Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
Netika atrasti nekādi filtrēšanas rezultāti!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€21,90 *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Pirkt Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) ir veco termināla servera licenču licenču (CAL) pēctece. RDS ir centralizēta darbvirsmas un lietojumprogrammu platforma, kas sniedz vairākas...
€21,90 *
3 no 3

Viss, kas jāzina par attālās darbvirsmas pakalpojumiem CAL

Kas ir attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL?

Attālās darbvirsmas pakalpojumi Client Access License (CAL) ir svarīgs licencēšanas komponents, kas ļauj organizācijām izmantot Microsoft attālās darbvirsmas pakalpojumus. Šīs CAL ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu, ka jūsu darbinieki var pieslēgties attālināti un piekļūt servera lietojumprogrammām un darbvirsmas.

Kāpēc jums ir nepieciešama attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL?

Ja savā organizācijā izmantojat attālās darbvirsmas pakalpojumus, jums ir jānodrošina, lai visiem lietotājiem, kas piekļūst šiem pakalpojumiem, būtu nepieciešamās licences. Licences licences ir nepieciešamas, lai nodrošinātu atbilstību Microsoft licenču noteikumiem. Bez derīgām licencēm pastāv juridiskas sekas.

Atšķirības starp User CAL un Device CAL

Pastāv divu veidu tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL: Lietotāja CAL un Ierīces CAL. Lietotāja CAL ir saistītas ar atsevišķiem lietotājiem un ļauj tiem piekļūt attālās darbvirsmas pakalpojumiem no dažādām ierīcēm. Savukārt ierīces CAL ir saistītas ar konkrētām ierīcēm un ļauj vairākiem lietotājiem pieteikties no šīs ierīces.

Attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL priekšrocības

Attālās darbvirsmas pakalpojumu CAL izmantošana jūsu uzņēmumam sniedz daudzas priekšrocības. Tās ir šādas

Mērogojamība

CAL ir mērogojamas, tāpēc jūs varat palielināt licenču skaitu, pieaugot jūsu uzņēmumam.

Drošība

Licencēšana nodrošina drošu savienojumu un piekļuvi uzņēmuma datiem, jo tiem var piekļūt tikai autorizēti lietotāji vai ierīces.

Izmaksu efektivitāte

CAL ir rentablas, jo tās ļauj licencēt lietotājus vai ierīces individuāli, nevis maksāt par visiem lietotājiem vai ierīcēm.

Secinājums

Tālvadības darbvirsmas pakalpojumu CAL ir ļoti svarīgas, ja savā organizācijā izmantojat attālinātās darbvirsmas pakalpojumus. Tās nodrošina šo pakalpojumu netraucētu un licencētu izmantošanu, kā arī mērogojamību, drošību un izmaksu efektivitāti. Pārliecinieties, ka jūsu organizācija ir pienācīgi licencēta, lai izvairītos no juridiskām problēmām, vienlaikus gūstot labumu no šiem pakalpojumiem.

Kategorijas