam lietošanas veidam jāņem vērā arī darbinieku skaits: Tā kā, tiklīdz dažādi darbinieki pārmaiņus izmanto vienu un to pašu datoru, lai piekļūtu SQL Server, neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots iekšēji vai mobilajā vidē, licencēšana, pamatojoties uz ierīcēm, sniedz vairāk priekšrocību.

Iegādājieties jebkuru skaitu lietotu Microsoft SQL Server 2017 ierīču CAL Wiresoft tiešsaistes veikalā

Wiresoft tiešsaistes veikalā ir pieejamas SQL Server 2017 ierīču CAL jau no vienas licences, jo citi apjoma licencēšanas noteikumi neattiecas uz lietotu programmatūru - un apzīmējums "lietots" nenozīmē nekādus trūkumus, izmantojot ierīču CAL.

Kas ir SQL Server 2017 lietotās licences ierīces CAL?

SQL Server 2017 ierīces CAL (un arī citi CAL veidi), ko Wiresoft piedāvā kā lietotās licences, ir parastas lietojamas piekļuves licences vienai galiekārtai, kā tās tiek piedāvātas arī Microsoft licencēšanas programmā; atšķirība no tām ir tāda, ka iepriekš tās piederēja SQL Server 2017 galiekārtas apjoma licencei, ko iegādājās uzņēmums, kas tālāk pārdeva uzņēmumam Wiresoft nevajadzīgās atsevišķās piekļuves licences vai arī pilnu apjoma licenci. Wiresoft sadalīja šo koplietojuma licenci un pārveidoja to atsevišķās licencēs, un pēc tam marķēja iegūtās ierīces CAL kā izmantoto programmatūru. Kā jau minēts, lietota ierīce CAL ir tikpat labi lietojama kā jauna, neraugoties uz šo marķējumu, jo programmatūra nav nolietojusies, kā arī nav nekādu citu ierobežojumu attiecībā uz funkcionalitāti vai kalpošanas laiku.

Kāpēc izmantotās SQL Server 2017 ierīces licences ir drošas?

Wiresoft lietotai programmatūrai, piemēram, SQL Server ierīču licencēm, ir ne tikai cenu priekšrocība mūsu klientiem, bet tā ir arī tikpat droša kā jauna - bez slēptiem ierobežojumiem vai riskiem! Tā jums ir pieejama uzreiz pēc pabeigta maksājuma procesa, izmantojot tūlītēju lejupielādi un tūlītēju licences aktivizēšanu ar iekļauto apjoma licences atslēgu, ieskaitot parasto pircēja drošību.

No kurienes nāk SQL Server 2017 ierīču licences SQL Server 2017?

Wiresoft piedāvātās SQL Server 2017 ierīces klienta piekļuves licences nāk no uzņēmumu un organizāciju licenču krājumiem. Tāpēc uz tiem attiecas spēkā esošā jurisdikcija, kas nepārprotami atļauj lietotas programmatūras tirdzniecību ar Microsoft CAL, kas ir vairākkārt apstiprināta arī dažādos tiesas nolēmumos.

Ko tas nozīmē jums kā Wiresoft klientam?

Gan izmantoto SQL Server 2017 vai citu Wiresoft piedāvāto klienta piekļuves licenču iegāde, gan to izmantošana nodrošina juridisko drošību, jo ne jūs, ne Wiresoft nepārkāpjat nekādus tiesību aktus. 

Jūsu priekšrocības, iegādājoties lietotas SQL Server 2017 licences licencēm

Visu šo iemeslu dēļ SQL Server 2017 ierīču licences SQL Server 2017 kā lietotā programmatūra no Wiresoft ar vai citām piekļuves licencēm piedāvā klientiem lētāku alternatīvu vairuma citu licenču nodrošinātāju piedāvājumiem, jo ierīču licencēm nav ierobežojumu, kas saistīti ar licenču mērogu. Tas dod iespēju brīvi izvēlēties SQL Server pakalpojumu licencēšanu, lai tā atbilstu faktiskajam lietojumam jūsu uzņēmumā, kas samazina arī servera licencēšanas izmaksas.

Wiresoft tiešsaistes veikalā atradīsiet ne tikai ierīces licences kā lietotās programmatūras piekļuves licences, bet arī atbilstošas lietotāja licences SQL Server 2017, tostarp piekļuves licences no citām MS SQL Server versijām ar tām nepieciešamajām servera licencēm. Tas arī samazina jaunāku galiekārtu iegādes izmaksas vai savietojamības problēmu risku, ko rada atšķirīgas programmatūras versijas.

Papildus SQL Server 2017 ierīču licencēm Wiresoft programmatūras veikalā varat atrast arī klientu piekļuves licences un serveru licences citiem Microsoft serveriem - arī šeit ar visām lietotās programmatūras priekšrocībām. Ja jums ir kādi jautājumi par SQL Server 2017 ierīču licencēm vai jebkuru citu Microsoft produktu, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu, e-pastu vai tālruni.

Papildu saites uz "MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas