Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Palīdzība ar iestatīšanu
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..

MICROSOFT ACCESS 2016

Pieejams tūlītējai lejupielādei

 • SW10130
 • 077-07131
 • Pastāvīgi derīgs
 • Visas valodas
 • EU
P Jūs saņemat Bonusa punkti
PROGRAMMATŪRAS LEJUPIELĀDE + LICENCE
€42,90 * €46,90 * (8,53% saglabāts)

ieskaitot PVN

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Ar katru pirkumu no Wiresoft jūs atbalstāt Kinderschutzbund..


Vai esat uzņēmuma klients
vai jums ir juridiski jautājumi?

Es esmu šeit, lai jūs.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Versija Pilna versija
Ierīces 1x
Piegādes joma Lejupielādēt + licence
Vidēja Lejupielādēt
Runtime Neierobežots
Valodas Visas valodas
Piegādes laiks  Dažas minūtes
Sistēma  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Saderīgs


Microsoft Access 2016 ir jaunāka versija jaudīgajai datubāzu pārvaldības sistēmai no , ar kuru datubāzes var izveidot un izmantot individuāli atbilstoši attiecīgajām prasībām. Ar saskarnēm var importēt ne tikai , XML un dBASE failus, bet arī PDF failus, kurus var izmantot kā datu avotus, un datus no SQL datubāzēm. Microsoft Access Excel Access 2016 var izmantot gan privātie lietotāji, gan lietotāji komerciālā nolūkā, pateicoties intuitīvi lietojamiem rīkiem. Daudzās veidnes ļauj ātri izveidot funkcionālas datubāzes projektu vadībai, administrēšanai un preču pārvaldībai uzņēmumos. 2016 arī atvieglo nepieredzējušiem lietotājiem izstrādāt uz datu bāzēm balstītas lietojumprogrammas (aplikācijas) mobilajām ierīcēm, lai šīs datu bāzes būtu viegli un ātri pieejamas citiem darbiniekiem, izmantojot inteliģento savienojumu. Business Microsoft Access User SharePoint

Ja rodas papildu jautājumi par produktu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Informācija par produktu "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 kā atsevišķa programma pirkuma versijā

Microsoft Access 2016 ir jaunāka Microsoft jaudīgās datubāzu pārvaldības sistēmas versija, ko var izmantot, lai individuāli izveidotu un izmantotu datubāzes atbilstoši konkrētām prasībām. Access saskarnes ļauj importēt ne tikai Excel, XML, dBASE failus, bet arī PDF failus, kurus tādējādi var izmantot kā datu avotus, kā arī datus no SQL datubāzēm.

Pateicoties intuitīvajiem rīkiem,Access 2016 var izmantot gan privātie lietotāji, gan biznesa lietotāji. Daudzās veidnes ļauj ātri izveidot funkcionālas datubāzes projektu vadībai, administrēšanai un preču pārvaldībai uzņēmumos. Microsoft Access 2016 arī atvieglo nepieredzējušiem lietotājiem izstrādāt uz datu bāzēm balstītas lietojumprogrammas (lietotnes) mobilajām ierīcēm, lai šīs datu bāzes būtu viegli un ātri pieejamas citiem darbiniekiem, izmantojot inteliģento SharePoint savienojumu.

Access 2016 ir ieviesti vairāki tehniski uzlabojumi un papildinājumi, kas vēl vairāk paplašina datubāzes programmas iespējamo lietojumu klāstu. Piemēram, Access 2016 atbalsta datu tipu BigInt, kas paplašina savietojamību ar Windows SQL Server, un ir atjaunots arī dBASE atbalsts. Kopumā tiek vēl vairāk atbalstīts kopīgs darbs ar dokumentiem un to nodrošināšana reālajā laikā: Datubāzes ir pieejamas visiem lietotājiem mākonī, izmantojot OneDrive un SharePoint.

Access 2016 piedāvā arī jaunus Office dizainus vizuālās pielāgošanas ziņā: Tagad lietotāji var attēlot programmas logu tumši pelēkā krāsā ar spēcīgākiem kontrastiem, nevis kā parasti tumši sarkanā krāsā, lai koncentrētāk strādātu.

Access 2016 parasti ir pieejams tikai kā MS Office-Edition Professional (kā arī Office 365) fiksēta sastāvdaļa. Citu redakciju lietotāji, kā arī lietotāji, kuriem vispār nav instalēta Office versija, var iegādāties Access 2016 versiju atsevišķi no Wiresoft. Īpaša priekšrocība ir tā, ka to atbalsta arī vecākās Microsoft operētājsistēmas, sākot no Windows 7, - tas nozīmē, ka īpaši ieguvēji būs tie pircēji, kuri turpina to izmantot.

Wiresoft tiešsaistes veikalā varat iegādāties MS Access 2016 versiju, kā arī jaunāko versiju vai iepriekšējās versijas, kā arī citas populāras Office programmas par īpaši zemām cenām kā viena lietotāja licenci. Turpmākajā pārskatā ir detalizēti aprakstītas Access 2016 funkcijas un iespējas.

Individuāli konfigurēt un rediģēt datubāzes lietojumprogrammas Access 2016

Tā kā Access ir relāciju darbvirsmas datubāze (RDBMS - Relational Database Management System), kas balstīta uz Microsoft Jet Engine, Access salīdzinājumā ar citām salīdzināmām sistēmām tai ir liela priekšrocība - ar tās palīdzību ievadītos datus var jebkurā laikā atjaunināt un tādējādi arī mainīt vai dzēst. Šī uz darījumiem orientētā orientācija padara MS Access par ideālu programmu, lai uzglabātu uzņēmējdarbībai svarīgus aktuālos datus un tādējādi atbalstītu uzņēmumu operatīvās sistēmas. Piekļuve kā faila formātu izmanto .ACCDB, kā arī vecākos formātus .MDB un .MDE.

Pateicoties integrētajai izstrādes videi, programmatūra apvienojumā ar grafisko lietotāja saskarni ietver daudzus rīkus, lai izstrādātu mērķtiecīgas lietojumprogrammas un padarītu tās pieejamas attiecīgajai mērķa grupai tīmekļa lietojumprogrammu veidā, izmantojot pārlūkprogrammu  , vai kā darbvirsmas lietojumprogrammu.

Veidojot jaunu Access datubāzi, lietotāji jau tagad var izmantot plašu veidņu klāstu, kurā ņemtas vērā tipiskās lietojumprogrammu iespējas. Turklāt, protams, ir iespējams konfigurēt datubāzes atbilstoši savām idejām un vēlmēm. Šim nolūkam pieejamie rīki piedāvā daudz iespēju, kā definēt konkrētus lauka datu tipus, kā arī lauka īpašības. Datubāzes, kas izveidotas ar Access, var izmantot gan kā lietojumprogrammas vietējai lietošanai datorā, gan galvenokārt kā pārlūkprogrammas lietošanai neatkarīgi no atrašanās vietas.

Veidojot pārskatus, Access nodrošina arī dažādus skatus - atkarībā no nepieciešamības lietotāji var pārslēgties starp pārskata skatu, lapas skatu, izkārtojuma skatu un dizaina skatu, lai mainītu fokusu uz datiem.

Efektīvs darbs Access 2016 ar praktiskām funkcijām

Access 2016 atbalsta lietotājus ar virkni praktisku funkciju un iespēju, kas atvieglo un uzlabo darbu ar programmu. Pat nepieredzējuši lietotāji un iesācēji orientēsies ātrāk: sākuma ekrānā tiek parādītas pēdējās izmantotās datubāzes, kas ir nekavējoties pieejamas ar vienu klikšķi. Lielajā lentē (lentes joslā) loga augšdaļā ir pārskatāmi parādītas visas funkcionālās jomas.

Access 2016 individuāla konfigurēšana un lietošana

Piekļuves noklusējuma iestatījumā rīku josla, kas nodrošina piekļuvi bieži izmantotajām funkcijām, atrodas augšējā kreisajā stūrī. Lietotāji var arī sastādīt tur redzamo komandu sarakstu atbilstoši savām vēlmēm, kas ļauj izvairīties no atkārtotas meklēšanas apakšizvēlnē. Rīkjoslu var novietot arī zem lentes, lai atbrīvotu vietu. Katra cilne ir sadalīta pa funkcionālajām komandu grupām un darbībām, piemēram, veidnes, tabulas, pieprasījumi, veidlapas, ziņojumi u. c., atbilstošās konteksta izvēlnēs ar saistītiem konteksta rīkiem.

