Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Microsoft Windows Server 2016 ierīču CAL kā izmantotā programmatūra Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter redakcijās, papildus servera licencei vienai no...
€76,90 *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Microsoft Windows Server 2016 ierīču licences licenču Microsoft Windows Server 2016 kā izmantotā programmatūra Lai lietotāji varētu izmantot visus Microsoft Windows Server 2016 pakalpojumus, kas pieejami Standard un Datacenter...
€138,90 *
3 no 3

Microsoft CAL operētājsistēmai Windows Server: Jūsu atslēga efektīvai servera izmantošanai

Microsoft klientu piekļuves licences (CAL) Windows Server ir svarīgs elements uzņēmumiem, kas izmanto Windows Server platformas. Šajā rakstā sniegts izsmeļošs ievads par CAL, kā tās ietekmē servera izmantošanu un kā tās var efektīvi pārvaldīt.

Kas ir Microsoft licences licencēm Windows Server?

Microsoft CAL ir licences, kas ļauj lietotājiem vai ierīcēm piekļūt Windows Server pakalpojumiem un funkcijām. CAL iedala divās galvenajās kategorijās:

Lietotāja CAL (User CALs ) Lietotāja CAL piešķir konkrētam lietotājam tiesības piekļūt Windows Server pakalpojumiem neatkarīgi no izmantotās ierīces. Tas ir ideāli piemērots lietotājiem, kuri serverim piekļūst no dažādām ierīcēm.

Ierīces CAL (Device CALs) Ierīces CAL piešķir konkrētai ierīcei tiesības piekļūt Windows Server pakalpojumiem neatkarīgi no tā, kurš lietotājs šo ierīci izmanto. Tas ir noderīgi koplietošanas ierīcēm organizācijās.

Pareizas CAL pārvaldības nozīme

Pareiza CAL pārvaldība ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu, ka jūsu organizācija atbilst atbilstības prasībām un izvairās no nevajadzīgām izmaksām. Pareizs CAL skaits ir svarīgs, lai nodrošinātu, ka visi lietotāji vai ierīces var netraucēti piekļūt Windows Server.

Jaunākā Google palīdzības dienesta atjauninājuma nozīme

Jaunākais Google palīdzības dienesta atjauninājums nodrošina funkcijas, kas palīdz organizācijām efektīvi pārvaldīt Microsoft CAL Windows Server. Izmantojot šo atjauninājumu, varat:

  1. Automatizēt licenču izsekošanu: Šis rīks ļauj automātiski izsekot CAL izmantošanu un derīguma termiņus, lai nodrošinātu, ka licenču vienmēr ir pietiekami daudz.

  2. Saņemtpaziņojumus un brīdinājumus: saņemt paziņojumus par tuvojošos CAL derīguma termiņa beigām un savlaicīgi rīkoties, lai izvairītos no nepietiekamas licenču piešķiršanas.

  3. Vienkāršojiet licenču piešķiršanu: Vienkārši piešķiriet CAL lietotājiem vai ierīcēm un sekojiet līdzi licenču piešķiršanai.

Secinājumi

Microsoft CAL Windows Server ir būtiska serveru izmantošanas daļa uzņēmumos. Ar pareizu pārvaldību un atbalstu, ko sniedz tādi rīki kā jaunākais Google palīdzības dienesta atjauninājums, jūs varat nodrošināt, ka serveru licencēšana norit bez traucējumiem un izmaksas tiek kontrolētas. Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošas licences licences un efektīvi sekojiet līdzi tām, lai nodrošinātu vienmērīgu Windows servera darbību.

Kategorijas
INTERNATIONAL
internaltional-open-button
INTERNATIONAL
international-close-button