Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Windows 8.1 Pro - inovatīvās Microsoft operētājsistēmas jaudīgā versija kā lietotā programmatūra Windows 8.1 Professional ir pārliecinoša Microsoft atbilde visiem lietotājiem, kurus neapmierināja iepriekšējā versija. Galvenais iemesls...
€21,90 *
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Windows 8.1 Enterprise - iegādājieties maksimālu efektivitāti kā vienu licenci Windows 8.1 Enterprise ir visaptverošākais Microsoft operētājsistēmas 8.1 versijas izdevums - tas piedāvā fundamentālu iepriekšējās versijas pārstrādi,...
€34,90 *

Windows 8.1: operētājsistēma efektīvākai un ērtākai lietošanai

Windows 8.1 ir Microsoft operētājsistēma, kas piedāvā daudzus uzlabojumus un atjauninājumus salīdzinājumā ar tās priekšgājēju Windows 8. Šajā kategorijas tekstā mēs izcelsim svarīgākās Windows 8.1 funkcijas un priekšrocības.

Windows 8.1 jaunās funkcijas

  • Sākuma poga un sākuma izvēlne: Windows 8.1 ir atgriezusies populārā sākuma poga, kas atvieglo navigāciju un piekļuvi programmām. Ir uzlabota arī sākuma izvēlne, lai nodrošinātu labāku pārskatu un pielāgošanas iespējas.
  • Uzlabota lietotāja saskarne: Windows 8.1 tika ieviesti uzlabojumi lietotāja saskarnē, lai padarītu to lietotājam draudzīgāku un efektīvāku. Modernais lietotāja interfeiss (iepriekš Metro) ir optimizēts, lai atbalstītu skārienjūtīgo ekrānu un tradicionālo peles un tastatūras kombināciju lietošanu.
  • Vairāk pielāgošanas iespēju: Lietotājiem tagad ir plašākas iespējas pielāgot lietotāja saskarni. Viņi var pārkārtot flīzes sākuma ekrānā, mainīt to izmērus un pielāgot krāsas atbilstoši savām individuālajām vēlmēm.

Lielāka efektivitāte un veiktspēja

Izmantojot Windows 8.1, lietotāji var izmantot daudzas priekšrocības:

  • Ātrāka veiktspēja: Windows 8.1 piedāvā uzlabotu sistēmas veiktspēju un ātrumu, kas samazina reakcijas laiku, palaižot lietojumprogrammas un pārslēdzoties starp uzdevumiem.
  • Uzlabota meklēšana: Meklēšanas funkcija ir optimizēta, lai lietotāji varētu ātri atrast savus failus, programmas un iestatījumus.
  • Lielāka drošība: Windows 8.1 piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, tostarp Windows Defender Antivirus un SmartScreen, lai aizsargātu lietotājus no apdraudējumiem.

Savietojamība un atjaunināšana

Windows 8.1 ir saprātīga izvēle tiem, kas meklē stabilu un modernu operētājsistēmu. Tā nodrošina atbalstu plašam lietojumprogrammu klāstam un ir saderīga ar lielāko daļu aparatūras konfigurāciju. Windows 8 lietotāji var bez maksas atjaunināt operētājsistēmu uz Windows 8.1, lai izmantotu jaunās funkcijas un uzlabojumus.

Kopumā Windows 8.1 piedāvā racionalizētu lietošanas pieredzi, uzlabotu veiktspēju un vairāk pielāgošanas iespēju. Tas ir lielisks risinājums lietotājiem, kuriem prioritāte ir efektivitāte un lietošanas ērtums.

Kategorijas