Lai vienkāršotu vai paātrinātu konkrētas funkcijas meklēšanu, augšējā izvēlnes joslā ir pieejams meklēšanas palīgs "Pastāsti man". Viss, kas jums jādara, ir ievades laukā jāievada ar meklēšanu saistīti termini, un sadaļā "Pastāsti man" tiks parādītas pieejamās iespējas. Uz vienkāršākiem jautājumiem atbildes tiek sniegtas tieši šajā laukā; sarežģītākiem jautājumiem vai risinājumiem asistents piedāvā papildu palīdzību, kas vislabāk atbilst meklētajai funkcijai. Ērti, ka

Meklēšanas palīgs saglabā visas funkcijas, kas ar tā palīdzību ir izpildītas: tās tiek uzskaitītas apakšizvēlnē zem nosaukuma "Pēdējo reizi izmantotā", un tādējādi ir atkal pieejamas ātrāk.

Lietotāji, kuri vēlas lietot Access 2016 planšetdatorā, var pārslēgties starp peles un pirksta ievades režīmu, noklikšķinot uz skārienvadības ikonas, kas maina arī lenti: Pirkstu ievades režīmā lentē ir vairāk atstarpes starp komandām, tādējādi atvieglojot tās lietošanu.

Datubāzes vaicājumi programmā Access 2016

Pieprasījums tiek izveidots programmā Access 2016, pamatojoties uz SQL valodu. Šim nolūkam ir arī vairāki ērti rīki, piemēram, tā saukto aizstājējzīmju * ? # kā attiecīgi nezināmu datu kopas elementu aizstājējzīmes. Pieprasījumiem ar vairāk nekā vienu nosacījumu ir pieejamas divas iespējas AND vai OR.

Izmantojot darbību vaicājumus, tabulā var veikt izmaiņas, piemēram, atjaunināt, piemēram, cenas, dzēst vai arī izveidot jaunu tabulu ar atlasītajiem datu ierakstiem.

Ja no dažādiem avotiem ir importētas vairākas tabulas, Access 2016 atbalsta arī lieko datu meklēšanu un novēršanu, ļaujot šīs tabulas apvienot.

Veidlapu izveide programmā Access 2016

Access 2016 lietojamās veidlapas ir ļoti praktisks rīks datu ievadīšanai un uzturēšanai, jo tās ir viegli lietojamas un var izmantot arī procesu automatizēšanai. Veidlapām ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar tabulu attēlojumu, ka ar to lielākoties tiek attēlots tikai viens datu ieraksts, kas, protams, var saturēt arī pašas tabulas. Tādējādi tajā ietvertā informācija vai dati tiek parādīti daudz skaidrāk un atšķirīgā strukturētā veidā, kas var atvieglot manuālu datu ierakstu ievadīšanu vai rediģēšanu. Šādas automātiskās veidlapas var izveidot atsevišķi, izmantojot veidlapu izkārtojuma rīkus.

BigInt datu tipa "Big Number" atbalsts

Access 2016 ievieš datu tipu BigInt, kas īpaši uzlabo saderību ar MS SQL Server. BigInt var izmantot, lai aprēķinātu lielus skaitļus, šis datu tips saglabā skaitlisko vērtību, kas nav skaitlis, Access tabulā kā lauku šim nolūkam vai importējot no SQL datubāzes.BigInt ar astoņiem baitiem ir daudz lielāks aprēķinu diapazons (-2^63 līdz 2^63-1) nekā datu tipam "Number", kam ir tikai četri baiti (-2^31 līdz 2^31-1).

DBASE failu un ODBC atbalsts

Atšķirībā no iepriekšējās versijas Access 2016 atkal atbalsta .dbf tipa failus, kas paplašina datubāzes programmas lietojumprogrammas iespējas: tādējādi dBASE failus var importēt, eksportēt vai atkal saistīt. Turklāt tagad tiek atbalstīts savienojums starp Access datubāzi un ārējiem datu avotiem, piemēram, Microsoft SQL Server un Azure, izmantojot Open Database Connectivity Protocol (ODBC).

Pieejams darbs ar Access 2016

Iespēja izmantot Access datubāzes ar tastatūras saīsnēm arī paplašina programmas lietotāju loku. Lietotājiem ar ierobežotu redzi vai kustību spējām programmā pieejamās kombinācijas un īsceļi ir liels atvieglojums un bieži vien neaizstājama alternatīva darbam ar peli.

Microsoft Access 2016 sistēmas prasības

Office programmu Access 2016 Microsoft piedāvā divās versijās: 32 bitu un 64 bitu. 64 bitu versija tiek instalēta automātiski, taču 32 bitu operētājsistēmā ar x86 procesoru var instalēt tikai 32 bitu versiju. Atkarībā no versijas atšķiras individuālās aparatūras prasības, piemēram, attiecībā uz RAM un cietā diska vietu. Tiek piemērotas šādas minimālās datora prasības:

  • Operētājsistēmas: Windows 7 vai jaunāka versija, Windows Server 2012 R2 vai Windows Server 2012, Windows 10 Server
  • Procesors: x86 vai x64 bitu procesors ar vismaz 1 GHz un SSE2
  • Atmiņa: 1 GB RAM (32 bitu), 2 GB RAM (64 bitu)
  • Vieta cietajā diskā: vismaz 3,0 GB
  • Displejs: vismaz 1 024 x 768 izšķirtspēja
  • Grafiskā karte: nepieciešama DirectX 10 grafiskā karte, lai nodrošinātu grafikas aparatūras paātrinājumu

Microsoft datubāzes programma Access 2016 nopirkt lēti papildus pie Wiresoft

MS Access ir klasiska MS Office-Version Professional komponente un citādi regulāri nav pieejama atsevišķi, bet tikai ar šo Office-paketi. Wiresoft tiešsaistes veikalā Access 2016 var iegādāties arī atsevišķi - tā ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar daudziem citiem Microsoft programmatūras piegādātājiem. Vēl viena priekšrocība, ko nedrīkst novērtēt par zemu, pērkot programmatūru ar Wiresoft, ir programmas neierobežota lietojamība: Access 2016 vienreizējā licence neietver nekādus ierobežojumus un noteikumus, piemēram, abonementu ar obligātiem atjauninājumiem. Tāpēc Access 2016 ar Wiresoft ir pat divtik izdevīgi iegādāties kā vienu programmu.

Turklāt programmatūras iegāde ar Wiresoft ir ne tikai lēta, bet arī droša: Šī piedāvātā Access 2016 viena licence bieži nāk no lielāka apjoma licences, jo tās tiek izmantotas uzņēmumos; tāpēc tā ir tā sauktā lietotā programmatūra. Tomēr tās funkcionalitāte ir pilnīgi identiska Access programmatūrai, kas arī ir iekļauta Office Suite 2016 Professional. Pārdodot to kā lietotu programmatūru, mēs piedāvājam jums piekļuvi par īpaši zemu cenu! Tajā pašā laikā varat būt pilnīgi droši, jo, iegādājoties lietotu programmatūru ar Wiresoft, jūs neuzņematies nekādu juridisku risku, jo lietotas programmatūras iegāde un pārdošana ir skaidri atļauta ar likumu.

Turklāt katra Microsoft izmantotā programma, kas pieejama Wiresoft, ir pārbaudīta, lai nodrošinātu tās nevainojamu lietojamību, tāpēc pēc iegādes un lejupielādes Access 2016 programmatūru var nekavējoties instalēt datorā un izmantot bez ierobežojumiem. Wiresoft pārdod tikai Access un citu Microsoft programmatūru pilnas programmas versijas, kas ir identiskas Microsoft oriģinālajām versijām un nāk no drošiem pārdošanas avotiem.

Programmatūras iegāde ar Wiresoft ir īpaši ekonomisks risinājums daudziem lietotājiem, lai izmantotu citādi dārgas programmas - īpaši ārštata darbiniekiem un MVU, kā arī privātiem lietotājiem. Viņi var izmantot visas Access 2016 piedāvātās priekšrocības un vienlaikus ietaupīt naudu!

Wiresoft programmatūras veikalā ir pieejamas vairākas Access un citas Office versijas, kā arī daudzas citas Microsoft programmas. Ja jums ir kādi jautājumi par MS Access 2016 vai jebkuru citu Microsoft programmu, vienkārši sazinieties ar mums pa e-pastu, tālruni vai tērzēšanu.

Papildu saites uz "MICROSOFT ACCESS 2016"
Klientu atsauksmes par "MICROSOFT ACCESS 2016"
Uzrakstīt atsauksmi
Atsauksmes tiks aktivizētas pēc pārbaudes.

Ar * atzīmētie lauki ir obligāti.

Esmu ņēmis vērā datu aizsardzības noteikumus.

Kategorijas